Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Event
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
deimos
Lipnik


Liitunud: 28 Aug 2006
Postitusi: 21
Asukoht: põlva

PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2010 9:39 pm    Teema: The Event Vasta viitega

Near the end of World War II, an aircraft of undetermined origin crashed in the Brooks Range of northern Alaska. It carried passengers who appeared outwardly human but are not of terrestrial origin. They have some genetic differences and age much more slowly than humans. Most of the survivors were captured by the U.S. government and held in a secret facility nearby run by intelligence agencies, since they have refused to disclose much about their origin. The remaining survivors, who only sustained minor injuries, were able to escape the crash scene and currently live among the population.

President Elias Martinez learns of the facility's existence shortly after his inauguration and decides, after meeting the leader of the detainees, to release them and disclose their existence to the world over the objections of the intelligence agencies. His plans are put on hold when an assassination attempt on him is foiled by means beyond human technology. The CIA, realizing that this means there are other aliens, secretly plans to find and kill them. The agent chosen to head the effort is himself an alien and that fact is unknown to the agency. The aliens are divided internally on how to respond to this.

Caught in the middle of these events is Sean Walker, whose plans to propose to his girlfriend Leila on a Caribbean cruise are cut short when she mysteriously disappears from the ship. His investigation eventually leads him to uncover the assassination plot.

http://www.imdb.com/title/tt1582459/


Keegi veel vaatab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2010 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

Tuleb tunnistada, et ei teadnud sellest sarjast enne käesoleva postituse vaatamist mitte midagi, aga huvi tekkis küll.
Mul on selline tunne, et peab ka ise sarja vaatama hakkama, vähemalt alguses. Cool

Ühtlasi kinnitab see teema foorumi vajalikkust, info jagamiseta jääb tihtipeale midagi kahe silma vahele. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
duncan
Leitnant


Liitunud: 18 Mai 2006
Postitusi: 79
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2010 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen ära vaadanud kõik kolm siiamaani ilmunud osa ning mulle see sari meeldib. Huvitav story ja tegelased on üsna sümpaatsed. Kindlasti tasub vaadata.

Sarja on palju võrreldud Lostiga, sest väga palju kasutatakse flashbacke. Võib-olla isegi liiga palju. Kohati jääb tunne, et neid flashbacke ei kasutata loo jutustamiseks, vaid nende ainus eesmärk on lugu keerulisemaks teha. Mul küll ei teekinud raskusi loo jälgimisega, aga see tükeldamine muutus natuke tüütuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2010 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin kolm sarja esimest osa ära ja peaks ütlema, et iga hetkega läks asi huvitavamaks. Sellist kulmineeruvat tegevust pole paljudes sarjades ja juba sellepärast soovitaksin minagi seda kõigil vaadata.

Flashbacke oli tõepoolest palju ja seetõttu oli alguses tegevust suhteliselt keeruline jälgida, kuid samas aitas selline jutustamise stiil sarja tempot üleval hoida, ilma vajaduseta möödunut eraldi selgitada. Iseenesest ei oskakski teistmoodi seda sarja ette kujutada. Tuleks samuti mainida, et tagasivaated muutusid kolmandas osas juba palju orgaanilisemaks ja esimese osa mõningane rabelemine hakkas vaikselt ära kaduma.

Muidu story on väga huvitav ja isegi mitte väga ulmeline. Elavama fantaasiaga võiks midagi sarnast lausa tänapäeva maailmas ette kujutada. Kindlasti on tegemist tugeva konpiratsiooniteooriate peegliga. Smile

Näitlejad on ka suhteliselt head. Isiklikult meeldib nii presidendi ostatäitja, kes sarnaneb oma stiililt suhteliselt usutavalt tänasele USA presidendile ning kindlasti Sofia oma müstilisuses.

