Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Falling Skies
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2011 9:07 pm    Teema: Falling Skies Vasta viitega



Falling Skies on uus ulmesari, mis käsitleb tulnukate invasiooni Maale ja loomulikult inimeste võitlust nende vastu. Saru esilinastub käesoleva aasta juunis ning jooksma hakkab see kanalil TNT. Esimeses hooajas on 10 osa ning sarja produtsendiks on ka vanameister Steven Spielberg. Vähemalt treileri järgi tundub küll tegemist olema kvaliteetse ulmesarjaga ning efektid on samuti tasemel.



Peaosades mängivad Noah Wyle (ER), Moon Bloodgood (Terminator Salvation), Will Patton (The Postman, Armageddon, Gone in 60 Seconds), Colin Cunningham (Stargate SG-1, major Paul Davisena), nii et näitlejate plejaad on ka muljetavaldav.

Treiler: http://www.youtube.com/watch?v=MP7vrlvu9qk

Kodukas: http://www.tnt.tv/series/fallingskies/ (seal tasub pilk peale visata ka veebikoomiksile)

Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Falling_Skies

Igatahes on mida oodata. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2011 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

Peaks põnev sari tulema. Ise lugesin sellest esimest korda nädal-paar tagasi, aga olin laisk ja ei viitsinud teemat teha, nii et tänud. Very Happy Head ulmet on kahjuks viimasel ajal nii vähe, et igasugune uus sari on teretulnud nähtus.

Uus 1-minutiline treiler, kus on varem nägemata kaadreid.

Tundub üsna sarnane V-le, aga tõenäoliselt tuleb see sari siiski oluliselt parem. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Esm Mai 16, 2011 6:06 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2011 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

Oeh, minu arust hakkavad peaaegu kõik ulmeseriaalid kokku sulama. FlashForward, V, The Event ning nüüd see. Spielberg võib olla produtsent, aga trailereid vaadates jääb mulje, et tegu on seriaaliga 90ndatest (ja mitte heas mõttes).

Ma võin siin foorumis moderaator olla, aga viimasel ajal ei köida mind mitte ükski uus ulme teleekraanidel. Ainuke sari, mida veel vaatan on Fringe ja see lõppeb vist enneaegselt juba see kevad (sama saatus ootab tõenäoliselt ka eelpool mainitud V-d ja The Eventi).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2011 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Ma võin siin foorumis moderaator olla, aga viimasel ajal ei köida mind mitte ükski uus ulme teleekraanidel. Ainuke sari, mida veel vaatan on Fringe ja see lõppeb vist enneaegselt juba see kevad (sama saatus ootab tõenäoliselt ka eelpool mainitud V-d ja The Eventi).


[off-topic]
Aga siis võib näiteks käsile võtta mõne vanema seni veel vaatamata sarja. Very Happy Kindlasti on midagi, mis nende seast huvi pakkuda võib. Selles osas olen nõus küll, et uut ulmet, mis oleks väga hea, praegu praktiliselt pole, aga õnneks on tohutu hulk vanemat kraami, mida vaadata ja millest rääkida. Cool
[/off-topic]
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Dru
Nooremleitnant


Liitunud: 11 Jan 2011
Postitusi: 47
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2011 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tundub olevat üsangi .. nö "tüüpiline".
Nign esimene kommentaar treileri all oli muidugi tabav ja rohkem ütlevam, kui esialgu tundub:
"Aliens just love attacking english-speaking cities.
Asia , Africa, and Europe are just chilling."
_________________
It's not enough to simply survive. You have to be worthy of survival.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2011 9:52 pm    Teema: Vasta viitega

Sellelt lingilt võib leida kolm uut sarja posterit. Cool

Info kohaselt peaks pilootosa eetrisse minema 19. juunil. Smile

Esimest korda näidatakse pilootosa siiski Kapow! konventsioonil juba 10. aprillil, nii et küllap lekib selle kohta ka mingeid arvustusi:
http://tv.ign.com/articles/115/1158746p1.html


5-minutiline sneak peek esimesest episoodist. Algus on juba varasemast trailerist tuttav, kuid actionist tulvil järgnev osa ehk mitte. Muuseas sai näha ka tulnukaid, kelle disain oli minu arvates üsnagi originaalne ja huvitav. Cool

