Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Trek: Online - Eesti alusega fleet
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 21, 2010 9:34 pm    Teema: Star Trek: Online - Eesti alusega fleet Vasta viitega

Tuli siis selline mõte, et me võiks luua käesolevast foorumist Star Trek Online-i mängima hakkavate inimeste baasil Eesti fleeti, mis on avatud ka välismaalastele, et oleks võimalik luua veidi laiem alustala üheskoos tegutsemiseks. Smile

Foorumist saame ilmselt kokku maksimum viis inimest, kuid asutamiseks vajalik seltskond oleks sellisel juhul koos.

Käesoleva teema eesmärgiks on esialgsetel fleeti teemadel suhelda ning avaldada soovi fleetiga liitumiseks.

Panen siis omalt poolt kirja, et fleeti nimeks võiks olla näiteks "UF Strike Force", kuid muidugi võivad teised omalt poolt ka nimesid välja pakkuda, mis sobiksid ka rahvusvahelisele seltskonnale (eestikeelset nime ei tahaks eriti panna).

Mängus hakkan ma olema handle-iga @TrekRanger. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Jan 21, 2010 9:50 pm    Teema: Vasta viitega

Annan siis teada, et minul ka mäng tellitud ja kavatseks samuti liituda. Täpsemalt näeb siis kui asi kohale jõuab. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 22, 2010 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Hea mõte! Võiks ju isegi open beta raames ära proovida selle. Nime üle ei kurda, täitsa sobiv Cool
Eks püüan sind üles otsida. Ma peaksin olema leitav ikka nime Artzz järgi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 22, 2010 9:23 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
Hea mõte! Võiks ju isegi open beta raames ära proovida selle. Nime üle ei kurda, täitsa sobiv Cool


Ma arvan, et uurime seda asja siis kui Beta läbi saab, sest nii kui nii peaks fleeti hiljem laiali ajama ja hetkel ilmselt viite inimest kokku ei saaks ka. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 22, 2010 11:22 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Artzz kirjutas:
Hea mõte! Võiks ju isegi open beta raames ära proovida selle. Nime üle ei kurda, täitsa sobiv Cool


Ma arvan, et uurime seda asja siis kui Beta läbi saab, sest nii kui nii peaks fleeti hiljem laiali ajama ja hetkel ilmselt viite inimest kokku ei saaks ka. Smile


Ma vaatasin jah, et fleet'i jaoks peab 5 inimest kokku saama... ei tea, miks ma küll mõtlesin, et äkki saab ka vähemaga hakkama. Nii et põhimõtteliselt sa pead ennem moodustama team'i ja siis saab fleet'i teha v... Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 23, 2010 6:33 pm    Teema: Vasta viitega

@Artzz: Fleeti saab jah alles siis moodustada kui viis inimest on grupis ning valmis nõustuma fleeti asutamisega. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 31, 2010 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

Neli inimest on iseenesest nüüd koos, otsime veel ühte inimest meiega liituma, et saaks fleeti ära luua. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Nielander
Viitseadmiral


Liitunud: 7 Dets 2009
Postitusi: 216
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Esm Veeb 01, 2010 5:45 pm    Teema: Vasta viitega

Oleks klotsi, siis ostaks mängu ja kindlalt liituks...
Aga njaa...
Tegelt - palju see liitumise värk maksma läheks?
_________________
When the spit hits the fan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Thor
Lipnik


Liitunud: 19 Aug 2009
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 01, 2010 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Mäng ettetellimisega ilma mingite lisadetta on kuskil 40$ ringis. Kuna homme tuleb mäng ametlikult välja siis kui sa peaksid tahtma ettetellida peaksid seda tegema täna.
Kui mäng ise välja tuleb, peaks hind langema umbes 10$ võrra, sest Headstart maksis 10$.

