Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Joss Whedoni 'Dollhouse'
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 28, 2009 4:05 pm    Teema: Vasta viitega



1x07 - "Echoes"

Klassikaline Whedoni komöödia. Razz Adelle ja Topher forever. Smile
Väga lahe, et nägime Caroline'i enne Dollhouse'i ja mis põhjusel ta oli sunnitud liituma. Dushku mängis selles osas oma rolli hästi.
Dollhouse algas veidike nõrgalt, aga viimased kolm osa on suurepärased olnud. Tegemist on tõesti parima uue seriaaliga.

WOW! Järgmise episoodi trailer: http://www.youtube.com/watch?v=5DuJ7LczZns
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 10:14 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Tegemist on tõesti parima uue seriaaliga.

Jah!

9/10

Järgmine episood tõotab selle sarja jälle uuele tasemele viia.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 09, 2009 5:57 pm    Teema: Vasta viitega



1x08 - "Needs"

Tundub, et kvaliteet nüüd ainult tõuseb, väga hea episood. Actionit ning huumorit oli kõvasti. Kahju ainult, et kokkuvõttes ei muutunud selle episoodiga midagi. Saan loomulikult aru, et nii vara ei ole võimalik midagi tõsiselt muuta, aga kuna tundub, et FOX on juba seriaali katkestanud (ei näita 13. osa, episood on aga 1. hooaja DVDl, mis lastakse välja 28. juulil) siis polekski nii paha olnud väga kiiresti edasi liikuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Nelj Apr 09, 2009 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

Sarja katkijätmisest on ülimalt kahju. Tegu ei ole küll päris Firefly'ga, aga minu selle hooaja lemmiksari on ta kindlasti.

Kaheksas osa oli väga hea, kuigi minagi pettusin lõpus natuke. Selline tunne jäi, et enamik viimasel ajal hargnema hakanud niidiotsi tõmmati lihtsalt koomale tagasi ja nüüd võiks jälle mõnda aega rahulikumas tempos edasi tiksuda. Usun, et see päris nii tegelikult ei ole, aga saan aru ka Whedonist, kuna tal ilmselt oli plaanis ikkagi veidi pikemalt seda lugu arendada kui 13 episoodi. Nii umbes nelja aasta jagu pikemalt.

Samas loota muidugi võib, et äkki see kolmeteistkümnenda osa näitamatajätmine ei pruugi veel tähendada, et Dollhouse lõplikult pööningule saadetakse. Yeah...

9/10
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 25, 2009 11:52 pm    Teema: Vasta viitega



1x09 - "Spy in the House of Love"

VÄGA HEA osa. 10 punkti.
DeWitt on tõeliselt keerukas tegelane ning Olivia Williams oli lihtsalt suurepärane. Enver Gjokaj (Victor) oli ka tasemel. Ma ei tea kust Whedon alati nii võimsaid näitlejaid leiab. Shocked
Echo areng oli üllatav ja mulle meeldib see storyline, sest tema tegelasele on palju lihtsam kaasa elada, kui tal kujuneb oma isiksus.
Dominici/u ? kustutamine oli väga julm tegu ja kõik kes seda teostasid (või pealt vaatasid) tundusid mulle vastikutena. Ma ei tea ühtegi seriaali, kus mu arvamus peategelastest ühe episoodi jooksul mitu korda muutuks. Brilliant.
Ballardi kohta ütlen nii palju, et vennal lihtsalt ei vea. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 12:31 am    Teema: Vasta viitega

1x09 oli tõesti suurepärane osa. Minumeelest isegi parem kui eelmine ning seepärast nõustun SinkaVonka skooriga - 10/10.

1x10 kahjuks nii hea enam ei olnud. Samas midagi kurta ka ei ole, pakuti lihtsalt sellist veidi tavalisemat episoodi vahelduseks juba liiga hea kraamiga ärahellitatud publikule. Mõned ideed seal olid siiski päris huvitavad ning olgugi et tegu oli suuremalt jaolt jällegi sellise ühe-nädala-looga, Echo järjekordse missiooniga, pakuti siiski esmaklassilist meelelahutust. Toferi kõrvalloo eest mõned lisapunktid ja kokkuvõttes paneks hindeks ehk 7/10.

