Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mass Effect 2
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2010 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:

LI = ???? Kas seal oli kah mingi lovestoori või...


http://masseffect.wikia.com/wiki/Romance

Põhjalik ülevaade. Smile Ja päris äge moustache. Cool Kusjuures, kas te kõik mängisite soldieriga? Muidugi meeletu kuulirahe vallandamine on äge (pluss slo mo, erinev laskemoon jne), aga kindlasti soovitan proovida ka teisi klasse. Adeptina on lausa jumala tunne. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2010 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Kusjuures, kas te kõik mängisite soldieriga? Muidugi meeletu kuulirahe vallandamine on äge (pluss slo mo, erinev laskemoon jne), aga kindlasti soovitan proovida ka teisi klasse. Adeptina on lausa jumala tunne. Smile


Mina mängisin infiltratorina, tahtsin pahasid kaugelt snaipripüssiga lasta ja nähtamatult ringi joosta. Smile Viimane DLC on endiselt läbi mängimata, nii et kui selle ära tehtud saan kunagi, siis kommenteerin ehk veelkord pikemalt. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2010 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Kusjuures, kas te kõik mängisite soldieriga? Muidugi meeletu kuulirahe vallandamine on äge (pluss slo mo, erinev laskemoon jne), aga kindlasti soovitan proovida ka teisi klasse. Adeptina on lausa jumala tunne. Smile


Kuna olen hetkel mõlemad ME'd läbi teinud ainult üks kord, siis läksin "kindla" peale Smile ei olnud nagu tahtmist hakata eksperimenteerima kohe. Eks kui aega saan uuele ringile minna, siis proovin muud variandid ka läbi Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Nelj Nov 11, 2010 2:45 pm    Teema: Vasta viitega

Sai ka siis lõpuks Shadow Brokeri DLC ära tehtud.
Peab ütlema et täitsa meeldis eriti kui läbi saab tehtud ja seal lairis pärast oled. Uurid dossiere jne päris naljakaid kohti seal.
Peaks nüüd end kokku võtma ja otsast lõpuni veel korra läbi tegema Laughing
ME1 sai kokku vist 4 korda läbi tehtud... ME2 püsib veel 1 korra peal.

Valikutest ja ellujäänutest niipalju et

Kõik jäid ellu collectorite laeval.
Baasi lasin õhku.
Esimene osa Liara love intrest teine osa tali aga samas DLC käigus sai ka liara uuesti Very Happy
Kaiden sai siis esimene osa surma.
Rachni elus
Originaalne council ja Anderson juhina.
Jätkasin ka samaraga.
Kirjutasin Gethid ümber.
Genophage data alles.
Spectre staatus taaskehtestatud.
Karakter ise täis paragon aga tibake renegade kah.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2011 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

http://ea.gamespress.com/release.asp?i=1544
http://eu.masseffect.com/extra/?id=14882&lang=en

29. märtsil tuleb välja viimane ME2 DLC missioon Arrival. Lühikese tutvustuse ja uued pildid leiate ülaltoodud linkidel avanevatelt lehekülgedelt. Smile
Tundub, et tegu on siis kohe päris otsese ME3 eellooga ning see, et Lance Henriksen (Hackett 1. mängus) tagasi on teeb küll rõõmu. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2011 4:58 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
http://ea.gamespress.com/release.asp?i=1544
http://eu.masseffect.com/extra/?id=14882&lang=en

29. märtsil tuleb välja viimane ME2 DLC missioon Arrival. Lühikese tutvustuse ja uued pildid leiate ülaltoodud linkidel avanevatelt lehekülgedelt. Smile
Tundub, et tegu on siis kohe päris otsese ME3 eellooga ning see, et Lance Henriksen (Hackett 1. mängus) tagasi on teeb küll rõõmu. Smile


