Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Knight Rider
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2004 3:49 pm    Teema: Knight Rider Vasta viitega

Niih mul tuli selle foorumi alaosaga meelde kohe selline film mis tehti Knight Rideri sarja ehk siis paljudele tuttava KITT sarja j2rgi.. kandis vist pealkirja Knight Rider 2047 vms.. ei vastuta pealkirja eest aga igaljuhul arvan et k6ik sarja f2nnid on seda filmi n2ind.
ilmus teine vist 1999 aastal.. ( j2llegi ei vastuta )
Igaljuhul minu arust oli tegu 222rmiselt kehva filmiga plus 22rmiselt halva re¾iss88ri t88le .. auto oli yle paisutatud asjadega mida v6iks Woody Woodbeckeri multikas n2ha. Ainuke asi mille puhul ei koonerdatud oli eelarve.. sest nuh et vastavaid effekte korraldada jne... pidi ikka natuke dollareid vaja minema ... isiklikult ei tea ma kas film j2i kasumisse v6i kahjumisse... kellel on palju aega v6iks selle siia yles kirjata saaksin ka targemaks.. ja andke oma arvustused ka filmile.

Unfake
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2004 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Ma eeldan, et sa pead siin silmas Knight Rideri seeriat ja selle baasil tehtud filme Knight Rider 2000 ja Knight Rider 2010 ? Confused
Sest midagi sellist, nagu sina nimetasid, ma ei tea ja samuti ei õnnestunud mul mingit infot leida.

Siin on paar linki, mis ehk abiks:
http://us.imdb.com/title/tt0102227/
http://us.imdb.com/title/tt0110273/

Enivei, KN2000 oli veel kuidagi vaadatav, aga 2010 oli ikka täiesti metsas film, polnud üldse seotud nii sarja ega ka esimese filmiga. Razz

Edit: et Unfake on oma posti vahepeal muutnud, siis sellest ka paar ebakõla.
Enterprise

_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
turgon
Lipnik


Liitunud: 30 Nov 2004
Postitusi: 22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 24, 2005 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

Ja see sari hakkas uuesti jooksma
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 12:35 am    Teema: Vasta viitega

Ei, "Knight Rider 2010" peaks olema hoopis midagi muud, otseselt Knight Rideriga pole seal mingit pistmist. Mul too isegi video peal olemas. Täitsa hea film oli too igatahes. Selline lahe kõrbefilm jälle.
Autost ehitatakse üles superauto, kaetakse saja erineva kihiga, lisatakse elektroonikat ja värke, lõpuks on see auto tõepoolest nagu KITT, ainult näeb tunduvalt raskem välja, nagu tank. Ning põhijama käib mingi organitega kaubitsemise üle. Film on jällegi lahe kõrbekas kus ühes otsas tõmblevad mingid friigid ringi, meenutab isegi "Mad Max"'i. Või pagan seda teab, äkki ikkagi oli see 2047" vms?

Muidu TV3 on seda õiget kõnealust filmi näidanud vist jah, mingit klippi isegi nägin sellest. Auto oli tehtud mingiks kirevaks old style autoks, nagu mingi pro street.

Kuid mis on sellel teemal pistmist antud rubriigiga?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Auto oli tehtud mingiks kirevaks old style autoks, nagu mingi pro street.


Olen seljuhul seda näinud ja asi oli selles, et Michael Knight, vana võrukael, tõmbas uue ilusa särava punase KITT i seest elektroonika ära ja keevitas enda vanale autole külge. Ning oli mingi KITT i kiip ühele kuuli saanud naisele operatsiooni ajal sisse pandud. Nii sai KITT täiesti korralikult fungata koos naisega olles. Pärast pandi KITT uue auto sisse tagasi ikka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vader D
Lipnik


Liitunud: 15 Juun 2005
Postitusi: 27

PostitusPostitatud: Kolm Juun 15, 2005 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

Olen absull kõik esimeses KITT'i osad ära vaadanud..Kus Maikel Knight musta Trans Am'iga ringi vuras.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 15, 2005 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

Vader D kirjutas:
Olen absull kõik esimeses KITT'i osad ära vaadanud..Kus Maikel Knight musta Trans Am'iga ringi vuras.


Ühed osad ongi ainult. st. pole teisi autosid sarjas. Filmides topiti mingitesse muudesse autodesse KITT.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 19, 2008 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Elustame vana teema.

