Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Wars: The Old Republic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 19, 2011 10:30 am    Teema: Vasta viitega

http://www.joystiq.com/2011/08/14/the-old-republic-will-not-be-region-locked-at-launch/

IP blokeerimist tõesti ei ole nii et selle pärast pole vaja enam kellelgi muretseda. Küll aga on kogused piiratud selleks et vältida serverite ülekoormuse tekitamist nii et tasub vist ette tellida.

Ja mis puutub hinda, siis GAME.co.uk-st tuleb koos saatekuludega ka 45 naela. Collector's edition (mida müübki UK-s ainult GAME) on 135 naela. Very Happy

Oh, ma endiselt ei tea kas mul tasub üldse see mäng tellida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 24, 2011 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

http://pc.ign.com/articles/119/1196432p1.html

Et siis 22. detsember on Euroopa jaoks ametlik kuupäev.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2011 9:47 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Njaa läheb põnevaks. Ei ole suutnud ka ise otsustada kas teha pre-order või mitte.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2011 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mina pole veel tellimust esitanud ja pole ka kindel, millal ma seda teen. Kindlasti tahaks proovida, aga suhteliselt kõrge hind on mind seni tagasi hoidnud, sest ei tahaks kotis põrsa eest ka maksta. Lisaks on nagu aega ka suhteliselt vähe. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 17, 2011 11:52 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Mingi hullem beta võtmete jagamine käib umbes nädala jagu. Ilmselt tahavad koormustesti teha serveritele. Väga pikad sisselogimise järjekorrad pidid olema kuulu järgi. Ise pole muretsenud, sest ei taha betaga enda kogemust ega ootust ära rikkuda Smile

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Nelj Nov 24, 2011 9:58 am    Teema: Vasta viitega

You’ll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ very soon! Your test begins:
Friday, Nov. 25 at 10:00AM CST



Saab ka siis lõpuks ära proovida Very Happy
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 25, 2011 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

Hyperion Endymion kirjutas:
You’ll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ very soon! Your test begins:
Friday, Nov. 25 at 10:00AM CST



Saab ka siis lõpuks ära proovida Very Happy


Sama siin, teen juba oma esimesi samme mängus. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Laup Nov 26, 2011 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

Sai siis esimese hooga kella 6-ni hommikul mängitud, euroopa inglise serveris. muljed positiivsed. tython sai ära tehtud ja esimene probleem tekkis alles siis kui coruscantile minna tahtsin. kuna rep fleedi jaamas oli võimatu ühte lifti kasutada kuna seal mingi palju inimesi ootas. aga vähemalt sain pvp-d ka niikaua teha ja mõned levelid kiirelt juurde teha. tythonil sai ka seda group conversationit proovitud, mis oli suht asjalik. Ühesõnaga esimesed muljed olid väga positiivsed. story suhteliselt korralik ja vähemalt siiamaani grindimis tunnet pole tulnud.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Püh Nov 27, 2011 6:06 am    Teema: Vasta viitega

Järjekordselt kella kuueni pelatud Very Happy Seekord sai smugglerit proovitud natuke. Peab tunnistama, et isegi huvitavam on.

Mängul ikka täitsa Kotori tunne. Mõned light side/dark side otsused tibake kehvalt lahendatud ainult. Flashpointid grupiga kah huvitavad. Tibake rasked ainult, arvestades et tegin flashpointi mis oli kahele mõeldud ja meil mõlemal olid companionid ka.

Saab veel täna ka natuke ehk pelada. Level 20 juures hakkab natuke grindimise tunnet tulema juba, see ka põhjus miks sai smugglerit tegema hakatud, piiratud aja juures ei viitsi grindida Very Happy

Hetkel ikka veel väga positiivselt meelestatud. Nii väheste bugidega betat polegi enne näinud. Lifti jama oli ka täna korda tehtud.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 28, 2011 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

Teen siis enda elamustest ka lühikese kokkuvõtte.

Isiklikult mängisin ainult ühte tegelast, milleks oli Jedi Knight (level 10 peal valisin Jedi Sentineli).

Üldises plaanis on SWTOR väga sarnane paljudele teistele MMO-dele. Olles proovinud väga paljusid selliseid mänge (kaasa arvatud näiteks WoW ja Rift), tuleks öelda, et mängustiili poolest SWTOR eelnevatest eriti märkimisväärselt ei erine. Tegemist on klassikalise MMO-ga igas mõttes.

Nii võitluse kui ka missioonide stiili osas ma midagi eriti uudset mängu juures ei märganud.

Proovisin ka PvP-d ning kuigi lahinguväljad on välimuselt WoW-st erinevad, olid sisulised erinevused minimaalsed ja isegi PvP varustuse hankimise viis meenutas teisi fantasy MMO-sid (ehk siis maksimum leveli peal punktide hankimine varustuse soetamiseks).

