Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGU - 2x08 "Malice"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
18%
 18%  [ 2 ]
8
54%
 54%  [ 6 ]
7
9%
 9%  [ 1 ]
6
9%
 9%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
9%
 9%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 11

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2010 6:54 pm    Teema: SGU - 2x08 "Malice" Vasta viitega

Rush otsustab minna iseseisvalt kättemaksu operatsioonile, kuid Young ja Greer üritavad teda peatada.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2010 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

Ma jätan hinde panemata praegu, seedin veel seda.
Mis mind ei pannud hämmastama oligi Ginni eemaldamine. Eli reaktsioon oli nagu ta oli, ilmselt oleks ise ka samamoodi käitunud. Young pani ta kenasti paika korraks. Rääkis täiesti tõtt, kui nii mõtlema hakata.
Huvitav oli muidugi see, et Rush ikkagi läks lõpus oma plaaniga läbi, ma juba arvasin, et tuleb ehk mõistusele. Plahvatusega loomakarja liigutamine oli muidugi ootamatu.
Mis mind pani hämmastama oli just erieffektid. Väga head olid seekord, plahvatushetk slow-mo... Väga ilus.

Muidu küsimusi tekkis mitmeid, esimene näiteks see, et mis valemiga tüüp oma noa sai ära panna, kui see oli just värskelt kuumutatud?
Teine küsimus on see, et palju siis rahvast Destiny peal on? Nii suvaliselt võeti mitu inimest maha... Lisaks muidugi see, et laev ei kaja kui toimuvad lasud. Sõdurid tundusid relvalao juures olevat niisama, tööd nad ei teinud, kaitses ei olnud. Üleüldse juba eelmises osas tekkis küsimus, et miks on Simeonil üldse turvamees kaasas, kui see niisama vahib???

Samas peab tõdema, et episood ise oli huvitav ja Chloe osa liikus natuke isegi edasi. Arvata oli ka, et laevale nad enam ei jõua. Mõned ootamatused ja palju etteaimatavust...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hubi
Kadett


Liitunud: 24 Aug 2006
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2010 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

ka mulle tundus tundus turvamehe kohalolek imelikuna ja kus ta siis oli kui Simeon Gilli tapma läks. üle hulga aja toimus tegevus "vabas õhus".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2010 10:21 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 8 punkti. Tegu oli jälle hea osaga, kuigi mitte päris samal tasemel eelmise nädala omaga.

Nagu FLT juba ära mainis, siis Ginni/Amanda surm üllatusena ei tulnud, sest esiteks oli seda ette aimata ja teiseks ütles juba episoodi sisututvustus piisavalt selgelt ära, mis selle koha pealt juhtub. Rush ja Eli kaotasid mõlemad enda jaoks olulise inimese, kuigi huvitava seigana võib tähele panna, et Rush sai oma kättemaksu (mis oli originaalne, kuigi nõudis õnne osas, et loomakari just õiges suunas liikuma hakkas), aga Eli mitte. Üldiselt tehakse suuri sõnu, et kurjategija tapmine ei aita ja muudab ainult ennast halvemuse poole, aga ma sügavalt kahtlen, et Eli hetkel sellise seisukohaga nõustub ja ilmselt jääb see teema veel mõneks ajaks õhku rippuma. Young istus talle sisuliselt siiski pähe, kuigi põhimõtteliselt oli tal ju õigus. Muus osas erilisi arenguid ei toimunud, kui välja arvata Chloe järjekordne imetrikk. Natuke kardan, et seda pretsedenti hakatakse hiljem liialt laiendama ja hiljem on tema abiga võimalik lahendus leida ükskõik missugusele probleemile. Nii et suhteliselt libe tee on kellelegi sellised võimed kirjutada, aga loodaks, et sarja tegijad kasutavad seda mõõdutundega.

Efektide ja võttekohtade osas nõustun eelkõnelejatega; need olid tõesti head ja võttepaigaks oli valitud tõeliselt ebahariliku loodusega koht, mis erines oluliselt tüüpilistest Vancouveri kuusemetsadest.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 18, 2010 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

Antud episoodi on äärmiselt keeruline kommenteerida, sest ühest küljest oli minu jaoks tegu äärmiselt igava sündmustikuga, kuid samas tehniliselt oli episood hea ning ka näitlejatöö osas ei saa kurta.

Nagu FLT välja tõi, oli äärmiselt ebaloogiline Simeoni vaba tegutsemine. Kuidas teda üldse lasti Ginni tapma minna? Selline tegutsemine ei tohiks olla mingil juhul võimalik kui on teada, et tegemist on ohtliku tegelasega ning teda valvab pidevalt sõdur. Samamoodi on kahtlane ühe Lucian Alliance'i sõduri võime sellise kergusega nii palju sõdureid maha võtta ning sisuliselt olematu tähevärava turvamine, kuid see selleks.