Praegu on suhteliselt raske tuvastada mis nendel maavälistel tegelastel plaanis on ning kindlasti muutis seda kõike segasemaks ka kolmanda episoodi viimane kaader. Logical
Kindlasti oli väga ootamatu ka Sofia lause Lee'le, et kui William oleks inimestele kõik ära rääkinud, poleks me enam elus. Mis saladuse ilmsiks tulek siis inimesi nii tõsiselt hirmutama peaks? Rolling Eyes

Esimese osa järel poleks osanud sarja vist eriti kuidagi suhtuda, kuid pärast kolme episoodi olen kindel, et vaatan sarja vähemalt esimese hooaja lõpuni, arenguruumi huvitavateks pööreteks on veel kõvasti. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 13, 2010 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin just neljanda osa ära.

Kuigi tegemist oli veidi rahulikuma episoodiga, oli selleski paar ootamatut pööret.
Päris hirmuäratav oli kahtlemata ilmsiks tulnud vabaduses viibivate tulnukate võime lennukis olnud inimesi igal hetkel tappa ning praegu on üha raskem aru saada nende suuremast eesmärgist peale Sofia ja tema kaaslaste vabastamise.

Seani ja Leila liini otsest seost kogu suurema looga on endiselt suhteliselt keeruline näha, kuid kindlasti lähemate episoodide jooksul see ka selgub. Üldiselt on ka seda tegevustikku võrdlemisi huvitav jälgida, kuid isiklikult tahaks näha kiiremaid arenguid Sofia tegevusliinis.
Muidugi on huvitav Leila kinnihoidjate piiramatu ligipääs korrakaitseorganite kaameratele, andmebaasidele jms. ning muidugi nende julgus ükskõik millist ettejäänud takistust kõrvaldada (olgu selleks siis FBI või politsei). Praegu jääb siiski suhteliselt selgusetuks nende võimu päritolu ja põhjus presidendi tapmise organiseerimiseks.

Sarja on igal juhul endiselt põnev vaadata ning kuna flashbackid ei ole enam nii kaootilised, on sündmustikku ka kergem jälgida. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 13, 2010 1:48 pm    Teema: Vasta viitega

Kõlab üsna huvitavalt, kuna mulle meeldivad seda tüüpi sarjad nagu X-Files, siis ehk viskan ka mingil hetkel pilgu peale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 14, 2010 9:02 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin korraga kõik 4 osa ära ja mulle täitsa meeldib.
Leila röövijad võivad olla NSA agendid, kes üritasid presidenti maha võtta selle eest, et ta tahtis tulnukaid integreerida inimühiskonda. See selgitaks ligipääse ja ükskõiksust.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 14, 2010 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Kõlab üsna huvitavalt, kuna mulle meeldivad seda tüüpi sarjad nagu X-Files, siis ehk viskan ka mingil hetkel pilgu peale.


Olen Enterprise'ga 200% nõus ning nüüd pakub mulle ka see sari huvi. Eks tuleb pilk peale visata. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
duncan
Leitnant


Liitunud: 18 Mai 2006
Postitusi: 79
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2010 10:55 am    Teema: Vasta viitega

NBC Orders Full Season Of 'The Event'

Ratings aren't amazing, but NBC is showing confidence in most of its Monday lineup, providing a full-season pickup for freshman drama "The Event," with "Chuck" expecting a similar call any minute.

http://www.airlockalpha.com/node/7946/nbc-orders-full-season-of-the-event.html

See on küll tore uudis Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2010 8:22 pm    Teema: Vasta viitega

Viies episood nähtud ja taaskord väga huvitavad 40 minutit.
Tegevusliin liikus edasi igas mõttes ning ka Seani ja Leila lugu liikus välja paar osa kestnud keerisest. Kahtlemata muutus veidi mitmekülgsemaks ka Viki tegelaskuju ning loodaks, et sellele huvitavale pöördele järgneb veel teisigi. Siiani jääb muidugi täielikult selgusetuks Viki "tööandjate" päritolu ja eesmärgid.

