Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Falling Skies
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Nov 11, 2011 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

kawoosh kirjutas:
Vaatasin esimesed kaks osa ära. Mulle meeldis.


kawoosh kirjutas:
Mina pole siiamaani suutnud viimast kolme episoodi vaadata. Selge vist, et ma hoian teisest hooajast kaugele-kaugele.


... Laughing

Aga tegelikult on tore lugeda, et enamikule siin kommenteerinutest sari ikkagi meeldis. Sest see tähendab loodetavasti seda, et Ulmefoorumis on ka järgmisel aastal põhjust midagi postitada. Very Happy

Ma ise jään küll endiselt selle juurde, et Falling Skies jättis mitmes mõttes soovida, aga kindel teise hooaja vaataja olen ka mina. Kui ainult seda aega jätkuks, sest ma olen praegugi jooksvate sarjade vaatamisega kõvasti maha jäänud.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juun 18, 2012 11:45 am    Teema: Vasta viitega

Kõigile siis teadmiseks, et 2. hooaeg on alanud. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 19, 2012 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

Teise hooaja kaks esimest osa nähtud.

Päris tempokas algus uuele hooajale, aga Tomi tulnukatega kohtumine oli väike pettumus.
Ise lootsin, et invasioonile antakse mingi konkreetne põhjus või muudetakse kogu lugu veidi keerukamaks. Antud juhul aga kohtumise tulemusel midagi uut ei selgunud ning tulnukate näol on endiselt tegemist tavaliste pahalastega, kes lihtsalt Maad endale tahavad. Razz

Möllu oli muidugi kõvasti ja ei saa ka seda öelda, et poleks olnud pingelisi hetki, kuid midagi jääb nagu puudu. Võibolla on asi selles, et kõik jätkub samamoodi nagu esimesel hooajal ja mingeid huvitavaid pöördeid pole toimunud. Osaliselt on veidike iseloomutus atmosfääris süüdi ka ilmselt näitlejad, sest tegelased jäävad minu hinnangul sellise sarja jaoks veidi igavaks.

Natuke üritati lugu huvitavamaks muuta Tomi võimaliku ajupesu väljatoomisega, aga minu arust see eriti pinget ei tekitanud ning olen suhteliselt kindel, et tegelikult on temaga kõik korras.

Sari aga väärib kindlasti jälgimist, seda enam, et tegemist on hetkel ainukese ameerika mandril toodetava ulmesarjaga (igasuguseid vahepealseid moodustisi arvestamata). Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 19, 2012 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Kõigile siis teadmiseks, et 2. hooaeg on alanud. Smile


no vähemalt suvel midagigi vaadata Smile
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kalaa01
Lipnik


Liitunud: 25 Aug 2010
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Laup Juul 07, 2012 1:03 pm    Teema: Vasta viitega

Sai siis kaks esimest osa ära vaadatud. Esmapilgu järgi ootsustades peaks huvitav hooaeg tulema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2012 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

2x05 - "Love and Other Acts of Courage"

Otsustasin siinkohal sõna võtta, sest tegemist oli minu hinnangul esimese teise hooaja episoodiga, mis tegevust märkimisväärselt edasi arendas.

Väga palju ju tegelikult ei toimunudki, kuid sisse toodi täiesti uues tegevusliin, mida kindlasti varsti jõudsalt edasi arendatakse. Nimelt oli skitterite hulgas tekkiva vastupanuliikumise välja toomine väga hea idee ning annab võimaluse senist võrdlemisi lihtsakoelist lugu veidi huvitavamaks muuta.

Väike vihje skitterite olemusele tuli juba esimeses hooajas, kuid nüüd saime kinnituse, et nende olukord on inimestele väga lähedane. Alguses võis arvata, et tegemist on lihtsalt sõdimiseks loodud rassiga, kuid selgus, et kunagi vallutasid need hallid tulnukad ka nende planeedi ning panid neile sarnaselt inimestele "harnessid" peale.

Rääkides üldiselt teisest hooajast, on tegevustik siiani olnud esimesele hooajale liiga sarnane ja peale eelnevalt mainitu midagi väga positiivset ja huvitavat välja tuua pole.

