Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Trek Into Darkness (2013)
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Filmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Nielander
Viitseadmiral


Liitunud: 7 Dets 2009
Postitusi: 216
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Nelj Dets 06, 2012 4:58 pm    Teema: Vasta viitega

Trailer on väga lahe, aga kas ainult minule tundub, et viimasel ajal kasutatakse suuremate filmide trailerites kuidagi muusikaliselt sarnast stiili...

Inception: http://www.youtube.com/watch?v=8hP9D6kZseM
Prometheus: http://www.youtube.com/watch?v=r-EZC5zn2Fk
_________________
When the spit hits the fan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 06, 2012 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

Off-topic:
Prometheuse traileri muusika imiteerib orignaalse Alieni oma nii et see sinna alla ei lähe, aga pärast Inceptionit kiputakse kasutama jah päris paljude filmide trailerites samasugust muusikat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 06, 2012 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

Nielander kirjutas:
Trailer on väga lahe, aga kas ainult minule tundub, et viimasel ajal kasutatakse suuremate filmide trailerites kuidagi muusikaliselt sarnast stiili...


Kusjuures ma mõtlesin neid trailereid vaadates täpselt sama asja. Vähe sellest, et filmide trailerites kasutatakse sellist muusikat, on ka osadel uuematel arvutimängudel sisuliselt sama tutvustav soundtrack. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2012 2:09 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Väga äge trailer. Tundub, et Garth of Izar (TOS'ist) on tagasi. Ei uskunud, et selline pahalane valitakse juba teiseks filmiks, aga paistab, et tegemist on palju võimsama tegelasega kui sarjas.


http://www.policymic.com/articles/16041/star-trek-into-darkness-movie-spoilers-and-rumors-benedict-cumberbatch-is-gary-mitchell
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2012 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
TrekRanger kirjutas:
Väga äge trailer. Tundub, et Garth of Izar (TOS'ist) on tagasi. Ei uskunud, et selline pahalane valitakse juba teiseks filmiks, aga paistab, et tegemist on palju võimsama tegelasega kui sarjas.


http://www.policymic.com/articles/16041/star-trek-into-darkness-movie-spoilers-and-rumors-benedict-cumberbatch-is-gary-mitchell


Eks elu näitab kummaga tegemist on. Isiklikult kuulun nende hulka, kes ei usu, et see on Gary. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2012 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

Kui eelnevalt räägiti treileri taustamuusika sarnasusest teiste filmidega, siis siinjuures ei saa mööda minna ka filmi postri ilmselgest sarnasusest Batmani filmi The Dark Knight Rises postriga. Kui uurida lähemalt hooneid, mis ST postri peal taustal paistavad, on näha, et tegevus toimub mingis osas ka Londonis - vasakul paistab the London Eye vaateratas ning paremal on muna- või kuulikujuline, kuidas kellelegi, the Gherkin'i hoone.

Praegu on üsna raske pakkuda, mis pahategelasega filmis tegemist saab olema. Ainuke asi, mis paistab kindel olema, on see, et tegemist on inimesega ja TrekRangeri välja pakutud Garth of Izar võib olla isegi üsna tõenäoline tegelane. Kuna Gary Mitchellist on juba nii palju räägitud, siis tegemist võib olla kas ilmselgelt tähelepanu kõrvale juhtimisega või siis Gary ongi otsitav pahategelane. Kindel on see, et mängus on ülivõimed ning vihjatud on, et see pahategelane ei ole klassikalises mõttes pahategelane.

On ka räägitud, et mingeid vihjeid on antud ka ST uusversiooni koomiksites Star Trek ongoing:

Tsiteerin::
Mike Johnson, writer of the Star Trek comic book said the first, fourth and twelfth issues contained hints of events in the film. "They are more retroactive, in the sense that after you see the movie you can go back and see where things were set up. Some are very direct; others are more thematic."