Kaks pilti soomustatud tulnukatest:

Tsiteerin::
There are two types of alien baddies in “Falling Skies”, the unarmored “Skitters” and these armored bad boys:



Allikas
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Esm Mai 16, 2011 6:07 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 11, 2011 10:06 am    Teema: Vasta viitega

Esimesel pildil tundub see tulnukas kuidagi võlts... võibolla sarjas on parem.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Mai 11, 2011 10:07 pm    Teema: Vasta viitega

Kuigi sari pole veel ekraanidele jõudnudki, lubatakse sellele juba teist hooaegagi:
Tsiteerin::
According to Deadline, TNT is waiting to make sure the initial ratings for the show warrant a renewal, but that the network is confident the series will be a hit for the cable network. If the premiere gets solid numbers, you can expect a second season to get a green light almost immediately.

Allikas

Paistab, et muster on sama, mis Game of Thronesil. Igatahes loodan, et sari ei valmista pettumust, sest rohkem ulmet on alati teretulnud. Very Happy


Teema korrastamise eesmärgil tõmbasin oma varasemate postituste sisu veidi kokku. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 20, 2011 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin esimesed kaks osa ära. Mulle meeldis. Räägib ellujääjate perspektiivist, tulnukatest pole palju teada. Samas kui V söötis infot igaltpoolt, jääb siin valitsema müsteerium. Võib-olla keskenduti karakterite väljajoonistamisele liigselt esimeses osas (mitte ei seletatud lahti kaks tundi, mis juhtus ja miks juhtus), kuid.. teistmoodi elu okupeeritud Maal, teise nurga all. Pani mõtlema, et mis on tulnukate motiiv, kas nad on orjarahvas või parasiidid. Kas ellujääjad jõuavad mingitesse laboritesse, avastavad mingeid eksperimente. Igatahes loodan, et me õpime okupantidest läbi ellujääjate silmade Smile hea, et üks ulme jälle ekraanile sai. Arvamusi on foorumitel erinevaid, kuid mina annan positiivse hinnangu.
Ja muidugi inimeste käitumine sellistes olukordades, tundus tõetruuna. Ise mõtlesin, et peaks invasiooni-seljakoti pakkima, et kui laevad saabuvad, mina kaon Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Juun 21, 2011 8:15 pm    Teema: Vasta viitega

Kuigi ma ootasin sarja ekraanile tulekut juba pikalt, õnnestus mul selle algus "tänu" vahepealsele kiirele perioodile siiski maha magada. Very Happy Nüüd vaatasin aga esimesed kaks osa ära ja panen paar lauset ka kirja.

Esiteks võiks ehk mainida seda, et sisu poolest ei ole ju tegu millegi eriti originaalsega. Pigem on see segu paljudest varasematest sarjadest ja filmidest ning ka temaatika üldine käsitlus on tuttav, lihtsalt teiste tegelastega. Olulisi sarnasusi võiks tuua nii War of the Worlds filmidega, milledest ühe versiooni re¾issööriks oli ka Steven Spielberg ise, aga ka lõppenud telehooaja suure üllataja The Walking Deadiga. Lisaks veel maitseks natuke BSG-d ja V-d (1980ndate versioon) ning ongi uus supp valmis keedetud. Aga teisest küljest on võib-olla väär siin teemas üldse mainida sarnasusi varasemate projektidega ja pigem keskenduda sellele, mida sari iseseisvalt võetuna pakub, sest lõpuks on ikkagi oluline, et tegu oleks hea meelelahutusega.

Sisu oli kuidagi väga spielbergilik (mh sellised teemad nagu isa ja kadunud poeg), aga ilmselgelt oli seda ka oodata. Very Happy Üldiselt jäin nähtuga rahule, kuigi võib-olla olid ootused mõnevõrra kõrgemale kruvitud. Minu arvates läheb siin peamine kivi näitlejate, aga võib-olla ka stsenaariumi kapsaaeda, sest ausalt öeldes ei olnud minu jaoks kahes esimeses episoodis ühtegi hästi meeldejäävat tegelast, vaid nad kõik sulandusid kuidagi ühtlaseks massiks.

Produktsiooni tase üldiselt oli muidugi väga kõrge, seda nii eriefektide, kostüümide jms osas. Actioni puhul segas natuke asjaolu, et enamus sellest toimus kusagil pimedas, kas siis öisel ajal või mingis tumedas laoruumis.

