Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Matrix' filmid
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2004 9:53 pm    Teema: 'Matrix' filmid Vasta viitega

Niisiis minu lemmik triloogia üldse kogu filmimaailma toodangust.
Nimelt tahaks teada üldist arvamust, milline kolmest filmist on kõige parem. Minu arust on teine osa, sest on kõige reaalsem ja kõige vingem; sest kolmandas osas oli liiga arvutiga üle pingutatud ning samuti esimene osa hakkab vanaks jääma.
Üldse oleks lahe kui keegi asjatundja oskaks välja uurida, kust saab hankida Matrixi asju nagu on prllid ja riided. Ma kunagi leidsin lehekülje, kuid olen kaotand. Aitäh.
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 6:59 am    Teema: Vasta viitega

Muudaks ehk teema pealkirja Matrixiks? Wink
Igatahes, minu arvamus. 1. osa tundus kõige originaalsemana, meeldis enim. Kui 2. osa poleks end kordama hakanud, oleks sellest lemmik saanud. Mis oli aga mõttetu, on see värk kui Neo hakkab mingitlaadi Supermani kehastama ning lendab seal taevas päris karmil kiirusel ringi. Ei tea miks, aga see koht filmis, kui ta hakkab Morpheust, Võtmehoidjat ja Trinityt otsima minema, meenutab veidi Harry Potterit. Kahtlane. 3. osa on kõige hullem.. Efektidest on liigagi selgelt nähe, et arvutiga tehtud. Visuaalsus vajub selle tõttu.

Muuseas, kes teie lemmiktegelased filmides on olnud? Endale Morpheus ning Agent, lahedad vennad Very Happy

Üledubleeritud lõik 2 Matrix Reloadedist Naerda saab Laughing
Üledubleeritud lõik 3 Matrix Reloadedist Naerda saab veel rohkem Laughing


Viimati muutis seda Hithlain (Esm Dets 06, 2004 5:52 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 7:27 am    Teema: Vasta viitega

Hithlain kirjutas:
Muudaks ehk teema pealkirja Matrixiks? Wink


tehtud.

btw, "tubleeritud" on tegelikult "dubleeritud"

Edit: probleem lahendatud
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Esm Dets 06, 2004 8:34 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Külaline






PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 10:11 am    Teema: Veidi laiemalt Vasta viitega

Jah vot olen nõus selle Supermehe mängimise osas. Reloaded-is see oli veidi nõme aga nuh.. nagu me teame filmi kasum räägib enda eest nii et pole midagi muud lisada.. Igaljuhul keegi mainis siin Harry Potterit.
No täiesti lõpp... ma ei hakka siin Inglismaad igaks juhuks (eetilistel põhjustel) kritiseerima aga KUIDAS LEIAB SEE FILM NII PALJU TOETAJAID... no anna olla.. mul tutvusringkonnast ka paljud, isegi targad inimesed vaatavad seda filmi sümpaatsusega.. no perset küll ... pole seal midagi huvitavat.. ma saan aru et 5-11 aastastele on asi ilgelt põnev, kuid tglt ei ole midagi põnevad.. veel oleks aru saada kui film oleks tehtud animatsiooni tehnikas nagu nt Shrek- või kasvõi nagu Final Fantasy .. oleks parem tulemus old... hetkel mulle selle filmi juures meeldis aint üks asi (Harry Potteri) - see et seal mängis kõrvalosa üks ilus tüdruk.. kes kahjuks ilus oli ainult filmis Very Happy
Tagasi üles
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 10:15 am    Teema: viimane Vasta viitega

Viimane teema mis kogemata külalisena oli pandud oli minu oma Very Happy nii et kui kellegil on põhjust kritiseerida siis mind
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 5:03 pm    Teema: Vasta viitega

@unfake: no aga minu arust on küll Potteri filmid hästi tehtud, viimane oli veidi nõrgem kui kaks esimest, aga selle võib vabalt ka uue re¾issööri kaela ajada. Razz

