Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

V (2009-2011)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2011 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

2x08 - "Uneasy Lies the Head"

Tuleb taas nõustuda eelkõnelejatega. Osa oli veniv ja mitte eriti põnev. Kui mulle paar osa tagasi jäi mulje, et nii-öelda rünnakule minekuga muudetakse sarja formaati veelgi rohkem actionile keskenduvaks, siis ilmselgelt see nii ei ole ja pigem hoopis vastupidi. Lõpustseenid Erica ja Kyle'iga olid muidugi lausa omaette klassist, kuigi seda võiks äkki seletada sellega, et Erica on liikunud oma meelestatuses pigem Kyle'i poole ja ära Jacki juurest, kes ei ole valmis ohvreid tooma. Hea oli vähemalt see, et Jack poole pealt sisse ei astunud, mida ma ausalt öeldes ootasin. Very Happy Samas paradoksaalne on see, et Kyle ise võib pigem muutuda ettevaatlikumaks kui ta varem oli, sest nagu ühes eelmises osas selgus, ähvardatakse teda tema kunagise pruudi tapmisega.

Marcuse ellujäämist kinnitati minu teada juba samas osas, kus teda tulistati, nii et elus olemine üllatusena ei tulnud. Küll aga on huvitav, et milline on tema seotus Dianaga. Teame esimesest hooajast, et Marcusel oli mingi oma teema käsil, kohtus ta ju korra Hobbesiga isegi.

Diana tundub kahtlaselt võimas ja tekib küsimus, et miks ta oma käsutuses olevaid võimalusi pole varem ära kasutanud. Kindlasti ei oleks tal olnud eriti keeruline laevalt ise ära põgeneda. Ehk võiks eeldada, et ta lihtsalt ei taha seda teha, aga samas ma ei ole kindel, et sarja tegijad seda nii põhjalikult läbi mõelnud on.


Loodan, et järgmised kaks hooaja viimast osa on põnevamad. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hubi
Kadett


Liitunud: 24 Aug 2006
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Laup Märts 05, 2011 12:43 am    Teema: Vasta viitega

no mina ei saa nüüd aru - kas sellel sarjal on seos eelmise sarjaga või ei ole??? nagu oleks sest vana kuninganna on sama näitleja ja ka nimi on sama, aga kui ta imestas hübriidi võimalikkuse üle siis vist seost pole. see kes teab eelmist sarja siis seal oli hübriid olemas ja mängis tähtsat rolli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Märts 05, 2011 12:55 am    Teema: Vasta viitega

Hubi kirjutas:
no mina ei saa nüüd aru - kas sellel sarjal on seos eelmise sarjaga või ei ole??? nagu oleks sest vana kuninganna on sama näitleja ja ka nimi on sama, aga kui ta imestas hübriidi võimalikkuse üle siis vist seost pole. see kes teab eelmist sarja siis seal oli hübriid olemas ja mängis tähtsat rolli.



Uuel sarjal ei ole vanaga mingit sisulist seost. Dianat mängib küll sama näitleja, kes vanas sarjas, kuid tegu on täiesti uue tegelasega. Ehk siis seos kahe sarja vahel seisneb ainult selles, et mõned näitlejad vanast sarjast osalevad ka uues sarjas, aga teiste tegelastena. Umbes sama, nagu Richard Hatch oli nii vanas kui uues BSG-s. Miks seda tehti, on juba iseküsimus. Tõenäoliselt ikka selleks, et tähelepanu tõmmata, nii ajakirjanduse kui vana sarja fännide poolt.

Mis puutub hübriidi, siis see on üks neist teemadest, mida ka uus sari kasutab, aga jällegi, sellel puudub sisuline seos vana sarjaga.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

Hakkasin ka mõnda aega tagasi seda vaatama ning olen nüüd ka viimase osa ära näinud. Tõsiselt põnev ja huvitav sari ning kindlasti püüan ka edaspidi silma peal hoida.

Anna osatäitja suudab nii veenev olla, et iga kord teda näheks tahaks karjuda ja talle kallale minna. Tyler on samuti äärmiselt ebameeldiv, samuti Jacki usuvärk ning "ärme tee teistele liiga" suhtumine. Aga see kõik näitab ainult seda, et näitlejad ja karakterid on väga head.


Viimati muutis seda Luury (Teis Märts 08, 2011 6:28 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

Vahepeal jälle paar huvitavat linki:

Anna osatäitja Morena Baccarin rääkis, et originaalseerias Mike Donovani mänginud Marc Singeri roll saab olema suur:
Tsiteerin::
Baccarin, who plays Anna, told TV Line that Singer is "such a great guy" and explained that his character will have a big impact.