Jään põnevusega (hooaja) finaali ootama!
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 1:11 am    Teema: Vasta viitega



1x10 - "Haunted"

Inimese surnust tagasi toomine on huvitav idee, millele ma ei olnud veel mõelnudki. Ma arvan, et Dushku sai selles osas oma rolliga väga hästi hakkama ja oli küllaltki naljakas.
Topheri sünnipäev (ma sain vähemalt nii aru) oli väga südamlik ja mul hakkas igatahes arvutihäkkerist veidi kahju. Sierra oli tõeliselt naljakas. Razz Eriti meeldis see, et Topher lõi endale ennekõike sõbra ja mitte girlfriendi.
Topheri ja Sierra stseenid tõstsid minu jaoks selle osa Dollhouse'i paremikku.
Ballardi olukord on endiselt äärmiselt ebanormaalne, aga vähemalt usub nüüd teda keegi FBIs.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LiveForThis
Leitnant


Liitunud: 27 Sept 2008
Postitusi: 71

PostitusPostitatud: Esm Apr 27, 2009 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Topheri sünnipäev oli lihtsalt ülemõistuse tore Razz
Põhimõtteliset oli Sierra Topher naise nahas.
Sari edeneb jõudsasti ja iga osa meeldib üha enam. Ja nagu eelmine postitaja, siis selliste hetkede (nagu Sierra ja Topher) pärast poebki ka mulle Whedoni kätetöö hinge.
_________________
http://liveforthis90.blogspot.com/

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 29, 2009 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

Lausa vihale ajab see idiootne reitingusüsteem Ameerikas, mis absoluutselt ei arvesta fännidega. Jälgitakse ainult 1% vaatajatest ja siis arvutatakse umbkaudselt mida kogu ülejäänud neetud riik vaatab.

FOX lubas alguses, et Dollhouse pannakse esmaspäevale koos 24ga, aga lõpuks topiti reede õhtule, kus määrati ka Firefly, Dark Angel, TSCC ja paljud teised head ulmeseriaalid surema. Reklaamitud on ka sarja minimaalselt, kui samas on iga jumala minut American Idoli reklaam.
Viimane Dollhouse'i osa sai siiani kõige vähem vaatajaid (kuigi tegelikult ei saa me kunagi teada kui palju inimesi tegelikult vaatas).

Dollhouse on põhimõtteliselt Whedoni kõige täiskasvanulikum ja sügavamõttelisem seriaal ning jälle on käes Firefly olukord (katkestamisoht).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 02, 2009 3:11 pm    Teema: Vasta viitega



1x11 - "Briar Rose"

Parim episood (ja kindlasti on järgmine nädal veel parem Razz ) .
Ma ei tea väga paljusid tegelasi seriaalidest või filmidest, kes nii võimsa tutvustuse osaliseks on saanud kui Alpha. Alan Tudyk on lihtsalt geniaalne Shocked ja kui seriaal peaks sügisel jätkuma, siis Whedon lihtsalt peab ta täis kohaga tööle võtma. Cool
Ballardi missioon jõudis põhimõtteliselt lõpule (ei oleks kunagi arvanud, et nii kiiresti) ning ootan huviga, mis temast edasi saab.
Fännid foorumites arutavad Saundersi tegelikku olemust. Dominic/Victor kutsus Saundersit Whiskeyks (ma ei jaganud ise vaadates korraga matsu) ja ka Alpha paistis Saundersi mineviku kohta midagi teadvat. Aina põnevamaks läheb. Smile

Ma julgen öelda, et antud episood kuulub kogu Whedoni paremiku hulka.

