Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tere mina olen ...

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
OnuVenna
Kadett


Liitunud: 9 Veeb 2006
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 6:31 pm    Teema: Tere mina olen ... Vasta viitega

Tere!

Leidsin selle foorumi u. nädal aega tagasi (kuige te vist tegutsete juba 2 aastat või nii) ja mul on rõõm, et keegi on leidnud aega sellega tegeleda.

Kuigi olen juba paar postitust teinud, tundsin vajadust Rolling Eyes end veidi tutvustada.

Nimi on mul Raigo, elan Pärnus ja töötan kokana ning ulme fänn olen juba peaaegu 15 aastat.

Algas see Star Trekiga kui taasiseseisvumis ajal tuli meie telepurkidesse SAT-TV. Kõigepealt mind peale treki nagu muu eriti ei huvitanudki aga aja jooksul olen õppinud armastama ka teisi ulme sarju/filme nagu Starwars, Farscape, Stargate ja teised.
Ainuke mis mulle ei ole meeldima hakkand sellistest suurtest serjaalidest on Andromeda, no tee mis tahad, ei ole mulle südame lähedaseks saanud.

Nii see oleks lühidalt kõik mis mul öelda on Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ringi ja märkasin, et ei olegi sellist teemat, taolisi on küll Razz

Ma olen Tom ja elan Saaremaal. Ulme leidsin enda jaoks siis kui Kanal2 näitas Babylon 5. Enne seda olin vist paari episoodi DS9'st näinud (TV3 näitas kunagi, vb oli ka Voyager, ei tea). Polegi ulmekat mis mulle ei istuks Razz
Hetkel vaatan Täheväravate saagasid ja Lahingulaev Galacticat.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
egomon
Nooremleitnant


Liitunud: 30 Juun 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 6:46 pm    Teema: Tere Vasta viitega

Mina siis olen Egon ja elan Lahtis Soomes kuna õpin parasjagu siin. Ulme avastasin enda jaoks raamatuga "Andromeeda udukogu" kui olin veel päris noor -ja raamat ise oli sarjast seiklusjutte maalt ja merlt ja oli veel illustreeritud piltidega ka -armusin esimesest silmapilgust ulmesse Embarassed
Praeguseks meeldivad kõik hästi teostatud ja hästi läbimõeldud stsenaariumiga ulme filmid ja serjaalid -absoluustelt ei meeldi mitte midagi fantaasiaga seoses -ei tea pole vist lihtsalt minu rida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen siis priit ja elan Ida-Virumaal. Sain ulmega lähedaseks Alieni filmide kaudu ja Stargate kaudu. Viimasel ajal olen hakanud üha rohkem huvituma. Kuigi parim eriala on mul horror. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Master Windu
Nooremleitnant


Liitunud: 29 Sept 2005
Postitusi: 48
Asukoht: Väike urg Utapau süsteemis.

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 8:12 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen siis Rain. Elan Lääne-Virumaal ja Rakvere linnas. Mina leidsin endale ulme ja science fictioni siis kui nägin isaga esimest Star Wars'i osa Rakvere eriti vanas kinos.
Nii palju siis minust.
_________________
Join to the Dark Side!
(Evil weasel laugh)
...oh and we have cookies and milk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Teis Veeb 14, 2006 1:05 pm    Teema: Vasta viitega

Teretulemast klubisse - rôôm näha, et treki-inimeste arv jälle kasvanud vahepeal.

Btw, kunagist taevakanalite Star Trekki mäletan ma vägagi hästi, eriti seda jubedalt saksa keelde dubleeritud TOS-i, mida millegipärast öösiti näidati Smile
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TaaviK
Kadett


Liitunud: 2 Aug 2005
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Teis Veeb 14, 2006 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen Taavi Tartust. Ulme on mulle meeldinud Star Warsi kolme viimase osa linastumisest saadik kinos Ateena (vist oli see nimeks), aga eriti põhjalik ulmejälgimine algas vast üle aasta tagasi kui avastasin enda jaoks ST: Enterprise'i. Sellest saadik olen paadunud ulmefänn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Veeb 14, 2006 8:15 pm    Teema: Vasta viitega

Minu nimi on Sander ja sattsuin ulme otsa... Ei mäletagi kuidas. Võibolla oli selleks Stargare SG-1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 15, 2006 6:02 am    Teema: Vasta viitega

Minu nimi on Aimur ja elan Tallinnas.Ei mäletagi millal ma ulme püünisesse sattusin.Arvatavasti 5-6 aastaselt kui soome telkust(70-te keskel) näidati sellist sarja nagu "Planeet Alfa".Edasine ei vaja vist eriti seletamist:filmid, raamatud jne.Ühesõnaga päästmatult ja lootusetult kadunud ulmefänn... Cool
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 15, 2006 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

Aivar ja Tallinnast. Ulme otsa sattusin tänu Andromeeda udukogule ning tänu Mirabilia sarjas ilmunud ulmekatele. Siis järgnes Galactica telekast (vanem versioon) ja olingi omadega orkis.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 15, 2006 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

Olen Toomas, ja 14 aastat vana, hetkel käin Vana-Vigala põhikoolis...
Ulmefänn olen juba 3 aastat..
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 23, 2012 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Oeh, sellest on juba varsti 7 aastat möödas, kui foorumiga liitusin Cool mis muidugi ei takista mind siia postitamast.

Tere veelkord, olen Ardi ja praegusel hetkel elan Tallinnas, kuigi juured on pärit Kohtla-Järvelt, kus sai elatud keskkooli lõpuni. Siis tuli kaitsevägi ning kõrgkool Tallinnas. Paari nädala pärast kukub vanust ette 31, mistõttu on ka ulme hingelähedane olnud vast juba tubli pool elu ning ma ei oskagi siin väga täpselt välja tuua põhjust või ajahetke, mis sai selleks mõjuriks, kuid arvatavasti olid selleks taolised filmid ning sarjadest The X-Files, Babylon 5, LEXX, Space: Above and Beyond jpt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 23, 2012 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

Haha, pole isa ka siia postitanud. Nimeks Karl ja Tartust. Olen praegu 22, aga kuna ulmet hakkasin vaatama juba nii kuuendast/seitsmendast eluaastast alates (Star Wars ja X-Files tuleks siinkohal ära mainida), siis võin julgelt öelda, et olen nüüd suurema osa elust ulmefänn olnud (ja 1/3 oma elust siin foorumis liige olnud Smile ).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group