Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Wars: The Old Republic
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 5:56 pm    Teema: Star Wars: The Old Republic Vasta viitega

Niih, oma üllatuseks märkasin, et täiesti puudub sellekohane postitus.
Nimelt on juba tükk aega valmimas olnud Star Warsi nimeline MMO ja ka testijana saab Kodulehel end kirja panna. Hetkel muidugi puudub täpne kuupäev mil ametlikult turule tuleb (2011 aasta kevad) ja pole ka veel hinda teada.
Mäng toimub siis Old Republicu universumis umbkaudu 300 aastat peale knights of the old republicu sündumusi (kui keegi veel neid suurepäraseid mänge mäletab).

Tootjateks on siis Bioware koos Lucasartsiga. Kõik kes on enne Bioware mänge mänginud teavad et Bioware teeb väga häid story based mänge ja nagu lubatud on ka see MMO vägagi story driven.

Graafika pole just suurem asi, suht samal tasemel nagu Knights of the old republicus kuid samas kui Bioware tõesti saab hakkama sellega mida lubab siis ei häirigi mind see eriti. Aga see eest nagu Bioware-ile kohane on treilerid kõrgem klass millest mõned ka lisaks.

http://www.youtube.com/watch?v=DOvbv-LkK6w

http://www.youtube.com/watch?v=FItrygx2Jzw&feature=fvst



ja ka mõned gameplay trailerid

http://www.youtube.com/watch?v=4JFIct5OZaQ&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=2RvzAegESow

http://www.youtube.com/watch?v=AfZwWECtTlI
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 6:42 pm    Teema: Vasta viitega

Aargh, mul oli plaan selle kohta teema teha Star Warsi alamfoorumis, aga iseenesest võib see teema ka siia kuuluda. Smile

Ise üldiselt väldin MMOsid, aga TOR on minu kui Star Warsi, KOTORi ja Bioware'i fänni jaoks väga ahvatlev. On väga hea võimalus, et TORist saab esimene tõeline konkurent World of Warcraftile tänu ennenägematutele uuendustele MMOde vallas. Näiteks on kõigil non-player tegelastel oma hääl (sisse loetud sadade näitlejate poolt) ja ka igal mängijal on questidel häälega dialoogiratas (kes on Mass Effecte mänginud teab, millest räägin). Kõige tähtsam on aga see, et esimest korda pannakse tõsist rõhku just sisule. Ühesõnaga proovitakse luua story, mis oleks võrdväärne teiste Bioware'i RPGde omadega.

Igal klassil on erinev lugu selleks, et mängijal oleks põhjus mitu tegelast luua ja mängu uuesti läbi mängida. Muidugi ei tähenda see, et kõikide questide lõpetamise järel oleks mäng läbi, aga minu jaoks on juba pikemat aega olnud olulisel kohal just nimelt sü¾ee ja tegelase areng. Ausalt öeldes ma ei viitsi tundide kaupa mängida ainult selleks, et mu tegelase numbrid suureneksid.

Mängu eelloost annavad parema ülevaate 2 romaani Fatal Alliance (mille kuulamine audiobooki formaadis on mul praegu pooleli) ja Deceived ( ilmub alles järgmine aasta). Samuti laseb Dark Horse välja TORi koomikseid, mida on praegu ilmunud 5 väljaannet.

Loomulikult ei tee paha ka KOTORi seeria tundmine (mängud ja koomiksid). Samas ei taha kedagi ära hirmutada; olen täiesti kindel, et mäng saab olema nauditav ka nende jaoks, kes ei ole taustalooga tuttavad.

Lisan veel, et mind ei häiri mängu graafiline pool või õigemini selle allajäämine teistele Bioware'i uuematele mängudele. Tegemist on ikkagi MMOga ja graafikat ei ole võimalik meeletult üles kruttida. Teistest MMOdest tundub TOR graafika poolest pea jagu üle olevat ja mida rohkem üldse tahta võib?

Ei ole veel kindel, kas ma mängu lõppudelõpuks muretsen, sest kooli ajal ei ole mängimiseks väga palju aega ja iga kuu on natuke närune igaks juhuks $15 maksta ja siis avastada, et pole aega mängida. Seetõttu oleksin pigem eelistanud KOTOR 3e, aga ma usaldan Bioware'i ja siiani nähtu on ainult südant soojendanud.

