Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 5x11 "The Lost Tribe"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
7%
 7%  [ 1 ]
9
61%
 61%  [ 8 ]
8
23%
 23%  [ 3 ]
7
7%
 7%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 13

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2008 2:39 pm    Teema: SGA - 5x11 "The Lost Tribe" Vasta viitega

Sheppard must rescue McKay and Daniel Jackson from an Ancient laboratory that belonged to Janus before Todd, who has hijacked the Daedalus, gets there first.


Nüüd siis see kaua oodatud osa nähtud ning tuleks öelda, et oli nii meeldivaid üllatusi kui ka väikseid pettumusi.
Meeldis mulle muidugi väga see tulnukate olemuse teada saamine, et tegu oli tegelikult hoopis asgardidega, poleks ise mingil juhul selle peale tulnud. Väga huvitav iseenesest, et nad on olude sunnil hoopis teistsuguseks arenenud kui Linnutee sugulased. Teiseks on tore, et asgardid ikkagi veel mingil moel eksisteerivad, see annab võimaluse neid veel kunagi ehk ka normaalsel kujul tagasi tuua (kasvõi mingis muus sarjas).
Samas oli asgardide väljailmumine nendest kostüümidest ka väike pettumus, sest oleks tõesti mingit uut ja müstilist tulnukate rassi näha tahtnud, aga jah, mis teha. Very Happy

Põnevuse seisukohalt ei ole episoodile midagi ette heita, ka eriefektid ja lahingud oli päris muljetavaldavad, kuid mind häiris eelkõige see kiirustamine. Kõik möödus nii ruttu, et seda oli väga raske üldse seedida. Võibolla kolmeosaline lugu oleks asja huvitamaks teinud.
Lisaks tuleks mainida, et lõpplahendus oli üpris suureks pettumuseks, sisuliselt tehti ühe episoodiga täielik reset ning antud sündmuste tagajärgi ei tunne me vähemalt lähitulevikus mitte mingil moel.

Punkte annan 8, juba üllatuse moment on midagi väärt, aga episood oleks võinud palju enamat pakkuda. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2008 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

Andsin 9 punni juba asgardite mängu toomise eest. See oli ikka täielik üllatus.
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2008 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

Kas keegi seletaks mulle, miks asgardid inimesekujulisi kaitserüüsid kandsid? Et McKay ja Jackson sinna ära mahuks?

Hea episood oli. Annaks ka 9 punkti, aga asgardite mängutoomise eest võtan ühe maha.

8/10
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2008 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

panin 7, tegelt oli see osa kindlasti rohkemat väärt, aga ma lihtsalt ootasin pärast sellist supper-supper eelist osa midagi paremat....

mida ette heidaks antud osale oli LIIIGA suur kiirustamine antud osast oleks saanud vast isegi 2 osa materjaali välja võluda - oleks vast ehk isegi parem olnud... rohkem atlanti stiilis!

mida veel kurdaks, oli, et kui eelmises osas tundusid uued tulnukad(asgardid) sellsied jube kõvad tüübid, siis see osa nende laevad sakisid 220-ga...


shadowman kirjutas:
Kas keegi seletaks mulle, miks asgardid inimesekujulisi kaitserüüsid kandsid? Et McKay ja Jackson sinna ära mahuks?

äkki need olid mingi "ancient design", nii, et sobiks ka neile!


------------------------------------------------------------------

ootaks üle-järgmist osa, teema tundub igatahes jube huvitav!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 5:12 am    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Kas keegi seletaks mulle, miks asgardid inimesekujulisi kaitserüüsid kandsid? Et McKay ja Jackson sinna ära mahuks?

