Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Joss Whedoni 'Dollhouse'
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Esm Aug 31, 2009 1:09 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Terminator: The Sarah Connor Chronicles hottie Summer Glau will move into Dollhouse this season as a recurring character, Fox announced.

Glau will play Bennett, a Dollhouse employee who shares a past with Eliza Dushku's Echo. The role serves as a reunion for Glau and Dollhouse creator Joss Whedon, who previously worked with the actress on his series, Firefly.

Dollhouse will welcome plenty of guest stars this season, inclduing Battlestar Galactica's Jamie Bamber and Michael Hogan, Dexter's Keith Carradine and fellow Whedonverse alum Alexis Denisof (Angel).

The second season of Dollhouse premieres Friday, Sept. 25 at 9/8c.


Laughing
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 26, 2009 3:51 pm    Teema: Vasta viitega



2x01 - "Vows"

'Dollhouse' on tugevam kui iial varem. Smile Kõik lihtsalt klapib. Fran Kranz ja Amy Acker olid suurepärased, aga üllatuse valmistasid ka Tahmoh Penikett ja Eliza Dushku. Tundub, et stsenaristid teavad nüüd paremini, mida Ballardi ja Echoga peale hakata ning näitlejatööst on seda kohe näha.
Väga meeldis see, et Echo missiooni kasutati peasü¾ee arendamiseks. Oleme ju terve hooaja oodanud, et Echo hakkaks mäletama ja nüüd on see hetk käes. Echo uus identiteet lisab ka sü¾eele põnevust, sest ta peab ju nüüd Ballardiga oma uut eneseteadlikkust teiste eest varjama (nagu juba nähtud "Epitaph One"is).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Laup Sept 26, 2009 7:17 pm    Teema: Vasta viitega

niipalju kui lugenud ja kuulnud siis see hooaeg lubati whedonil asja nii ajada nagu ta ise tahab nii et vast paistab see välja Very Happy
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Sept 30, 2009 8:52 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, minule tundub natuke imelik, et see Ballard nii kergesti siseringi lasti ja meeskonda võeti. Nüüd on ta siis juba Dollhouse'i parim händler ka veel. Ja teistpidi tundub mulle natuke imelik, et Ballard ise nii kergesti ja sujuvalt poolt vahetas. Ning mitte keegi ei vaata imelikult, et endine suur vaenlane nüüd rahulikult Dollhouse'is ringi luusib ja kõigi sõbraks on hakanud. Aga ma ei kurda, sest Ballardi tegelaskujul iseenesest pole häda midagi ja tema töötamine Echo händlerina teeb edasise stoori kindlasti huvitavaks.

Viimane ehk hooaja esimene osa oli väga hea. Mulle meeldis, et Saundersit ei saadetud Pööningule, ei pühitud ta mälu puhtaks ega tehtud muud asjakohast, vaid selle asemel lastakse tal rahulikult oma identiteedikriisi käes vaevelda. Julm, aga näitab samal ajal hästi nii DH töötajate ükskõikset suhtumist oma ohvritesse kui ka sügavale ajusoppidesse peitunud inimlikkuse algeid, mis lihtsalt ei luba oma kauaaegset kolleegi nii kergekäeliselt ära kustutada. Nii lihtne oleks ju öelda "you need a treatment" ja sellega terve hulk probleeme minema pühkida. Tore, et seda ei tehtud, sest praegune situatsioon on palju põnevam.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 05, 2009 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

2x01 hakkas nagu looma juba, ootasin põnevusega mis saab edasi, aga 2x02 oli mõnevõrra pettumus jällegi :S

See on täpselt selline sari, mis annab parema elamuse siis kui hooaeg suht jutti ära vaadata.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 06, 2009 1:09 am    Teema: Vasta viitega



2x02 - "Instinct"

Kusjuures mina arvan, et see on ehk parim n-ö Echo episood, sest väga hästi demonstreeriti kui ebainimlik Dollhouse võib olla ning kuidas lihtne mission võib väga, väga valesti minna. Dushkut jäin ka rollis uskuma ja nüüd kus Echo iga episoodi lõpuks siiski mäletab (ja tunneb) kõiki läbielatud sündmusi, ei ole sellist tunnet ka, et tegevus resetitakse.
Samas oli osas piisavalt ka kõike muud. Mul on igatahes tunne, et see hooaeg on Echo missioonid ja üldine sü¾eeliin palju paremini ühendatud.