12. episoodi trailer (1 min)
Võimas. Very Happy
väga huvitav intervjuu Tudykiga (Alpha kohta)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 11:18 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Fännid foorumites arutavad Saundersi tegelikku olemust. Dominic/Victor kutsus Saundersit Whiskeyks (ma ei jaganud ise vaadates korraga matsu) ja ka Alpha paistis Saundersi mineviku kohta midagi teadvat. Aina põnevamaks läheb. Smile

Kahtlustasin juba ammu, et Saunders võib doll olla ning see Whiskey-vihje pani kõrvu teritama ("I knew it!"). Paistab, et pärast seda, kui Alpha Whiskey näo ära lõhkus - ilmselt selle eesmärgiga, et viimast missioonidelkäimisest säästa - leiti talle pööningulesaatmise asemel veidi paiksem amet. Pärast Alpha poolt korraldatud tapatalguid neil vist vabade töökohtade puuduse üle just kurta ei tulnud.

Huvitav oleks teada, mis nüüd Victorist saab. Pakun, et Dominic leiab mingi variandi see olukord enda kasuks pöörata ja põgenema pääseda ning loodetavas teises hooajas on meil selle armilise Victor/Dominici näol juba uue suure "vaenlasega" tegemist.

Väga hea episood ja kindlasti üks selle sarja parimaid. Kuna ma pole spoilereid ja kuulujutte lugenud, siis oli Washi mängutoomine ka meeldiv üllatus. 10/10.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 04, 2009 8:33 am    Teema: Vasta viitega

Ei jaga sugugi eelkõnelejate vaimustust, minuarvates oli selline tavaline keskmine dollhausi osa, ainukeseks positiivseks asjaks oli see, et põhisü¾ee liikus kõvasti edasi.

6/10
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 09, 2009 11:42 pm    Teema: Vasta viitega



1x12 - "Omega"

Ma julgen öelda, et Dollhouse on alles alanud (kui räägime storyst, teades FOXi on tegemist tõenäoliselt lõpuga).

Dr Saunders ongi Whiskey ja nüüd on ta ka sellest teadlik. See, mis ta Victorile alguses ütles oli julm, aga lõpp pulgakommiga oli südamlik. Smile Mõlemad tegelased on mulle väga meeldima hakanud.
Mind huvitab, mis Victorist nüüd edasi saab kuna dolliks teda enam arvatavasti ei taheta.
Ma mõtlen veel ka, et millal Whiskey tõelisele omanikule tema keha tagasi antakse (vähemalt 3 aastat on ju keha kasutuses olnud) ja mis siis uuest Saundersist saab.

Alpha kohta saime palju vastuseid ja Tudyk mängis oma rolli ka see kord perfektsuseni. Minu arvates olid kõik Alphaga stseenid puhas kuld (eriti hea oli Alpha ja Whiskey duo Smile ).
Mellie/November leidis positiivse lõpu, Ballard on ennast aga väga ettearvamatus olukorras leidnud (olen asjade käiguga rahul).

Mainimata ei saa loomulikult jätta ka Dushkut, kes oli isegi parem kui tavaliselt. Cool


Eks tuleb ootama jääda 13. osa "Epitaph One", mida saame tõenäoliselt alles näha juuli lõpus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 5:12 am    Teema: Vasta viitega

http://www.thrfeed.com/2009/05/dollhouse-second-season.html


kas tõesti võimalik et fox toodab ühe hooaja vähemalt veel!!??!!

peaks vaatama ega põrgu ära jäätnud pole Razz
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 9:23 am    Teema: Vasta viitega

Hyperion Endymion kirjutas:
http://www.thrfeed.com/2009/05/dollhouse-second-season.html


kas tõesti võimalik et fox toodab ühe hooaja vähemalt veel!!??!!

peaks vaatama ega põrgu ära jäätnud pole Razz


Ma mõtlesin ka, et midagi on maailmas lahti. Smile
13 uut osa on sügiseks lubatud ja kui peaks hästi minema, siis järgneb kevadel veel 9 (ja siis 3 hooaeg 2010-2011 jne jne).

