Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Wars: The Old Republic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 23, 2012 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

@Artzz: STO puhul oli see ka minu arust väga hea samm. Kuigi ma ei ole nüüd pikka aega mänginud, siis kvaliteeti tuli F2P tulekuga isegi juurde ja kogukond, mis hakkas välja surema, elavnes märgatavalt.

Lihtsalt teiste MMO'de puhul lõpeb F2P üldreeglina suure allakäiguga, mis pole muidugi alati nii. Smile
Näidetena vajumisest võin tuua Warhammer Online, Age of Conan ja Champions Online.

Mis muidugi SWTOR puhul mainist väärib, on see, et F2P ei laiene mängule täies ulatuses, palju contenti jääb nii öelda lukku ja osa sellest väga piiratuks (näiteks piirang 3 battlegroundi päevas jne.).
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 24, 2012 11:43 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Mis muidugi SWTOR puhul mainist väärib, on see, et F2P ei laiene mängule täies ulatuses, palju contenti jääb nii öelda lukku ja osa sellest väga piiratuks (näiteks piirang 3 battlegroundi päevas jne.).


See on muidugi suht nõme ja seetõttu ei nimetaks ma SWTOR'i ka päris F2P-ks, vaid mingiks nõmedaks want to play the whole game? cha-ching!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 24, 2012 11:59 am    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
TrekRanger kirjutas:
Mis muidugi SWTOR puhul mainist väärib, on see, et F2P ei laiene mängule täies ulatuses, palju contenti jääb nii öelda lukku ja osa sellest väga piiratuks (näiteks piirang 3 battlegroundi päevas jne.).


See on muidugi suht nõme ja seetõttu ei nimetaks ma SWTOR'i ka päris F2P-ks, vaid mingiks nõmedaks want to play the whole game? cha-ching!


Hahahaha, väga tabav. Laughing Samas enne ei olnud ma mängu valmis üldse proovima ja nüüd olen nii et ei kurda. ja kui ma ei eksi siis The Lord of the Rings Online on sarnase süteemiga juba aastaid eksisteerinud (ja juurde saanud täissuuri expansioneid).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 29, 2012 1:45 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

SinkaVonka kirjutas:
Artzz kirjutas:
TrekRanger kirjutas:
Mis muidugi SWTOR puhul mainist väärib, on see, et F2P ei laiene mängule täies ulatuses, palju contenti jääb nii öelda lukku ja osa sellest väga piiratuks (näiteks piirang 3 battlegroundi päevas jne.).


See on muidugi suht nõme ja seetõttu ei nimetaks ma SWTOR'i ka päris F2P-ks, vaid mingiks nõmedaks want to play the whole game? cha-ching!


Hahahaha, väga tabav. Laughing Samas enne ei olnud ma mängu valmis üldse proovima ja nüüd olen nii et ei kurda. ja kui ma ei eksi siis The Lord of the Rings Online on sarnase süteemiga juba aastaid eksisteerinud (ja juurde saanud täissuuri expansioneid).


See on tegelt isegi viimaste aastate reegliks lausa kujunenud MMO-de puhul. Üldiselt MMO-turg on hetkel üsna sügavas kriisis - ideede vaegus, jne. Antud juhul SWTOR-i piirangud on minu jaoks üsna mõistetamatud mis F2P-le seati. Et nagu anname võimaluse ja samas võtame sisuliselt võimaluse ära ka. Võibolla ma ka eksin. Mõtlen veel kas ma proovin ta F2P-na ära või mitte.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 29, 2012 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.ign.com/articles/2012/10/29/star-wars-the-old-republic-f2p-restrictions-lessened

Tsiteerin::
As a result, free-to-play players will now get a second quickslot bar, as well as the ability to run five Warzones each week. Under the original restrictions, there was no second bar for free-to-play accounts and only three Warzone battles could be played every seven days.


Kui see praegune F2P vedu ei võta, siis on ehk võimalik, et lõpuks võetakse kõik need piirangud ära (kui nad juba praegu lasevad natuke lõdvemaks). Ma ausalt ei ole õige inimene seda süsteemi hindama, sest ma tahan lihtsalt storyt läbi teha erinevate tegelastega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 19, 2012 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

panin ka nädalavahetusel SWTOR-i peale ja tegin F2P accounti. Nüüd level 10 käes juba Smile Igatahes story osa meeldib mulle väga ja peale loetud dialoogid annavad tõesti väga palju juurde. Muid asju pole veel eriti jõudnud proovida aga paistab,et F2P-ga storyline-id läbi teha, vähemalt 1 hea ja 1 kurja pool, tasub küll.

Õudne kui palju viimasel aja samal ajal MMO-sid kas tuleb või pakuvad vabalt mängida. Nädalavahetusel sai GW2 3-päevane triali periood ka ära proovitud.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group