Sai just ära vaadatud Knight Rideri 2008nda aasta film. Päris hea oli, kuigi mõnes kohas kraapisid eriefektid silmi peast välja... David Hasselhofi näitlemine oli küll nagu ta oli... Tundus nagu oleks ta purjus olnud või miskit... Üldiselt auto on mõnus, film oli hea. Kusjuures kurtsin keset filmi, et kindlasti töötab nano-kilp edasi, kui voolud maas on, aga võta näpust, ikkagi ei töötand... Vanal KITTil oli see eest ju koguaeg kaitse peal...

8/10, mulle meeldis igatahes...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 19, 2008 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Meeldis ka. Vahepeal tundus küll selline imelik natuke, liiga ülepingutatud aga kokkuvõttes täitsa meeldis. Näitlejad, eriti Charles'i osatäitja on hea. Viimases stseenis tuli küll selle vana KR moodi välja juba kõik aga lennuk? lennuk? mida kurat Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kristina
Kadett


Liitunud: 14 Juun 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 20, 2008 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

Film oli minu meelest päris hea, ainuke asi, mis ei meeldinud oli KITTi hääl.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 20, 2008 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka uue filmi nüüd ära. Mis öelda... see ei olnud täiuslik, kuid vähemalt süda oli õiges kohas. Mis on minu arvates kõige positiivsem, on see, et tegu pole erinevalt paljudest viimase aja üllitistest rebootiga (nagu BSG), vaid vana sarja jätkuga. Sest miks pühkida ära midagi, mis töötas suurepäraselt. Sama teemat jätkates meeldis mulle ka see, et atmosfäär polnud ülemäära tõsine, vaid sarnaselt vanale sarjale kerge ja humoorikas, samas aga mitte liiga rumal. Väga hea meel oli näha David Hasselhoffi ning tuleb öelda, et pärast mitmeid minu arvates ebaõnnestunud katsetusi (Knight Rider 2000, 2010 ja sari Team Knight Rider) on nüüd tagasi juurte juurde jõutud.
Mis mulle eriti ei meeldinud, oli uus auto Ford Mustang. Vana sarja Pontiac Trans Am oli ilus, voolujooneline ja futuristlik auto, kuid Mustangil pole seda erilist aurat. Oleksin hea meelega näinud hoopis seda autot, isegi loogiline koht (erinevalt Mustangist) punase skänneri jaoks on olemas: Very Happy


Aga ilmselt on Mustangi kasutamine oluliselt odavam ja pealegi on Ford sarja tegemisega otseselt seotud. Fordi pärast vahetati isegi viimasel hetkel välja uue KITTi hääl Val Kilmeri vastu, kes tõepoolest, nagu eespool mainiti, ei olnud just väga hea; varasemates promodes esinenud Will Arnett on nimelt General Motorsi (Fordi üks peakonkurente) promomees ning GM-le ei meeldinud sugugi, et ta nüüd Fordi mängib. Kõige kehvem oli aga see, et auto ei teinud mingeid põnevaid trikke, nagu klassikaks saanud turbo boost ja näiteks kahel rattal sõitmine. Kere välimuse muutmine tundus igav ja suhteliselt mõttetu.

@Luury: Arvan, et lennuk filmi lõpus oli vihje Team Knight Riderile, kus autode transportimiseks samuti suurt lennukit kasutati. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 20, 2008 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Pole seda pilooti korralikult vaadanud, ainult "lehitsesin" kergelt läbi. Arvestades peale originaalsarja lõppu tekinud filme-sarju tundub tase korralik. Mustang näeb Trans Amiga võrreldes macho`m välja. Igasugused hüpped ja muud jõu- ja ilunumbred peaks Mustangile rohkem sobima , samas vana K.I.T.T. oli palju stiilsem ning ilusam.
Vana Knight oli jubedalt ära joond näoga, mis polnud üllatav.
Kui sari jooksma peaks hakkama , siis isegi vaatan. Kui mitte muidu, siis nostalgia sunnil. Omal ajal kui mustvalge telku ja toaantenniga Soome pilti püüdsime polnud ekraanil suurt midagi näha peale K.I.T.T.i kontuuri ja Knighti nahkpintsaku. Sellegi poolest oli asi jube änksa ja kipa. Very Happy
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 26, 2008 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

See Chevy on tõesti etem kui Mustang. Ning see, et Ford on KR-s otsapidi tugevalt osaline, on selgelt näha - 4 autot viiest olid fordid Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulkesh
Nooremleitnant


Liitunud: 12 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Reede Veeb 29, 2008 8:52 pm    Teema: Vasta viitega

Eelpoolkõnelejad kõik juba ära öelnud, täiesti nõus. Vaadata võib, aga mingit erilist elamust vähemalt see pilootosa küll ei pakkunud. Loodaks siiski et sari tuleb, potensiaali ju on.