Väga hea uudis! Cool
Ise kavatsen millalgi ME1 osta, nii et seda DLC pakki ma ilmselt enne ei osta, kui ME2 teistkordse läbimängimiseni jõuan. Enne siiski ootab lõpetamist Far Cry 2 ja ma pole veel alustanud ka Mafia II-ga, mis samuti oma järge ootab. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2011 8:14 pm    Teema: Vasta viitega

dissapointed... jällegi bioware paneb võsasse tibake. eeldasin natuke rohkem dlc-si Mass Effect 2-le, sest minu arvates vajab suht palju lisa contenti. aga samas ka arusaadav. 3-ndat osa ikkagi vaja ka teha. Ja siiski on tegemist väga hea mänguga kuigi jääb tiba hõredaks.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2011 8:22 pm    Teema: Vasta viitega

Veel rohkem??? Zaeed, Kasumi, Overlord, Lair of the Shador Broker + dlc relvad ja armorid. Ma ei tea õhtegi teist mängu nii põhjaliku DLC toetusega. Pealegi oli ME2 kokkuvõttes ikkagi full package ja kui Bioware ei oleks ühtegi DLC missiooni välja lasknud, siis ma ei oskaks neist eriti puudust ka tunda.

Tegelikult eelistaksin mina üldse hoopis täispikki expansion packe aga tundub, et neid ei tee enam keegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2011 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Veel rohkem??? Zaeed, Kasumi, Overlord, Lair of the Shador Broker + dlc relvad ja armorid. Ma ei tea õhtegi teist mängu nii põhjaliku DLC toetusega. Pealegi oli ME2 kokkuvõttes ikkagi full package ja kui Bioware ei oleks ühtegi DLC missiooni välja lasknud, siis ma ei oskaks neist eriti puudust ka tunda.

Tegelikult eelistaksin mina üldse hoopis täispikki expansion packe aga tundub, et neid ei tee enam keegi.


Ei tea minu jaoks jäi contenti suhtes tiba tühjaks arvestades just nimelt seda et täispikke expansione enam eriti ei tehta. Dragon Age: Awakening meeldiv erand siin. Just Citadel-i osa oli kuidagi eriti tühi. Ma ei mõtle neid mingi 1-te suurt missiooni niiöelda vaid mingeid selliseid nipet näpet missioone pigem selle contenti all. ja noh need dlc relvad ja armorid... parem nende koha pealt ei ütle midagi... täiesti mõttetud. Zaeed ja kasumi oleksid pidanud anyway mängu algusest saati kohe sees olema näiteks ja siis jäävadki alles overlord ja shadow. Overlord pakkus natuke lisa contentit selle nipet näpet suhtes. Shadow oli juba täitsa enam vähem.

Aga tegu ei ole kriitikaga tegelikult. Sest Mass Effect 1-2 kuuluvad nagunii mu lemmikmängute top 10-sse. Ja eelkõige mõtlesin seda, et nii dragon age kui mass effectide puhul lubati alguses mitu mitu korda rohkem dlc-si ja asju kuid nagu näha neid lubadusi ei täidetud.
Ja see DLC-de poliitika kuhu mängumaastik suundub on jube.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2011 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

Hmh, minu arust on mõned DLC relvad gameplayle ikka juurde andnud küll ja Zaeed oligi tehniliselt kohe mängus olemas, sest iga mänguga on kaasas Cerberus Network, mis juba sisaldab Zaeedi. Siis tuleb ka arvestada sellega, et tihti ei jõua mängu tegijad kõike ettemääratud kuupäevaks lihtsalt valmis.

Kuigi ka mulle see DLC süsteem väga ei meeldi, siis ma saan siiski aru sellest, et täispikki expansione on uutele mängudele raskem teha. Mängude tegemine on kahjuks läinud kallimaks ja aeganõudvamaks.

