Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Parim hooaeg Babylon 5?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Milline oli teie arust parim hooaeg Babylon 5's?
1. hooaeg
0%
 0%  [ 0 ]
2. hooaeg
0%
 0%  [ 0 ]
3. hooaeg
23%
 23%  [ 3 ]
4. hooaeg
69%
 69%  [ 9 ]
5. hooaeg
7%
 7%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 13

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2005 3:35 pm    Teema: Parim hooaeg Babylon 5? Vasta viitega

Minu arvates oli 3 ja 4 Varjude sõja pärast Razz. Efektid olid väga hästi tehtud.
Ise hääletan siiski 4nda poolt, sest selle alla läks ka Maa Liidu kodusõja põhiosa.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2005 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

5.hooaeg,sest seda mäletan kõige rohkem Cool
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2005 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

Mina pean samuti parimaks neljandat hooaega, sest seal oli kõige rohkem äärmiselt kõrge tasemega episoode.
Liitun FLT arvamusega, et Varjude sõda ja Maa kodusõda olid terve sarja tipphetked. Smile

Kuigi tegelikult meeldisid mulle kõik hooajad väga, igaüks oma külje alt. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2005 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Mina pean samuti parimaks neljandat hooaega, sest seal oli kõige rohkem äärmiselt kõrge tasemega episoode.
Liitun FLT arvamusega, et Varjude sõda ja Maa kodusõda olid terve sarja tipphetked. Smile

Kuigi tegelikult meeldisid mulle kõik hooajad väga, igaüks oma külje alt. Cool


Mulle ka, küsitluses pidasin silmas seda ülimalt meeldivat Razz

Neile, kes pole Babylon 5 vaadanud: kui vaatama hakkate, siis vaadake kõik ära. Kui ma esimest korda seda vaatasin oli esimene mõte: "Mille otsa ma sattusin". Natuke aega läks mõõda ja nägin veel ühte episoodi ning ma sain aru, et see sari võib kujuneda mu lemmikuks. Nüüd, kui olen kõik episoodid ära vaadanud, võin õelda, et kui tahad sarjast aru saada pead vaatama kõik ära Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2005 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ja siis veel kõik filmid ja järg Crusade...
mõni eesti kanal võiks neid alates THE GATHERING-lõpetades Crusadiga neid k6ik osi näitada(ja filme)...närvi ajab Twisted Evil
Teatud kohtadest annab neid järjest otsida Razz
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2005 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

becks7 kirjutas:
Ja siis veel kõik filmid ja järg Crusade...
mõni eesti kanal võiks neid alates THE GATHERING-lõpetades Crusadiga neid k6ik osi näitada(ja filme)...närvi ajab Twisted Evil
Teatud kohtadest annab neid järjest otsida Razz


Proovi seda neile selgeks teha Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2005 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ütleks, et kas kolmas või neljas. Mõlemad olid väga huvitavad ja täis põnevaid osi. Aga jään siis 3. juurde.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Pakzmagu
Kadett


Liitunud: 2 Veeb 2005
Postitusi: 15
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 03, 2005 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Minu lemmikuks oli kahtlemata 4. hooaeg. Õnneks on mul enamik B-5-e parematest osadest videos, nii et saan neid uuesti vaadata iga kord kui selline tahtmine tekib
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 04, 2005 6:57 am    Teema: Vasta viitega

Pakzmagu kirjutas:
Minu lemmikuks oli kahtlemata 4. hooaeg. Õnneks on mul enamik B-5-e parematest osadest videos, nii et saan neid uuesti vaadata iga kord kui selline tahtmine tekib


Ma leidsin kunagi videolaenutusest video In the Beginning ja arvasin et saan seda ainult laenata aga müüja ütles, et saan selle endale:P Ta müüs selle mulle 25 EEKu eest