Otseselt igav aga sarja vaadates ei hakka, sest sündmusi on võrdlemisi palju ja väikseks meelelahutuseks jagub põnevust piisavalt. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
cochrane
Lipnik


Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2012 9:02 am    Teema: Vasta viitega

Sari saab endale ka kolmanda hooaja. Ise lükkan selle kõrvale (2. hooaeg pooleli). Vaatan ehk kunagi siis korraga ära, kui asi lõpetatud ja teada, et poolikuks ei jää.

TNT renewed Falling Skies for a third season of 10 episodes, which is scheduled to air in 2013.
_________________
http://visualfanatic.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Qerr
Kadett


Liitunud: 10 Aug 2012
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 13, 2012 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Ma hakkan hindama sarju mis ka tegelikult lõpetavad oma loo ära korralikult, mitte ei jäta <sisesta oma lemmik põhjus siia> tõttu rippuma.
_________________
Qerr
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 22, 2012 5:39 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin hooaja lõpuni ja kuigi vahepeal tundus, et sari hakkab natuke ära vajuma, siis lõpuks suudeti tegevus päris põnevaks ajada ja usun, et kolmas hooaeg võib tulla parem kui kaks esimest.

Esiteks oli muidugi tore, et Charleston eelviimases osas üles leiti, sest tempo muutust oli hädasti vaja ja linnas esile kerkinud probleemid pakkusid veidi teistsugust pinget.

Teiseks on tore, et lahing tulnukate vastu sai viimases episoodis uue hoo sisse ning leian, et sarja pikk sissejuhatus suudeti teise hooajaga lõpule viia. Smile

Eriti huvitav oli muidugi teise hooaja viimane minut, kus näidati meile hoopis uut liiki tulnukat. Võib arvata, et "overlordid" ehitasid oma relva just nende tuleku takistamiseks ja inimestel on oodata uut liitlast.
Samas on selge, et liiga mugavaks ei saa olukorda inimeste jaoks muuta, sest vastasel korral ei ole sarjas enam millegi najal pinget üleval hoida.

Paistab mida kolmas hooaeg meile toob, kuid hetkel olen sarja tuleviku suhtes optimistlikum kui kunagi varem. Viimati nähtud episoodid kinnitavad, et sari on algusest peale liikunud vaikselt ülesmäge.

Suurimaks ohuks sarja tulevikule pean tegevust venitavaid episoode hooaja keskel ning seega loodan, et kolmandas hooajas jagub rohkem tegevusliine selliste aukude vältimiseks. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 24, 2012 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

Olen ka järjepidevalt sarja jälginud ning olen TrekRanger'iga täiesti nõus, et sissejuhatus sarja on kestnud juba 2 hooaega, suures plaanis, kuna korralikku madistamist pole toimunud või kui isegi on, siis sellest ei ole palju räägitud. Seda muidugi ka selletõttu, kuna keskendutakse ainult ühele inimgrupile ning kui info ei liigu, siis ei saa sellest ka vaatajad teada - suht loogiline.

Siiski ei saa ma öelda, et tegemist oleks kuidagimoodi halva sarjaga. Huvitavaid seiku tulnukate kohta ikka vaikselt tilgutatakse ning kuna see on seotud vangistatud lastega (harnessed kids), siis mõjutab see suurt osa inimesi ja muidugi avaldub ka nendevahelistes suhetes, mis paneb ka ennast teinekord mõtlema, mida mina võiksin sellises olukorras mõelda või teha.

Uute tulnukate näitamine hooaja lõpus tekitab hulga küsimusi. Kas tõesti on tegemist "heade tulnukatega", kes asuvad täielikult inimeste poolele, et "kalapeade" vastu võidelda või saab see olema lihtsalt pettemanööver, et hiljem ise Maa üle võtta, kuna tegemist on lihtsalt "kalapeade" konkurentidega. Igatahes loodan huviga, mis 3. hooajal saama hakkab ning tahaks ka, et rohkem üldist sõjategevust tulnukate vastu näidatakse, kuigi inimesi peaks kõigi eelduste järgi üsna hajusalt olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2012 2:15 pm    Teema: Vasta viitega

TV6 andis teada, et reede hilisõhtuti hakatakse näitama sarja Langev taevas. Uudishimust tegin saatekava lahti, et mida see hilisõhtu tähendab ja selleks on kell 01:05, mis tegelikult on suht öö juba Confused Ma pole päris kindel, kas sel reedel näidatakse alles esimest osa või juba teist, aga selle reedes saatekavas on igatahes selline numbrite kombinatsioon 1, 2.

