Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Enim igatsetud sarjad
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 31, 2005 3:54 pm    Teema: Enim igatsetud sarjad Vasta viitega

Hmm pealkiri tuli vist päris äge Razz

http://news.bbc.co.uk/1/hi/entertainment/4563814.stm

1. Star Trek
2. Buffy the Vampire Slayer
3. Friends
4. Fawlty Towers
5. Blake's 7
6. The X-Files
7. Babylon 5
8. Stargate*
9. Seinfeld
10. The A-Team
* Stargate is still in production. Source: Home Media Networks

Mul on kindlasti nendest Salatoimikud ja B5. SG'd tehakse ikka veel, niiet seda pole vaja igatseda Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 31, 2005 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

Väga meeldiv on näha selles nimekirjas niipalju ulmesarju, kuid ma ei saa aru, kuidas saab seal olla Stargate? Taga igatseda saab ikka sellist sarja, mida enam ei tehta. Ainuke sellenimeline sari, mis lõpetatud on, on animasari Stargate: Infinity, aga vaevalt, et keegi sellest suurt puudust tunneb.

Star Treki osas jääb ka asi natuke ebaselgeks, kas seal mõeldakse ainult TOS'i või kõiki sarju, sest tekstis tehakse vihje ka Enterprise'ile, mis alles sel aastal lõpetati.

Nimekirjas olevatest on ainsad, mida ma tõepoolest veel näha tahaks, B5 ja A-Rühm. Kuid vähemalt viimase jätkamine praegusel ajal (loomulikult uute näitlejatega, teised on liiga vanaks jäänd ja Peppard ära surnud) ei suudaks kindlasti vana tasemel olla.
Ka Salatoimikud muutusid lõpu poole juraks, Mulder oli paratamatult selle sarja südameks ja tema lahkumisega kadus ka kogu sära.

Enda lemmikuteks on enamus 80'ndate USA sarju, mida lapsepõlves vaadatud sai. A-Rühm, Knight Rider, MacGyver, Magnum P.I, Airwolf... Minu meelest on need sellised suhteliselt ajatud seriaalid ja suurepärane meelelahutus. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
nn3
Kommodoor


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 150

PostitusPostitatud: Laup Dets 31, 2005 4:53 pm    Teema: Re: Enim igatsetud sarjad Vasta viitega

FLT kirjutas:
3. Friends

"Married... with Children" (Tuvikesed) peaks ka siinkohal olema ;)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Jan 01, 2006 2:12 am    Teema: Vasta viitega

Üllatab Trek'i esikoht. Pole Trek'i fänn, kuid neid sarju on palju ning viimane lõpetati alles 2005 aasta kevadel. Peaks piisama küll, vähemalt praeguseks.

Pole suur Tuvikeste austaja, sarjal pole suurt viga kuid huumor pole alati just minu maitsele. Friends'i pean üheks läbi aegade parimaks komöödiasarjaks, ligi 10 hooaega mis neid tehti läks võibolla natuke liiale, kuid häid osi leidub küllaga.

Aga praegused sitcom'i lemmikud on Scrubs ja Arrested Development (naera ennast surnuks, sari on auhindadega üle kullatud - oma lühikese eetris olnud aja jooksul võitnud nii 'parima sarja' Emmy kui ka Golden Globe. Imestan, miks meie telekanalid seda ostnud pole). Kusjuures mõlemad on ilma nn. naeruribata.

Buffy vahetaksin ära Angel'iga. Aga võibolla oligi viies hooaeg õige aeg lõpetada. Alles hiljuti kirjutas Whedon, et erinevalt Buffy'st polnud Angel'il ühtset arc'i kuhu poole püüelda. Mina jäin igatahes lõpuga väga rahule. Spike'i lisandumine oli suur pluss, viimane hooaeg on täiega minu maitsele tehtud (mille hea näide on osa "You're Welcome").

B5 lõppes õigel ajal. Sari on klassik. Kuigi viies hooaeg on üks nõrgemaid, on viimases 4-5 episoodis piisavat maagiat. Need osad aitavad sarjale punkti panna, olen väga rahul et viimasteks osadeks tempot üles ei kruvitud. Ja muidugi SiL on vääriline lõpp.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 01, 2006 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
A-Rühm. Kuid vähemalt viimase jätkamine praegusel ajal (loomulikult uute näitlejatega, teised on liiga vanaks jäänd ja Peppard ära surnud) ei suudaks kindlasti vana tasemel olla.


A-rühm peaks vist uuesti tulema, muidugi uute näitlejatega.

Enterprise kirjutas:
Enda lemmikuteks on enamus 80'ndate USA sarju, mida lapsepõlves vaadatud sai. A-Rühm, Knight Rider, MacGyver, Magnum P.I, Airwolf... Minu meelest on need sellised suhteliselt ajatud seriaalid ja suurepärane meelelahutus. Cool

Neid näidatakse kahjuks nii palju, et kõrini neist juba. A-rühm on ainuke klassika nende seast, Knight Rideri lõpmatuid kordusi pole ma aga ammu juba vaadata viitsinud. Ei igatse neid sarju, sest aastas näidatakse vähemalt korra terve sari läbi. Smile Tuvikestega sama lugu - alles lõpetati näitamine.

