Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Battlestar Galactica "The Plan"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate filmi?
10
14%
 14%  [ 1 ]
9
14%
 14%  [ 1 ]
8
14%
 14%  [ 1 ]
7
14%
 14%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
14%
 14%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
14%
 14%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
14%
 14%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 7

Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 4:43 pm    Teema: Battlestar Galactica "The Plan" Vasta viitega



Ma ei ole jõudnud veel ise vaadata, aga õhtu poole ehk täiendad seda postitust. Tore, et veel Galacticat näha saab.

Edit:
Andsin siis 5 punkti.
Iseenesest oli huvitav näha sündmusi Cylonite poole pealt ja Tricia Helfer ning Dean Stockwell mängisid oma tegelasi jälle perfektselt, aga sü¾ee oli äärmiselt katkendlik ('lünkade' täitmine) ning seriaalist olid paljud stseenid kord jälle kasutuses.

Põhimõtteliselt oleks võinud seda filmi näidata enne 4. hooaja lõppu peale 15. episoodi, kus avaldati Cylonite arengulugu ja Viimase Viie olemus.

P.S. Kas keegi Capricat ka jälgima hakkab? Ma ei olnud ise piloodist väga vaimustuses, aga sellest võib veel midagi head välja tulla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

Pole veel seda üllitist jõudnud vaadata, eks kommenteerin mingi hetk, kui jääb meelde ära vaadata Razz

Mis puudutab Capricat, siis esimene osa mulle just väga palju ei öeldnud, kas võiks vaadata või mitte... kuigi iseenesest tal ju midagi väga viga ei olnud. Mõned osad peaks kindlasti ennem ära vaatama, kui lõplik otsus langetada, aga ma kipun hetkel arvamusele, et kui ma juba piloodi ära vaatasin, siis vaatan seda ka edaspidi. Smile


Täiendan siis veel oma postitust:
Mulle isegi täitsa meeldis. Tõesti, hakkimist oli iseenesest päris palju, kuid samas moodustas see ikkagi ühe terviku, kuna oli esitatud Cylonite vaatevinklist. Dean Stockwell oli ikka sama hea, kui ta muidu on. Tervikliku story jaoks oli see kindlasti oluline täiendus, aga jah, SinkaVonkaga jääks siin nõusse, et ajaliselt oleks seda võinud varem näidata.


Viimati muutis seda Artzz (Püh Okt 25, 2009 9:27 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 21, 2009 7:10 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah... eks ta ju mõnes mõttes oli nagu clipshow, aga samas selgitas olulisel määral ka sarja tagamaid, mis varem võib-olla selgusetuks olid jäänud. Dean Stockwell oli oma osas suurepärane ja juba tema pärast tasub see film kõigil kindlasti ära vaadata.
Üldjoontes ütleks, et tegu oli täiesti vaadatava ning samuti vajaliku väljalaskega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

Päris hea oli, kuigi mõni hetk oli isegi igav ja tundus pikale venivat. Ilma sarja vaatamata sellest aru poleks ikkagi saanud....
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 01, 2010 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

Järsku märkasin, et mul oli see film päris nägemata jäänud ning otsustasin ta siis ikkagi ära vaadata.

Peaks ütlema, et mina jäin päris rahule, suures osas oli tõesti tegu lünkade täitmisega, kuid samas näitlejatöö oli väga hea ning kindlasti võiks öelda, et mõned varem õhku jäänud küsimused leidsid vastuse. Sarja jooksul poleks neid lihtsalt saanud käsitleda.

Siiski päris filmi alguses toodi meieni ka selliseid kaadreid, mida enne üldse polnud näidatud. Näiteks lühike ülevaade erinevate kolooniate välimusest ning samuti üksikasjalikum cylonite rünnaku planeerimise näitamine.

Võibolla on veidi üle hinnatud, kuid panin 8 punkti. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group