Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 4x16 "Deadlock"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi "Deadlock"
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
25%
 25%  [ 2 ]
8
25%
 25%  [ 2 ]
7
25%
 25%  [ 2 ]
6
12%
 12%  [ 1 ]
5
12%
 12%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 8

Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 4:51 pm    Teema: nuBSG - 4x16 "Deadlock" Vasta viitega



5/10

Kohe, kui Ellen tagasi laevastikku jõudis, muutus ta jälle tüütuks. Cylonite plaan lahkuda tuli ka kuidagi lambist (kusjuures peale seda episoodi ei ole neil enam mõtet Galacticat maha jätta). Tigh, Kuue ja Elleni armukolmnurk oli veider ja vahepeal tundus et ma vaatan seepi. Episoodi tegi minu arust eriti mõttetuks see, et Kuus ja Tigh oma lapse lõpus kaotasid. Praegu on raske aru saada, milleks kogu see storyline üldse vajalik oli.
Mulle meeldis selles osas Baltar ja kuidas tema kaudu näidati elamistingimuste allakäiku. Cylonite ja inimeste vaheline "sümbioos" on ka oluline teema, mida selles episoodis arendati.
Lõpp on ligidal, selles pole kahtlustki.

P.S. Tyroli soov Cylonitega koos ära minna üllatas mind väga ja mulle ei tundunud see usutav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2009 11:42 am    Teema: Vasta viitega

Panin 8 punkti, kuid olen hakanud tsipa kahtlema selles... võibolla oleks pidanud panema 7, aga see selleks.

Oli jah veidi "seebine" ning Ellen on ikka selline mürgine nagu ta oli ennemgi. Caprica lapse kaotus oli ka imelik ja kuidagi äkki... kas tõesti see kakluse episood mõjus lapsele kuidagi hukatavalt või oli siis probleem puht psühholoogiline, kus Ellen mõjutas Capricat nii palju koloneli vastu, et see kandus kuidagi üle ka lapsele... igatahes segane olukord oli.

Mis mulle on ka kripeldama jäänud, et kuidas Boomer ja Ellen nii kiiresti laevastiku eelmises osas üles leidsid.... siis peaks ka järelejäänud cylonite laevastikul (või siis ühel laeval - täpselt ei teagi ju, palju neid alles jäi) olema suht lihtne inimesi üles leida kui peaks tekkima vajadus.

Kuigi laevastiku cylonite lahkumine võiks tunduda loogiline, et saa ka mina aru, kuidas neil nüüd järsku selline tahtmine tekkis ja mida nad sellega saavutaksid. Muidugi väideti, et saavad aluse panna puhta cylonite rassile, kuid kuna ka Caprica lapse kaotas, siis annab see kindlasti mingi tagasilöögi ja samas oli ka Tigh väited suht loogilised, et kuna varem ei õnnestunud puhtalt cylonite või inimeste rassil üksi hakkama saada, miks peaks see siis nüüd juhtuma ja parem oleks jääda kokku ning integreeruda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 27, 2009 2:34 am    Teema: Vasta viitega

6/10

Rohkem selle episoodi eest ei mängi välja. Kuidagi vesine ja lääge oli seekord see värk. Confused See, kuidas Boomer ja Ellen laevastiku nii ruttu ülesse leidsid, kummitas ka mul ajudes. Aga siis hakkasin mõtlema, et kuna Ellen oli üks viiest, siis arvatavasti ta mälu oli taastunud peale ülestõusmist ja ta ju teadis Maa asukohta. Ja edasi oli vaid otsingu tulemus. Aga mulle teeb peavalu ikkagi Kara olemus. Kes kurat ta siis lõppude-lõpuks ikkagi on? Cylon ta vist pole, inimene kah mitte... Iseenda laiba leidmine planeedilt oli vapustav kogemus... Shocked Üllatuseks ka cylonitele vist. Cool
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

7/10.

Täiesti tavaline Galactica episood, mille sarnaseid oleme nelja hooaja jooksul väga palju näinud.

Nõustun eelkõnelejatega, et episoodi mõttest on väga raske aru saada, midagi olulist storyline'i seisukohast meile ei pakutud ning võib täiesti kindel olla, et järgnevates episoodides, mida ju pole enam palju jäänud, neid teemasid eriti ei meenutata.
Ehk ainuke oluline seik oli Elleni laevastikuga taasühendamine, mida pidi ju pärast eelmist episoodi varem või hiljem tegema ning seda poleks saanud teha ka üle jala mingis muus osas.

Caprica ja Tigh vahelise suhte kiire nullimine tekitas muidugi küsimuse, et milleks üldse seda teemat arendama hakati, kuid isiklikult arvan, et tegijad lihtsalt ei mõelnud kaugele ette ning kui nad taipasid, et sari tuleb nelja hooajaga ära lõpetada, otsustasid nad mõningad tegevusliinid lihtsalt sulgeda.

Ega palju enamat polegi öelda, mõningad huvitavad dialoogid siiski esinesid, eriti väljaspool episoodi põhitegevusliine.

Cylonite lahkumissoovi tahaks ruttu ära unustada, väga imelik käik tegijate poolt. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 10:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen natuke järgi mõelnud ja arvan, et episoodi eesmärk oli tõestada, et cylonid ei ole võimelised omavahel lapsi saama. Seega vajavad cylonid inimesi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group