Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

EVE online
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2007 2:40 pm    Teema: EVE online Vasta viitega

Kuigi ma juba sellest mängust teemas "Mängud, mida hetkel mängid" rääkisin, otsustasin sellest ka eraldi teema teha, sest minu hinnangul on tegu hetkel parima ulme arvutimänguga. Ma ei saa nüüd öelda, et mul oleks väga palju kogemusi ulme arvutimängudega, kuid sellest, mida ma uurinud olen, võin järeldada, et ma ei ole tõest väga kaugel.

EVE'i näol on tegu siis MMORPG'ga, mis leiab aset kauges tulevikus. Inimkond on Maast kaugel ning ajapikku jagunenud viide suurde impeeriumisse, mille elanikel on juba tekkinud füsioloogilised erisused.
Impeeriumid ei ole enam otseselt sõjajalal, kuid pinged nende vahel on kõrged.
Siin siis link mängu kodulehele, kus on sisuliselt kogu vajalik informatsioon olemas: http://www.eve-online.com

Nagu ütlesin juba eelnevas postituses, on mäng ülihea graafika ja taustalooga ning pakub elamuse, mida on hetkel kättesaadavate mängude hulgast keeruline leida. Lisaks saab iga mängija vabalt valida, millist karjääri endale võtta ning mismoodi mängus areneda. Mängida võib ka lihtsalt majandusmängu, ilma lahinguteta.

Mängu on võimalus 14 päeva tasuta proovida ning ostma seda ei pea, kuna see on täies mahus internetist saadaval. Siiski lisandub pärast 14 päeva mängule kuumaks, mis siiski arvestades paljude uute mängude hindu, ei ole liiga suur.

Paluks arvamusi, Artzz küll juba vastas. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2007 3:19 pm    Teema: Vasta viitega

noo graafika hakkab novembrist veelgi kõvem olema... toovad uue graafika mootori mängu Smile
eve-online site-ilt soovitan lugeda lühilugusi ja muid tausta selgitavaid lugusi sest enamik neist suht kõrge tasemega lood minu arust Smile

endal kaks chari mängus üks juba üle pooleteist aasta vana. väga meeldib see mäng kuna skillide arendamiseks pole sul vaja mingi lõputult hack and slicida lihtsalt paned skilli jooksma ja isegi kui vahepeal pole viitsinud mingi 2 nädalat sisse logida skill ikka vaikselt tiksub juhul kui õpitav skill muidugi niivõrd pikk ajaliselt on. Kahju aind et isk-i samamoodi ei saa lol

ja samas kui keegi teist juhuslikult ei tea siis seal on olemas puhas eestlaste corp Enterprise Estonia millega mängijad saavad liituda ja siis ka veel eestlaste kanal millega saab joinida channels&mailing listist kanali nimeks eestlased
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2007 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

Smile @TrekRanger

Samas ma tegin veidi arvutusi ja leian, et see nüüd väga odav ka ei ole. Muidugi kuidas kellelegi - kui võtta 12 kuu plaan, siis tuleb kuumaksuks umbes 170 krooni. Aga siis tuleks ka kogu summa välja käia, mis on ligi 2050 krooni. Kuidas keegi on valinud endale tasumisplaani?
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2007 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

ise ostan GTC-i Game time codes. saidilt http://www.shatteredcrystal.com/code.php/eve_online

kuna arve on dollarites siis suht nagu dollari kursi tõttu saab odavamalt Laughing
ja kui vahepeal väga kõva isk-i puudus on siis saab neid nagu ametlikult eve-i foorumites iski eest maha müüa teistele mängijatele. 170-180 milli tavaliselt hinnaks.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 21, 2007 8:58 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Ei ole päris teemasse aga ise ootan vaid Star Trek Online-i. Teised on seni no-go sisuliselt. Ok tegelen natuke Entropia Universe-ga kah aga see on võibolla natuke teist laadi kui EVE. EVE konkurendiks võib rohkem ilmselt Star Wars Galaxies pidada.
Kui nüüd teemasse minna, siis EVE kõige suurem miinus minu silmis on see, et ei saa laevast lahkuda. Kogu elu toimub vaid laevaga ja RPG objekt on laev mitte char ise keda arendada. Teisalt EVE tutvustab ennast kui MMPOG mitte MMORPG Wink Aga see selleks.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Teis Märts 31, 2009 12:46 am    Teema: Vasta viitega

mõtlesin et kuna eve-o foorumitel lööb üks fan made vid kõvasti laineid peaks siiapoole kah postitama. video suht selline et eve gameplay ja lore pealt võidaks täitsa mingi täispikk film teha läheks kinno isegi vaatama Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=yXWf-l71MY4

vaadake ikka hd varianti. Razz
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Thor
Lipnik