Ainus tõeliselt suur erinevus teistest mängudest peitub SW puhul muidugi story-s ja Mass Effecti sarnased dialoogid olid tõepoolest väga hästi kokku pandud. Teistes mängudes igavaks kujunenud "quest texti" lugemine on siin asendatud märksa huvitavamate jutuajamistega, milles tehtud valikute abil tekib tunne, et mängijate kogemused on vähemalt osaliselt erinevad teiste omadest.

Muidugi ei saa kõrvale jätta ka seda, et lighsaberi kättesaamine level 9 peal oli parajalt mõnus elamus ja eriti veel kahe lightsaberi kasutamine PvP lahinguväljadel. Smile
Tore on ka see, et paljud Jedi võimed lähevad kenasti filmides nähtuga kokku. Näitena võib tuua hüppamise erinevatele tasapindadele ning üle kuristike.

Samas tuleb tõdeda, et ootasin mängimise elamuselt endalt veidi rohkem innovaatilisust ja võibolla võitluse osas isegi natuke suuremat ME kopeerimist. Klassikaline MMO võitlusstiil on minu hinnangul natuke kulunud ja paljudes kohtades tekib tunne, et ma olen seda sama asja juba sadu kordi varem teinud. Razz

Paljudes kohtades on muidugi ME hõngu tunda ja selleks on näiteks Coruscant. Kuigi ma olen seal väga vähe missioone teinud, siis õhkkond tuli väga tuttav ette ja seda igati positiivses võtmes.

Rääkides veel negatiivsest ütleks seda, et võrreldes praegu väljas olevate mängudega on SW-l veel tohutult lihvimist vaja. Laadimise ajad on ikka hetkel väga aeglased ja buge kohtasin ma ikka päris mitmetes kohtades.
Lisaks on mul hetkel suured eelarvamused grupimissioonide osas. Üks kord dialooge kuulata võib olla huvitav (võibolla ka kaks), aga sarnaselt teistele MMO-dele võib juhtuda, et mängu lõpu poole tuleb ühte ja sama suurt missiooni kümneid kordi teha ja kipun arvama, et lõpuks muutuvad dialoogid pigem tüütuks.

Kokkuvõttes võttis beta proovimine minu huvi mängu vastu veidi väiksemaks, kuid sellest hoolimata tuleb öelda, et tegemist on päris paljulubava mänguga ja usun, et näiteks poole aasta pärast võib mäng juba väga heal tasemel olla (potentsiaali jagub).

Hetkel ei tea kas ma mängu päris ostma hakkan, aga kindlasti hoian mängijate arvamustel silma peal ja kui leidub piisavalt positiivset tagasisidet uute arengute kohta, siis viskan ka ise jälle silma peale. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Teis Nov 29, 2011 9:49 am    Teema: Vasta viitega

Hmm, minu laadimisajad olid küll kiired, isegi üllatavalt kiired. Ja Flashpointides saab teksti vahele jätta, nii et pole väga hullu kui mitu korda teha Very Happy
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 29, 2011 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Loen võrgust siin muljeid ja väga mitmed on pettunud. Räägivad, et tegu on sisuliselt Star Trek Online 2-ga kuhu on lisatud lihtsalt dünaamiline voiceover? Et muidu tapa 5 või leia 5 mingit asja jne. On see tõsi?

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 29, 2011 1:56 pm    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:
Tre,

Loen võrgust siin muljeid ja väga mitmed on pettunud. Räägivad, et tegu on sisuliselt Star Trek Online 2-ga kuhu on lisatud lihtsalt dünaamiline voiceover? Et muidu tapa 5 või leia 5 mingit asja jne. On see tõsi?

Equ


Päris nii karmi hinnangut ma ei annaks, aga "WoW voice-overiga" oleks küll päris lähedane iseloomustus.
Samas tuleb märkida, et voice-over on ikkagi päris hästi tehtud ja see parandab elamust märgatavalt.

Kui võrrelda STO-ga, siis vaheldust on minu hinnangul rohkem, juba tänu arenevale tegevustikule.

Kuna aga paljud lootsid Bioware'i osaluse tõttu vaimustuda (kaasa arvatud mina) ja seda ei juhtunud, siis pettunuid jagub. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Teis Nov 29, 2011 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arust suht selline nagu oodata võiski, sisuline järg KOTOR mängudele. Ja täpselt seda ta ka pakkus mulle. WOW-iga jah suht sama aga samas seda loeks pigem plussiks mitte miinuseks kuna WOW-i ülesehitus on ilmselt kõige riskivabam lähenemine.