"You don't know which side he's on as presented in the finale, but it's a big deal," she said. "[If the show is renewed] he's going to be a huge threat to the Vs."

Allikas


IGN tegi aga juttu Chad Deckeri osatäitja Scott Wolfiga, kes muuhulgas kinnitas, et hooaja kaks viimast osa on seni parimad:
Tsiteerin::
ABC's alien invasion series V only has two episodes left this season, but actor Scott Wolf -- who plays the duplicitous news pundit/freedom fighter Chad Decker -- told IGN that they're the best episodes yet.

Allikas
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 11:27 am    Teema: Vasta viitega

2x09 - "Devil in a Blue Dress"

Käesoleva episoodiga suutis V jälle särama lüüa ja tegemist oli taaskord sama põneva sündmustikuga kui hooaja keskpaigas.

Seekordsed arengud viivad loodetavasti tempoka ja pingelise lõppvaatuseni ning usun, et pärast nii võimsat hooaja lõppu on ka kolmas hooaeg suhteliselt kindel tulema.

Kui eelmises episoodis eriti palju uut teada ei saanud, siis nüüd kostitati meid jälle uue informatsiooniga. Saime teada uusi fakte nii sinise energia olemuse kui Anna plaanide kohta ja selgemaks sai ka Marcuse huvi. Paistab, et Marcus tunneb muret pigem sellepärast, et Annat mõjutavad inimeste emotsioonid ning võib hoopis seetõttu tema vastu pöörata (teadmata, et tegelikult on Diana tema vaadetest veel kaugemal).
Anna puhul on ilmselt selgeks saanud, et ta tunneb juba ammu inimeste emotsioone, aga on lihtsalt väga paha ja sellepärast ei muuda oma hoiakuid. Twisted Evil

Mis puudutab järgmise episoodi teemaks olevat võimuvahetuse katset, siis endiselt jääb mulle mulje, et Dianat ei saa antud asjas väga hästi usaldada. Tõesti ei usu, et tema eesmärgiks on inimeste aitamine, üksõik kuidas see ka tema arust enda rassile kasuks tuleks. Smile
Selge on ka muidugi see, et midagi vastupanuliikumisel järgmine kord viltu läheb, mis muidugi ei vähenda minu jaoks ootusärevust absoluutselt.

Positiivsena tooks välja ka selle, et Anna uus kontrollmehhanism ehk bliss inimestele, tundub palju realistlikum kui inimeste hinge hävitamine. Razz

Mainiks veel ära, et mulle meeldis ka see kuidas Chad Decker Anna vastasest ajakirjanikust lahti sai, mõjus hästi stiilselt ja usutavalt. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

2x09

Mis siis ikka, lõpp hakkab lähenema ja lõpp tundub olema huvitav. Loodan, et nad teevad kolmanda hooaja ka.

Algamas on ülestõus Anna vastu. Diana plaanid on siiamaani segasevõitu, kuigi tema oli see, kes ei tahtnud inimesi orjastada, millega Anna päri polnud ja siit ka troonilt minek. Aga kurat seda teab, äkki tädi on ikkagi kahepalgeline - samas, ta ei saa nagunii paljuneda enam, peab teatepulga edasi andma nii või naa. Lisal on aeg ema keldrisse luku taha panna.

Mul ikka tekib küsimus, et milleks Annale Concordia, kas ta ei saa ilma selleta invasiooni alustada? Teised tulnukad (minu silmis) küll ei vaevuks maandumisplatformide rajamisega. Nii kui laevad maandunud maapinnale või hõljuvad taevas niisama, küll jõuavad inimestega ka sigima hakata. Aga Anna muretseb ikka selle Concordia õnnestumise pärast. Järelikult platformidel mingi teine funktsioon ka.

Tahaksin ka endale binoklit, millega leiaksin tulnukalaevad öötaevast ülesse Very Happy

Joshuale tuli kõik meelde! Lõpuks ometi. Tema ka kindlasti segatakse vandenõusse, mis viimases osas tuule tiibadesse saab. Ja siis Anna bliss - tahaks teada, mis tema peaga juhtub, kui ta seitset miljardit inimest üritaks õnnistada oma kingiga Razz

2x10 Mother's Day promo

2x10 Mother's Day promo

2x10 Mother's Day promo

2x10 Mother's Day promo

Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 8:29 pm    Teema: Vasta viitega

2x09 - "Devil in a Blue Dress"

Kindlasti oli see osa parem kui eelmine episood. Tegevusliinid liikusid jälle jõudsalt edasi ja loodi hea aluspinnas võimsale showdownile hooaja viimases osas.