Liitunud: 19 Aug 2009
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 19, 2009 9:02 pm    Teema: Vasta viitega

Mängisin need 14 päeva ära ning ütleks et see on tõesti üks parimatest ulmemängudest mida mänginud olen! Kuna pärast seda tuli selle eest aga maksma hakata, lõpetasin mängimise. Nõustun Equ-ga, jama see et ainult oma laeva kontrollida sai. Aga muidu viieline mäng. Hea graafika, hea UI, hea KÕIK. Vahetevahel võibolla läks igavaks kui kaevandama pidi vms. aga seda tuleb muidugi igas MMORPG's ette. Aga super mäng, soovitan kõigile!
_________________
Better a little which is well done, than a great deal imperfectly.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Kolm Aug 19, 2009 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

Thor kirjutas:
Mängisin need 14 päeva ära ning ütleks et see on tõesti üks parimatest ulmemängudest mida mänginud olen! Kuna pärast seda tuli selle eest aga maksma hakata, lõpetasin mängimise. Nõustun Equ-ga, jama see et ainult oma laeva kontrollida sai. Aga muidu viieline mäng. Hea graafika, hea UI, hea KÕIK. Vahetevahel võibolla läks igavaks kui kaevandama pidi vms. aga seda tuleb muidugi igas MMORPG's ette. Aga super mäng, soovitan kõigile!


triali lõpuks ürita mingi 315 millionit iski ära teenida, siis saad osta 30 päeva PLEX-i ja iski eest 30 päeva gametime-i juurde saada:D

seoses eve-ga ccp teatas hiljuti et teevad uue mmo dust 514 mis vähemal rohkemal määral seotud eve-ga. ainuke paha asi mis hetkel tundub et konsoolidele ainult.

lühike trailer ja jutt mängust http://www.youtube.com/watch?v=DqnP6Ikjh9A
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Püh Nov 29, 2009 5:53 pm    Teema: Vasta viitega

uus kirju treiler siis eve-i uueks expansioniks välja tulnud... suht ilus
mäng võiks rohkem selline olla Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=zDVEHE10nHc
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kalaa01
Lipnik


Liitunud: 25 Aug 2010
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Kolm Aug 25, 2010 11:18 am    Teema: Vasta viitega

Hyperion Endymion kirjutas:
Thor kirjutas:
Mängisin need 14 päeva ära ning ütleks et see on tõesti üks parimatest ulmemängudest mida mänginud olen! Kuna pärast seda tuli selle eest aga maksma hakata, lõpetasin mängimise. Nõustun Equ-ga, jama see et ainult oma laeva kontrollida sai. Aga muidu viieline mäng. Hea graafika, hea UI, hea KÕIK. Vahetevahel võibolla läks igavaks kui kaevandama pidi vms. aga seda tuleb muidugi igas MMORPG's ette. Aga super mäng, soovitan kõigile!


triali lõpuks ürita mingi 315 millionit iski ära teenida, siis saad osta 30 päeva PLEX-i ja iski eest 30 päeva gametime-i juurde saada:D

seoses eve-ga ccp teatas hiljuti et teevad uue mmo dust 514 mis vähemal rohkemal määral seotud eve-ga. ainuke paha asi mis hetkel tundub et konsoolidele ainult.

lühike trailer ja jutt mängust http://www.youtube.com/watch?v=DqnP6Ikjh9A


Selle trialiga (14 day) (21 day) on üksi täiesti võimatu 300mil ISK kokku ajada, kuna sul pole lihtsalt skille et kaevata, rottida jne.

Kahju aga see paratamatu ja sa pead 2-3 kuud siiski maksma päris raha (200 krooni umbes) Peale seda on juba võimalus Plex osta ingame cash eest.

Samas on ka võimalus et keegi sind aitab, nt mõni sõber juba mängust kes saab sind need esimesed paar kuud plexiga varustada.

Aga mäng on hea! Soovitan kõigile.

Eesti corpe on hetkel 2. Olen ka kuulnud et tehakse kolmandat, aga pole kindel.

Hetke Corbid siis on .EE ja E-x7 mõlemad on ka alliances

.EE Rohkem pvp inimesed
E-x7 rohkem pve (Isk'i on ju vaja teenida Wink aga pvp'le ka ära ei ütle.


