Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 5x19 "Vegas"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
10%
 10%  [ 1 ]
6
10%
 10%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
8
30%
 30%  [ 3 ]
9
30%
 30%  [ 3 ]
10
20%
 20%  [ 2 ]
Kokku Hääli : 10

Autor Teade
LillPearu
Kadett


Liitunud: 6 Nov 2008
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Püh Dets 28, 2008 7:15 pm    Teema: SGA - 5x19 "Vegas" Vasta viitega





Detective John Sheppard and FBI Agent Richard Woolsey find themselves in the midst of a CSI like murder case involving several killings apparently of Wraith origin in Las Vegas, Nevada.
_________________
For Distant Worlds We Pledge To Respect.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 31, 2008 7:48 pm    Teema: Vasta viitega

9 puntki, erinev. Nagu CSI
Tore et lõpus aru oli saada, miks see Atlantisega seotud on. Väga head lood olid ka episoodis niiet läheb vist kordusvaatamisele Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hurmet
Kadett


Liitunud: 1 Dets 2008
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2009 2:42 am    Teema: Vasta viitega

Ma ütlen ausalt, et kui seda lõppu ning seost 20. episoodiga poleks olnud, siis poleks ime, et SGA tegemine ära lõpetatakse. Olen neid nii-öelda kommertsepisoode kogu aeg vihanud ning vaevalt kunagi oma uskumust muudan. Kindlasti oli antud episood CSI fännide jaoks huvitav ning ehk korraldati asi ka vastava uuringu läbi, et paljud SGA vaatajad on ühtlasi ka CSI vaatajad, kuid ei tea ning isiklikult CSI-d ei vaata.

Kogu Stargate vaatamise (kõik episoodid) jooksul oli esimene kord, kui ma julgesin episoodi esmakordsel vaatamisel edasi kerida ning tegin seda nii mitmeski kohas, kus eriti midagi ei toimunud.

Algus oli minu jaoks täielik mõttetus ja see kestis oma 20 minutit, seega pool kogupikkusest oli täidetud (taas) mingi suvalise sisuga. Pärast McKay'ga kohtumist tärkas mul juba väike lootus, et asi läheb huvitavamaks ning "eelmine" John sai surma, kuid lihtsalt kõik olid oma tavapärastest rollidest nii väljas, et poleks isegi taolist asja talunud.

Imestama pani, kuidas detektiiv John suutis nii kergelt Wraithi jälile saada, antud juhul siis esimesel korral, kui nägi mingit tüüpi lihtsalt kõndimas - no kammoon, eks Vegases ole ka praegu mitu tuhat kahtlast tüüpi linna peal. Üldpildis, kui poleks olnud seost viimase osaga, poleks minu silmis asjal mingit mõtet olnud ning oleksin vast SGA suhtes veelgi enam pettunud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
duncan
Leitnant


Liitunud: 18 Mai 2006
Postitusi: 79
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2009 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

Ma panin 10 p.
Minu arust oli tegemist 5 hooaja ühe parima osaga. Vähemalt oli midagi uut ja huvitavat (mitte nagu enamus 5. hooaja osadest). Muusika oli päris hea ja see oli ka meeldiv üllatus, et Sheppard lõpus surma sai.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Reede Jan 16, 2009 11:30 am    Teema: Vasta viitega

läks 10 pts, väga 5+ osa - selline erinev ja muhe - see CSI vihje oli suht täppi kohe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Sept 16, 2011 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Minulegi jättis see episood pigem hea mulje, eeskätt seetõttu, et oli nii erinev SGA tavapärasest repertuaarist. Ka mina ei ole CSI vaataja, kuid ilmselgeid paralleele krimisarjadega nägin minagi. Ka kaameratöö, heli jms oli oluliselt erinev tavapärasest.

Näitlejatöö oli hea, kõik suutsid oma tegelaskujusid piisavalt erinevalt mängida, kuigi eriti jäi siin meelde McKay. Tema vestlus Sheppardiga, kus ta muuhulgas ähvardas viimase elu ära rikkuda ja isegi teadis, missugust nätsu Sheppard närida armastab, oli minu jaoks episoodi tipphetkeks.

Episoodi peamine wraith oli samuti mõnusalt humoorikas võtmes kujutatud, kuigi Toddi sissetoomine näis kuidagi eesmärgituna ja tundus ainult selleks sisse pandud olema, et veel ühte tuttavat tegelast näidata.

8 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group