Ma isiklikult ei tea, et Bioware oleks meeletus koguses DLCsid lubanud ning võrreldes teiste mängudega on neid ikka päris palju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 3:10 am    Teema: Vasta viitega

Sa Hyperion ajad ikka täielikku jama suust välja. Milline uuema aja mäng on veel nii põhjalikult tehtud kui ME2 ? Sisuliinide erinevuse pärast on juba ME3 tegemine ropult raske ja need DLC packid on lihtsalt kirsiks tordi vahukoorest torni otsas. Kui kõikide võimalustega ME2-e läbi tahad mängida, siis võtab küll vist aasta otsa, kui just 24/7 ei mängi. Mina leian küll, et iga DLC oli lihtsalt boonuseks mängule ja nuriseda mingi mõttetu teema üle on lihtsalt narr... Inquisition
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 9:43 am    Teema: Vasta viitega

Jõudis tänagi see uudis minuni, mis on muidugi väga hea uudis. Ongi juba liiga pikk aeg mööda läinud, kui viimati sai ME2-te mängitud... nüüd peab jälle veidi meelde tuletama, kuidas see käis Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:
Sa Hyperion ajad ikka täielikku jama suust välja. Milline uuema aja mäng on veel nii põhjalikult tehtud kui ME2 ? Sisuliinide erinevuse pärast on juba ME3 tegemine ropult raske ja need DLC packid on lihtsalt kirsiks tordi vahukoorest torni otsas. Kui kõikide võimalustega ME2-e läbi tahad mängida, siis võtab küll vist aasta otsa, kui just 24/7 ei mängi. Mina leian küll, et iga DLC oli lihtsalt boonuseks mängule ja nuriseda mingi mõttetu teema üle on lihtsalt narr... Inquisition


2 nädalat max. kui blitzida. kui enamik side missioone ära teha peaks kuu ajaga enamik optioneid läbi tegema 3 playtrough-ga.

Aga juhuslikult kui aru ei saanud siis ma polegi nurisenud. Lihtsalt selle kohta mida bioware alguses oma DLC-de ja asjade kohta rääkis ootasin rohkemat mitte mingit paari lisa missiooni, mis suht otseselt main story ja companionitega seotud.

Mass Effect 2 on suurepärane mäng kuid siiski on koguaeg tunne, et tegemist on lihtsalt filleriga. Isegi main storyline ei arene eriti kuigi kaugele esimesest osast edasi.
Tsiteerin::
Its still shit they have major plot in DLC and not the actual game. Really ME2 core game is just filler, theres no real advancement to the plot at all since you can end the game with all your companions dead and the enemy station exploded leaving you nowhere closer to fighting the Reapers than you were at the start of the game.


Ja milline kaasaja mäng sama põhjalikult?
Mmmm näiteks dragon age 1? Isegi Dragon age:Awakening võrreldav selles suhtes.
Dragon Age 2 ei suuda ses osas kahjuks ME2-ga võistelda.
Enamik vanu mängegi suudab võistelda ja on paremad selles osas. Näiteks neverwinternigtsid, baldurid, planescape: torment ja kindlasti ei saa unustamata jätta Falloute.

Ja üleüldse see "nurisemine" on seotud sellega, et enamik missioone ja asju on otseselt seotud main storyga. Lihtsalt mulle oleks meeldinud kui random mingeid pisikesi hästi läbimõeldud ja ehk ka humoorikaid situatsioone ja mishe oleks rohkem olnud, selliseid mis main storyga ja companionitega seotud ei oleks. Terve universum valla ja kui paljudel planeetidel käia said? Mitte just eriti palju, DLC natuke lisasid seal. Kui see on sinu jaoks jama siis okey. Igaüks näeb ja tahab erinevaid asju.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

Isiklikult ei nõustu sellega, et 2. osa nö mõttetu filler on. Tõsi küll, sü¾ee keerleb üldiselt sinu kaaslaste ümber, aga nad on õnneks kõik paeluvad karakterid. Peaagu kõik nad on mingil määral kannatanud (pehmelt öeldud) ja nendega suheldes tulevadki välja ohud ja võimuvahekorrad, mis Mass Effecti kujutatud tulevikus ekisteerivad. Julgen öelda, et meil on pärast teist mängu kujunenud ME universumist tunduvalt terviklikum pilt.

