Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGU - 1x13 "Faith"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
11%
 11%  [ 2 ]
9
11%
 11%  [ 2 ]
8
27%
 27%  [ 5 ]
7
27%
 27%  [ 5 ]
6
16%
 16%  [ 3 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
5%
 5%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 18

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 17, 2010 1:08 pm    Teema: SGU - 1x13 "Faith" Vasta viitega

1x13 "Faith"

Destiny peatub kaardistamata tähega planeedi juures, millel paistab olevat küllaldane varu toitu ja vett, kuid mingil põhjusel ei tööta Destiny FTL-i kell.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 17, 2010 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Ootasin sellest episoodist enamat. Täiesti tühjaks jäi...
Natuke draamat ja müstikat, aga mitte midagi erilist, ehk seda planeeti veel käsitletakse mingi aeg.

Huvitav, kas mõni inimene ikkagi jäi maha?
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 17, 2010 11:05 pm    Teema: Vasta viitega

7 punkti.

Nõustun eelkõnelejaga, et päris nii hea episood polnud kui vahepeal oleks võinud oodata, kuid lõppkokkuvõttes jäin tervikuga päris rahule.

Üle tüki aja jäeti igapäevane draama veidikese kõrvale ning avastati midagi uut ja teadmatut. Pingeliseks ja põnevaks seda osa kindlasti nimetada ei saa, ka originaalseks kaugeltki mitte, kuid ausalt öeldes mulle isiklikult meeldib kohati seda tüüpi episoode sarjades vaadata.
Sellised osad annavad aega järele mõelda ja natuke atmosfääri nautida, polegi alati actionit tarvis kui on natuke müstikat ja teadmatust.

Lõpu dilemma oli igal juhul päris huvitav. Kuigi oli ette teada, et vähemalt enamus inimestest ikkagi naasevad Destiny pardale, oli planeedile jäämise kaalumine kahtlemata loogiline samm tegijate poolt.
Isiklikult oleks sellise valiku olemasolul kindlasti valinud Destiny, sest ei kujutaks ennast ette kohas kust ei ole enam kunagi mingit väljapääsu. Loodan, et ka selle päikesesüsteemi loojatest saame veel tulevikus midagi teada, suur obelisk oli kindlasti üks episoodi huvitavamaid elemente.

Kokkuvõttes ei olnud "Faith" eriti silmapaistev, kuid samas piisavalt meelelahutuslik. Smile

P.S. Pettumuseks oli tavaline Stargate'i tüüpi planeet, mis on selgelt Maa. Midagi erilisemat võiks kindlasti välja mõelda, arvestades, et tegemist on kauge galaktikaga. Antud episoodi teemaks võibolla oligi mingil määral "Jumala käsi", kuid sellest hoolimata ei õigusta see antud osas laiskust.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 19, 2010 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

6 punkti.

hm... nii ja naa. Iseenesest polnud ju sellel osal midagi viga, kuigi jäi minu jaoks tsipa liiga "müstiliseks". See obelisk oli küll huvitav, kuid kuna seda oli võimalik uurida suhteliselt lühikest aega, siis põhimõtteliselt midagi teada ei saadudki või vähemalt meile ei näidatud midagi. Aga kui nad planeedile jõudsid, siis mul oli ka esimene mõte... damn, jälle mingi Maa... aga mulle oleks vast ka meeldinud mõnda aega roheluses ja vaikuses viibida Cool Aga nagu ma aru sain, siis mõned jäid siiski maha, eriti see jumala ja saatuse juttu rääkima hakanud mees.

Rush on ka praegu tsipa leplikumaks muutunud, tegelikult on õhkkond üldiselt rahulik, kuigi tegemist võib siiski olla võltsrahulikkusega ning varsti läheb asi jälle käest ära... loodetavasti. Miks me muidu seda vaatame Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ades
Lipnik


Liitunud: 21 Nov 2006
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: Kolm Apr 21, 2010 9:42 am    Teema: Vasta viitega

Vahest ma eksin, aga minu arust puudus sellel planeedil igasugune loomne elu (putukad, linnud loomad). See on nii ebaloomulik ja kurjakuulutav, et mina jääksin sinna planeedile vaid kinniseotuna Very Happy Huvitav kas vees oli elu?
Kui me sellest planeedist või selle loojast/loojatest rohkem enam ei kuule, siis oli see küll täiesti mõttetu osa, aga eks näis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Nielander
Viitseadmiral


Liitunud: 7 Dets 2009
Postitusi: 216
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Nelj Apr 22, 2010 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea miks, aga mulle see osa meeldis väga...minuarust selle pool-hooaja parim osa.
Kuidagi värskendav oli see vana hea planeedile minek...Maa sarnasuse üle ma nagu ei oskaks kurta, kuna kõik sarjast läbikäinud planeedid on põhimõtteliselt Maa sarnased(oleneb ju sellest, mis osal sa sellest parasjagu oled)...ja eks see Maalisus oligi üks suur osa episoodi pointist...(faith ju)
Müstika täitsa meeldis, mõte tulnukrassist, kes on võimeline tervet päikesesüsteemi ehitama on Stargate universumis võrdlemisi originaalne juhus...

Destinyl pidevalt asetleidvast võimuvõitlusest on nüüdseks juba päris kopp ette saanud-midagi suuremat kunagi ei toimu, ainult pidev plaanide tegemine ja sosistamine...mis minuarvates ei oleks sellises olukorras eriti realistlik - lihtsalt liiga vähe inimesi on, et neil oleks aega või motivatsiooni tohutut valitsust kokku panema hakata(nagu mida sa ikka saavutada loodad)...seepärast puhkus sellest oligi üheks heaks plussiks selle osa juures...

Ei saa aga aru, miks see mees, kes toolil käis ikka üles pole ärganud - kas mitte SG1's ei läinud selleks mingi päev või vähem...?

10 punni
_________________
When the spit hits the fan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2010 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis see osa samuti.

Olgugi, et planeet ise oli liiga sarnane meie omale (võimalik, et sellele leitakse hiljem mingi seletus - praegu jäi ju kogu planeeti ümbritsev müstika lahendamata), jättis episoodi üldine atmosfäär ikkagi piisavalt maavälise mulje - eelkõige tänu sellele suurele müsteeriumile, mis kogu seda planeeti ümbritses. Mulle isegi meeldis, et meile seekord vastuseid ei jagatud. Esiteks suudeti sellega põnevust ainult hoida ja teiseks olen ma üsna kindel, et küll me varsti teada saame, kes selle planeedi sinna ikkagi pani.

Kahju ainult, et selle obeliski uurimisele kriminaalselt vähe tähelepanu pöörati. Minu arvates vajaks Universe'i meeskond hädasti ühte Daniel Jacksoni tüüpi tegelast, keda sellised asjad rohkem innustaksid.

Igasuguse nähtava fauna puudumine pani ka mind kukalt kratsima - võib olla, et seda saab seletada tegijate laiskusega, aga mulle meeldiks pigem arvata, et sellel on mingi muu põhjus. Jälle üks asi, mis episoodile müstikat ja salapära juurde lisas.

Nõustun Youngnielanderiga, tegemist on tõepoolest selle hooajapoole parima episoodiga.

9/10
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Teis Apr 27, 2010 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

väga gut osa, nüüd tuleb loota, eriti meeldis see planeet - mingeid eriti power+++ (planeeid+tähe loojaid) tulnukaid olen juba tükk aega stargate oodanud Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group