Aga kes pole veel jõudnud esimest hooaega vaadata ja on selleks huvi, siis nüüd saab ka kodumaisest kanalist seda jälgida, mis on muidugi ainult tervitatav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Qerr
Kadett


Liitunud: 10 Aug 2012
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2012 10:33 am    Teema: Vasta viitega

Reede hilisõhtul polegi nii halb, laupäeval saab magada vähemalt. Järgmine tööpäev tavaliselt ei luba nii hilja asju vaadata.
_________________
Qerr
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2012 11:21 pm    Teema: Vasta viitega

Qerr kirjutas:
Reede hilisõhtul polegi nii halb, laupäeval saab magada vähemalt. Järgmine tööpäev tavaliselt ei luba nii hilja asju vaadata.


Seda küll, aga miks nad arvavad, et ulmet vaatavad inimesed peaksid olema öökullid, kes kaua üleval istuvad. Tore, et on tuldud vastu ja ei ole pandud aega pühapäeva õhtu peale, aga ma arvan, et nii nad endale vaatajaid küll juurde ei võida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Qerr
Kadett


Liitunud: 10 Aug 2012
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 25, 2012 9:37 am    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
Qerr kirjutas:
Reede hilisõhtul polegi nii halb, laupäeval saab magada vähemalt. Järgmine tööpäev tavaliselt ei luba nii hilja asju vaadata.


Seda küll, aga miks nad arvavad, et ulmet vaatavad inimesed peaksid olema öökullid, kes kaua üleval istuvad. Tore, et on tuldud vastu ja ei ole pandud aega pühapäeva õhtu peale, aga ma arvan, et nii nad endale vaatajaid küll juurde ei võida.

Küllap on see sama teema, et "prime hour" sarjaks ei sobi ja sellel hilisel ajal ainult tõelised friigid/fännid vaatavad (kes on küll tavaliselt selleks ajaks kõik väljasolevad hooajad läbi vaadanud). Aga sellegipoolest on hea teada, et vähemalt keegi vaevub näitama.
_________________
Qerr
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Okt 08, 2013 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

Avasin üle pika aja ka selle sarja teema ning siin olevat jutuajamist vaadates meenus mulle üks ammune postitus BSG alamfoorumist, kus üks teadjam liige selgitas, miks selliseid sarju hilisel kellaajal näidatakse. Võib-olla ei ole paljud lugejad seda postitust varem märganud, nii et toon selle tsitaadina siinkohal uuesti välja:

improv kirjutas:
Eksite TV3 ja sarja osas.

TV3 ei osta mitte ühtegi sarja iseseisvalt sisse. On kaks võimalust - ostetakse kas kogu Skandinaavia + Balti riikide peale kokku või siis ainult Balti riikide peale (siia kuuluvad peamiselt Venetsueela seebid, millest Skandinaavia undki pole näinud). On väga üksikud ühe riigi kesksed erandid - näiteks Vaprad & Ilusad, mis on eetris vaid Eestis.

Sarjade ostmisega on veel nii, et need hangitakse pakettidena, mitte ükshaaval ja eraldi. Battlestar Galactica ees jookseb Universali logo - tõenäoliselt osteti sisse suurem kogus mängufilme, millega kaasnes ka kohustus omandada mõni sari. Või osteti mõni kõva Universali toodetud sari ja sellega sokutati kaasa paar-kolm rämpssarja (niimoodi neid kehvi sarju ju müüaksegi - levitaja ütleb, et head sarja niisama eraldi ei müüda, peab mingit pahna ka juurde ostma). Hea näide on Lost ja Desperate Housewives - kaks ABC tippsarja, millega koos oli Kanal2 sunnitud ostma ka paraja portsu mängufilme (mida TV3 oli just viimase paari aasta jooksul lõputult leierdanud ja mille ostmine poleks Kanal2-le muidu pähegi tulnud - aga ABC-le väga meeldis, et sai kogu portsu teist korda maha ärida) ning mõningaid ebaatraktiivseid sarju nagu näiteks "Minevikuta mees", mida jällegi keegi poleks muidu ostma hakanud.