Ma ei ole eriti optimistlik, tähendab ma ei usu, et seriaal oma teise hooaja jooksul väga palju vaatajaid juurde kogub (Nielseni reitingusütseemi vaatajaid) aga see uudis on siiski meeldiv üllatus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 23, 2009 4:15 pm    Teema: Vasta viitega



1x13 - "Epitaph One"

Väga hea episood, aga päris jahmatama panev.
Ei oleks kunagi arvanud, et nii vara saame aimu sellest, mis seriaali kaugemas tulevikus toimuma hakkab.
JW intervjuude põhjal võib aga veel vähemalt paar aastat rahulikult hingata.
Dollhouse'i 2. hooaeg algab 25. septembril.

http://popwatch.ew.com/popwatch/2009/07/dollhouse-epitaph-one-exclusive.html
Joss Whedon: So you will find out snippets of everything and all of nothing," Whedon tells EW.
"Every flashback answers something about where people are heading but brings up a lot more questions about where they end up or how they got there."


http://www.thrfeed.com/2009/05/joss-whedon-reacts-to-dollhouse-renewal.html
Joss Whedon: My feeling is we will be paying that off around the – the flash-forward in the 13th episode took place long after where we are right now.
So we can be moving toward some of those events which are unexplained. We have a few years where we can do anything we want before it would be weird if we didn’t start paying them off.


Viimati muutis seda SinkaVonka (Kolm Juul 29, 2009 2:25 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Teis Juul 28, 2009 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

Mindki hämmastas, et Whedon nii julge tulevikuepisoodi eetrisse lasi. Üsnagi ebatavaline käik sellises formaadis sarja kohta. Ei teagi nüüd, kas see oli seriaali tuleviku jaoks hea või halb, eks selles osas annab selgust aeg. Loodan vaid kahte asja - esiteks et Whedonil on täpselt teada, kuidas see sari võimalikult loogiliselt viimases episoodis näidatud punktini tüürida (umbes nagu JMS'il Babylon 5-ga, vähemaga ei saaks ju leppida), ning teiseks seda, et telekanalid annaksid talle piisavalt aega ja vabadust oma lugu korralikult lõpuni rääkida.

Tegelikult mulle tundub, nagu oleks see episood kirjutatud sarja katkestamise kartuses. Et kui niikuinii üle ühe hooaja maha müüa ei õnnestu, siis saaks vähemalt sarja universumit veidi mastaapsemaks muuta - nii on hiljem lihtsam võimalike filmiversioonide jaoks raha küsida. Samas ma kuskilt lugesin, et Whedonil oli selle sarjaga mingisugune viisaastakuplaani moodi asi, nii et võib uskuda, et päris huupi ja lambist meile sellist ootamatult paljastavat episoodi siiski ei näidatud.

Vaatasin ära ka osa kahtlase numbriga 1x00 ehk siis esialgse variandi sarja pilootosast, mis kunagi teleriekraanile ei jõudnud, ning seegi suutis mind parajalt üllatada. Kuigi suur osa (tegelikult enamus) filmitud kaadritest said hiljem teistes episoodides ära kasutatud, leidus erinevusi eetrissejõudnud sarjaga päris mitmeid, mõni neist üsnagi intrigeeriv. Mind hämmastas aga see, millise kiirusega seal sü¾ee edasi liikus. Põhimõtteliselt jõuti ühe episoodi jooksul põhiloo jutustamisega praktiliselt samale maale kui ametlikus versioonis poole hooajaga. Liigagi kiiresti, arvestades, et tegu pidi olema pilootosaga - vaatajale, kel sarjaga varasemaid kokkupuuteid pole, oleks see ikka väga segadusseajav olla võinud. Samas tagantjärgi vaadata oli huvitav.

PS. SinkaVonka, sul on lingid katki Razz
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Teis Juul 28, 2009 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Vaatasin ära ka osa kahtlase numbriga 1x00 ehk siis esialgse variandi sarja pilootosast, mis kunagi teleriekraanile ei jõudnud, ning seegi suutis mind parajalt üllatada. Kuigi suur osa (tegelikult enamus) filmitud kaadritest said hiljem teistes episoodides ära kasutatud, leidus erinevusi eetrissejõudnud sarjaga päris mitmeid, mõni neist üsnagi intrigeeriv. Mind hämmastas aga see, millise kiirusega seal sü¾ee edasi liikus. Põhimõtteliselt jõuti ühe episoodi jooksul põhiloo jutustamisega praktiliselt samale maale kui ametlikus versioonis poole hooajaga. Liigagi kiiresti, arvestades, et tegu pidi olema pilootosaga - vaatajale, kel sarjaga varasemaid kokkupuuteid pole, oleks see ikka väga segadusseajav olla võinud. Samas tagantjärgi vaadata oli huvitav.