Kui täpsemalt sisust rääkida, siis nagu kawoosh ütles, ei avaldatud tulnukate päritolu ega plaanide kohta midagi konkreetset ning seni on nad pigem lihtsalt anonüümsed koletised. Mis toob mind selle juurde, et nagu ka paljudes teistes filmides ja sarjades (näh, jälle võrdlen teistega Very Happy), käitusid ka siin need ämblikulaadsed "jalaväelased" pigem poolearuliste kiskjatena, kui intelligentse tähelende teostava rassi esindajatena. Kuigi tegelikult pakuti sellele ehk mingi seletus ühe lühikese vestluse näol, kus toodi välja vastuolu, et kuigi tulnukatel on palju jalgu, siis nende mechid on kahejalgsed nagu inimesed. Seega võib-olla kontrollib neid keegi veidi inimesesarnasem.


P.S: mida rohkem mõtlen, seda sarnasem see sari The Walking Deadile mulle tundub. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Juun 27, 2011 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

Kolmas osa on nüüdseks samuti näidatud. Üldiselt ütleks, et kuigi selles oli vähem põnevust ja actionit kui nädala eest näidatud kahes esimeses osas, oli seda mõnevõrra kergem jälgida, sest puudus liigne segadus ning tegelased ja tegevusliinid hakkasid paremini välja joonistuma. Eriti huvitav oli muidugi stseen episoodi lõpus, mis näiliselt vihjas sellele, et tulnukad kontrollivad vangi võetud lapsi otseselt ise nagu oma kehaosi.

Muidugi tekkisid ka jälle väikesed assotsiatsioonid BSG uusversiooniga (tahvel kadunud laste piltidega nt), aga üldjoontes on Falling Skies nende kolme episoodi põhjal siiski tunduvalt sanitiseeritum kui muud viimase aja sarjad ja liigub sellega tagasi pigem klassikaliste ulmesarjade territooriumile, mis on ehk isegi vaheldusena värskendav - ega äärmuslik realism pole ainuke viis head sarja teha.

Hetkel rohkem midagi öelda ei oskagi. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 08, 2011 5:45 am    Teema: Vasta viitega

http://tvbythenumbers.zap2it.com/2011/07/07/tnt-renews-falling-skies-for-a-second-season/97472/

Falling Skies on uuendatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 12, 2011 12:18 pm    Teema: Vasta viitega

Sari on päris huvitav muidugi. Parajalt põnev ja viimases osas (5) oli isegi korra paar "hirmutavat" kohta (haigla). Praegusel vaiksel ajal on see sari väga teretulnud, eks ole näha, mis tulevik toob.

Huvitav muidugi, et tulnukad inimesi eriti ei jahi...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2011 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin sarja esimese hooaja juba mõnda aega tagasi lõpuni, aga ei jõudnud siia kommentaari kirja panna. Aga nüüd hakkas juba Terra Nova pihta, nii et kaugemasse tulevikku ma seda enam edasi ei lükka. Very Happy

Üldjoontes jään oma kahes eelmises kommentaaris öeldu juurde. Kindlasti ei ole tegu sarjaga, mis pahviks lööks või mis pakuks eriti põnevaid või ettearvamatuid teemaarendusi. Ka tegelaskujud on suhteliselt stereotüüpsed ega paku midagi täiesti uut. Kindlasti ei ole tegu halva või igava sarjaga, vaid pigem kirjeldaks ma seda kui ohutut ja pretensioonitut telesarja, mis ei lähe kuigi kaugele klassikalisest teemakäsitlusest.

Kümne episoodi jooksul muutus sari minu arvates järjest paremaks ning viimane osa lõppes paraja cliffhangeriga, mistõttu mul on hea meel, et sari ka teiseks hooajaks juba uuendatud on, sest tahaks täpsemalt teada saada, mis nende tulnukate eesmärk siiski on. Loodaks ainult, et sarja tegijad meid sellest välja ei peta, alustades järgmist hooaega nt nii, et Tom lebab meelemärkuseta kusagil aasal ja ärgates ei mäleta midagi, mis tulnukate juures juhtus. Very Happy

Falling Skies ei ole kohustuslik vaatamine, aga vihmasel ja igaval sügisõhtul kõlbab vaadata küll. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2011 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

Mina pole siiamaani suutnud viimast kolme episoodi vaadata. Selge vist, et ma hoian teisest hooajast kaugele-kaugele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 05, 2011 1:51 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka lõpuks sarja pilootosa ära ja peaks ütlema, et midagi sellist ma ootasin. Tavaline tulnukate invasiooni käsitlev lugu, mis on juba väga paljudes filmides kui sarjades varem nähtud ning iseenesest ei märganud ma ühtegi seika, mis oleks kuidagi uudne olnud.