Esimene number räägib sellest, kuidas Gary Mitchell sai endale ülivõimed. Neljas number räägib Galileo 7'st, kuid seal on tegemist juba loo teise vaatusega, kui püütakse süstikuga lahkuda planeedi pinnalt. Erinevus TOS'ga on see, et kedagi maha ei jäetud, kuid omal jõul ei suudetud ka planeedi raskusjõust lahti rebida ja üllatusena tuli neile süstikuga vastu Uhura, kes oli selle Enterprise'lt kaaperdanud. Kaheteistkümnes number on seotud tribblesitega, kes "vallutasid" Tähelaevastiku peakorteri, kuna Scotty transwarp kiirgas ühe neist Maale oma õepojale kingituseks ja Enterprise'i meeskond pidi välja mõtlema, kuidas oleks võimalik seda probleemi lahendada.

Nii et üsna raske on mingeid järeldusi teha, mis seal võib olla vihje ja mis mitte, sest vihjeks võib olla ka kellegi öeldud üks fraas või mida iganes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 12, 2012 1:09 am    Teema: Vasta viitega

Kes on John Harrison? Just sellist nime kannab esialgu uus pahategelane. Miks esialgu, sest on inimesi, kes arvavad, et tegemist on siiski suitsukattega, sest miks on mõtet tuua sisse uut pahategelast, kui TOSist on neid võtta küllaga. Samas, kuna tegemist on alternatiivse ajaliiniga, siis iseenesest ei näe ma siin ka mingit erilist põhjust, miks mitte. Vanale fännibaasile võib selline asi ju mitte meeldida, aga võibolla on uue tegelase sissetoomine ka hea mõte. Ikkagi on ka lootusi, et tegemist võib olla Khaniga, sest oleme ausad, kes see ikka võiks kogu laevastiku või vähemalt suurema osa sellest õhku lasta Razz

Ega pole midagi teha, kui oodata uusi uudiseid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 12, 2012 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,
Miskipärast ma kahtlen, et tegemist saab olema "Khan"-i laadse pahalasega. Pigem ikka midagi muud. Aga eks tulevik näitab.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 13, 2012 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et kui see oleks täiesti uus tegelane, siis poleks nii palju salatsemist olnud. Kokkuvõttes on aga põhiline see, et näitleja ise on suurepärane.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 18, 2012 12:04 am    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=1BztORqDKtI

Uus, pikem ja dramaatilisem trailer. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 19, 2012 12:33 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Traileri põhjal paistab tulema paljulubav.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 22, 2012 8:03 pm    Teema: Vasta viitega

Siin räägivad IGN'i töötajad viimasest treilerist veidi põhjalikumalt saates IGN Rewind Theater. Ühte-koma-teist huvitavat saame sealt teada.

Ja siin räägivad Benedict Cumberbatch (John Harrison) ja Alice Eve (dr. Carol Marcus) veidi oma tegelastest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 07, 2013 1:33 am    Teema: Vasta viitega

Küsimus et kes siis sel nädalavahetusel kino külastama läheb? Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 09, 2013 4:29 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Küsimus et kes siis sel nädalavahetusel kino külastama läheb? Smile


Täpselt ei tea millal jõuab, aga kindlasti tahaks varsti ära vaadata. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 19, 2013 9:06 pm    Teema: Vasta viitega

Film siis nähtud ja ausalt öeldes ma olen pettunud. Ma lootsin et teise filmiga suudetakse teha enamat kui esimesega, aga mõnes mõttes tundus Into Darkness olevat palju väiksem film. See ei ole iseenesest halb, kui nad oleksid suutnud välja mõelda huvitava scifi loo, aga kõik, mis filmis sünnib, on juba varem nähtud ja paremini teistes filmides tehtud (sealhulgas Wrath of Khanis).