Tahaks aga vastu vaielda KR vahepealsete inkarnatsioonide suhtes: päris kõik jamad ei ole. Neist esimene, 90ndate alguses valminud Knight Rider 2000 oli päris hea ja oriinaalseriaali tasemel. Kuigi sooviti teha pilootosa potensiaalsele uuele seriaalile, mõjub see peamiselt kui epiloog kogu sarjale. Lisaks ka 3 põhitegelast viimast korda koos: Edward Mulhare, David Hasselhoff ja William Daniels K.I.T.T.-i häälena. Kuigi originaalauto puudus, kompenseeris selle Daniels harjumuspärane jutumaneer ja huumorisoon. Nii et vaatamata mõningatele puudustele soovitan seda filmi kõigile originaalseriaali austajatele 100%!

Kahjuks uusversioonist meeldis peamiselt ainult huvitavalt remixitud originaalmuusika ja no, suurte mööndustega, ka Ford Mustang. Pole pooltki nii cool kui Trans Am, aga vähemalt must, mitte punane Shocked nagu KR2000-ndes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 6:02 am    Teema: Vasta viitega

http://tv.yahoo.com/show/33475/news/urn:newsml:eonlinekristen.com:20080402:TV-ef38f86561ce36335bec61741b7c0393__ER:1;_ylt=AhTkS3PXR2X4xqWm8OhmrYCAo9EF

Knight Rider jätkub sügisel Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 6:05 pm    Teema: Vasta viitega

Uus Knight Rider sai NBC-lt tellimuse täishooajaks! Cool Seni oli tellitud 13 episoodi, kuid paistab, et vaatamata tugevale kriitikale aitasid head reitingud "õigele" otsusele kaasa.
http://knightrideronline.com/news/2008/10/knight_rider_gets_a_full_season_order.php

Seni on ära näidatud 4 episoodi, kui mitte arvestada veebruaris näidatud pilootfilmi. Ei hakka pikalt iga osa kohta kommenteerima, kuid ütleks, et Knight Rider on end seni näidanud võib-olla just mitte küll parimast küljest, kuid igatahes on asi iga episoodiga järjest paremaks läinud. Uue KITTiga olen juba päris ära harjunud, kui välja arvata pidevad ja suhteliselt ebausutavad transformeerumised nii pikapiks kui minivaniks (jne). Aga vähemalt on turbo boost tagasi! Very Happy
Peategelane Mike on oma osasse suhteliselt sobiv, kuid tegelaste osas häirib see, et neid on lihtsalt liiga palju. Varasemad hooajad (jajah seda ütlesin ma meelega, sest selle sarjas näol on siiski tegu originaali jätkuga:)) keskenudsid ikka rohkem one man, one car põhimõttele ja tegevus ei olnud seetõttu nii laialivalguv. Aga igatahes usun ma, et sarjal on kõvasti potentsiaali ja asjad lähevad paremuse suunas. Lõpuks on see ikkagi mõnus meelelahutus ega peagi sügavamõtteline sari olema.


Üks vahva mäng ka: Very Happy
http://www.nbc.com/Knight_Rider/games/
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei suuda seda uskuda. Seda uut Knight Riderit vaadates hakkab silmadest verd jooksma. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2008 10:12 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Ma ei suuda seda uskuda. Seda uut Knight Riderit vaadates hakkab silmadest verd jooksma. Razz


kas õudusest? Smile
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2008 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ära siis punnita oma silmi nii tugevasti...Kui muidu ei näe, istu ekraanile lähemale või osta suurem monitor(televusser) ... Cool
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2008 5:40 pm    Teema: Vasta viitega

Attack mode'i sinine põhjavalgus ja auto transformeerumised on ikka liig mis liig.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group