Kui ma õigesti mäletan, siis kunagi olid asgardid inimeste suurused, ja väiksemaks muutusid nad alles kloonimise tagajärjel. Äkki nad ei viitsinud rüüde suurust lihtsalt muuta...Very Happy
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

Ei viitsinud... Very Happy
How convenient
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 17, 2008 8:27 am    Teema: Vasta viitega

8punkti minu poolt...
Asgardid olid minu jaoks pettumus ja see kaitserüüde asi ajas ka mind närvi. Jätame just kaks rüüd vedelema, et vangid sinna sisse roniks ja loomulikult on meil just sellised rüüd kuhu nad ka sisse mahuvad... WTF?
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alziz
Leitnant


Liitunud: 5 Märts 2007
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 17, 2008 9:57 am    Teema: Vasta viitega

Mulle see osa muidu väga meeldis. Eriti meeldis mulle ka see, et Asgarde veel alles on. Nii närvi ajas, kui nii arenenud rass lihtsalt ära kadus. Nad oleksid kindlasti saanud oma teadmised ka mingit moodi masina kehasse kanda nagu Thor'ga korduvalt juhtus. Mingis vanas osas olid ka inimesed seda suutnud. Häiris selles osas see, et Asgardite laev, mis suutis lausa läbi Atlantise shieldi minna sai nii kergelt surma mingi kõige algelisema vanarauaga võitlusesse asudes ja korduvalt. Kui nad oleksid võinud selle osa niimoodi teha, et see Lantia laev oleks alles olnud ja tollega appi tulnud. Kuna see oleks olnud suurema klassi laev ja iidsete oma, siis oleks see võitlus olnud usutav. Aga ma ise kujutan ette, et nii oligi, muidu jääb sita maitse suhu.

Rüüd jah ei oleks pidanud sobima inimestele, ja isegi sel juhul ei saa ma aru, miks nad need alati ära tahavad esimesel võimalusel võtta, kui need nii võitmatud on. Sama lollus nagu oli Anubise sõdurite rüüga ehk siis nende mitte kasutamisega.

Kui need pisiasjad aga välja jätta, siis muu oli täiesti super. Loodan, et Asgardid enam ära ei kao, sest nad on parimad ja ka ühed vanimad.

10p kuna tavalised osad on juba päris mõtetevaeseks muutunud. Oleks rohkem selliseid osi.
_________________
Hyperion
Emperor of ALZIZ Empire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 1:00 pm    Teema: Vasta viitega

Väga hea, ainult Daniel oleks võinud olla rohkem üllatunud, ning tegelikult ma lootsin, et need Asgardid on grupp, kes keeldus surma minemast...

9/10
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2011 11:35 pm    Teema: Vasta viitega

And look where it got them...

Panin 9 punkti nagu ka eelmisele episoodile, mis seda lugu alustas. Kui tihti juhtub, et loo teine jagu on kehvem kui esimene, siis siin olid need minu arvates meeldivalt ühtlasel tasemel.

Kõige suurem üllatus oli muidugi asjaolu, et tulnukad osutusid asgarditeks. Kui ma seda stseeni aastaid tagasi enne episoodi eetrisse minekut nägin, siis vajus küll karp lahti, sest seda ei osanud ma üldse oodata. Kindlasti oli tore ka see, et need asgardid polnud just eriti sõbralikult meelestatud ja näitasid natuke rohkem iseloomu, nii et kindlasti oleks lootnud neid rohkem näha.

Huumor oli jälle suurepärasel tasemel. Ühek lemmikstseeniks oli see, kus McKay tahtis tekitada diversiooni plahvatuse korraldamisega, mille peale Jackson küsis, et miks McKay arvab, et inimesed plahvatuse korral selle poole jookseksid ja mitte vastupidi. Very Happy

Rändajate laeva noor mehhaanik oli nähtavasti selgelt inspireeritud Kaylee'st sarjast Firefly, aga õnneks talle palju ekraaniaega ei antud, sest minu arvates ei suutnud see noor näitlejanna oma repliike eriti hästi ette kanda.

Soomusrüüde puhul oli jah imelik, et miks nad üldse nii suured olid, sest asgardid on ju väikesed ja võiks siis rüüd ka vastava suurusega teha, aga võib-olla tõesti olid need lihtsalt iidsest ajast pärit nagu siin teemas varem välja toodi. Samuti häiris mind selle juures natuke väide, et rüüd ei suutnud neid enam mürgise atmosfääri eest kaitsta, kuigi kõik praktilised tõendid nii eelmisest kui ka sellest episoodist viitasid nende täielikule läbistamatusele.

Rononi ja Dr. Kelleri teema sai nüüd lõpu, kuigi see tundus veidi kummaline.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group