Tagant järele mõeldes ma arvan, et esimese filmi sü¾ee oli ka kohati üsna nõrk, aga tegelased (õigemini nende uusversioonid) andsid tollele filmile nii palju juurde. Nad on siin ka kõik tagasi, aga kuna tegu on järjega, siis ei ole enam asi nii värske ja ei piisa sellest et nad ennast kordavad. Seega oli mul juba trailereid vaadateshea meel, et sarja tutvustatakse uus (tuleb välja küll et hoopis vana) ja näiliselt väga võimas pahalane. Et "ehk see on siis nagu Star Treki Joker". Smile Kokkuvõttes on Cumberbatch aga vaevu filmis (või nii vähemalt tundus) ning ta ei ole Kirki ega Spockiga muud moodi seotud kui et nemad on need, kes lähevad teda kinni püüdma. Ühesõnaga nende vahel ei ole seda isiklikku draamat, mis annaks filmile tõsisema maigu.

Kobiseksin ka natuke filmi lõpu üle, mis jõuab kuidagi väga ootamatult kätte. Khan kukub oma laevage maale, Spock saab ta kätte, Kirk taaselustatakse viis minutit pärast suremist ja viimased minutid kopeerivad eelmist filmi täpipealt. Mul oli selline tunne nagu kolmas vaatus jäigi tulemata.
Ei mingit suurt lahingut ega mingeid tagajärgi (mida Starfleet kogu sellest segadusest arvab? kas Klingonid valmistuvad nüüd sõjaks?) Khan külmutatakse jälle lihtsalt ära juhul kui nad tahavad teda järgmises filmis tagasi tuua. Very Happy
Spock oleks pidanud hoopis hüüdma Aabraaaams!

6/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 21, 2013 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle film täitsa meeldis, võibolla isegi rohkem kui esimene.

Kuigi alguses kahtlesin kas Cumberbatch mõjub Khani rollis piisavalt usutavalt, siis minu jaoks see ikkagi õnnestus ning eelkõige tänu sellele, et Abrams ei üritanud vana Khani sisuliselt millegagi matkida, vaid lasi näitlejal särada tegelikult täiesti uue tegelasena. Mõnes mõttes võiks isegi öelda, et Abrams oleks võinud kasutada sarnast lähenemist ka filmi puhul tervikuna ning muuta julgemalt ka muid aspekte ning mitte üritada pidevalt vana ja uue versiooni vahel paralleele tõmmata.

Kõige olulisema negatiivse asjana näengi ma filmis seda, et kohati üritati jääda truuks klassikalisele Star Trek-i stiilile (näiteks dialoogid McCoy ja Scottyga) ning samas teatud osas oli kõik täiesti teistmoodi kui enne. Kuigi see oli väike probleem ka esimeses filmis, siis nüüd oli seda kuidagi veel rohkem tunda ja minu hinnangul muutus see väikseks takistuseks uute ideede mõjususele. Teisisõnu oleks film võinud veel parem olla kui uue Khaniga oleks kaasas käinud ka veel omanäolisem lähenemine tervikuna. Smile

Üldiselt olid mõlemad pahalsed väga võimsa olemusega (kaasa arvatud Section 31 seotud admiral) ning ka vahelepõige Kronosele oli minu arust päris hästi tehtud. Peamine on see, et filmi oli põnev vaadata ja kuigi põhirõhk oli märulil, siis ei saaks öelda, et Star Treki tunnet poleks üldse tekkinud ning sisu oli minu arvates juba seekord rohkem kui esimeses filmis. Eriti meeldis mulle filmi esimene pool, mis kulmineerus Khani rünnakuga Starfleeti juhtkonna vastu.
Tuleks mainida, et peale Cumberbatchi suurepärase rolli tegid ka teised näitlejad seekord väga head tööd ning minu arust hakkas ka Quinto Spock seekord tõeliselt särama. Kuigi ta ei ole päris see Spock, mida ma oleme harjunud varem nägema, siis ta on ikkagi piisavalt sarnane ning mõjub emotsionaalselt häiritud Spockina vägagi realistlikult, sobides oma sisemise jõu poolest kahtlemata Cumberbatchi tegelasega väga hästi kokku.

Kirki tulevane romantic interest Doctor Marcus (kui lähtuda Star Trek II-s toimunust) oli aga suhteliselt tühi tegelane, kuid võib ilmselt eeldada, et ta toodi sisse eesmärgiga temast hilisemas filmis midagi enamat välja arendada.

