Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Fallout New Vegas

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Nelj Nov 11, 2010 2:55 pm    Teema: Fallout New Vegas Vasta viitega

Juba mõned nädalad mängitud uut Fallouti mängu ja mõtlesin teeks ka väikese teema siia.
Esiteks, kuramus see mäng mulle meeldib hoolimata sellest et veel suht bugine. Aga community teeb hunnikute viisi igast patche ja balancing fixe jne nii et hankides mõned modid MOD SITE on täitsa ok.
Igas mõttes on tegu parema mänguga kui Fallout 3. Graafika jah sama aga questid story ja exploration palju parem. Kõiki asju on pea 2 korda rohkem ja kvaliteedi suhtes kipuvad ka paremad olema. peab tunnistama et hoolimata miskist 70-st tunnist mis mänginud olen ei ole ikka veel läbi teinud, kuna 1 karakter sai vahepeal pooleli jäetud sest avastasin et tahan ikka teistmoodi teha.
Kindlasti tuleks cap leveli suurendamise mod hankida, kuna 30-nd levelit on liiga madal. mul ei olnud veeranditki kohti läbi uuritud kui juba olin level 26.
Mängus on ka palju viiteid fallout 1-le ja 2-le ning suht mõnus huumor kohati.

Nii et worth a shot... isegi kui kuulute nende inimeste sekka kellele Fallout 3 ei meeldinud.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group