Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Iron Man / Raudmees (2008)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Mai 22, 2009 10:12 pm    Teema: Iron Man / Raudmees (2008) Vasta viitega

http://www.imdb.com/title/tt0371746/
http://en.wikipedia.org/wiki/Iron_Man_(film)

Siin teemas ootaks arvamusi 2008. aasta superkangelasfilmi Raudmees kohta. Cool
Olles lugenud selle filmi kohta mõningaid kiitvaid arvustusi, kus mainiti, et tegu on suhteliselt tõsise, täiskasvanuliku ja vägivaldse filmiga, olid minu ootused ehk veidi liiga kõrgele kruvitud ning film ei vastanud selles osas päris ootustele. Eeldasin, et tegu võiks olla midagi filmi Batman Begins taolist, kuid sellest jäi asi siiski kaugele.
Aga järele mõeldes ei olnud tegu siiski üldsegi mitte halva filmiga, vaid täiesti korraliku meelelahutusega, mis pakkus tänu suhteliselt kergele toonile ja headele eriefektidele vähemalt põneva vaatamiselamuse. Film oli suhteliselt tempokas ja igav ei hakanud kordagi, mis on ka mingi näitaja.
Tegelaskujud ei jõudnud filmi jooksul nii hästi välja joonistuda kui oleksin lootnud, kuid ilmselt tingib minu sellise seisukoha liigne telesarjade vaatamine, kus karakteriarenduseks on üldjuhul tunduvalt rohkem aega. Näitlejad täitsid oma rolle adekvaatselt ning keegi ei olnud silmnähtavalt halb või ebasobiv. Natuke häirib viimase aja filmide juures see Afganistani ja Iraagi teema pidev sissetoomine, aga eks see vist ole aja märk- 1970. ja 1980. aastatel oli populaarseks teemaks Vietnami sõda. Peapahalased ise olid siiski jäetud diskreetselt anonüümseks.


Kes veel ei tea, siis filmi järg jõuab kinoekraanidele 2010. aastal.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
videvik
Kadett


Liitunud: 18 Veeb 2009
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Püh Mai 24, 2009 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ma mõnda aega tagasi vaatasin seda, aga valmistas mulle millegipärast suure pettumuse, aga ma täpselt ei mäleta miks Embarassed

Ootasin vist midagi enamat kui see film mulle suutis pakkuda Sad
_________________
www.kirjandus.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

Minumeelest siiamaani parim Marveli koomiksi alusel tehtud film. Beatib nii The Dark Knighti kui teisigi...

Filmis puudus selline tüüpiline kangelasfilmidel omane mõte - " Mina olen nüüd see inimkonna päästja, kurjusest ja halvast vabastaja, ning pühendan terve oma elu maailma kaitsmiseks/aitamiseks."

Näitlejatöö oli väga viis ja peategelase humoorikad laused olid ülekõige.
Kiita on selle filmi puhul veel ja veel.
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 6:49 pm    Teema: Vasta viitega

Minu meelest on tegu väga korraliku filmiga, kinos vaadates sai ikka meeldejääva elamuse.
Robert Downey Jr peaosas mõjus väga värskelt ja huvitavalt, tema ekstsentrilisus tõi tegelaskujusse just parajal määral kiikse . Ja see omakorda tegi loo palju kaasahaaravamaks ja need mõned naerukohad, mis olid, olid ikka väga head.

Vaatasin just IMDb-st, et ei olegi sellele hinnet pannud ja kohe parandasin end. 8/10!
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group