Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kes oli teie lemmiktegelane SGA-s?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kes oli teie lemmiktegelane SGA-s?
Rodney McKay
42%
 42%  [ 6 ]
John Sheppard
14%
 14%  [ 2 ]
Teyla Emmagan
0%
 0%  [ 0 ]
Elizabeth Weir
7%
 7%  [ 1 ]
Samantha Carter
0%
 0%  [ 0 ]
Richard Woolsey
0%
 0%  [ 0 ]
Carson Beckett
21%
 21%  [ 3 ]
Jennifer Keller
14%
 14%  [ 2 ]
Ronon Dex
0%
 0%  [ 0 ]
Aiden Ford
0%
 0%  [ 0 ]
Radek Zelenka
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 14

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Nov 20, 2010 9:22 pm    Teema: Kes oli teie lemmiktegelane SGA-s? Vasta viitega

Kuna SGA alamfoorum on täielikus varjusurmas, siis elustaks seda natuke teema pealkirjas tõstatatud küsimusega. Tegin ka küsitluse, et huvitavam vastata oleks, kuid loomulikult ei saanud ma sinna lisada kõiki sarja jooksul ekraanile astunud tegelasi, vaid ikkagi ainult peamised.

Tegelikul ma näen juba ette, et selle küsitluse peaks võitma Rodney McKay, sest ta paistab olema SGA kõige populaarsem karakter ka kõikides välismaa foorumites ja on ka Ulmefoorumis kiidusõnu leidnud. Ei hakka minagi salgama, et ka mulle ta kõige rohkem meeldis. Tema tegevust oli alati väga lõbus vaadata ning tema sarkastilised kommentaarid suutsid alati naeratuse näole tuua. Igatahes on selge, et David Hewlett tegi korraliku pingutuse, et seda tegelast kaasahaaravalt mängida. McKay juures tuleks muidugi mainida ka Carson Beckettit, kellega nad moodustasid suurepärase tandemi, kuid kahjuks see lõhuti doktori surmaga ära. Sad

Kui rääkida ekspeditsiooni juhtidest (Weir, Carter ja Woolsey), siis minu lemmikuks oli nendest kahtlemata Weir ja minu arvates oli temast lahtisaamine suur viga. Samuti ma üldiselt ei mõista seda kriitikat tema tegelaskuju aadressil, mida tihti kohata võib. Nii Carter kui ka Woolsey olid juhi rollis minu jaoks tunduvalt vähem meeldejäävad.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 20, 2010 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

Mis siin salata, ka minu lemmiktegelaseks on ikkagi Rodney McKay. Mõtlesin endamisi vahepeal hääletada Radek Zelenka või Carson Becketti poolt, kes olid mõlemad nii kohati koomilised kui ka põnevad tegelased, kuid otsustasin jääda ikkagi enda mõistes parima juurde.
Nõustun eelkõnelejaga, et David Hewlett tegi tõesti suurepärast tööd ning tema tegelane oli tegelikult ainuke kes oli peaaegu igas episoodis lausa nauditav. Sellise pingutuse eest lihtsalt tuleb kiita. Cool

Üldiselt meeldisid aga lisaks ülalmainitule väga ka Teyla ja algselt O'Neilli koopiana mõjunud Sheppard. Sarja algusajal olin mõlema suhtes võrdlemisi skeptiline, kuid ajapikku harjusin ära ja leian, et nad sobisid sarja üldise meeleoluga ideaalselt kokku.
Lisaks olin rahul ka Dr. Weiri tegelaskujuga, tegemist oli igati veenva ja huvitava liidriga ning olin väga pettunud kui ta lihtsalt mingi tegijate suva tõttu sarjast välja tõrjuti. Woolsey oli Robert Picardo osatäitmise tõttu veel suhteliselt põnev isik, kuid Carter jättis antud sarjas paraku ilmetu ja igava mulje ning ei sobinud mingil moel ekspeditsiooni juhtima. Razz

SGA on sari, mille tegelased tunduvad esmasel kokkupuutel võrdlemisi lihtsakoelised, kuid aegamööda kujunes vähemalt minu jaoks välja igati meeldiv ja sobilik kooslus. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"


Viimati muutis seda TrekRanger (Teis Jan 11, 2011 11:39 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Dru
Nooremleitnant


Liitunud: 11 Jan 2011
Postitusi: 47
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

Ahh, the Scottish accent!

Beckett mulle meeldis ^^
Rodney oli .. comic relief. Ei saanud teda kunagi õite tõsiselt võtta Razz
_________________
It's not enough to simply survive. You have to be worthy of survival.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2011 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Rodney McKay oli kahtlemata kõige silmapaistavam tegelaskuju, kuid kohati mõjus ta väga tüütuna (muidugi ta teistele tegelastele pidigi nii mõjuma). Vahel tekkis mul endal tahtmine talle toidu sisse mõni tsitruseline sokutada. Isiklikult mulle meeldis ka Zelenka, eriti neurootilise McKay taustal.
Juhtidest oli Weir parim. Teiste "valitsusajal" muutus juhi roll teisejärguliseks.
Tegelaste ansamblil polnud ka minu meelest häda midagi, ainult Ronan Daxi tegelaskuju oleks tsipa lihvi vajanud.
Aga hääle andsin McKayle, sest sarjale mõeldes meenub ikkagi kõigepealt tema.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group