Ühinen eelkõnelejaga, et filmi lõpp jättis suhteliselt kiirustatud mulje, kuid samas eks Star Treki taaselustamise puhul ongi see probleem, et näidata on väga palju ja võrdlemisi lühikesse filmi formaati on seda keeruline suruda. Kuna seekord puudus ka igasugune eellugu (nagu Star Treki teisel filmil oli TOS-i episood) ning lisatud oli ka veel admirali näol teine pahalane, siis oleks ilmselt loogilisemat tempot olnud suhteliselt keeruline saavutada. Muidugi tuleb tunnistada, et ühelt stseenilt teisele hüplemine häiris ka natuke mind.
Lisaks aga seda, et lõpu osas tuli mulle meeldiva üllatusena, et hoopis Kirk oli see, kes surma äärele sattus ning Spock võttis tema osa !Khaaaaani! karjumisel üle. Sellised ootamatud pöörded lisavad asjale vürtsi. Smile

Muidugi ei saa mainimata jätta ka viimast võitlust Khani ja Spocki vahel, mis meenutas võibolla natuke liigagi palju klassikalist märulifilmi kaklust, kuid oli oma emotsionaalsusega väga vaatemänguline. Cool

Lisaks: Seekord oli minu arust selgelt näha Abramsi armastus Star Warsi vastu, sest Kirki ja co. poolt Kronosel kasutatud shuttle meenutas väga Millennium Falconit (mida kasutati ka sarnaselt SW-le kitsast praost läbi minemiseks) ning näiteks Spocki ja Khani võitluse käigus hõljukite vahel hüppamisega tuli mulle kohe meelde Star Warsi teine episood.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 30, 2013 9:45 pm    Teema: Vasta viitega

Saan ka öelda, et üldiselt mulle see film meeldis - oli üllatusi, pettumusi, kamaluga actionit ja muud huvitavat. Käisin isegi filmi eel-eel-esilinastusel, kuid praeguseks on täpsemad muljed juba tuhmistunud, nii et võtan mingi hetk filmi jälle ette ja siis täiendan oma postitust vanade-uute mälestusega. Cool

EDIT

Vaatasin filmi uuesti ning kui meenutada minu esmaseid muljeid, siis kahjuks ei suutnud ma neid enam kopeerida Smile See aga ei vähendanud minu jaoks filmi väärtust ning leian, et tegemist oli väga mõnusa filmiga. Samas nõustun TrekRangeriga, et dialoogid Scotty ja Bones'iga tundusid olema liigagi rõhutatult klassikalised ja ST tundvale inimesele, jättis see mulle kuidagi tüütu mulje, kuigi mis siin salata - see kõik ongi vana treki vahukoor tordi peal.

Kuigi pikka aega räägiti, et uus/vana pahalane võiks olla Khan, siis üritati jätta muljet, et tegemist saab olema kellegi teisega ja minu jaoks suutis kinolinal Khani nime kuulmine tekitada siirat elevust ja äraootamisrõõmu, et mis nüüd saama hakkab. Kokkuvõttes saan öelda, et mina igatahes pettuma ei pidanud.

Esimese asjana tekkis muidugi tahtmine tõmmata paralleele The Wrath of Khan'ga ja neid olid muidugi seal üksjagu, kuigi Abrams suutis selles osas kõigile ninanipsu teha, et vahetas Spocki surmastseeni vanas filmis Kirki surmastseeniga ära, mis oli värskendav elamus. See omakorda annab uuele Star Trekile omanäolisuse, kuid olemasolev fännkond saab kinosaalis siiski äratundmisrõõmu kogeda ja vaikselt pihku kihistada, mis Treki mittetundvale inimesele jääb märkamata.

Kindlasti ei ütleks ma, et teises filmis oli rohkem sisu, kui esimeses, kuid kindlasti olen nõus sellega, et Khan oli tugevam pahalane kui Nero. Khanile sekundeeris admiral Marcus ning Peter Weller (Robocop) suutis sõjaka admirali väga hästi välja mängida ning ka Cumberbatch jättis veenva Khani mulje. Jah, kõik oli nagu sama, kuid siiski teistmoodi.