P.S. Jälle on kord käes jutud katkestamisest - 2x02 sai siiani kõige madalamad reitingud.
Oeh. Ma loodan, et vähemalt tehakse teise hooaja 13 episoodi valmis, aga kuulduste järgi on seegi juba kahtluse all (praegu filmitakse vist 7. episoodi).
Dollhouse on üks kõige huvitavamaid ulmeseriaale, mida mina olen vaadanud ja tahaks nagu vaatamist jätkata. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 06, 2009 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:

P.S. Jälle on kord käes jutud katkestamisest - 2x02 sai siiani kõige madalamad reitingud.


Pole ka ime, suhteliselt nõrk osa oli ju. Olgu veidi sügavust oli, aga üldjoontes mind see küll eriti ei köitnud.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Okt 07, 2009 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

Mõnesmõttes nõustun velz83ga, et tegu ei olnud kõige tugevama osaga, kuid päris pettumuseks ma seda nimetada siiski ei saa. Mulle eriti ei meeldinud see change-the-mind-to-change-the-body kontseptsioon ning emainstinktide liigne ületähtsustamine, aga üldjoontes on positiivne see, et kui eelmises hooajas võis väga selgelt eristada põhilugu edasiviivaid episoode ja nn filler-episoode, siis selle hooaja seninäidatud kahe osa põhjal võib loota, et nüüd on valitud veidi parem lähenemine enam ei saa siin nii selgeid piire tõmmata. Ideaalis peaks iga näidatud episood ka suures pildis mingil määral oluline olema ning tundub, et selle poole nüüd ka püüeldakse.

Selles ma eriti ei kahelnudki, et hooaja käimaminemisel need katkestamisjutud uuesti üles võetakse, kuid kuna ma esialgu sellelt sarjalt üle ühe hooaja ei lootnudki näha, siis nüüd olen rahul iga üksiku episoodiga, mis meieni veel jõuab. Loomulikult tahaks, et Dollhouse veel mitu ja mitu hooaega vastu peaks, aga raha ma selle peale panema ei hakkaks.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 10, 2009 4:25 pm    Teema: Vasta viitega



2x03 - "Belle Chose"

Lihtsalt geniaalne. Very Happy Kõik näitlejad olid selles osas tasemel, dialoog oli nii Whedonlik kui üldse olla saab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cochrane
Lipnik


Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin pilootosa lõpuks ära ja ei pakkunud huvi. Lugesin igaks juhuks ka edasiste episoodide kirjeldusi ja vaatasin YTst klippe, kuid ei kustu vaatama. Wheldoni Firefly ei istunud samuti, seega pole ehk väga ime, kuigi seal oli peamiseks segavaks faktoriks näkkukarjuv vesterni-teema.
_________________
http://visualfanatic.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 24, 2009 6:49 pm    Teema: Vasta viitega



2x04 - "Belonging"

Parim Dollhouse'i episood. 10/10. Väga sujuvalt liigutakse eelmise hooaja lõpus nähtud apokalüptilise tuleviku poole - Rossumi korporatsioon hakkab Dollhouse'i tehnoloogiat tõsiselt kuritarvitama, Echo muutub jätkuvalt üha iseseisvamaks ning isegi Topher ja Adelle ei ole nõus enam kõrgemalt antud käske täitma (ausalt öeldes ei ole enam peaaegu ükski peategelane oma tööandjatele ustav).

Kõige selle juures arendati ka igat tegelast selle 40 minuti jooksul päris kõvasti. Episoodi lõppmoment (pilt) oli emotsionaalselt väga võimas.

NB! Dollhouse naaseb teleekraanidele 4. detsembril, 3 nädalat järjest näidatakse iga reede 2 uut episoodi ja jaanuaris näidatakse viimased 3.


Viimati muutis seda SinkaVonka (Nelj Okt 29, 2009 10:44 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kütt
Lipnik


Liitunud: 13 Apr 2007
Postitusi: 26

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 11:33 pm    Teema: Vasta viitega

Tänu sellele viimasele postile otsustasin seda sarja esmakordselt vaadata ning pettuma ei pidanud. Sarja idee iseenesest on juba julge ning esimese hooaja lõpu osa näitas kenasti ka ära loogilise tulemi sellisele stsenaariumile mis seal esitletud. Iseenesest jäi häirima vaid see pilt (mõte), et tegelikult liigubki ju Ameerika ise eesotsas järjest lähemale sellele stsenaariumile et muutagi kogu rahvas sellisteks nukkudeks nagu seal sarjas kujutatud ning et see tee kuhu see välja viib ei pruugigi olla nii väga erinev sellest mis tulevikus juhtuma hakkab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 3:29 am    Teema: Vasta viitega

