Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ENT - 4x03 "Home"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda episoodi?
10
33%
 33%  [ 1 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
66%
 66%  [ 2 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 3

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 9:44 pm    Teema: ENT - 4x03 "Home" Vasta viitega

Ütleme siis nii, et tugev 7.

Minu arust oli see osa väga hästi kokku pandud ning samuti oli kahtlemata tegu väga ülevaatliku osaga.

Ilmselt selle episoodi kõrghetkedeks peab pidama Phloxi näo üles paisumist (mida tema nimetas kaitsereaktsiooniks) ja esmakordset momenti, kus Soval tänas kapten Archerit millegi eest (antud juhul siis Expanse'i hävitamise eest).

Hästi sobis osasse ka T'Pol'i abiellumise lugu.
Millegi pärast on mul selline tunne, et T'Pol ei abiellu lõplikult selle Vulcan'iga (mis ta nimi nüüd oligi) ja Trip võtab veel midagi ette. Ennustan duelli.

Ainuke asi, mis minu jaoks sellest osast puntke maha võtab on see, et kõik teemad jäid nagu natuke poolikuks ja ma ei usu, et neid suudetakse järgmises osas üldse lõpetada.

See oli siis minu arvamus....
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 18, 2004 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

Vot nii peabki Exclamation Exclamation

Manny Coto näikse oma tööd tõsiselt võtvat, selle osa atmosfäär oli oluliselt trekilikum kui senistel episoodidel, ainuke viga oli tema lühidus. Very Happy
Palju vihjeid TOS'ile ja head dialoogi, mina olen väga rahul.
Hea, et xindisid päris ära unustatud pole - koht, kus xindi-reptiilid Archerit unes peksma tulid, oli päris koomiline. T'Poli abielu Kossiga ei kujune tõenäoliselt just väga pikaks (nii juhtuski), kuid see oli siiski huvitav element, avades meile veidi nii Tuckeri kui ka T'Poli isiksust. Razz

Ja minu kui kosmoselaevade-fänni suureks maiuspalaks oli muidugi NX-02 Columbia nägemine. Very Happy Kuuldavasti on seda laeva hooaja vähemalt ühes hilisemas osas ka lahingut pidamas näha. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group