Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Fallen Earth

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 10, 2010 11:47 am    Teema: Fallen Earth Vasta viitega

Hakkasin proovima siis sellist ulmelist arvutimängu nagu "Fallen Earth". Tegemist on MMO/RPG/FPS mänguga, mis leiab aset aastal 2156, mil inimesed peavad taluma sada aastat tagasi maad räsinud Shiva viiruse ja tuumasõja tagajärgi.
Maa infrastruktuur on pea täielikult hävinenud ning elus on kõigest üks sajandik elanikkonnast.

Pikemalt käesoleval leheküljel: http://www.fallenearth.com

Olen viimastel aastatel päris palju erinevaid MMOsid proovinud ning kuna antud mängu kirjeldus ja storyline tundusid huvitavad, ei jäänud mul muud üle kui ka seda proovida.
Ausalt öeldes on minu jaoks tegu parima MMO alustamise kogemusega EVEist saati. Fallen Earthi maailm on igati värskendav ja paljuski erinev harjumuspäraseks saanud MMOde kuvandist ning võimaldab oma tavapärasest realistlikuma käsitluse poolest kahtlemata paremini mängu sisse elada, mis on MMO puhul väga oluline.

Tegemist on eelkõige shooteri stiilis mänguga, kuid MMO elemendid on minu arust sellega väga hästi seotud ning tegevustik aitab lisada mängimisele teataval määral sügavust, mida tavalise FPS mängu puhul pole mõtet loota.

Fallen Earthi teeb huvitavaks veel see, et pole ette määratud osapooli ja klasse ning mängijale sobiv stiil kujuneb välja mängu jooksul, ette saab määrata vaid oma tegelase välimuse ja nime.

Sooviks teada ka teiste arvamusi, kes on selle mänguga kokku puutunud ning neil, kes ei ole, soovitan proovida "Free Trialit". Shooting
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Argosian
Kadett


Liitunud: 12 Jan 2010
Postitusi: 6
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 12, 2010 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm, miskipärast ei tööta minul demolink. Lööb mingi segase tekstidokumendi ette (laiendusega .msi). Ei jaga ka neid asju väga hästi. Kasutan brauserina operat ja süsteem on vista. Confused
_________________
Mid'cha, ha'shak
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 12, 2010 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Argosian kirjutas:
Hmm, miskipärast ei tööta minul demolink. Lööb mingi segase tekstidokumendi ette (laiendusega .msi). Ei jaga ka neid asju väga hästi. Kasutan brauserina operat ja süsteem on vista. Confused


Mina kasutan Windows XP-d ja brauser on IE, nii et soovitan IE-ga proovida alla laadida. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Argosian
Kadett


Liitunud: 12 Jan 2010
Postitusi: 6
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 12, 2010 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

Nonii, IE oligi võti et mängu kätte saada. Nii et teistele teadmiseks, operaga võib probleeme tekkida. Siiski mäng nõuab 4,3 Gb allalaadimist ja sellega läheb mul circa 4h. Tundub et mul jääb täna proovimata, kuid homme annan teada, kas meeldis või mitte. Wink
_________________
Mid'cha, ha'shak
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group