Kui võrrelda käesolevat sarja näiteks V uusversiooni või kasvõi Terra Nova'ga, siis pinget tundub siin oluliselt vähem olevat ning ausalt öeldes jätab tegelaste saatus vähemalt alguse põhjal võrdlemisi külmaks.
Võibolla on selles süüdi ka klassikalised 2D tulnukad, kelle käitumine ei panegi eriti nende motiivide vastu huvi tundma. Nagu siin teemas mainitud, siis võimalus, et tulnukaid juhib tegelikult mingi intelligentsem rass, on ainus asi, mis võiks minu hinnangul sarja veidi põnevamaks teha.

Näitlejate koha pealt midagi otseselt ette heita pole ning kahtlemata oli tore näha varasemates USA sarjades tuttavaks saanud näitlejaid, kuid samas pole ka midagi eriti positiivset välja tuua. Puudus ülemängimine ja kvaliteeti selles osas oli, kuid üldmuljena tundusid enamus tegelased kuidagi distantsed ja ebahuvitavad.

Iga ulmesari ei peagi pingeline olema, kuid sellisel juhul tuleks see kompenseerida huvitava looga (kasvõi tegelaste omavahelise suhtluse seisukohast). Antud sarja puhul aga paistab kõik tiirlevat tulnukate vastu võitlemise ümber ning kuna see on vägagi lihtsakoeliselt üles ehitatud, siis mingit põhjalikku jutustust me ilmselt loota ei saa.
Samas kui vaadata sarja vaatajanumbreid, mis on TNT kohta vägagi kõrged, tekib tunne, et ilmselt vaatajad just midagi sellist näha tahavadki ja hoopis minu mõistes parematel sarjadel pole eriti mõtet. Very Happy

Ei saa öelda, et sari minu jaoks siiski läbinisti lootusetu oleks, sest mõnusaks ajaviiteks kõlbab ta kindlasti. Hetkel on niigi vähe uusi ulmesarju ning usun, et "Falling Skies" pilootosa järel tuleb sarjas veel paremaid aegu. Praktika on lihtsalt näidanud, et algusega ei suuda tavaliselt ükski sari oma täielikku potentsiaali näidata.

Kuigi algus väga põnev ja lootustandev polnud, siis jätkan kindlasti sarja vaatamist ning kui esimene hooaeg nähtud, teen jälle väikese kommentaari. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2011 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd olen terve esimese hooaja ära vaadanud ja ütleks, et enam-vähem on asjad samamoodi edasi läinud. Mingeid erilisi ootamatusi pilootosast saadik toimunud pole.

Samas kiidaksin väga sarja võimet vaatajat huvitatuna hoida. Kuigi midagi tõeliselt põnevat ei juhtunud, oli tegevustik enamus osades piisavalt pingeline.
Lisaks oli omamoodi põnev üle tüki aja sellist sarja näha kus sündmused ei arene igas osas erinevas suunas. Sisuliselt hargnes lugu rahulikult omas rütmis ja kaasaegsetele sarjadele omast hüplemist polnud. Võibolla võiks sellise stiili kohta öelda vanamoodne, kuid mulle isiklikult on alati meeldinud kui sarjad jätavad natuke ruumi mõtlemiseks ning ei uputa vaatajat tohutusse infotulva.

Miinuste poole pealt ütleks seda, et näitlejate mäng või täpsemini tegelased kui sellised ei paku eriti pinget.
Inimsuhted pole küll pealetükkivad ja ebameeldivad nagu mõnes sarjas, kuid samas ei paku ka midagi erilist. Ainsate kaasahaaravate tegelastena tooks võibolla välja Pope'i ja kapen Weaveri, kes oma eripäradega natukenegi näitlejamängu koha pealt huvitavaid hetki pakkusid.