Ning siis on veel lisaks kuutasu, 15$.
_________________
Better a little which is well done, than a great deal imperfectly.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 01, 2010 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

2. veebruaril võiks Fleeti ära luua, isegi kui viis kokku ei saa, siis võtame mõne välismaalase viiendaks, tuleb vaid mingi õhtune kellaaeg kokku leppida, mil me kõik koos sees oleme. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 01, 2010 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
2. veebruaril võiks Fleeti ära luua, isegi kui viis kokku ei saa, siis võtame mõne välismaalase viiendaks, tuleb vaid mingi õhtune kellaaeg kokku leppida, mil me kõik koos sees oleme. Smile


Praegu kukkus jah serves suht järsku tagant ära. Homme sobib küll... näiteks mingi 7 paiku, kui sobib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 03, 2010 12:21 am    Teema: Vasta viitega

Fleet on loodud, nimeks "UF Strike Force" ja liikmeid hetkel neli: mina, Artzz, Enterprise ja Equ.

Kõik on oodatud, kindlasti tahaks veel mitu eestlasest liiget juurde saada. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 17, 2010 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

Teatan, et meil on pakkuda mõned STO triali pääsmed, mis annavad võimaluse mängu 5 päeva tasuta proovida.

Oleme valmis neid laiali jagama inimestele, kes soovivad mängu proovida ja meie fleetiga liituda. Mingit survet mängu jääda meie poolt pole, aga kahtlemata oleks tore mõne uue püsiliikme leidmine. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 26, 2010 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Sooviks teada, et kuidas meie fleeti liikmetel STO-s praegu läheb?

Teatan omalt poolt, et ilmselt veel mõne aja jooksul mängu tagasi ei tule, nii et kui need paar liiget, kes meil olid, tahavad mingisse teise fleeti üle kolida, siis mul pole midagi selle vastu.
Ilmselt oli selle fleeti loomine niigi ette teada kahtlane ettevõtmine, nii et suure üllatusena vähene huvi kahtlemata ei tulnud. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 29, 2010 2:38 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Ei pole hullu. Las see fleet olla, ei näe ise vajadust kuskile üle liikuda. Mingist teisest eestlaste fleetist pole ka nagu kuulda olnud. Teine asi, et palju neid fleetiga koos millegi tegemise missiooni ikka on. Enamasti ju siiski üksi tehakse missioone. Aga ise sai see suur Season One update peale lastud ja tasapisi ikka nikerdan seal. Commander 4 hetkel. Tasapisi nii nagu aega on, aga mõned korrad nädalas olen sisse kiiganud. Enamasti Artzziga ikka kokku juhtunud. Mul veel üle 1 kuu tasuta aega mängida kah selle aja kasutan ikka ära, eks edasi paistab Cool Artzz oli vist meil el capitano-ks saanud ka juba Smile

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 7:44 am    Teema: Vasta viitega

El Capitano, indeed. Cool Ei ole ka minul hetkel mingeid plaane kuhugi kolida, sest ega ma hetkel nii aktiivne ka ei ole, et saaksin mõnes teises fleetis suureks kasuks olla. Meie oma väike kodukootud fleet on ikka kõige parem Smile Viimane Season One uuendus minu arvates tegi pildi graafiliselt küll paremaks kui enne oli.... vähemalt esmamulje oli küll selline, kui pärast uuenduse allalaadimist sisse logisin.

Ükspäev installisin arvutisse uuesti ka Star Trek Legecy, et võrdlusmomenti saada... poleks vast olnud vaja seda teha - STO on ikka üle prahi, nii mängulise poole kui ka pika puuga graafilise poole pealt.

Hetkel vaikselt arenen ja tegutsen DS9 kandis - jaamas avati nüüd ka fleet action missioon, mis on päris lahe, kui kaasvõitlejaid on piisaval hulgal - mõnusalt vähemalt pool tundi kõva actionit.

Aga kes veel soovib seda mängu mingi hetk proovida, siis ma usun, et kõigil, kes praegu mängivad või on n.ö ootel, on alles 5 päeva vaba priipääse. Kel huvi, andke teada ja saate meilt selle jaoks sõbravõtme.