Simeoni mänginud näitleja oli muidu huvitav, lihtsalt kahju, et Ginn kui võrdlemisi uus tegelane niimoodi kiirelt minema saadeti. Simeoni tapmine Rushi poolt oli aga siiski igati loogiline ning õnneks kasutas ta selleks kavalaid võtteid. 1vs1 oleks Rushi võit tudunud vägagi kahtlane. Üldiselt peakski ütlema, et episood saab minult punkti juurde just nimelt Rushi kindla tegutsemise tõttu episoodi lõpus ning plusspunkt tuleb ka tulnukate eest kõrbeplaneedil, mis aitas atmosfääri veidi maavälisemaks muuta. Smile

Mainiks ka seda, et Eli on järk järgult muutunud minu jaoks väga ebameeldivaks tegelaseks ja eriti pärast seda episoodi ei tahaks ma teda enam eriti näha. Tema ülbe suhtumine on viimasel ajal raskelt üle kruvitud. Razz Võibolla aitab minu negatiivsele hinnangule kaasa ka Eli osatäitjaga tehtud intervjuu, mis jättis minu jaoks temast väga kummalise mulje. Very Happy

Igal juhul üldkokkuvõttes oli tegu suhteliselt keskpärase episoodiga. Ainukeste tõeliste plussidena tooks lõpetuseks veelkord välja väga head efektid ning otsustuskindla lõpu, sest seekord ei toimunud SG sarjadele omast ümbermõtlemist.

Kaks plusspunkti võimaldavad episoodile panna hindeks 7. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2010 12:11 am    Teema: Vasta viitega

Minu poolt 9 punkti.

Ma ajan nüüd küll vastuolulist juttu, et eelmise nädala osa oli veidi huvitavam, siis eriefektid, Rushi kättemaks, võõra planeedi loomad, kes oleks väga hästi sobinud ja BBQ jaoks Wink ja meenutasid oma olemuselt veidi Maa piisoneid, tegid sellest osast siiski parema episoodi, kui oli eelmine. Rush on põhimõttekindel mees ning seetõttu on mul selle tegelase suhtes ka austus tekkinud, kuigi teinekord jääb mulje, et ta on siiski väljas ainult enda heaolu nimel, kuid samas on näidatud ka temas olevaid tundeid ja meeleolusid, mis muudavad tema tegelase väga huvitavaks.
Eli tujutsemine on arusaadav ning kuna tundub, et tal ei ole varem tüdrukutega eriti vedanud, siis on ka arvatav, et ega esialgu ei suuda ta Ginni kaotust mõistusega võtta ning tunnetele on antud siin suuremat voli. Eks ta lõpuks ikkagi lepib olukorraga, kuid mingi märk jääb sellest maha ja võibolla edaspidi näeme veidi teistsugust Eli, kui oleme näinud siiamaani.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
alziz
Leitnant


Liitunud: 5 Märts 2007
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2010 12:30 am    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis ka see, kuidas Rush otsustavalt tegi jälle ära selle, mida mitte keegi teine ei suutnud teha... Mul väga hea meel, et too tegelane nüüd mängust väljas... ei sobinud kuidagi see Prison Breaki pahakott sellesse seriaali... Ja ei olnud ka mingit jamamist... ikka korralikult kuul pähe, et kindel oleks... Mis lollus see üldse oli, et vajame teda elusalt selge oli see, et ta poleks midagi ausalt eales rääkinud... ja ohvrid olid juba selgelt üle mõistuse suured... Eli läks jah viimasel ajal ülbeks ära... vanasti see tegelane mulle väga meeldis...

See, kuidas nad lasid Chloe'il konsooli taga tegutseda oleks võinud lõppeda väga halvasti... kuidas nad küll nii molluskid selliste asjade koha pealt on? Smile

Minujaoks space'i oli vähevõitu... ei saa üle 6 pointi anda kahjuks... aga halb ka ei olnud... selline kena keskmine...

6/10
_________________
Hyperion
Emperor of ALZIZ Empire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2010 12:36 am    Teema: Vasta viitega

Mis Elisse puutub, siis ma arvan ka, et teda praegu halvas käitumises süüdistada on natuke ebaõiglane. Artzz on juba kenasti põhjused välja toonud. Kuigi ma kahtlustan, et võib-olla ei olnud asi niiväga tunnetes Ginni vastu, mis minu arvates nii lühikese ajaga ei saanud väga sügavaks kujuneda, vaid pigem osaliselt ka nende eraldatud olukorrast tulenevast masendusest. Aga nii või teisiti võib see inimesele väga tugevalt mõjuda ja seal ei aita kui öelda, et pull yourself together. Ei ütleks, et see käitumine ja suhtumine ebarealistlik oleks ja ma arvan ka, et parem oleks mitte samastada näitlejat ja tema rolli. Very Happy Ei kritiseeri, lihtsalt ütlen.

Vaatajanumbrid olid sedakorda natuke madalamad kui eelmisel nädalal, episoodi vaatas otse 1,025 miljonit vaatajat.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group