Hinna poolest kuulub BG 3.-4. kategooriasse - tegemist on ni¹isarjaga, mille hind on suhteliselt alla keskmise. Kõige kallimad ameerika sarjad on need, mida näidatakse põhikanalites (NBC, ABC, CBS, FOX), järgnevad ennast sissesöönud kaabelkanalid (näiteks HBO võib juba oma sarjade (Six Feet Under, Sopranos etc) eest päris palju küsida, ka Monk ja Nip/Tuc on endale nime teinud ja auhindu võitnud). Selliste pudipadikanalite sarjad nagu Battlestar Galactica on siis veel hinnaklassi võrra odavamad, nii "Nähtamatu mehe" kanti.

Kui suurema paketiga on selline reitinguõnnetus nagu Battlestar Galactica ära ostetud, on telekanal alati valiku ees, mida teha.
Võimalik on kehva sarja üldse mitte näidata - ostusumma kahjumisse kanda, samas jäävad ära tõlke-, montaazhi- ja eetrisselaskmise kulud. Sest on ju selge, et eesti televaataja ei salli ulmet ja isegi kui teha sellele sarjale miljoni krooni eest reklaami ja näidata seda miljonimängu asemel, ei vaataks seda keegi.
Parimal juhul võib selline sari saada eetriaja nii kella 23 või südaöö paiku - Alias ja vist veel mõni selline on sinna kategooriasse kerkinud.
Kui on rohkem seeriaid, võib näidata kella 3 ajal päeval, sest sinna mõttetusse auku pole ka tavaliselt midagi tarka panna - SeaQuest ja teised sarjad on selle "au" pälvinud, lihtsalt seepärast, et piinlik oleks seal kogu aeg A-rühma näidata ja mõni kuu võib ju vahepeal ka midagi muud olla. Battlestar Galactical on kahjuks liiga vähe osi selleks, kuu ajaga oleks kõik näidatud.
TV3 on siis otsustanud suhteliselt poolöise näitamise kasuks. Fännid peaksid olema tänulikud, et sarja lihtsalt maha ei kantud ja telekanal on valmis selle siiski eetrisse laskma. Sarja näitamine toodab TV3-le kahtlemata kahjumit, juba lintide transpordile kulub ilmselt rohkem raha, kui reklaamiga tagasi tuleb.
Fännide õnneks on tele-eeter veninud pikaks. Varem lõpetati südaöö paiku, siis kella 1-2 ajal, nüüd lastakse kella 3-4ni öösel välja. Peamiselt on seal hea näidata kordusi, aga ega neidki lõputult pole. Seepärast pannakse sinna öisele ajale nüüd ka mõni uus sari ja BG kuulub just sinna kategooriasse.

Selles osas on õigus shadowmanil, kes arvas, et TV3-s tegelevad saadete sisseostmise ja kavade koostamisega erinevad inimesed. TV3 tõesti ei otsusta selle üle, mis sisse ostetakse - sest ka Baltikumi jaoks ostetavate sarjade otsused ja paketid tulevad Rootsi omanikelt ja TV3 ei määra, millist filmi või sarja tema tahab - välja arvatud need üliharvad erandid nagu Vaprad & Ilusad.
Kohalik TV3 tegeleb ainult sellega, et need sisseostetud asjad kuidagi kavasse paigutada - kas üldse välja praakida või siis ikkagi ära näidata. Kui eeter lõpeks endiselt kella ühe paiku öösel, siis poleks Battlestar Galactica mingil juhul kavva ära mahtunud. Nüüd õnnekombel otsustati, et sitta temaga, näitame ära. Ilmselt said 2005. aastaga paljude sarjade kordamisõigused otsa ja uuel aastal lihtsalt tekkis öise eetri sisustamisega probleeme.



Teiseks siis väike uudis, et Falling Skies on uuendatud ka neljandaks hooajaks, mis juba harjumuspäraselt jõuab eetrisse järgmise aasta suvel.
Tsiteerin::
TNT has ordered a fourth season of Falling Skies, the epic drama produced by DreamWorks Television and executive producer Steven Spielberg and starring Noah Wyle. Currently airing Sundays at 10 p.m. (ET/PT), Falling Skies is averaging 5.8 million viewers in Live + 7 delivery and ranks as basic cable’s #1 scripted series with adults 18-49 and adults 25-54 for the summer-to-date. TNT plans to launch the 10-episode fourth season in summer 2014.