Viimati muutis seda kalaa01 (Nelj Dets 16, 2010 2:34 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Okt 01, 2010 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Meelitati mindki seda mängu proovima ja lõpuks andsin järele ka. Pärast STO-d olin küll kahtleval seisukohal, kas tasub jälle uut MMO-d proovima hakata, aga üldiselt võin esimese paari kuu põhjal öelda, et EVE on selline suhteliselt mõnus mäng niisama nokitsemiseks, aga kui rohkem actionit tahta, siis peaks PVP-st osa võtma. Samas mina PVP vastu jälle eriti huvi ei tunne ja PVE content kipub natuke monotoonseks muutuma teatud aja järel. Seega hetkel aktiivselt edasi ei mängi, aga lasen skillidel vaikselt tiksuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Nelj Nov 25, 2010 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

NO MOAR LEARNING SKILLS
CCP tegi siis nüüd lõpuks teatavaks, et üks halvimaid osasi mängu juures, learning skillid kaovad kui mitte enne siis järgmise aasta alguses mängust. Kõik kes on neid treeninud saavad skillpointid mujale ümber paigutada ja defaultist tuleb juurde 12 attribute punkti. Muidugi miinus poole pealt kaob ära 100% treenimiskiirus uutel mängijatel aga vähemalt ei ole enam vaja esimene 2+ nädalat mängust tegeleda learning skillidega, mida tavaliselt alati newbidel teha soovitatakse. Kui kunagi uuesti resubbin ootan huviga, et oma 4 millionit skillpointi mõlemal kontol kuhugi paremasse kohta panna näiteks amarr carrier lvl 5 või midagi sellist Laughing

EDIT: Lisaks ka 2 videot esiteks trailer ja teiseks uus character creator mis tulemas on ja mis annab aimu millised eve karakterid välja nägema hakkavad kui lõpuks laevast väljas saab käia.

http://www.youtube.com/watch?v=ejX0Rym0NZw

http://www.youtube.com/watch?v=g5i_mgF7Vas
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 25, 2010 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

Learning Skillide kaotamine on igal juhul väga positiivne uudis ja sellega kaob üks EVE-i mõttetumaid aspekte. Väga tore, et ei pea enam tulevikus level 5 treenimisaega nende peale raiskama ning lisaks saab seni treenimata skillide arvelt õppimiskiirust parajalt juurde. Smile
Kuigi ma ei ole viimastel kuudel väga aktiivselt mänginud, hoian siiski pidevalt skille treenimas ning seega puudutab muudatus ka mind.

Tore näha, et CCP kuulab oma kliente ning viib regulaarselt sisse kasulikke uuendusi.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2010 10:46 pm    Teema: Vasta viitega

See on muidugi tore, et mängu tegijad mängijate arvamust kuulda võtavad, aga eks see ole loogiline ka, sest mäng peabki olema selline, mis mängijatele meeldiks. Muidu läheksid ju mängijad ära ja viiksid raha mõnele teisele firmale. Very Happy Aga mina olen nüüdseks selle mänguga lõpparve teinud. Logisin sisse üle pika aja kui vahepeal viit tasuta päeva pakuti, aga jõudsin vaid kümme minutit asteroidivöös ratida, kui minu kalli fitiga laev õhku lasti ja kuna minu arvamus mittekonsensuaalsest pvp-st on selline nagu ta on, siis mina sellele rohkem oma aega ei kuluta. Very Happy Muidu oli siiski tore mäng. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Laup Nov 27, 2010 12:59 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
See on muidugi tore, et mängu tegijad mängijate arvamust kuulda võtavad, aga eks see ole loogiline ka, sest mäng peabki olema selline, mis mängijatele meeldiks. Muidu läheksid ju mängijad ära ja viiksid raha mõnele teisele firmale. Very Happy Aga mina olen nüüdseks selle mänguga lõpparve teinud. Logisin sisse üle pika aja kui vahepeal viit tasuta päeva pakuti, aga jõudsin vaid kümme minutit asteroidivöös ratida, kui minu kalli fitiga laev õhku lasti ja kuna minu arvamus mittekonsensuaalsest pvp-st on selline nagu ta on, siis mina sellele rohkem oma aega ei kuluta. Very Happy Muidu oli siiski tore mäng. Cool


Siis tuleb highsecis püsida Wink Kui just pole ülikallist fitti.
Aga eks ta mõnikord närvi väheke ajab jah. Vandusin ka et teen lõpparve mänguga kui kunagi ammu 24 tunni jooksul kaotasin mingi 4 Vagabondi pvp-d tehes ära Rolling Eyes Aga nuh samas ma peamiselt PVP pärast üldse seda mängu mängisingi, kuigi viimasel ajal oli tegemist rohkem lihtsalt jututoaga, see tähendab spinnisin laeva, rottisin natuke ja kui oli aega natuke ja mingid hostiled läheduses siis ehk ka pvp-d.
Quittida mängust täielikult olen 4-5 aasta jooksul, mil mänginud, korduvalt. Aga alati ikka tee tagasi leidnud, peamine põhjus siis ilmselt selles, et niiöelda tasuta saab mängida, ostad iski eest gametime-i jne.
Aga peab tunnistama, et selle iski korjamine pvp kõrvalt hakkas tunduma nagu täiskohaga töö kohati. Ja nüüdseks siis pole vist üle kuu aja sisse loginud, mis mu ajalugu vaadates on kõva aeg vastupidamist Laughing