Kütt kirjutas:
Tänu sellele viimasele postile otsustasin seda sarja esmakordselt vaadata ning pettuma ei pidanud. Sarja idee iseenesest on juba julge ning esimese hooaja lõpu osa näitas kenasti ka ära loogilise tulemi sellisele stsenaariumile mis seal esitletud. Iseenesest jäi häirima vaid see pilt (mõte), et tegelikult liigubki ju Ameerika ise eesotsas järjest lähemale sellele stsenaariumile et muutagi kogu rahvas sellisteks nukkudeks nagu seal sarjas kujutatud ning et see tee kuhu see välja viib ei pruugigi olla nii väga erinev sellest mis tulevikus juhtuma hakkab.


Kas oled siis juba jõudnud ära vaadata terve esimese hooaja või...? Smile
Tore kuulda, et sulle igatahes meeldib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Nov 02, 2009 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

Dollhouse läheb aina paremaks. Nõustun SinkaVonkaga, et 2x04 oli seni parim episood üldse. Ühtegi halba sõna pole öelda ning head on liiga palju, et seda kõike kirja panna viitsida.

10/10
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 11, 2009 10:47 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.thrfeed.com/2009/11/dollhouse-canceled.html

FOX on Dollhouse'i katkestanud. Teine hooaeg (13 episoodi) näidatakse detsembris ning jaanuari lõpuni, aga see on kõik. FOXi peal ei jää lihtsalt sellised seriaalid ellu, kevadel katkestasid TSCC ja nüüd läks ka Dollhouse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 05, 2009 5:38 pm    Teema: Vasta viitega



2x05-06 - "The Public Eye" & "The Left Hand"

Ületas kõiki ootusi, mitte ühtegi igavat momenti ei olnud, näitlejad olid kõik suurepärased ja twiste rohkem kui tavaliselt.

Summer Glau tegelane ajas naerma, aga samas on ta paraja kiiksuga. Loodetavasti selgub järgnevates episoodides, kuidas Bennett ja Caroline/Echo ennast selles olukorras leidsid, mida flashbackis näidati. Topher ja Bennett - love at first geek (Supernaturali tsiteerides). Very Happy

Enver Gjokajil õnnestus kord jälle teist tegelast perfektselt mängida, unustasin vahepeal ära, et ta ei ole tegelikult Topher. Smile

Kui selline kvaliteet kestab hooaja lõpuni välja, siis olen väga rahul ja nean FOXi veel enam katkestamise pärast. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Reede Dets 11, 2009 2:06 am    Teema: Vasta viitega

See, kuidas Victor Topherit kehastas, oli tõepoolest üks episoodi(de) tipphetki. Teine hea osa oli Topheri ja Benneti love story.

Ja ega ülejäänu kohta ka midagi halba öelda pole. Kuid 2x04 seadis lati nii kõrgele, et praegu ma maksimumpunkte kindlasti panna ei saa.

8/10
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kütt
Lipnik


Liitunud: 13 Apr 2007
Postitusi: 26

PostitusPostitatud: Laup Dets 12, 2009 1:45 pm    Teema: Vasta viitega

2x08 tõusis minu silmis hetkel parima episoodi kohale. Alpha sisse toomine oli väga teretulnud ja tore et teda veel näha saab. See, et pole enam venitamist vaid on ainult põhiliini pidi edasi minek muudab ka sarja palju nauditavamaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Olen natuke sirvinud 7. ja 8. episoodi, aga praegu absoluutselt aega ei ole vaadata. Igatahes tundub, et suurepärane tase endiselt jätkub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 19, 2009 4:47 pm    Teema: Vasta viitega



2x07 - "Meet Jane Doe"

Esimese hooaja finaal "Epitaph One" on kohe muutunud palju arusaadavamaks.

Topher leiutaski tehnoloogia, mis viib täieliku kaoseni ja Adelle andis selle üle Rossumile,
et saada tagasi kontroll LA Dollhouse'i üle, mis on, nagu me juba teame, pikas perspektiivis äärmiselt rumal tegu.
Adelle'i tegu oli muidugi arusaadav, aga Topheri vastu oli see julm.

Nägime esimest korda päris Mr. Ambrose'i ja Echo on arenenud tõeliseks isiksuseks ning ka tema peavalud on sisse toodud ("Epitpaph One"is oli samuti selllega seoses stseen).
Vandenõu Rossumi ja Dollhouse'i vastu on tõesti nüüd täies hoos ning mul on tunne, et fännid ei pea pettuma. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group