Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Starcraft II

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 22, 2010 6:07 pm    Teema: Starcraft II Vasta viitega




Cinematic Teaser trailer
Old Rivals trailer
Tv Spot
Ghosts of the Past/Launch trailer

Viimaks ometi on Starcraft II valmis (õigemini küll SC2 triloogia esimene osa Wings of Liberty, järgnevad Heart of the Swarm ja Legacy of the Void).

Ei tea arvutiomanikku, kes 10 aastat tagasi Starcrafti poleks mänginud. Smile Mängumaailmas igatahes suursündmus. Ma ise ei hooli väga strateegiatest, aga antud juhul väga huvitab, kuidas tuttavate tegelaste seiklus jätkub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 03, 2010 11:18 am    Teema: Re: Starcraft II Vasta viitega

Tre,

Nägin poes kah riiulil teise ära ning hind oli väga soolane, 899 krooni. Aga mäng kindlasti ise hea, esimest mängu sai omal ajal ikka ribadeks mängitud Cool

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 04, 2010 12:46 am    Teema: Vasta viitega

Nii et meil on poodides 300 krooni kohe juurde poogitud? Tüüpiline. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 05, 2010 12:43 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav kuidas ma küll selle suursündmuse maha magasin peale 10 aasta pikkust ootamist. Ilmselt seepärast, et suvi on... aga puhkus tuleb, vast siis aega seda ikka veidi näppida kah.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Nelj Aug 05, 2010 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

single player osa läbi mängitud nüüdseks juba paar päeva ja ma ei tea natuke külmaks jättis kohati... aga noh rts pole kunagi minu cup of tea olnud jällegi

story oli muidugi hea ja mõned huvitavad asjad veel.
eks multiplayer on tunduvalt huvitavam
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 07, 2010 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle kohe väga meeldis, kuigi pean tunnistama, et mäng on liiga kallis. Kindlasti saab üksaeg poest soetada endale 800 eeguga terve triloogia, aga see selleks.

Mul on kapis itaaliakeelne SC+BW ja mõtlen kogaeg, et kas võtan välja ja mängin uuesti läbi või mitte... Ilmselt ikkagi teen vanade aegade mälestuseks uuesti kõik läbi.

Aga SC2 juurde tagasi tulles, kas Terrranite Battlecruiseril on siis Plasma Torpeedod või mitte? Hyperionil tundub, et on (vaadates seda, kui ta Mar Sarale päästma tuleb)
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 31, 2011 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

Täna on siis palju infot Heart of the Swarmi kohta välja tulnud.

Mõned artiklid:
http://kotaku.com/5806131/hands-on-with-starcraft-ii-heart-of-the-swarm-now-with-more-rpg-and-space-yetis
http://pc.ign.com/articles/117/1171307p1.html
http://www.joystiq.com/2011/05/31/starcraft-2-heart-of-the-swarm-preview-kerrigan-again/
http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=228212
http://www.giantbomb.com/news/plunging-into-the-heart-of-starcraft-iis-zerg-swarm/3274/
http://www.eurogamer.net/articles/2011-05-30-starcraft-ii-heart-of-the-swarm-preview

Campaign cinematic (in-game) trailer (youtube)
Campaign gameplay trailer (youtube)
Campaign gameplay preview (youtube)

Huvitav, et Tricia Helfer ei ole veel enda dialoogi ise sisse lugenud, aga kuna mäng ei tule teatavasti enne järgmist aastat välja, siis pole vist ka ime (ja ma miskipärast arvan, et suurem osa fänne ootab niikuinii rohkem multiplayerit).
Igatahes suht mõnus, et nüüd võib iga pooleteise aasta tagant jälle uut Starcrafti oodata. Kiidan ka heaks seda, et nad on RPG elemendid mängu toonud ja et triloogia kolm osa ei ole lihtsalt üks ja seesama asi, vaid et tegijad näevad vaeva, et mängijatele midagi uut pakkuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 14, 2013 5:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pole nüüd Starcrafti mõnda aega mänginud ja pole siiani hankinud ka Starcarft II expansionit, kuid üldiselt meeldis mulle mängu kampaania väga ja ka multiplayer oli huvitavalt ja mugavalt üles ehitatud.

Kõige rohkem meeldis mulle kampaania juures Mass Effecti stiitlis lähenemine, sest komandör Raynor sai (küll natuke teistmoodi) laeva peal ringi liikuda, meeskonna liikmetega dialooge pidada ning teatud esemeid aktiveerida. Huvitav oli ka see, et paar korda anti mängijale Mass Effecti stiilis valikuid, mis mõjutasid tegevustiku kulgu. Smile
Mainimata ei saa jätta põnevalt üles ehitatud taustalugu ja rasse, mis muutsid kampaania läbimise ka jutustuse seisukohast huvitavaks. Teatud mõttes mõjub Starcrafti tegevustik seguna erinevatest sci-fi filmidest ja sarjadest, kuid samas on selge, et Starcraft on tegelikult paljudest sarnastest vanem (olles alguse saanud 1998).

Starcraft II on minu arust ehtne näide Blizzardi võimekusest ja sellest kui kõrgel tasemel võib nende toodang olla. Mängule pole tegelikult mitte midagi ette heita ja selle multiplayer osa jääb tõenäoliselt oma suurepärase ülesehituse poolest veel pikkadeks aastateks üheks kõige populaarsemaks e-spordiks.

Enda seisukohast võttes olen alati RTS mänge nautinud, kuid tuleb tunnistada, et ma ei ole nendes eriti osav (eriti mis puudutab multiplayer osa) ning seetõttu eelistan pikaajaliseks mängimiseks pigem turn-based strateegiamänge nagu Civilization V või Endless Space, kus on rohkem aega rahulikult mõelda ja tegutseda. Very Happy

Olles aga päris paljusid RTSe proovinud, võin kindlalt väita, et Starcraft II'le võrdset vastast leida on üpris keeruline.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group