Kui veidi nuriseda, siis selles filmis oli Enterprise'i meeskonnast väiksem roll mängida kõigil, peale Kirki ja Spocki, eriti McCoyl, kelle ülesastumine filmis oligi ainult väga klassikalised Bones'i stseenid.

Huvitavate seikadena saab välja tuua näiteks selle, et süstik, millega Kirk ja Co Kronosele lendasid, oli mõni aeg enne filmi sündmusi konfiskeeritud Mudd'i käest, mis leidis käsitlemist Star Treki Ongoing koomiksisarjas. Teiseks oli huvitav see, et Kronose kuu Praxis oli juba purunenud, mis vanal ajateljel plahvatas 34 aastat hiljem filmis Star Trek IV: The Undiscovered Country.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Okt 07, 2013 2:52 pm    Teema: Vasta viitega

Mäletan, et kui filmi kevadel kinos nägin, siis pärast vaatamist oli mul filmist enam-vähem sama arvamus, mis eelmisestki. Ehk siis tegemist oli igati hästi tehtud ja vaadatava filmiga. Kas aga tegemist oli ka hea Star Treki filmiga, oli natuke küsitavam.

Kuigi ma ei ole filmi hiljem uuesti üle vaadanud, siis tagantjärele on minu arvamus sellest filmist natuke paranenud. Kui mulle esialgu tundus, et tegemist oli taaskord puhtalt actionfilmiga, kus on tormiline tegevustik ja palju häid eriefekte, kuid seejuures puudub Star Trekile omane filosoofiline sisu, siis nüüd, olles mitu kuud nähtut seedinud, võin öelda, et tegelikult oli võrreldes Abramsi eelmise Treki filmiga siin sisu küll ja küll. Võib-olla küll mitte samal tasemel varasemate sarjade ja teatud mööndustega filmidega (olgem ausad, Star Treki filmid on alati olnud sarjadega võrreldes pigem actionile kui sisule keskenduvad, seda mõne olulise erandiga), kuid siiski piisavalt, et seda julgelt Star Trekiks nimetada. Star Treki "alapealkiri" on ju pikalt olnud the human adventure ning sedalaadi küsimusi Into Darkness, kuigi võib-olla suhteliselt lihtsakoeliselt, kindlasti käsitles. Tooks siin näiteks stseeni, kus Kirk&Co olid Khani vahistanud, mispeale Kirk talle kallale läks. Esialgu võib-olla mitte väga tähelepandav, kuid tegelikult päris mõtlemapanev stseen.

Muidugi olid filmis ka mõned negatiivsemad küljed ning nagu ka TrekRangerit, segab mind Abramsi filmide juures natuke see, et ühest küljest on üritatud ennast vanadest filmidest ja sarjadest lahti rebida, aga teise käega hoitakse nendest jälle kinni - toome siin näiteks Leonard Nimoy taaskordse osavõtu või siis prominentsel kohal olnud NX-01 mudeli. Spocki ja Kirki surmastseeni äravahetamine oli osav käik, aga pean ütlema, et "Khaaaaaaaaaaan" kõlas Quinto suust kuidagi originaali paroodiana, kuigi see ei olnud kindlasti nii mõeldud.

Lõpp valmistas mulle mõnevõrra pettumuse selles osas, et Khan võidakse nüüd veel millalgi tagasi tuua, kuigi mina oleksin eelistanud, et see tegevusliin nüüd lõplikult maha maetakse. Ja teine asi, mis mind häiris, oli see, et Khani "imeveri" osutus ravimiks, millega võib peaaegu ükskõik keda päästa ning peaks seega olema miski, mis muudab tervet maailma, aga nagunii unustatakse see ära ning Kirki terveks ravimine jääb selle ainsaks kasutuskorraks. Kui nüüd muidugi McCoy küsimus Kirkile filmi lõpus väga prohvetlikuks ei osutu ja Kirk järgmises filmis ise Khani-suguseks hulluks ei muutu. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Filmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group