Kõige huvitavam oli minu jaoks Diana roll. Lõpuks ometi on talle natuke rohkem tegevust ja olulist dialoogi antud. Samas on ka selge, et ta on väga mitmepalgeline. Marcusega kohtudes jäi mulje, et Dianal on inimeste suhtes mingi muu kuri plaan. Võib-olla ta ise ikka tegelikult ei tunne inimeste emotsioone, aga teisest küljest veelgi tõenäolisem on, et ta mängib kõigiga - nii Marcuse, Lisa, Anna kui ka vastupanuliikumisega. Ehk selguvad tema tegelikud plaanid siis järgmises osas. Joshua "tagasitulek" meeldis mulle ka, ta oli varem üks mu lemmiktegelasi ja pärast uuesti pahaks muutumist ei olnud tal ka enam mingit erilist rolli, nii et ehk see nüüd muutub.

Sinise energia reaktori ümber toimuv minu jaoks siiski eriti põnev ei olnud ja tundus pigem lihtsalt tillist tõmbamisena. Lubati nagu suurt mõju tegevustikule, aga siis viimasel hetkel keerati kraan uuesti kinni. Naljakas oli ka Jacki väide Ericale, et kas ta suudaks elada kümnete tuhandete inimeste surmaga oma südametunnistusel. Kui see reaktor oleks õhku lennanud, siis oleks Erica&Co koos sellega läinud, nii et edasi elamine poleks just eriline probleem olnud. Very Happy Ja teiseks miks oli ukse juures suur trükitähtedega silt reactor access? Elementaarsetel turvakaalutlustel tuleks sellist kohta ju pigem varjata. Very Happy

See laevadele maandumisplatvormide ehitamine on jah natuke kummaline. Päris kindlasti peab neil olema mingi muu funktsioon ka, sest kui Anna laev suudab pikemat aega niisama linna kohal hõljuda ja ei vaja mingit maapealset reaktorit energia saamiseks, siis peaksid ka need teised laevad samamoodi toimima.


kawoosh kirjutas:
2x10Mother's Day promo

No see oli üks äärmiselt spoilerirohke promo ma ütleksin. Very Happy Igatahes jääb mulje, et hooaja lõpp tuleb väga võimas. Cool

Anna osatäitja Morena Baccarini sõnul näeme me viimases osas ka vähemalt ühte tulnukat tema normaalses olekus ehk ilma inimnahata.

Chad Deckeri osatäitja Scott Wolf on öelnud, et sarjal on hea võimalus saada uuendatud kolmandaks hooajaks:
Tsiteerin::
V star Scott Wolf has revealed that he is anticipating a third season of the show.

In an interview with KLTA 5 News, the actor insisted that the ABC series has a strong chance of being renewed.

"Ultimately there are questions that will be answered in the [second season] finale, but it is not serving as a series end," he claimed. "Our story is not complete."

Allikas
Loodaks väga, et sellel on ka mingi tõepõhi all. Ja kui ka kolmandat hooaega ei saa, siis mingit direct to DVD filmi tahaks ikka näha.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2011 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Teise hooaja viimane osa. Päris hea aga mitte selline, mis paelub algusest lõpuni. Kahju, et Dianaga nii läks, samas oleks nende plaani õnnstumine tähendanud, et kolmandat hooaega ei tulekski. Tyleri värk jätab aga külmaks, isegi Lisa on juba rohkem meeldima hakanud.

Fifth Columni laiendatud versioon steroididel tundub ka lahe - miil maa all ei ole blissil mõju ning nüüd on neil terve armee piisavalt toreda tehnikaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2011 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

2x10 "Mother's Day"

Oh my God, they killed Diana! You bastards! Very Happy

Ma nõustuks eelkõnelejaga selles osas, et üldjoontes oli muidugi hea osa, kuigi algus natuke venis võrreldes teise poolega. Nagu varem mitmetes artiklites lubati, siis saigi seekord kolm olulist tegelast surma. Peaks ütlema, et kõige vähem meeldis mulle Diana surm, sest ta meeldis mulle tegelasena, aga samas oli see sel põhjusel võib-olla just hea käik, sest tingis emotsionaalse reaktsiooni. Very Happy Tylerist vabanemine oli seevastu suurepärane ja Ryani surm ei tekitanud ausalt öeldes mingeid erilisi emotsioone, sest kuigi ta mulle eriti ei meeldinud, oli ta üldiselt piisavalt hall tegelaskuju. Pigem on põnev, et mis nüüd tegelastest edasi saab. Lisa võttis sisse oma vanaema koha keldris ja Chad Decker viidi Anna ette. Ei kujuta ette, et nende kummagi saatus võiks väga meeldivaks kujuneda.