Need CG trailerid Blur stuudiolt on tõesti märkimisväärsed, lisaks kujutavad mõlemad olulisi sündmusi, mis eelnevad mängule.

Edit: korduvalt muudetud viletsa grammatika tõttu. Smile


Viimati muutis seda SinkaVonka (Esm Nov 08, 2010 7:05 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

vabandused et enne jaole sain Very Happy
väga head täiendused... just ise mõtlesin et peaks veits täiendama oma posti nende asjadega mis lisasid Smile
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav jah et selle mängu kohta veel teemat polnud. Very Happy Star Wars: The Old Republic on üks vähestest mängudest, mida ma tõesti ootan ja mille arengutel olen üritanud ka silma peal hoida. Mulle meeldib Bioware'i lähenemine selles mõttes, et nad ei ole mingit pooltoorest produkti välja lasknud, vaid tegelevad asjaga korralikult niikaua, kuni see mõistlikus mõttes valmis on. Ja arvestades seda kui kõva oli Mass Effect 2, siis on mu lootused selle mängu suhtes üsnagi kõrgele kruvitud. Seega mida rohkem nad sellega tegelevad, seda parem. Kas ma küll mängu väljatulekul kohe mängima hakkan, ei oska öelda, võib-olla ootan mõned kuud ja loen teiste arvamusi. Pealegi on mul ka WoW account hetkel aktiivne ja ei kujuta ette, et kahe MMO jaoks aega oleks.

Trailerid ja gameplay videod olid huvitavad ning neid konkreetseid polnud ma enne vaadanudki. Trailerid olid tõesti head ja Bioware'ile kohase tasemega. Gameplay videotest tundus bounty hunteri omas võitlus kuidagi staatiline, s.t. mees lihtsalt seisab ja aeg-ajalt laseb relvast. Very Happy Aga eks mängustiil sõltub muidugi ka mängijast. Graafika tundub minule küll MMO kohta väga hea olema, loodan, et minu arvuti selle mingitel settingutel ikka välja veab.

Ja tänud teile mõlemale põhjalike postide eest, ise poleks viitsinud hakata kõike seda infot välja otsima ja kirja panema. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Huvitav jah et selle mängu kohta veel teemat polnud. Very Happy Star Wars: The Old Republic on üks vähestest mängudest, mida ma tõesti ootan ja mille arengutel olen üritanud ka silma peal hoida. Mulle meeldib Bioware'i lähenemine selles mõttes, et nad ei ole mingit pooltoorest produkti välja lasknud, vaid tegelevad asjaga korralikult niikaua, kuni see mõistlikus mõttes valmis on. Ja arvestades seda kui kõva oli Mass Effect 2, siis on mu lootused selle mängu suhtes üsnagi kõrgele kruvitud. Seega mida rohkem nad sellega tegelevad, seda parem. Kas ma küll mängu väljatulekul kohe mängima hakkan, ei oska öelda, võib-olla ootan mõned kuud ja loen teiste arvamusi. Pealegi on mul ka WoW account hetkel aktiivne ja ei kujuta ette, et kahe MMO jaoks aega oleks.

Trailerid ja gameplay videod olid huvitavad ning neid konkreetseid polnud ma enne vaadanudki. Trailerid olid tõesti head ja Bioware'ile kohase tasemega. Gameplay videotest tundus bounty hunteri omas võitlus kuidagi staatiline, s.t. mees lihtsalt seisab ja aeg-ajalt laseb relvast. Very Happy Aga eks mängustiil sõltub muidugi ka mängijast. Graafika tundub minule küll MMO kohta väga hea olema, loodan, et minu arvuti selle mingitel settingutel ikka välja veab.

Ja tänud teile mõlemale põhjalike postide eest, ise poleks viitsinud hakata kõike seda infot välja otsima ja kirja panema. Very Happy


ja kusjuures pole kindel kui vanad need gameplay videod olid kuid arvestama peab ka sellega et need võisid suht varajase arengustaadiumi videod olla, et rohkem nagu placeholder textures jne. lõplik produkt võib olla tunduvalt parem.

inimestele kes ehk pole kursis backgroundiga(old republicu omaga) on olemas timeline videod 1-3 osa http://www.youtube.com/watch?v=pCNY79X8C10
ja siis juba saab ise edasi otsida kuni osa 10-ni vist oli.

ja lisaks ka kosmose lahingute video
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 12:05 am    Teema: Vasta viitega

Olen antud projektil juba päris pikka aega silma peal hoidnud ja vahepeal isegi otsisin mängu kohta võrdlemisi aktiivselt kõikvõimalikku taustinformatsiooni. Kuna aga mängu tegemine on nüüd suhteliselt kaua aega võtnud ja mul vahepeal mitu aastat kestnud MMO'de vaimustus üle läinud, siis pole viimase aja arengutega ennast enam kursis hoidnud.