Lisaks jooksevad mängust läbi nii mitmedki olulised sü¾eeliinid. Mida sa teed kroganite Genophage'i uurimistöö materjalidega? Kuidas sa lahendad gethide probleemi? Kas sa proovid quarianidele seletada, et nad peavad gethidega koostööd tegema ja mitte sõtta minema? See on kõik oluline ja ma arvan, et paljudele nendele konfliktidele tuleb mingil moel 3. mängus lahendus leida (ja nendest sõltub ka kõigi omavaheline koostöö).

Legion oli näiteks vägagi tähtis tegelane, sest me ei saanud mitte ainult gethide vaid ka reaperite kohta uut (ja tõenäoliselt vajalikku) informatsiooni teada.

Lair of the Shadow Broker oli jällegi üks minu lemmik, sest Liarale anti täiesti uus roll 3. mängu jaoks ja ma ei imestaks kui Shadow Broker Smile peab oma ressurssidega mõnda kätt väänama, et galaktikat reaperite ohu vastu ühendada. Tahan öelda, et kogu aeg ei saagi olla täiega andmist. ME2 oli vajalik hingetõmme enne tormi.


Mis puudutab DLC missioone, siis mina just eelistan neid, mis on otseselt põhisü¾eega seotud. Ma saan aru, et tegemist on RPG-ga, mis eeldab teatud vabadust, aga totaalsed kõrvalepõiked ei ole minu jaoks äärmiselt huvitavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

jah nõustun et ME2 on informatsiooni ja teadmiste koha pealt vajalik... ja peabki olema enne 3-ndat selline niiöelda filler kus ja siis kolmandas jooksevad asjad kokku.

Aga need optionid mis millestki saab on suht ettearvatavad minu arust. kui genophage materjali alles jätad on võimalik kroganite suur armee värvata jne jne. rachni queeni esimene osa ellu jätsid siis sealt ka abi. Eks muidugi mingeid lisa twiste keeratakse juurde, a la stiilis et arvasid et teed midagi head, et nüüd saab kindlasti sealt abi agi tegelikult mingi hoopis teistsugune värk tuleb sealt. Eks näid holiday seasonini veel kõvasti aega.
Hetkel hoopis jään suurema huviga ootama Witcher 2-te. Kas Witcher suudab RPG maastiku päästa või mitte. umbkaudu 60 päeva veel oodata.


Ja viimane punkt ongi see, et üks tahab main story plotte teine tahab mingeid väikesi pisiasju mida teha. Maitse üle ei vaielda Smile


Quick edit: Aga kas siin foorumil ei olegi witcheri kohta teemat? Witcher näiteks on siiski üks edukaimaid RPG-si ja Witcher 2 üks oodatuimaid.
Witcher pole küll ulme aga fantasy siiski ja põhineb ühele väga hinnatud raamatuseeriale.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 4:29 pm    Teema: Vasta viitega

Maitse üle vist tõesti ei maksa vaielda, tõsi. Smile Vahel ongi hea, kui keegi siin ütleb midagi, millega keegi teine kohe üldse ei nõustu, sest sellest arenevad põhjalikumad arutelud (la lõpuks leitaks eka ühine keel). Endal ka vahel tahtmine midagi teravalt öelda, aga katsume ikka kõik viisakaks jääda. Smile

Edit: Witcher põhineb raamatuseerial? Sellest mul ei olnud aimugi. Ma ei ole 1. mängu mänginud, aga 2. näeb küll pagana hea välja...tase ühesõnaga. Very Happy Siiski ma oleksin nagu lugenud, et 1. mäng ei olnud nüüd meletult kõrgelt hinnatud ka. Aga see on juba off-topic. If you know your Witcher then make the thread. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 28, 2011 10:58 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=HPPXpikoWAo

Arrival DLC trailer. Smile Ja mina asun nüüd mängima. Cool Homme saab siis muljeid jagada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Märts 28, 2011 11:07 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=HPPXpikoWAo

Arrival DLC trailer. Smile Ja mina asun nüüd mängima. Cool Homme saab siis muljeid jagada.