Ilmselt kui mitte enne siis selleks ajaks kui see niiöelda avataridega jaamades jne ringikõndimine tuleb hakkan uuesti mängima, sest see lihtsalt tekitab isu järgi proovida. Kuigi hetkel ise aktiivne EVE-s ei ole ja väsinud mängust ütlen siiski, et hoolimata mõningatest probleemidest on tegu parima MMO-ga mida proovinud olen ja on ka enamikest Single Player mängudest parem.

Seda tõestavad ka suht ainulaadsed numbrid MMO maastikul. Nimelt pärast seda pikka aega, mis EVE online eksisteerinud tõusevad subscription numbrid endiselt. Ja ilmselt pärast aastat pooltteist, kui lõpetavad oma hetkel plaanitud suured projektid, mis seostuvad EVE universumiga tuleb seal järsk tõus. Niipalju kui aru olen saanud ei mängi väga paljud inimesed EVE-i kuna seal ei saa niiöelda laevast välja, inimesena ringi kõndida.

Hmm ootamatult pikk postitus tuli Shocked Ilmselgelt sellest mängust liiga sisse veel võetud Laughing Peaks Anonüümsete EVEhoolikute Ühenduse vms asustama. Laughing Razz
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2010 12:10 am    Teema: Vasta viitega

Hyperion Endymion kirjutas:
Hmm ootamatult pikk postitus tuli Shocked Ilmselgelt sellest mängust liiga sisse veel võetud Laughing Peaks Anonüümsete EVEhoolikute Ühenduse vms asustama. Laughing Razz


Hehe MMO-d on väga sõltuvust tekitavad küll (ja eks see ole ka osaliselt nende mõte), tean seda omast käest hästi WoW tõttu. Ei välista muidugi, et kunagi veel EVE-ga uuesti tutvun, sest positiivseid külgi oli seal ikka rohkem kui negatiivseid ja võib-olla oli minu kiire otsus laeva kaotamise järel lahkuda rohkem ettekääne edasisest aja- ja rahakulutamisest hoiduda, aga kindlasti ei tule ma lähemal ajal tagasi. Kuigi ma tunnistan, et igatsen juba natuke jaamas laeva keerutamist ja skillide tiksumise jälgimist. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2010 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Hyperion Endymion kirjutas:
Niipalju kui aru olen saanud ei mängi väga paljud inimesed EVE-i kuna seal ei saa niiöelda laevast välja, inimesena ringi kõndida.

Amen, to that Cool

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Nelj Dets 23, 2010 1:04 pm    Teema: Vasta viitega

postitaks ühe vana video, mis annab aimu kui suured laevad seal Eve-s on.

http://www.youtube.com/watch?v=JPeb547pis0
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Märts 05, 2011 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tuli mõni päev tagasi mulle e-mail, kus lubati jälle 5 tasuta päeva neile, kes mängust mõnda aega eemal olnud. Võtsin selle pakkumise vastu ja nüüd olengi jälle paar päeva uue laevaga ringi lennanud. Esiteks ütleks, et kõige märgatavam muutus, mis on toimunud, on võimalus oma tegelane ümber kujundada. Üldiselt on see päris hästi õnnestunud, sest erinevaid valikuid on nüüd rohkem ja selle põhjal tehtav portree ka kvaliteetsem kui varem. Siiski isiklikult arvan, et võimalused tegelast kujundada oleks võinud olla veelgi laiemad kui nad praegu on, sest laias laastus jäävad ühe fraktsiooni tegelased siiski üsna sarnaseks ja varieeeruvust väga suurel hulgal ka pole. Mõningad väiksemad ja mugavad muudatused paistsid silma ka UI-s, nii et tore, et mäng ikka pidevalt edasi areneb.

Aga nii tore kui ka ei oleks jaamas laeva keerutada ja vahepeal mõned missioonid teha, ei saa ma öelda, et tunneksin vastupandamatut tahtmist mängu praegusel hetkel pikemaks jääda, nii et kui need 5 päeva läbi saavad, siis juurde ma ikkagi maksta ei kavatse. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Kolm Mai 25, 2011 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

Uus video siis peagi saabuvast lisast eve universiumisse.


http://www.youtube.com/watch?v=vqwQecPcqpM&feature=player_embedded
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group