Nii et ikka edasi ja mitte ühtegi sammukest tagasi Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 11:32 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Igatahes minu viimane sisselogimine lõppes õnnetult. Missiooni suhtes siis. See kurikuulus Crystalline Entity. Alguses oli meid kokku mingi 10-11 ja saime Entity maha juba 30% peale kui ilmselt keegi ei maldanud enam kauem seda koksida seal ning rahvas hakkas ära pudenema, lõpuks jäime mingi 4-5-kesi alles ja no midagi polnud teha enam. Mingi pool tundi aega nagu maha visatud, ma olin nii vihane, et panin hoobilt mängu kinni ja seda missiooni ei taha tükk aega nähe enam Laughing

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2010 1:35 pm    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:
Mingi pool tundi aega nagu maha visatud, ma olin nii vihane, et panin hoobilt mängu kinni ja seda missiooni ei taha tükk aega nähe enam Laughing


Smile jama küll, kui nii läks. Ma olen seda ka vist ainult kaks korda teinud ja teist korda ei viitsinud ka lõpuni teha, kuna inimestel oli nii vale taktika, et Entity hävitamine oleks kestnud igavesti. Üks kord aga õnnestus talle ära ka teha, siis kui TrekRanger ka juhtus seal olema. Cool

Ega ma eriti ei kipu ka neid fleet action'eid tegema, aga kui ma juba DS9 ussiaugu poole teel olin ja seal äkki Undine'i probleem tekkis ning DS9-st lihtsalt üle joosti, siis pidin ju asja üle vaatama Laughing üks kord oli igatahes tore, ei tea, kuidas seda oleks teha teist korda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2010 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

Tahtsin küsida, kas alguses UF Stike Force laevastikus olnud mängijatest veel praegu keegi mängib ka seda mängu ja missugused teie muljed on?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2010 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Tahtsin küsida, kas alguses UF Stike Force laevastikus olnud mängijatest veel praegu keegi mängib ka seda mängu ja missugused teie muljed on?


Mina ikka mängin jah, kuna hankisin endale eluaegse subscription'i, siis ei saa ju niisama lihtsalt ka asja kõrvale visata Cool

Võtsin ikkagi asja rahulikult nagu ennemgi ning ei hakanud kohe kiiresti mängu läbi tegema, kuid olen jõudnud siiski juba ka leveli piirini, mis praegu on 51 ja auastmeks on Vice Admiral (kolme mummuga siis Smile ). Mängi kvaliteet on siiski väga kõrge nii graafiliselt kui minu arvates ka mängitavuselt. Uudse asjana on sisse toodud iga nädala lõpus avaldatavad Feature Episodes, kus siis kuu aja jooksul (4 episoodi) läbitakse ühte teemat. Mängijate poolt on leidnud selline lahendus heakskiitu, kuna siis on alati igal nädalal jällegi põhjust mängu pelata, kui oled saavutanud juba leveli lae. Siiamaani on olnud 2 teemat: esimene oli Breeni konfliktile Deferaga ja teine, mis on poole praegu poole peal, keskendub saladuslikele Devidian'idele ning 30. oktoobril oli ka päris lahe Halloween'ilik episood kosmosejaama pimedatel alumistel tasemetel, kus niiöelda "kummitas".

Väidetavalt peaks lähiajal välja tulema ka Season 3 ning ma hetkel päris täpselt ei mäleta, kas see käis Season 3 või 4 kohta, kui taseme piiri tõstetakse 61 peale ning siis peaks tulema välja ka kõrgema taseme laevu.

Nii et tegevust siiski jätkub ja igav ei ole, kui just iga päev ei mängi, siis võib udukogude uurimine ja lihtsalt sektorite kaitsmine küll tüütuks muutuda, nii et mõõduka tempoga mängides jätkub tegevust piisavalt kaua, kuni tegijad tulevad välja uute missioonidega.

...aa ja, nüüd on võimalik teha ka diplomaatilisi missioone, mis ei ole seotud tulistamisega ning kus tuleb lahendada mõistatusi, kuulata üle kahtlusaluseid, osaleda rahusobitamisel vanulike poolte vahel, viia läbi meditsiinilisi uuringuid jne, nii et on ka ajule veidi tööd õigete vastuste otsimisel. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group