Lihtsalt mõttetu WOW texti asemel on niiöelda interaktiivsem keskkond. Ja küllap jõuavad täiustada sisu veelgi aja jooksul. Iseasi on see millist highend contenti nad pakkuda suudavad. Aga planeete ja kohti kuhu minna oli küll meeletult palju minu arust. Rääkimata siis veel 8 erinevat class storyt, millest küll proovisin ära ainult 3 ja mis olid kõik suhteliselt huvitavad.

Pigem häiris beta juures üldse see et anti-analising jne olid disabled ja seetõttu ei saanud niiöelda põhjas graafikat proovida.

Ilmselt beta testi juures olid 2 kõige meeldejäävamat elamust kui jedina lightsabre ehitatud sai ja siis teiseks kui smuggleri laevaga sai esimest korda tiirule mindud Cool
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2011 11:14 am    Teema: Vasta viitega

Paljud siis tänaseks sees on? ja kus serverites mängite? Ise saan alles täna õhtul mängima nii et kui enne vastuseid ei ole valin suvaliselt midagi.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 16, 2011 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

Hyperion Endymion kirjutas:
Paljud siis tänaseks sees on? ja kus serverites mängite? Ise saan alles täna õhtul mängima nii et kui enne vastuseid ei ole valin suvaliselt midagi.


Isiklikult otsustasin selle mängu vahele jätta, beta oli piisavalt suur pettumus. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 21, 2012 1:41 pm    Teema: Vasta viitega

Naljakas, et nii see teema siia kurvalt üksi jäigi.
Postitan siia uuesti, sest mäng läheb novembrist/detsembrist alates F2P-ks (olgugi et on teatud piirangud neile, kes ei soovi maksta). Kas keegi siit plaanib nüüd seda mängu ette võtta? Mul küll igatahes nüüd ei ole põhjust, miks ma peaksin proovimata jätma.

Enne mängu välja tulekut räägiti igal pool, et TORist tuleb WoWile võrdvääriline vastane, aga vähema kui aastaga on mängijate arv langenud 60-70% (seega ka F2P variant). Mis pagan siis juhtus?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 21, 2012 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Enne mängu välja tulekut räägiti igal pool, et TORist tuleb WoWile võrdvääriline vastane, aga vähema kui aastaga on mängijate arv langenud 60-70% (seega ka F2P variant). Mis pagan siis juhtus?


TOR oli sisuliselt täielik single player mäng, mis jäi aga sisult Mass Effectile oluliselt alla.

Esiteks olid minu jaoks suhteliselt kehvasti tehtud lõpuks tüütuks muutuvad dialoogid, mis tegelikult elamusele midagi reaalselt juurde ei andnud ning igav combat, mis jäi minu hinnangul oluliselt alla ka WoW-le, sest TORi combat meenutab pigem vanilla WoW-d, mis ise on selle aja jooksul kõvasti edasi arenenud.

Esimese hooga ootasin just combati osas midagi revolutsioonilist (vähemalt Mass Effecti laadset) ning selles osas jõudsin juba alguses järeldusele, et mäng pole minu jaoks. Asjale aitas kaasa ka tõsiasi, et pvp oli suur läbikukkumine.

Mis kõige hullem - kogu maailm on surutud väikestesse instance'idesse ning avatud maailmas ringi liikumist sisuliselt pole.

F2P kogemus on mul ka siiani olnud see, et sisuliselt tähendab see mängu surma, veel vähem tähelepanu tegijate poolt ning veel lohakamat suhtumist mängijate soovidesse. Razz

Edit: Arvamus lahkneb minu esimesest ülevaatest päris korralikult, aga eks selline suhtumine tuleneb sellest, et on olnud aega kogetut seedida ning siiani pole tekkinud isu mängu juurde tagasi minna. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 21, 2012 8:56 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm. Kuna ma olen ammu tahtnud kolmandat KOTORit, siis mulle sobib see, et tegemist on peaaegu single player mänguga. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 23, 2012 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
F2P kogemus on mul ka siiani olnud see, et sisuliselt tähendab see mängu surma, veel vähem tähelepanu tegijate poolt ning veel lohakamat suhtumist mängijate soovidesse. Razz


Smile Mul puudub ka F2P kogemus peale STO'd, aga viimase puhul ma ei saa nõustuda, et mäng oleks surnud - tegevust on juurde tehtud ning novembris paistab juba uus hooaeg jälle tulemas. Muidugi iseenesest sisuliselt midagi muutnud ei ole, s.t leveldamist ülespoole ei toimu ning uue sisu loomiseks tehtigi Foundry, kus usinamad mängijad saavad ise uusi missioone kõigi jaoks luua.

Ma ootan igatahes küll SWTOR'i minekut F2P'ks, siis saan seda järgi proovida, mis loomaga siin tegemist on. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group