Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGU - 2x04 "Pathogen"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
10%
 10%  [ 1 ]
8
40%
 40%  [ 4 ]
7
30%
 30%  [ 3 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
20%
 20%  [ 2 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 10

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2010 10:52 am    Teema: SGU - 2x04 "Pathogen" Vasta viitega

2x04 "Pathogen"

Kui Eli ja Rush märkavad, et Chloe käitub kummaliselt, asuvad nad asja uurima ning peagi selgub, et Chloe'i kinni hoidnud tulnukad kasutavad teda Destiny saladuste paljastamiseks.



_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2010 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti.

Kuigi tegemist oli puhta draama episoodiga, siis huvitaval oli sündmustik minu jaoks huvitav. Nii Eli emaga seonduv kui ka laeva sündmused ja probleemid Chloe'iga mõjusid üllatavalt põnevalt.
Sci-fi elemente selles episoodis just eriti palju polnud ja võiks öelda, et laskuti mõnes mõttes tagasi esimese hooaja jooksul nähtud dialoogi sarja juurde, kuid seekord see mind mingil põhjusel ei häirinud.

Loodan endiselt, et sari muutub lähiajal veidi tempokamaks ja vaatajatele pakutakse veidi pingelisemaid episoode, kuid seekordse sündmuste vähesuse saab SGU andeks.
Lisapunkt tuleb lõpu eest, Chloe probleemi säilimine loob kindlasti uusi võimalusi tegevustikku veidi vürtsi lisada. Rushi salakaval iseloom paistab olevat piiritu. Very Happy

Ei välista, et kui selliseid episoode veel mitmeid näen, pean hakkama ka kiiremini hinnangut langetama. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2010 4:58 pm    Teema: Vasta viitega

Hindasin seda osa hetkel 7 punktiga, kuigi tegelikult oli minu arvates pigem tegu 6 punkti väärilise episoodiga. Samas hindasin ma eelmise nädala osa 6 punktiga ja sellest oli seekordne osa siiski parem, nii et jäi siis üks punkt rohkem. Lihtsalt eelmist osa oleks pidanud tegelikult 5 punktiga hindama.

Teist osa järjest siis midagi eriti põnevat ei toimunud. Nagu ma korduvalt öelnud olen, siis on hea, kui tehakse episoode, mis ei keskendu ainult põhiteemale, kuid ka sellised osad peaksid ideaalis kaasahaaravad ja põnevad olema. Minu jaoks viimased kaks osa seda siiski pole olnud. Kõige huvitavam tundub endiselt Rushi tegevus ja tema plaanid. Parajalt kaval oli temast oma patud Chloe kaela veeretada ja sellega endalt kahtlused eemaldada, kuigi kaheldav, kui kaua ta seda jätkata suudab. Ja Chloe tundub hetkel ilmselge julgeolekuohuna, nii et eeldaks meeskonnalt natuke tõsisemat suhtumist. Ka LA tegelaste käitumine lubab edasiseks põnevust tekitavaid pingeid, kuid praegu on neid liiga vähe käsitletud.

Eli, tema ema ja Wrayd puudutavad tegevusliinid erilist põnevust ei pakkunud, kuigi mulle meeldis see, et pöörati tähelepanu nende olukorrast tulenevatele probleemidele ja kõik ei olnudki rõõmus ja päikeseline, kuigi see ongi SGU-le erinevalt eelmistest Tähevärava sarjadest omane stiil.

Loodan, et varsti läheb põnevamaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 20, 2010 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei teagi, kuna mul on nii kiired ajad, siis tundus see episood olevat täiesti puhast ajaraiskamine. Samas natuke nagu midagi liikus ka. Jätan praegu hindamata, vaatan nädalvahetusel võibolla uuesti.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2010 11:34 am    Teema: Vasta viitega

Üldise märkusena võiks lisada, et SGU vaatajanumbrid on sel hooajal väga madalad olnud ja teemaks olev episood sai vaid 974 000 vaatajat. Põhjuseid on ilmselt mitmeid, nende seas sarja toomine teisipäevale reede asemel ja suhteliselt igavad viimased paar osa Very Happy, aga loodaks ikka, et enne hooaja lõppu cancel nupule ei vajutata.
http://www.gateworld.net/news/2010/10/stargates-live-ratings-drop-below-1-million/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2010 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