Tegelikult peaks ütlema, et lõpplahendusest jäi mulje sarnaselt kuulsale TNG episoodile Best of Both Worlds, et kuidas sellest august välja rabeletakse. Tõsi, sisse toodi "laiendatud viies kolonn", aga nendest teame me esialgu liiga vähe. Marc Singeri roll jäi oodatust siiski palju väiksemaks, ilmus ta välja ju alles osa lõpus.

Kokkuvõttes tuleb öelda, et sarja teine hooaeg on kindlasti olnud hoopis teistsuguses stiilis kui esimene ja loodan, et samal moel ka jätkatakse, kui ABC-l jätkub mõistust sarja uuendamiseks ka kolmandaks hooajaks. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2011 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

Viimane osa oli ikka meeletu cliff-hanger. Tyler, Ryan ja Diana surnud, Lisa vangistatud, Amy suudab inimkonda blissida. Chadil on kriips peal, Hobbes lasi jalga ja terve organisatsioon maa all peidus, kes kõik teavad, mis tegelikult toimub. Kui nüüd kolmas hooaeg lukku ei panda, siis ma saan väga tigedaks.

Muud ei oskagi öelda...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2011 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

Nõustun eelkõnelejatega ja lisan ka omalt poolt mõned laused.

Teise hooaja viimase episoodi lõpp oli oodatult sündmusterohke ja mulle meeldib, et tegijad võtavad ette nii julgeid samme. Mitme olulise tegelase tapmine pole sarjades sugugi tavaline ja peale selle viidi ka tegevusliini rohkem edasi kui kunagi varem.

Lisa lugu lõppes muidugi väga julmalt, USA sarja jaoks võibolla isegi liigagi julmalt (minu hinnangul eriti Lisa jaoks), aga samas aitavad sellised asjad vaatajat tegevustikule oluliselt lähemale tuua.

Ütleks veel seda, et projekt Ares tuli mulle suure üllatusena ja poleks mingil juhul arvanud, et peale teadaoleva vastupanuliikumise kusagil veel midagi suuremat peidus on. Veel vähem uskusin seda, et Erica ülemus ja partner sinna kuuluvad (pigem pidasin neid V-deks). Marc Singeri mängutoomine oli minu arust piisavalt efektne ja kui kolmas hooaeg peaks tulema, siis saab vähemalt loota, et näeme Diana surmast hoolimata veel ühte vanast sarjast tuntud näitlejat. Smile

Tore oli näha ka ühte V-d oma täies hiilguses, enne on meile ainult pead näidatud. Razz

Igal juhul minu jaoks ootuspärane hooaja lõpp ja olen kindel, et kui sari jätkub, siis pakutakse meile ka kolmandas hooajas uusi ja huvitavaid arenguid (kõnealuse osa sündmustik annab edasiminekuks lihtsalt nii palju võimalusi). Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Apr 08, 2011 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

V produtsent Scott Rosenbaum lubas, et juhul kui kolmas hooaeg rohelise tule saab, tuleb see emotsionaalne:

Tsiteerin::
In "Mothers Day," Erica (Elizabeth Mitchell) discovered a secret Government agency planning to go to war with the Visitors, Chad (Scott Wolf) was outed as a member of the Fifth Column and Tyler (Logan Huffman) was entirely devoured by evil Lisa (Laura Vandervoort).

So, if the series does earn a pickup from ABC, all of those threads will carry the show forward.

"Erica is going to find out her son was murdered and what that's going to do to her will be fascinating to watch," Rosenbaum said. "Other characters have died [and] the stakes are high."


Tsiteerin::
"[V] has gotten to a place at the end of this season, [where it's] the closest to what I wanted it to be," he said. "The pacing of the shows [in a third season] will be very much like that last episode. They all will be peddle to the metal and tons of story and excitement."

But what are the chances that "V" will earn itself another year? At the end of its freshman year, ABC was in a position where it had to choose one genre show to carry forward into the 2010-11 season. The decision to renew "V" came for a second season came as a surprise due to the audience erosion that took place throughout the year, but with "FlashFoward" -- the shows only real genre competition for renewal -- demonstrating an even bigger audience drop off, the series only just made the cut.