Presidendi esialgne otsus tuli muidugi üllatusena ning lõpplahendust ka päris täpselt ette näha polnud võimalik. Kindlasti teeb Sofia vabastamine asja veelgi huvitavamaks ning loodetavasti saame tema ja Thomase kohtumise kaudu ka "tulnukate" kohta uut informatsiooni.

Üldiselt tekkis mul selle episoodi jooksul mõte, et äkki on tulnukate näol tegemist hoopis tuleviku inimestega. DNA vahe inimestega pidi olema 1% ning sellise vahe saavutamine võib evolutsiooni (ka sekkumise abil) vabalt tulevikus võimalikuks saada. Razz

Igal juhul kõiki episoode on olnud siiani põnev vaadata ja juba see on asi, mida ei saa sugugi paljude sarjade kohta öelda. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"


Viimati muutis seda TrekRanger (Kolm Okt 20, 2010 9:54 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Okt 19, 2010 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin esimese osa ära. Selle põhjal ei saa loomulikult kaugeleulatuvaid järeldusi teha, aga nähtu põhjal tundub, et sari väärib edasivaatamist ja sellepärast oligi hea meel siit teemast lugeda, et see telliti täishooajaks. Siiski vältisin sisu tutvustavate kommentaaride põhjalikumat lugemist, et enda jaoks vaatamise kogemust mitte ära rikkuda, nii et vabandan, kui edaspidi oma jutuga kedagi kordan. Smile

Üldiselt mulle ei meeldi sarjades liigne flashbackide kasutamine ja sama kehtib ka siin. Mõõdukas koguses on see arusaadav, kuid siin ajas loo pigem jälgimiseks ebavajalikult keeruliseks. Aga see on ka ainuke põhiline miinus minu jaoks selle sarja juures. Kuigi seda, mis toimub, täpselt ei selgitatud, oli lugu üldiselt kaasahaarav ja tekitas tahtmise teada saada, milles täpselt asi ja kuidas sündmused edasi kulgevad. Samuti annaks väga hea hinde näitlejatööle, kes kõik tundusid oma osadesse hästi sobivat ega mõjunud n-ö vales kohas olevana. Kuigi tal oli esimeses osas vähe ekraaniaega, siis Sophia tegelaskuju oli eriti mõjuv ja meeldejääv, nii et teda loodaks edaspidi kindlasti rohkem näha.

Annaks siis esimesele episoodile ettevaatlikud 7 punkti ja kui edasi vaatan, siis kommenteerin jälle. Smile


Viimati muutis seda Enterprise (Kolm Okt 20, 2010 7:39 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2010 12:36 am    Teema: Vasta viitega

Ka teine ja kolmas osa nüüd nähtud ning tuleb samuti tõdeda, et sari läheb järjest põnevamaks. Üldise kommentaarina märgiks siiski seda, et sooviks varsti esitatud küsimustele tõsisemaid vastuseid saada. Praegu on siiski veel suhteliselt segane, mis eesmärgid kellelgi on ja kes täpselt kelle poolel töötab. Teise ja kolmanda osa lõpp mõjusid omamoodi huvitava kontrastina - kui teise osa lõpus olid kõik lennukil olnud reisijad näiliselt surnud, siis kolmanda osa lõpus hakkasid nad nähtavasti ellu ärkama. Tekib küsimus, et mis üldse oli sellise näilise tapmise eesmärk. Lihtsalt tulnukate soov valitsusele näidata ja hoiatada, milleks nad on suutelised, kui nende nõudmisi ei täideta? Kas vabaduses olevate tulnukate eesmärgiks võib olla nende kaaslaste vabastamine ilma nende olemasolu avalikkusele teatavaks tegemiseta? Ja kas nad üldse on tulnukad või pigem The 4400 stiilis inimesed tulevikust? Ainuke asi, mis kolmandas osas natuke häiris oli see, et rääkida otsustanud tulnuka 66+ aastat olnud "tüdruksõber" ta ära tappis - tundus kuidagi ebaloogiline või siis pidid need saladused tõesti väga-väga olulised olema.