Ainuke sari, mida nendest tõesti igatsen on X-files. Igatsen ikka esimesi osasid, kus ka Mulder sees oli. Salatoimikud on üldse üks minu läbi aegade lemmikuist ja seda pole nii ammu näidatud. Ikka on eredalt meeles mõned osad, mida lapsepõlves nägin ja mis tõesti mind hirmutasid. Salatoimikute raamatuid on praegugi vist kuskil poodides, vanasti oli neid oma kümme erinevat müügil. Lugesin ka mitmeid ja paljud olid mu lemmikosade põhjal tehtud: see osa, kus üks vend toitub inimeste maksadest ja suudab end pikaks venitada (et ventilatsioonisahtides käia saaks); üks osa, kus metsamehed lõikasid maha iidse puu, kus elasid lendavad putukad, kes ainult pimeduses liikusid; oli ka selline osa, mis toimus tsirkuses, kus igasuguseid "värdjaid" oli ja oli seal üks väike elukas, kes enda teiste sisse "kaevas" ja seal elas.
Need UFO-teooriad mind väga ei huvitanudki, pigem muu üleloomulik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Jan 01, 2006 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, nõustun mitme eelnevaga, et X-Files oleks hää uuesti vaadata. Samas loodan, et stiil oleks 5-da hooajaga sarnane. Kuigi 6-s ja 7-s sisaldasid ka pärleid, hakkas asi veidi murenema. Mulderi minekuga läks asi kohati jaburaks ja kindlasti logises üldine teemaarendus (supersõdurid - comoon), kuid ka hilisemas oli omad hääd momendid.

X-Files-iga seoses on mul kuradima kahju, et The Lone Gunmen grupp maha notiti.. see oli täielik prohmakas !
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Püh Jan 01, 2006 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

Tuvikesi ja Stargate SG1 võiks näha eesti kanalitel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 01, 2006 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Sari Knight rider võiks ikka edasi jooksta, uued osad oleksid ahvatlevad:D
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 01, 2006 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.imdb.com/title/tt0384254/
Jällegi. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2006 9:43 am    Teema: Vasta viitega

Väga hea!!!, super lausa!
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2006 12:05 pm    Teema: Vasta viitega

Kindlasti Salatoimikud ja Magnumit vaataks ka heameelega.
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2006 1:46 pm    Teema: Vasta viitega

becks7 kirjutas:
Kindlasti Salatoimikud ja Magnumit vaataks ka heameelega.


Just! magnum, vanasti sai seda ikka vahest vaadatud, ega nohh... superhea sari ju:P
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2006 3:26 pm    Teema: Vasta viitega

Seinfieldi tahaks küll näha. Tuleb meelde see osa kus nad parklas ära eksisid.
Nende Airwolfide jms kohtade pealt mõtlen jah vahel, et võiks tagasi tulla kuna lapsena sai ikka neid vaadatud, kuid ega ma eriti ei usu, et ma seda siis vaatama hakkaks, sest senini on nii olnud nende tagasipöörduvate sarjadega.
X-files oleks ka igav vaadata kuna see on otsast lõpuni seeriahaaval ära nähtud, iga viimane kui osa.

Võibolla Home Improvementi vaataks isegi selle tööriistasaate pärast, aga noh...

Või mis, jutt käib hoopis sellest, et nendele sarjadele järg teha?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
nublu
Kadett


Liitunud: 15 Jan 2005
Postitusi: 12
Asukoht: eesti keskel

PostitusPostitatud: Teis Jan 03, 2006 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

Mina tahaksin Salatoimikuid uuesti näha. Aga A-rühma pidi tv3 varsti uuesti näitama hakkama. Vaatasin nüüd uuesti Sõprade kordusi, päris naljakad, kõik nad näevad nii noored välja.
_________________
Musta kassi pole mõtet otsida pimedast toast, kui on teada, et teda seal ei olegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

nublu kirjutas:
Mina tahaksin Salatoimikuid uuesti näha. Aga A-rühma pidi tv3 varsti uuesti näitama hakkama. Vaatasin nüüd uuesti Sõprade kordusi, päris naljakad, kõik nad näevad nii noored välja.


CSI Miamit tahaks veel näha, ja uusi osasid kahh..
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

vicebarbar kirjutas:
nublu kirjutas:
Mina tahaksin Salatoimikuid uuesti näha. Aga A-rühma pidi tv3 varsti uuesti näitama hakkama. Vaatasin nüüd uuesti Sõprade kordusi, päris naljakad, kõik nad näevad nii noored välja.


CSI Miamit tahaks veel näha, ja uusi osasid kahh..


Jah, kahju, et ära lõppes, alles alustasin vaatamist korralikult...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
vicebarbar kirjutas:
nublu kirjutas:
Mina tahaksin Salatoimikuid uuesti näha. Aga A-rühma pidi tv3 varsti uuesti näitama hakkama. Vaatasin nüüd uuesti Sõprade kordusi, päris naljakad, kõik nad näevad nii noored välja.


CSI Miamit tahaks veel näha, ja uusi osasid kahh..


Jah, kahju, et ära lõppes, alles alustasin vaatamist korralikult...


A, kas kriminalistid on kordusajal praegu?
mingi hooaeg oli mida tahaks näha.....
aa, CSI:infiltreerujad, kui kirjutati nii Embarassed
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

CSI? Sõbrad? Kodu korda? Teema alguses räägitakse nostalgiapisaraga sarjadest, mille seltsis lapsepõlves aega veedeti, aga teie igatsete taga sarju, mis viimase aasta jooksul teles näidatud ja mille puhul kindel, et järgmise aasta jooksul jälle näidatakse borg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

TV3 hakkab näitama tuvikeste tegijatelt ühte sarja.Nime praegu ei tea ja millal tuleb(Natukene silmanurgast nägim). Tegelas kujud enam vähem samad. Igastahes peremees on seal sama ilmega kui Bundyde vanamees.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tahtsin veel mainida, et tänu salatoimikutele hakkas ulme ja tulnukate värk üldse huvi pakkuma. Razz

Special Agent Fox Mulder ja Special Agent Dana Scully LiveLong4Ever Very Happy

Scully: Then we believe the same thing.
Mulder: Maybe there's hope.
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group