Siiski tuleks mainida, et usun selle MMO võimesse positiivselt üllatada. Bioware on kindlasti üks võimekamaid arvutimängude tootjaid ning vaadates kasvõi ME2 taset, mille sarnast mootorit kasutab ka SWTOR, on kindlasti oodata väga kõrgel tasemel mängu. Juba ainuüksi asjaolu, et esimest korda kasutatakse mängu läbivalt audiot missioonide tutvustamiseks, eristab SWOTR-i märkimisväärselt teistest MMO-dest.

Eks saame näha, kuid vähemalt selle alusel mida ma näinud olen, tuleb mäng väga kõrge kvaliteediga ning võib vägagi reaalselt pakkuda oma mängitavuses konkurentsi WOW-le.

Isiklikult olen aga hetkel kõikvõimalikest arvutimängudest eemaldunud, nii et ei tea millal või kas ma seda mängu proovin. Põhiline on aga see, et tegijad suudavad oma rahuliku tempoga asja ikkagi järgmine aasta ka valmisstaadiumi arendada. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 7:54 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Sama siin silm on peal hoitud peaaegu väljakuulutamisest alates MMORPG.com-is. Miskipärast on mul tunne ja kõik viitab sellele, et sellest MMO-st võib midagi head tulla. Kuigi ma pole ühtegi SW MMO-d varem mänginud siis miskipärast see uus paelub huviga. Testimise kohapealt veel mõtel, viimased kogemused näitavad, et nii võib paljuski üllatusmomendi ära rikkuda.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Trügin korraks niisama vahele ja ütlen, et liigutasin selle teema siiski Star Warsi alamfoorumisse, sest näiteks Star Trek: Online teema on ka Star Treki alajaotuse all ja mitte teiste arvutimängudega koos. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2010 2:36 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

SWTOR-i betatesti kohta jäi silma väga muhe kommentaar, mis pani mind tükiks ajaks itsitama arvuti ette Laughing

*waves hand in mind-trick fashion* You WILL invite me to the beta test.


Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Nov 11, 2010 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:
Tre,

SWTOR-i betatesti kohta jäi silma väga muhe kommentaar, mis pani mind tükiks ajaks itsitama arvuti ette Laughing

*waves hand in mind-trick fashion* You WILL invite me to the beta test.


Equ


Päris hea Laughing Inquisition

Aga jah, betade testimise osas olen nõus sellega, et ootaks pigem valmisprodukti, sest enda ja teiste kogemused näitavad, et pärast betaga jauramist ei ole valmis mängu enam sugugi nii huvitav mängida. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 11, 2010 1:16 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Aga jah, betade testimise osas olen nõus sellega, et ootaks pigem valmisprodukti, sest enda ja teiste kogemused näitavad, et pärast betaga jauramist ei ole valmis mängu enam sugugi nii huvitav mängida. Razz


Täpselt õige. Toon näiteks STO, mille betat ma väga aktiivselt mängisin ning kuna kokkuvõttes valmistas mäng ka pisikese pettumuse, siis lõpliku väljalaske ajaks oli mul suures osas isu juba kadunud ja tegelane jäigi vist level 20 kanti. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2010 11:37 am    Teema: Vasta viitega

Crew Skills suht huvitav värk. Mäng hakkab ka seal olevast videost nähes päris hea välja nägema. Lootused hakkavad juba tiba liiga kõrgele minema Laughing Loodetavasti pole valus kukkumine pärast Smile
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2010 4:06 am    Teema: Vasta viitega

Kõige nähtu põhjal olen ise ka juba pigem sellel meelel, et see on tõesti esimene MMORPG, mida mängima hakkan. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2010 11:27 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Kõige nähtu põhjal olen ise ka juba pigem sellel meelel, et see on tõesti esimene MMORPG, mida mängima hakkan. Smile