Äkki sa võtaksid vaevaks mainida, mis sulle seal täpselt ei meeldi?
Ega ma ei ütle sulle ju midagi halvasti, sind lihtsalt see temaatika ei huvita ja OK minu pärast, aga ära kritiseeri teisi ilma põhjuseta, eksju. Smile

Kuigi jah, raamatud on tegelikult veel paremad. Wink
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 5:33 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult... jah.. sul on õigus mu kritiseerimine põhineb 50 % enese arvamusel kuigi peab mainima, et ka arusaamatusel sest kokkuvõttes on ju sisu lapsik ning küsimus mind ikka vaevab mis meelitab niipaljusi inimesi seda vaatama... ?.. Küsimus sulle kas sa ise oled neid kinos vaatamas käinud... ?? Ma isiklikult olen 2 osa näind....ja arvamus jääb samaks... bai te vei... Mis sa arvad mis on põhjuseks filmi osade suurele menule.. kas raamat või üles puhutud reklaam või lapsikud inimesed... ???
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 5:38 pm    Teema: Vasta viitega

nunuh, ma küll ei ütleks, et sisu seal lapsik on.

2. ja 3. osa olen jah kinos näinud, esimest video pealt.
Aga ma pean sind nüüd vist kurvastama, sest see 2. film, mida sa siin nii kangesti laidad, oligi minu arvates senistest parim. Razz

Võib-olla lähevad inimesed kinno neid filme vaatama, kuna nad leiavad, et raamatud on põnevalt kirjutatud? Wink

Siin ma jõudsingi tglt ühe pointini: minu arvates võib film olla lapsik, aga kui ta on huvitav, siis on ta oma eksistentsi väärt. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

Issand jumal, ma kirjutasin tubleeritud Laughing Laughing Laughing Vabandust, apsakas tulenes sellest, et see vend kelle käest lingid sain kirjutas sama moodi ning mina unise peaga (pealegi natuke haige kah) kirjutasin ka Razz *Naerab end igal juhul segaseks ning parandab vea ära*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen näinud kõiki kolme osa kinos ja meeldisid kõik, kuigi kolmas osa... teine re¾isöör ja teine stiil ei meeldinud nii väga. Esimeses osas kõik algab - vot see on huvitav. Teine osa - asi läheb edasi - algre¾isöör tegi hea järje. Kolmas osa - on, nagu ta on, see mis oli oli hea... INIMESED!!! 3. OSA OLI POOL SISU VÄLJA JÄETUD!!! Seda oli ka 1. ja 2. osa puhul, aga 2 esimest olid pikemad filmid kui kolmas, kuid kolmas raamat on PAKSEM (seega peaks ka film tulema pikem Confused ) aga 1. ja 2. raamat õhemad. VOT! Ja kes elab võib-olla liiga reaalset elu ja ei suuda Harry Potteri tegelikku sisu mõista ja asjasse süveneda ja raamatuid läbi lugeda, sellele siis ei meeldigi need "lapsiku" sisuga filmid. (Kui pool maailma on filmi näinud, siis võiks arvata et maailm on pooleks jagatud: Lapsed ja Täiskasvanud) = much to learn you still have...
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Näinud kõik osad loomulikult (Ka Animatrix). Endale meeldis kolmas osa kõige rohkem. Agent(Endine) Smithi tegelane meeldib mulle kohe väga. Matrixi ongi eriline tal on stoori hea ja effektid ka tipp tasemel!