PS. SinkaVonka, sul on lingid katki Razz


vaatasin kah seda pilooti ja ausalt öelda mulle meeldis see tunduvalt rohkem kui eetrisse jõudnud piloot osa Laughing

ja epitaph one oli kah suht huvitav ja tõesti julge samm
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 29, 2009 2:28 am    Teema: Vasta viitega

Originaalne piloot 'Echo' oleks minu arust pidanud jääma seriaali esimeseks osaks. Mitte mingit venitamist, kohe mindi asja juurde ja ausalt öeldes oli tegu palju parema tutvustusega. Ma tean et USAs just vaatajad (ja nende hulgas ka Whedoni fännid) kurtsid selle üle, et algus oli väga aeglane. Ma arvan, et kogu hooaeg oleks paremini välja kukkunud kui oleks alustatud 'Echo'ga.
Aga ei, FOXi ülikondadele ei meeldinud ning Whedon pidi uue episoodi looma, mis jäi igas mõttes originaalsele alla ja tänu millele kogu hooaja esimene pool kannatas.

@shadowman
Ma arvan, et sa alahindad televaatajaid. Originaalne piloot on mitmes mõttes loogilisem ja inimesed tänapäeval ootavadki kiiret ja kaasahaaravat sü¾eed. Kellel kuulmisega ja nägemisega tõsiseid probleeme pole ei tohiks ka sellest episoodist arusaamisega probleeme olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Juul 29, 2009 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Ma arvan, et sa alahindad televaatajaid. Originaalne piloot on mitmes mõttes loogilisem ja inimesed tänapäeval ootavadki kiiret ja kaasahaaravat sü¾eed.

Ei ütleks, et alahindan. Lähenesin asjale pigem enda kui mõne hüpoteetilise keskmise Ameerika televaataja vaatevinklist ja üritasin ette kujutada, kuidas ma sellesse episoodi suhtunud oleks, kui poleks varem ühtki Dollhouse'i osa näinud. Kuna esimestesse osadesse sisseelamine nõuab vaieldamatult tavalisest veidi rohkem pingutust (uued tegelased, tegevuspaigad jne), siis saan ma täiesti aru inimestest, kes väitsid selle veidi segase olevat - ühe korraga pakuti lihtsalt liiga palju informatsiooni. Et kõikidest nendest vandenõudest, motiividest ja väikestest vihjetest korralikult aru saada, peaks sellise episoodi ilmselt näiteks poole hooaja pealt korra veel üle vaatama. Üks asi on loost arusaamine, millega tõesti ei tohiks kellelgi, kellel IQ kinganumbrist suurem, probleeme olla, aga hoopis teine asi on detailide märkamise, oluliste sündmuste tajumise ja faktide meeldejätmisega, et oleks võimalik näiteks kolmandat episoodi vaadates mõelda: ah et sellepärast siis ütles see tegelane seal pilootosas seda või toda, käitus nii- või naaviisi jne. Ma otseselt ei kritiseeri ja tegelikult mulle meeldibki vaadata asju, mis nõuavad mõningast kaasamõtlemist, aga tahtsin oma jutuga öelda lihtsalt seda, et ma ei mõista FOX'i hukka, et nad uut pilootosa soovisid.

See öeldud, pean ma siiski veel lisama, et ka mina ei ole ametliku pilootosa fänn. Pigem vastupidi - kui peaksin nende kahe vahel valima, võtaksin kahtlemata "Echo". Vaataksin hea meelega ka sellist sarja, mis keskendukski ainult Dollhouse'i ümber toimuvale ja ei sisaldaks üldsegi neid üheepisoodilisi missioone. Ideaalvariant oleks ilmselt olnud selline, kus "Echo"-s toimuv oleks kahe osa peale ära jaotatud ja need siis korraga eetrisse lastud.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group