Allikas


Aga vahepeal on ka selle sarja kolmas hooaeg juba läbi saanud ning Ulmefoorumis pole keegi seda nähtavasti kommenteerinud. Kas asi selles, et keegi lihtsalt enam sarja ei vaata või sarnaselt minule ei viitsi siin kommenteerida, ma ei tea, aga katsun paar sõna kirja panna, sest ise vaatasin suvel kõik uued osad ära.

Kokkuvõtlikult ütleks, et sari on iga hooajaga järjest põnevamaks läinud. Kui kaks esimest hooaega olid veel mõnevõrra sarnased, siis kolmandas muutus sarja formaat paikseks jäämisega oluliselt ning ka tegelaste rollid muutusid märgatavalt, seda eriti muidugi seoses Tomi saamisega presidendiks. Volmide saabumine teise hooaja viimases episoodis muutis asjad jälle mõnevõrra põnevamaks ning kuigi mulle tundus, et nende osas info jagamisega kolmandas hooajas liigselt ja ebarealistlikult venitati, siis ometigi näitas see minu meelest piisavalt, et Falling Skies ei ole selline eriti "ohutut" tüüpi sari, kus asjad kunagi ei muutu. Kolmanda hooaja lõpp tekitas samas natuke kahetisi tundeid. Esiteks oli mul hea meel, et volmid ei osutunud ühest küljest ei suurteks sõpradeks ega teisest küljest ka mitte salakavalateks tõbrasteks, aga teisest küljest tekib tunne, et võib-olla liigutakse nüüd tagasi kahe esimese hooaja formaadi juurde, kus liigutakse pidevalt ringi. Mitte, et selles otseselt midagi halba oleks, lihtsalt ma kardan, et selline teemaarendus võib natuke korduvaks ja seeläbi igavaks muutuda.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 09, 2013 5:37 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin minagi kolmanda hooaja ära ning kuigi mõtlesin vahepeal ka midagi kirjutada, siis mingil põhjusel jäi see tegemata. Smile

Igal juhul nõustun eelkõnelejaga, et tegelikult on sari pidevalt põnevamaks läinud ja minu jaoks oli kolmas hooaeg esimene, mis oli algusest lõpuni päris kaasahaarav. Volmide tulek lisas senisele teemaarendusele kõvasti vürtsi ning minu arust oli ka nende rass väga oskuslikult kujundatud. Tegemist pole päris tavapäraste sci-fi tulnukatega ja näiteks Cochise'i tegelases oli juba algusest peale midagi sellist, mis ta väga huvitavaks ja salapäraseks muutis (kindlasti on siin suur roll ka väga heal näitlejatööl).

Kuigi hooaega oli üldiselt põnev vaadata ja esphenide korduvad katsed inimeste hulka "spioone" saata said päris huvitavad lahendused, siis võibolla ainukeseks suuremaks etteheiteks oleks minu poolt see, et lõppkokkuvõttes midagi oluliselt ikkagi ei muutunud.
Omamoodi vihjas olukorra muutumatusele ka hooaja lõpp kui linna kohal kõrguv esphenide baas asendati lihtsalt volmide emalaevaga, mis pani ka tegelased koheselt asjade üle järele mõtlema. Very Happy

Leian, et sarja edasise arengu seisukohast ongi võibolla volmid ühed võtmetähtsusega tegelased ning loodaks väga, et näeme nende tegemisi ohtralt ka järgmises hooajas. Nende päritolu ja eesmärk jäeti ikkagi väga lahtiseks ning usun, et hea tahtmise korral saaks volmide abil veel sarja väga huvitavalt edasi arendada.

Sarnaselt Enterprise'ile kardan ma kõige rohkem Falling Skies'i tagasi langemist esimese ja teise hooaja rütmi ning pigem loodan, et neljas hooaeg toob meile taaskord midagi uut ja huvitavat, mis viib sarja hoopis teistsuguste arenguteni. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group