2-3 kuud mängid kuni main story ja asjad läbi tehtud siis expansione oootama... nagu single player mäng Laughing ja vist on välja ka öeldud et täiesti üksi enamik asju seal võimalik ära teha. aind mõned väga üksikud asjad mis vajavad rohkem rahvast aga main storylinei ei mõjuta.
aga samas mis natuke järele paneb mõtlema on see, et sellise mängu näol võib olla tegemist mängude tulevikuga. Kõik mängud mis tehakse on MMORPG-d oma olemuselt. Hea võimalus kompaniidel raha teenida. Piraatlus ju praktiliselt võimatu kui õieti tehtud jne. Ja ma ütlen ausalt et kõiki mänge küll läbi neti ei tahaks olla sunnitud mängima. Aga ilmselt siin räägib pessimist minus ja tegelikult pole asi üldse nii hull Very Happy

Ja noh Assassins Creed II ju crackiti ära kuigi tegelikult tahtis pidevalt serverist infot saada, et mida edasi. Lihtsalt scene grupid pidid enne mängu otsast lõpuni läbi tegema ja vaatama, mida täpselt sealt serverist saadeti siis Very Happy
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 10:55 am    Teema: Vasta viitega

Copy pasta ühest teisest foorumist.... inimeselt kes kuskile varajasse testimis faasi sisse sai.

Tsiteerin::
Don't know what to say really.
As it's only the test phase it would be harsh to be overly critical.
My net connection is a bit crap (booooooo sky) , so i had to wait until this morning to logon.
Once in you get the choice of smuggler or trooper. Character selection was nothing new, the usual height , skin colour etc etc.
I just went random to get in and play.

The feel of the game isn't star wars tbh. feels like a generic mmorpg with a few Star Wars references.At no point did i feel like i was immersed in the star wars universe. shame.

Control is still a bit clunky, and there is a severe lack of missions. That was to be expected as it is so early, the logon screen warned about the lack of missions.

Combat was fine, all the usual controls like all mmo's.
There were vendors to sell my trash loot and a trainer too.
Taxi ports to get around.

For an early test phase it was fine. They have got to add more ingame content for sure. I assume that will come with time

_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

See on ausalt öeldes küll kergelt murettekitav informatsioon. Missioonide puudusele ma praegu suurt tähelepanu ei pööraks, sest mängu väljatulekuni peaks veel kõvasti aega olema ja neid jõutakse juurde teha, aga kõige rohkem puistas hinge kahtlusi väide selle kohta, et mängides ei tundu, nagu oleksid Tähesõdade universumis sees. Ühe palja kommentaari põhjal ei saa muidugi enda jaoks täpselt lahti mõtestada, et mida sellega täpsemalt mõeldi, aga kerge paralleel tekkis Star Trek Online'iga, mis oli ka tore Treki teemaline mäng, aga mitte nagu päris see õige asi. Loodan ja usun siiski, et BioWare võtab asja natuke tõsisemalt kui Cryptic ja suhtub ka algmaterjali suurema austusega.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Enterprise kirjutas:
... aga kõige rohkem puistas hinge kahtlusi väide selle kohta, et mängides ei tundu, nagu oleksid Tähesõdade universumis sees. Ühe palja kommentaari põhjal ei saa muidugi enda jaoks täpselt lahti mõtestada, et mida sellega täpsemalt mõeldi, aga kerge paralleel tekkis Star Trek Online'iga...


Damn, sa võtsid mult just sõnad suust. Tunne täpselt samasugune.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Laup Dets 11, 2010 12:09 am    Teema: Vasta viitega

Jumal tänatud, klass jedi Wizard nimetati ümber Jedi Sage. Mul oli selle Wizardi peale küll suht WTF! tunne Laughing

Aga uus timeline video ka üleval. Lance Henrikseni häält on tore kuulda Smile
http://www.swtor.com/info/holonet/timeline/rebirth-sith-empire
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2010 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

http://pc.ign.com/articles/114/1140170p1.html

See artikkel on jällegi julgustav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2010 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
http://pc.ign.com/articles/114/1140170p1.html

See artikkel on jällegi julgustav.


Tõepoolest, eks arendustöö käib pidevalt edasi ja võib loota, et varem esitatud kahtlused on tingitud viimase lihvi puudumisest.

Kõige positiivsemalt jäi silma see lause:
Tsiteerin::
Throughout the experience, the high production quality is evident.


Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group