Küsimusi kui palju...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2010 2:33 am    Teema: Vasta viitega

Hoogtöö korras vaatasin ka neljanda ja viienda osa ära ning mis ma näen, TrekRanger on ka juba enne mind arvama hakanud, et tegu tuleviku inimestega. Very Happy Kuigi sellele hüpoteesile heidab vist natuke varju kahe tulnuka vestlus, kus nad Maa ajaloost nähtavasti eriti midagi ei teadnud. Ilmselt on nad siis kas väga kaugest tulevikust või äkki hoopis kuskilt paralleeluniversumist.

Igatahes olid need järjekordsed kaks põnevat osa. Minule meeldis väga presidendi lahendus probleemile; see tundus loogiline ja enne kui ta selle välja pakkus, mõtlesin ka ise, et just nii võiks toimida. Very Happy Imestama paneb ainult see, et Thomas nii rumal oli ja seda ette ei näinud. Samas ma ei tea, kui tark see idee Sophia vaktsiini vastu vahetamine ikkagi oli, sest põhimõtteliselt võib Thomas hakata selliseid sündmusi rohkem korraldama ja iga kord ühe kinnipeetava vabastamist nõudma. Niimoodi ei tundu vabastamise hind nagu väga kõrge, sest ilmselt ei laseks president neid kõiki hukata, kui nõutakse korraga ainult ühe vabastamist, aga lõpuks saaks Thomas ikka kõik kätte. Muuseas, viienda episoodi viimasest stseenist kartsin ma tegelikult, et vagun Sofiaga lendab õhku või saab ta muul kombel surma, sest nagu Thomas ütles, ei taha ta enam Sophia käskudele alluda. Very Happy Loodan, et midagi sellist siiski ei juhtu, sest mulle Sophia tegelaskuju meeldib.

Mis puutub Seani ja tema pruuti, siis ka tore, et see inimröövi tegevusliin ära lahendati, kuigi hetkel on raske näha, kuidas nad loo käigus edaspidi figureerida võiksid. Samuti võiks välja tuua toreda paralleeli Seani ja presidendi käitumises, kus mõlemad pöörasid olukorra n-ö pahade suhtes nende kahjuks ümber. Kui selline asi ainult igas situatsioonis võimalik oleks. Twisted Evil

Kokkuvõttes tundub, et suurem madin on mõneks ajaks seljataga ja ees on paar rahulikumat episoodi, aga kes teab, võib-olla tegijad üllatavad ning action jätkub.

Edit: Ja üldise kommentaarina lisaks veel, et mulle meeldib selle sarja juures see, et jääb mulje, nagu tegu oleks korraliku eelarvega tehtud filmiga. Paljud sarjad näevad kuidagi "odavad" välja, aga siin seda probleemi kindlasti pole. Samas sellele muljele aitab ka kaasa laiemat või globaalset mõõtu tegevustik, mis ei keskendu liialt üksikutele isikutele ja nende tegemistele igapäevaelus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2010 9:50 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
TrekRanger on ka juba enne mind arvama hakanud, et tegu tuleviku inimestega. Very Happy Kuigi sellele hüpoteesile heidab vist natuke varju kahe tulnuka vestlus, kus nad Maa ajaloost nähtavasti eriti midagi ei teadnud. Ilmselt on nad siis kas väga kaugest tulevikust või äkki hoopis kuskilt paralleeluniversumist.


Muide mõtlesin ka ise, et teise võimalusena võib olla tegu mingite paralleeluniversumite vahel rändajatega, kuid eks aeg näitab, võibolla suudetakse siingi meid veel üllatada. Smile

Ühtin eelkõnelejaga ka selles osas, et sari jätab tõepoolest pigem filmi mulje, sest tegevustikus üldiselt puudub sarjadele omane sündmuste ilmne venitamine ja siiani ei tule kusagilt välja, et eelarve tõttu jääb midagi olulist tegemata. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Okt 26, 2010 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