-Only a human
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Vot hea et jutuks tuli Animatrix; pean jällegi isiklikust vaatevinklist mainima, et trailerite põhjal, mis enne filmi laialt levitati, oli näidatud, et asi on ikka vinge ja tasub vaadata, kuid film ise oli täielik läbikukkumine ju... teatud kohad olid normaalsed, aga muidu täielik saast.... kogu multiplikatsioon.... või mis te arvate
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

unfake kirjutas:
vot hea et jutuks tuli Animatrix...... pean j2llegi isiklikust vaatevinklist mainima et Trailierite p6hjal mis enne filmi laialt levitati oli n2idatud et asi on ikka vinge ja tasub vaadata kuid film ise oli t2ielik l2bikukkumine ju.... teatud kohad olid normaalsed aga muidu t2ielik saast.... kogu multiplikatsioon.... v6i mis te arvate


Saast? Miks saast? Minu arust on Animatrix vägagi huvitav jutustab kuidas inimesed olid robotitega sõjas, mis seda põhjustas jne. Animatsioon oli ka väga nauditav, kohe meeldib selle Animaatori joonistamis stiil. (Ta teinud veel Dark Fury).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 11:34 am    Teema: Vasta viitega

vaata Trailerites n2itas ta enamasti seda 3D osa mis oli meeletult vinge ja ma t6esti ei ytle yhtegi halba s6na kuid ylej22nd film mida trailerites ei n2idatud aga mis moodustas 95 % filmi ajast oli Digimoni stiilis... mis oli ju jumala pettus kui aus olla... ma terve filmi aja lootsin et see yle l2heks.... aga ei l2ind... kokku v6ttes pettus ja seda kuidas s6jas inimesed robotitega oli mai tea.. masendav... oleks v6ind j2tkuda 3 D graafikas
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

Digimoni stiilis? Esiteks ta "Digimoni" stiilis küll nüüd ei ole, hoopis teist tüüpi animatsioon. Teiseks sa üldse õigeid animatsiooni filme/sarju oled näinud või ainult digimoni ja selliseid? Jaapanis on peaaegu kõik animatsioonid täiskasvanutele. Vaata kasvõi näiteks Hellsink-i. Sa siis vaatad filmist effekte ainult?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

tead... esimeseks asjaks on ikkagi asja v2limus.. see kuidas see stoori on seda ma v6iks raamatutest ka lugeda.. pealegi ma olen n2ind neid Hiina animatsiooni verke kyll ... ja animatsioon j22b animatsiooniks.. aga nahhujaa nad seda siis traileris ei n2idanud.. oleks nad seda traileris ka n2idand... siis oleks asi korras old.. ma poleks seda vaadanudki ja mu tuiju oleks hea
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 11:54 am    Teema: Vasta viitega

Esimese filmi algus ehk Trinity stiilinäide on minu jaoks nii võrd üllatav, et ma esimese hooga pidasin seda kõike saastaks. Kuna huvi oli tekkinud vaatasin ikka edasi Smile Oh imet milline super film. Sellist üllatusmomenti vaevalt nii pea jälle kogeda saab. 2-3s osa olid mõruda maitsega. Mind häiris eelkõige vilets arvutigraafika. Viletsad inimesed renderdati Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 21, 2004 5:54 pm    Teema: Vasta viitega

Smile nii kysimus seoses matrixiga ? ... kes on teie lemik tegelane nendest triloogiatest... tooge esimesed kolm parimat (A).. minu lemmikud on

1.Smith
2.Merovingian
3.Neo
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

Esimene Matrix oli tõeliselt kõva film. Sisu ja efektid olid viimase peal. Mõnus allt filosoofiline oli, aga kahjuks seadis esimene osa lati liiga kõrgele, teised sellest üle ei hüpanud. Aga vaadatavad on need kõik.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Veeb 14, 2005 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Jaa, olen näinud. Meeldis! Minu jaoks selline film, mida võin aina uuesti ja uuesti vaadata. Smithil on ikka stiili! Very Happy
Rohkem kahjuks ei ole aga süvenenud. Vaatan filmi pinnapealselt- action, lahedad trikid ja... supermehe mängimine, nagu ees mainiti. Aga mulle meeldis. Täiesti vaadatav.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group