Noo, kui katkestatakse, siis tähendab see seda, et 3. hooaega ei tule. 2. hooaeg on juba aga ära filmitud. Ma ei ole SGU suurim fänn, ei ole viitsinud juba mõnda aega kommenteerida, aga Stargate'i lõpp oleks ikka tõsine pauk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2010 12:44 pm    Teema: Vasta viitega

Seda küll, lihtsalt ennegi on olnud näiteid, kuidas liigmadalate vaatajanumbrite tõttu on loobutud juba valmis tehtud osade näitamisest. Kuigi arvestades et SyFy on vaatamata oma hiljutisele ümberkujundamisele siiski ni¹ikanal, siis on see oht ehk väiksem kui mingi suurema telekanali puhul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 21, 2010 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

Syfy on kaabelkanal ja üldiselt näitavad kaabelkanalid alati ära osad, mis nad on valmis teinud, SciFi/Syfy ei ole vist minu teada kunagi näitamata jätnud isegi kui vaatajate arv on väike ja uut hooaega ei tellita nii et seepärast pole vaja vist muretseda.
Selle uudise juures tuleb ära märkida, et Caprical läheb veel halvemini. Nii Stargate'i kui ka BSG frantsiisile oleksin oodanud suurejoonelisemat lõppu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 23, 2010 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Leidsin ka aega SGU teemadel veidi sõna võtta. Kuna eelmiseid osi ei jõudnud/ei viitsinud kommenteerida, siis püüan siin veidi kommenteerida kolme seeriat korraga.

Rushi salajane tegevus Destiny sillal ei üllata. Tore on, et tal on seal ka kaaslasi, kellega asjade üle arutada, muidu vast ei olekski nii huvitav jälgida, kuidas ta üksi seal omi asju ajab Smile veidi hullumeelse mulje jätab, aga parem nii kui teisiti. Cliffhanger oli küll suht tore mõte ja nii tekkis järgmist osa oodates isegi hasart, et millega seal nüüd tegemist on siis.

Stargate-seeding ship oli mõnus vaheldus ning ka uute tulnukate sisse toomine lisas asjale veidi vürtsi. Peab nõustuma, et kaks jalga ja kaks kätt on mingil määral pettumus, kuid arvestades iidsete tehnoloogiat ja neid kõiki juhtpaneele, siis see tulnukate konfiguratsioon on ka kõige loogilisem variant. Smile

Chloe kohese müstilise paranemise järel tekkis mul mulje, et ega temaga asjad just päris korras ei ole ja nende siniste tulnukate käpp on siis mängus päris kindlasti - jääb aga küsimus, et mis osa võiks siin mängida ka Rush, kuna ka tema oli siniste laeval kinni. Samas Chloe'ga toimuv käib liiga kiiresti ning mis sellest kõigest välja tuleb, peab ainult ära ootama.

Paistab siiski, et tegijad üritavad üles ehitada veidi suuremat story't, söötes ette igas osas midagi uut, mis võiks lõpuks päris huvitavaks osutuda nagu LA läbi kavaluse saavutatud vabadus mööda laeva ringi liikuda, mis sest et koos ustava "sabaga", Chloe'ga toimuv (kuigi samahästi võiks tegemist olla ka siniste tulnukate loodud klooniga ja tegelik Chloe on ikka veel siniste juures Laughing ), Telfordi maha jätmine, Rushi arenevad oskused laeva paremini juhtida jne. Nii et kuigi üldmulje on ehk viimasel ajal jäänud kehvaks, siis midagi ikkagi toimub ning loodetavasti saab sellest ka asja ning varsti on meil põhjust anda jällegi 9 või 10 punkti.

Ise olen andnud viimasele kolmele osale 8 punkti.

Kui nüüd SGU'le ka peaks kriips peale tõmmatama, siis ..... Evil or Very Mad #!¤$?!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group