Väga kõva! Fire

Ootan huviga sinu arvamust. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2011 2:44 am    Teema: Vasta viitega

Nonii, mis ma siis nüüd öelda oskan. Päris Shadow Brokeri tasemel Arrival ikkagi ei ole (seda kajastab ka Shadow Brokeri kõrgem hind võrreldes teiste DLC missioonidega), aga kõigi teistega on võrreldav küll.

See, et missioon tuleb läbida üksi on mõnes mõttes täiesti uus elamus. Ma otseselt ei tundnud et mäng oleks väga palju raskem kui tavaliselt (Adept = suurepärane crowd control), aga kogu situatsioon tundus siiki kuidagi pingelisem. Smile Sü¾ee poole pealt demonstreeris see ka Shepardi leidlikkust ning julgust (omadused mille poolest Shepard juba enne esimese mängu algust tuntud oli). LOKI Mechi kontrollimine oli näiteks ühes kohas uus ja huvitav lahendus. Muidugi võib väita, et Shepardist hakkab vaikselt kujunema legend/hävitamatu actionkangelane, aga see on ju lõppudelõpuks siiski mäng. Smile

SPOILERSKõige rohkem hämmastas mind kogu asja juures see, et Mass Relay tõesti lendas õhku hävitades kogu päikesesüsteemi. Nimelt esimeses mängus oli tõesti nagu juttu (ka Shepard mainib seda Dr Kensenile) et neid ei ole võimalik hävitada ja isegi supernoova ei ole selliseks hävitustööks võimeline (ei tea kas siis stsenaristide retcon Smile ). Selline avastus muudab 3. mängus nii mõndagi. Põhimõtteliselt võiks ju sel juhul meie päikesesüsteemi Relayga samuti teha ainult et see tähendaks Maa hävingut. Lisaks on sellisel juhul Shepardil raske teiste rasside käest abi saada (ME3 trailer), sest teised galaktika tsivilisatsioonid võivad Maad pidada vastuvõetavaks ohverduseks kõigi heaolu nimel. Muidugi on veel sada võimalust, mida ükski fänn ei oska ette näha. Võib näiteks ka arvata, et Reaperid valvavad meie Mass Relay-d hoolikalt ja nende alistamiseks on ikkagi kõigi ühist koostööd vaja.
Rääkides 3. mängu võimalikest sü¾eeliinidest, siis Arrivali lõpus lisandus veel see konflikt Batarianidega ja see on päris huvitav idee, et sa pead Maale kohtu ette minema (kui Reaperid sinna muidugi enne ei jõua Smile ). Epiloog Hackettiga oli minu arust mõnus ja kohati humoorikas (eriti just siis kui sa tema jaoks 1. mängus kõiki neid ülesandeid oled teinud). Sarnaselt Shadow Brokeriga oli jälle tunda vana hea orginaali hõngu. Cool
SPOILERS
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

Sai siis ka minul täna Arrival läbi tehtud ja saan öelda, et mulle meeldis väga. Kuna pole vahepeal ME'd üldse puutunud, kui selle läbi tegin, siis oli täitsa lahe jälle mängu meelde tuletada ja ma ikka ei suuda ära imestada, kui hea on graafika ja kogu selle maailma disain ning kogu see story üldse. Võin julgelt öelda, et tegemist on kõige parema mänguga, mida ma mänginud olen - tõesti. Cool

SpoilerTsipa läks mul asi lõpu poole ka nihu (kui rääkida DLC'st) - nimelt ei olnud mul plaanis dr. Kensenit maha lasta, aga kui seal ilmus see Renegadei klikkamise koht, siis ma instinktiivselt vajutasin seda ning ups... eks siis näha ole, kas sellest on hiljem mingi jama või mitte Smile
Mis puutub selle Mass Relay õhku laskmist, siis dr. Kenses seletab selle ka ilusti ära, et kuna keegi täpselt ei teadnud ka, kas Mass Relayd on võimalik hävitada või mitte ja kuna keegi ei tahtnud ka seda järgi proovida, siis ta seadis selle müüdi kahtluse alla, n.ö myth buster
Spoiler
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group