Kuues osa vaadatud. Nagu arvasin, siis suurem madin on möödas ja see episood oli vaatamata põnevale tegevustikule natuke pingevabam kui eelmised osad. Sophia ja teiste tulnukate tegevusliin oli muidugi põnevam osa sellest episoodist ning tegelikult meeldis mulle ka see, et näidati karakteriarenduse mõttes natuke Simoni minevikku. Ühtlasi aitab see selgitada, miks tal Thomasega pigem isiklik kana kitkuda on, mitte ei seisne asi lihtsalt erinevates põhimõtetes, mis oma olemuselt alati ebaisikuliseks kipuvad jääma. Samuti meeldis mulle, et Simoni tegelik olemus on nüüd võimudele teada, sest esiteks on realistlik, et niisugune asi tuleb mingil hetkel välja ja teiseks annab võimaluse tegelase rolli sarjas muuta, mis on suhteliselt julge käik.

Seani & Co tegevusliinis erilist arengut ei toimunud, aga ongi parem, sest minu jaoks on need tegelased ka natuke igavamad ja neile ülearuse aja pühendamine oleks episoodi liialt venivaks muutnud. Vandenõudest lobisev reporter oli üsna naljakas. Very Happy

Kokkuvõttes ütleks, et see osa ei olnud ehk nii kaasahaarav kui paar viimast, kuid siiski hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 26, 2010 10:38 pm    Teema: Vasta viitega

Kuues osa oli endiselt väga põnev ja minu arust hakkab tegevusliinidesse teatav kord tekkima. Alguse segadus taandub ning vaatajal on kergem sündmustesse sisse elada.

Väga olulisi arenguid antud episoodis polnud, kuid sellest hoolimata oli minu jaoks kõike väga huvitav jälgida ja pärast lõppu oleks tahtnud kohe järgmise osa käsile võtta. Smile
Nõustun eelkõnelejaga, et Seani ja ta kaaslaste tegevusliin oli veidi igavam, kuid samas paistab ajakirjaniku ilmumisega, et antud tegevusliini hakatakse vaikselt teisega siduma. Veidi kummalisena mõjus ka FBI agendi lambist maha jätmine. Very Happy

Mis puutub Simonisse, siis kahtlemata oli tegemist väga huvitava tegelaskuju arenguga ning tagasivaated andsid tema kohta väga olulist informatsiooni. Siiski tundus, et lõpus sai Simon surma. Selles osas mõjus tema mineviku näitamine pigem üldise taustana vabaduses olevate "tulnukate" katsumustest.

Tuleb tõdeda, et Thomase lahendus enda ja Sofia kadumise organiseerimiseks oli vähemalt minu jaoks võrdlemisi ootamatu ja selle eest kiitus tegijatele. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Okt 26, 2010 10:46 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Mis puutub Simonisse, siis kahtlemata oli tegemist väga huvitava tegelaskuju arenguga ning tagasivaated andsid tema kohta väga olulist informatsiooni. Siiski tundus, et lõpus sai Simon surma. Selles osas mõjus tema mineviku näitamine pigem üldise taustana vabaduses olevate "tulnukate" katsumustest.

Tuleb tõdeda, et Thomase lahendus enda ja Sofia kadumise organiseerimiseks oli vähemalt minu jaoks võrdlemisi ootamatu ja selle eest kiitus tegijatele. Cool



Simon jäi jah üsna karmi varingu alla, aga ausalt öeldes ei tulnud mul isegi pähe, et ta oleks võinud surma saada. Kuigi viimasel ajal on sarjadel kombeks vaatajaid ¹okeerida, siis millegipärast mulle tundub, et Simoni tegelaskuju siiski sarjast ära ei kaotata. Ma ei pretendeeri selle arvamusega muidugi mingile absoluutsele tõele, aga ta tundub oma olemuselt liiga oluline tegelane ning samuti on talle arvestatavat tähelepanu pööratud. Kahtlustan, et kui ta järgmises osas rusude alt just välja ei rooma, siis kukkus ta läbi selle augu sinnasamasse, kuhu majagi läks. Very Happy

Thomase poolt oli muidugi tegu kavala lahendusega, ise ootasin, et ta on hoonesse lõhkeainet paigaldanud ja laseb selle lihtsalt vastu taevast, aga tulemus oli siiski ulmesarjale kohane.
Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 27, 2010 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ootasin koguaeg, et koos FBI ja muu meeskonnaga lihtsalt teleporditakse kõik ära ja see meeskond jääb pantvangi. Selline käik oli isegi ootamatum.
Sari on ikka veel väga hea ja kahju, et järgmine nädal vahele jääb.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

1x07.