Lisaks on küsitav Maad rünnanunud tulnukate motiivid ja olemus. Ei tundu lihtsalt loogiline, et sellise hävitava käitumisega tulnukad laseksid osadel inimestel rahulikult edasi elada. Võiks arvata, et selle aja peale peaksid nad olema mobiliseerinud kõik jõud, et täiskasvanud inimesed Maa pealt likvideerida.

Tulnukate käitumise seisukohalt paistsid aga viimased osad natuke asja parandavat. Kuna selgus, et seni nähtud tulnukaid juhib hoopis teistsugune rass, siis võibolla on veel lootust seda lugu natuke keerukamaks muuta ning veidi loogilisemalt lahti seletada ka vallutamise motiivid.

Järgmist hooaeaga vaatan aga kindlasti ning ühtlasi loodan, et Tomi liitumisest halli mehikesega selgub midagi, mis muudab oluliselt meie teadmisi tulnukatest ja nende eesmärkidest.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
alziz
Leitnant


Liitunud: 5 Märts 2007
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 03, 2011 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

Ja ka mina sain seda seriaali vaatama... Nüüd juba 8 osa ära näinud... esimesed osad olid algul natuke teistmoodi... ei tundunud kohe nagu väga hea... aga ühel hetkel nagu tõmbas täiega sisse... Tulnukad, Mechid ja siis need commander tulnukad... no see on ikka päris hästi välja mõeldud ja väga hästi teostatud... väga huvitav sari... ei jõuagi kohe ära oodata kuni viimased kaks osa ära näen ja kindlasti jään väga ootama 2. hooaega. Tegelased muutuvad ka järjest homie-maks Smile Vahepeal teevad lollusi kaa... aga no millises sarjas seda siis ei tehta... Smile Igatahes stoori on väga huvitav.. ja minuarust on küll tegemist täitsa teistmoodi erilise sarjaga... heas mõttes.. midagi sellist olen alati tahtnud näha aga pole näinud... ei ütleks küll, et "jälle samamoodi ... või usual stuff..."

Paneks siis sarjale kokku hetkel punkte 8/10

Aaa... ja muidugi Seychelle Gabriel on ülikõva.... Applause No kohe on oht, et midagi tähtsat jääb nägemata, kui tema kuskil kaardis on... Smile
_________________
Hyperion
Emperor of ALZIZ Empire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alziz
Leitnant


Liitunud: 5 Märts 2007
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 05, 2011 12:06 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin nüüd lõpuni... ja no esimene hooaeg lõppes ikka väga vägevalt... can't wait... what's next... Cool
_________________
Hyperion
Emperor of ALZIZ Empire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nielander
Viitseadmiral


Liitunud: 7 Dets 2009
Postitusi: 216
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Kolm Nov 09, 2011 8:44 am    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka esimese hooaja ära ja kuna eelnevalt hoidusin ma spoilerite-hirmus seda teemat lugemast, siis oma üllatuseks loen ma selle sarja kohta nüüd küllaltki külmavõitu vastukaja.

Mulle küll meeldis. Tegevus oli sujuv ja loogiline ning sellise suhteliselt ebaoriginaalse taustaloo kohta isegi üllatavalt originaalse tegevustikuga. Kuigi üksikasjalikult on raske välja tuua neid sarja aspekte, mis enim muljet avaldasid, siis mainiks ikkagi peaosatäitjat, parajat tempot ja sellist väga tugevat tunnet, et lugu oma otsaga kuhugi huvitavama peale lõpuks välja jõuab...ja viimastes episoodides see ka juba juhtus - need uut sorti tulnukad kerisid põnevuse põhja ja teisel hooajal olen kindel edasivaataja.

Kuna siin ja Terra Nova teemas on kasutajad kõnealust sarja eelnimetuga võrrelnud(Spielbergi osaluse tõttu mõlemas), siis teen seda ka mina. Falling Skies võrdluses Terra Novaga jättis mulle isiklikult kordades tugevama mulje. Ma nüüd ei ütleks, et Falling Skies nõnda super-hüper hea sari on, aga lihtsalt Terra Nova oli/on minuarvates väga kehv ning nõrk sari. Miks? Sellest juba teises teemas...
_________________
When the spit hits the fan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group