This year, "V" pretty much picked up where its first season left off in the ratings department but after a few weeks of declining numbers the show did spring back for its season finale ... an episode that could be viewed as something of a back door pilot.


Allikas


Nii et pöidlad pihku! Very Happy Üks lõbus ja heas mõttes ülepakutud ulmesari kuluks telemaastikule vägagi ära.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alziz
Leitnant


Liitunud: 5 Märts 2007
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2011 10:21 pm    Teema: Vasta viitega

Hakkasin ka nüüd V'd vaatama ja olen jõudnud omadega esimese hooaja eelviimasesse ossa... No täitsa lõpp, kui hea seriaal... Kui keegi siin väitis, et seriaal areneb liiga kiiresti, siis mina vaidleks vastu ja ütleks, et see ongi just ülikõva... Selle SGU venitamisest on täiega kõrini, kui SGU oleks sama kiirelt edasi läinud poleks teda ilmselt katkestatud... venitamine minumeelest näitab, et ideesid on vähe... kui nii palju kulda nii kiiresti läbi lastakse, siis tähendab, et kulda on palju ja esimese hooaja põhjal väidan küll, et see on üle tüki aja jälle üks parimaid seriaale... Meenutab mulle hullult ka seda Earth last Conflicti aga on hullult parem... Originaal (vana versiooni) pole sarjast näinud... vaatan aga huviga edasi... Super sari igatahes au ja kiitus minupoolt!

Ja absurdudsust ei ole ka õnneks eriti palju... käib pidevalt mingi nägude mäng... ja tegelased päris tihti saavad kohe vihjest asjale pihta ja käituvad õigesti... respect... Cool
_________________
Hyperion
Emperor of ALZIZ Empire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Apr 19, 2011 10:35 am    Teema: Vasta viitega

Seda küll, et võrreldes näiteks SGU-ga arenesid ka V esimeses hooajas sündmused kiiresti, aga V teine hooaeg on veelgi oluliselt tempokam ja julgem, nii et kerge "hoiatus" selles mõttes. Very Happy Soovitan igatahes edasi vaadata ja avaldan veelkord lootust, et kolmas hooaeg ikka ka tuleks. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 13, 2011 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

http://tvbythenumbers.zap2it.com/2011/05/13/v-cancelled-brothers-sisters-cancelled-by-abc-too/92307/

Kahjuks on V katkestatud. Fännidele ebameeldiv (aga mitte ootamatu) uudis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 14, 2011 12:48 pm    Teema: Vasta viitega

Mõrvarid!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Juun 21, 2011 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

Üks peaosatäitjatest, Joel Gretsch, kinnitas, et telefilmi V lõpetamiseks plaanis pole ning et näitlejad on juba liitunud teiste projektidega, siis oleks selle tegemine ka väga raske.
Tsiteerin::
The main actors of the recently cancelled series have already moved on to new projects, thus reuniting them for another shot at the Mother Ship just isn't going to happen. And that includes Joel Gretsch, the one-time "The 4400" star, who said he was surprised to see ABC pull the plug after just two seasons.

Allikas

Kahju kuulda, kuigi lootust mingiks jätkuks oli niigi minimaalselt. Sad
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hubi
Kadett


Liitunud: 24 Aug 2006
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Kolm Juun 22, 2011 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

See sarjade pooleli jätmine teeb viha küll - V, SGU, My name is Earl - see viimane on küll komöödia sari. Kaks ja pool meest oli ka vahepeal ohus, aga seda näitleja süül. Mis on teiste sarjade lõpetamise põhjus? Kas tõesti ainult vaatajate vähesus? Või on põhjuseks kuidagi ka piraatlus?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Juun 22, 2011 1:03 pm    Teema: Vasta viitega

Hubi kirjutas:
See sarjade pooleli jätmine teeb viha küll - V, SGU, My name is Earl - see viimane on küll komöödia sari. Kaks ja pool meest oli ka vahepeal ohus, aga seda näitleja süül. Mis on teiste sarjade lõpetamise põhjus? Kas tõesti ainult vaatajate vähesus? Või on põhjuseks kuidagi ka piraatlus?


Teeb viha jah. Twisted Evil
Tuleb meelde, et SinkaVonka kirjutas sellel teemal mõni aeg tagasi ühe põhjalikuma posti, nii et selle ümber kirjutamise asemel annan parem viite. Smile
Ehk põhjuseid on sellel palju, aga vaatajate vähesus ja piraatlus omavad mõlemad kindlasti mingisugust rolli.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group