Tuleb tõdeda, et kahe nädalane ootamine tasus ennast igati ära. Taaskord pakuti meile üks väga põnev ja tempokas episood ning lisaks anti ka seekord natuke uut informatsiooni tulnukate kohta.

Tuleb välja, et tulnukatel on koju saamiseks vaja lennuki transpodiks kasutatule sarnast portaali ning kuna räägiti eelkõige kaugusest, siis võib eeldada ikkagi tulnukate maavälist päritolu. Vähemalt Sofia ja Thomase dialoogist võib eeldada, et tegemist ei ole Maa tulevikust ega paralleeluniversumist pärit inimestega. Muidugi võib veel kõike juhtuda. Smile
Üllatusena tuli kahtlemata see, et Sofia ja Thomas on ema ja poeg.

Simon on elus. Very Happy Poleks uskunud, et see võimalik on ning ausalt öeldes tundubki veidi ebaloogiline. Sellise hunniku betooni alla jäämisel ei tohiks küll keegi ellu jääda. Aga mis seal ikka, mulle tegelane meeldib ja tore, et teda ära ei kustutatud. Meeldis ka lahendus kuidas Thomas ja co. Simoni asemel teise mehe süüdi lavastasid.

Flashbackid olid seekord õnnestunud ning lisasid veidi sügavust tegelasele, keda enne väga vähe käsitletud on. Nimelt oli seekod keskpunktis siis tulnukate vastast operatsiooni juhtiv agent. Razz

Seani tegevusliin arenes ka veidikese edasi, kuid isiklikult pean seda kõigest muust veidi tühisemaks. Põnev on küll just põnevusfilmi mõttes, kuid samas midagi väga erilist ja omapärast meile selles liinis ei pakuta. Loodan, et lähiajal läheb asi ka selles suhtes paremaks.

Muidugi tuleks kiita käesoleva osa lõppu, suurepärane ehmatus kui "väiksed tüdrukud" oma pead pöörasid, kuigi tuleb tõdeda, et nende nägude mittenäitamine juba vihjas mingile üllatusele. Laughing
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 8:10 pm    Teema: Vasta viitega

1x07

Järjekordne suhteliselt põnev osa ja võib nõustuda eelkõnelejaga, et sari on endiselt kõrgel tasemel. Nagu arvata võis, ei saanudki Simon surma. Kui aga eelmises osas paistis, et tema tegeliku olemuse paljastamine on nüüd vältimatu, siis selles osas suudeti tänu teistele tulnukatele süü teise mehe kaela veeretada. Mulle selline sündmuste käik ausalt öeldes muljet ei avaldanud ja pealegi peaks ju olema lõpuks võimalik välja selgitada, et see teine vend ikkagi pole tulnukatele informatsiooni andnud. Blake Sterling lubas küll Simoni peal kasutada laiendatud ülekuulamistehnikat, nii et ma eeldan, et sama rakendatakse ka süüdi lavastatud agendi peal. Very Happy

Thomas ja Sofia sugulussuhte välja toomine oli küll selline järjekordne Luke, I am your father moment, mida sarjades miskipärast armastatakse ja ma eriti ei saa aru, miks see siin üldse vajalik oli, aga ehk seda teemat edaspidi veel arendatakse.

Lõpp oli suhteliselt freaky, nii et tahaks teada, milles seal asi täpsemalt seisnes ja kas Leila õde muutub ka selliseks. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group