--edit--
mõttevääratus :p Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Olen viimasel ajal üle vaadanud esimese hooaja episoode ning hakanud ühe enam hindama nende geniaalsust. Tegelikult esimene hooaeg oligi ju see, mis üldse sarjale fänniklubi tekitas.
Esimese hooaja kõige suuremaks plussiks paneks ehk selle, et seal oli võibolla isegi rohkem diplomaatiat ja kuna ei olnud tegemist mingi sõja ega ka mingi muu suure kriisiga, sai kõiki episoode vaadata oma nurga alt.
Seda on päris nauditav vaadata, kuidas iga episood tutvustas meile sarja uut ja huvitavat külge. Seega ei saa päris väita, et esimene hooaeg nõrk oleks olnud. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 9:10 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Olen viimasel ajal üle vaadanud esimese hooaja episoode ning hakanud ühe enam hindama nende geniaalsust. Tegelikult esimene hooaeg oligi ju see, mis üldse sarjale fänniklubi tekitas.
Esimese hooaja kõige suuremaks plussiks paneks ehk selle, et seal oli võibolla isegi rohkem diplomaatiat ja kuna ei olnud tegemist mingi sõja ega ka mingi muu suure kriisiga, sai kõiki episoode vaadata oma nurga alt.
Seda on päris nauditav vaadata, kuidas iga episood tutvustas meile sarja uut ja huvitavat külge. Seega ei saa päris väita, et esimene hooaeg nõrk oleks olnud. Wink


Tegelikult kriis oli olemas, Kentauride põllumajanduskoloonia rünnak narnide poolt. Kahjuks ei mäleta kuidas see lahenduse sai, aga päris põnev oli vaadata Londo ja G'Kari omavahelist kemplemist. Nad oleks võinud isegi sõbrad olla, aga nende vahel oli verd liiga palju....
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arto
Nooremleitnant


Liitunud: 9 Märts 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2005 1:36 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tegelikult kriis oli olemas, Kentauride põllumajanduskoloonia rünnak narnide poolt. Kahjuks ei mäleta kuidas see lahenduse sai, aga päris põnev oli vaadata Londo ja G'Kari omavahelist kemplemist. Nad oleks võinud isegi sõbrad olla, aga nende vahel oli verd liiga palju....


Aga samas lõpuks on naad ikkagi sõbrad.

Neljas hooaeg oli parim aga tegelt on nad kõik võrdselt head. Nii et raske on vahet teha.
_________________
We live for the one we die for the one
Understanding is a three-edged sword
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arust oligi üks kõige huvitavamaid liine B5-es Londo ja G'Kari vaheline suhtlemine, sest nende suhe arenes iga hooaja jooksul ning kandus lõpuks üle vihalt kiindumusele. Kui järele mõtlema hakata, siis võib ka elus sageli niimoodi juhtuda. Wink
Neil kahel oli tegelikult hulga rohkem ühist, kui nad seda teineteisele tunnistada julgesid.

Nemad olid igatahes selle sarja tõelised hinged ja mis oleks olnud sari ilma nende humoorikate repliikide ja suurte intriigideta. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 16, 2005 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
becks7 kirjutas:
Ja siis veel kõik filmid ja järg Crusade...
mõni eesti kanal võiks neid alates THE GATHERING-lõpetades Crusadiga neid k6ik osi näitada(ja filme)...närvi ajab Twisted Evil
Teatud kohtadest annab neid järjest otsida Razz


Proovi seda neile selgeks teha Razz

Sorry mehed,aga Kanal 2 mõni aasta tagasi näitas B5-e algusest lõpuni ära,nii et ei saa süüdistada,et pole näidatud.Sari jooksis 5 päeva nädalas,umbes 23.00
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 16, 2005 5:33 pm    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:
FLT kirjutas:
becks7 kirjutas:
Ja siis veel kõik filmid ja järg Crusade...
mõni eesti kanal võiks neid alates THE GATHERING-lõpetades Crusadiga neid k6ik osi näitada(ja filme)...närvi ajab Twisted Evil
Teatud kohtadest annab neid järjest otsida Razz


Proovi seda neile selgeks teha Razz

Sorry mehed,aga Kanal 2 mõni aasta tagasi näitas B5-e algusest lõpuni ära,nii et ei saa süüdistada,et pole näidatud.Sari jooksis 5 päeva nädalas,umbes 23.00

Just B5'e näitas ära, aga mitte filme ja mitte Crusade...

btw aasta oli 2001 vist siis...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group