Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TNG - Lemmikepisoodid

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2005 5:47 pm    Teema: TNG - Lemmikepisoodid Vasta viitega

Mis on teie arust TNG Top 3 episoodid?

Tean, et küsimusele on raske vastata, sest seitsme hooaja jooksul oli meeletult palju häid epidoode, kuid proovige välja noppida pärlid. Wink

1. "The Best of Both Worlds, Part I & II", sest tegu oli äärmiselt tempoka ja heade lahingustseenidega episoodiga, mis köitis vaatajat algusest lõpuni. Ühtlasi on minu arust tegu parima Borgide episoodiga Star Trek ajaloos üldse, sest nii head story't ma teist ei tea. Razz
See episood on äärmiselt hästi kokku pandud ning on läbi mõeldud viimse kaadrini. Nii head sujuvust ja nii head head sisu annab otsida.
Osale andis veelgi juurde suurepärane näitlejatöö, eriti Picardi (Patrick Stewart) poolt Locutus'sena.

2. "Redemption, Part I & II", sest see oli esimene episood, kus klingonite probleemind olid käsitletud nii detailselt ning tõi lõpu pikalt kestnud pingetele ja arusaamatustele Klingoni impeeriumis. Teiseks meelis mulle Worfi lojaalsuse näitamine, sest alles siis saime me tõeliselt tedada, et Worf on ikkagi eelkõige klingon ja on valmis võitlema oma rassi huvide eest. Cool
Sarnaselt eespool nimetatud episoodiga on tegu meisterlikult kokku pandud osaga, mis võinuks olla isegi film.

3. "All Good Things Come to an End, Part I & II" Ok, tean, et tegu oli sarja viimase episoodiga, kuid minu arust enam paremat lõppu kui Q tagasi toomine ja ajas rändamise kasutamine olla ei saanud, kuna Q'ga ju sarja ka alustati.
Hea idee oli ette võtta midagi nii võimsat nagu inimkonna hävingu päästmine, sest see hoidis vaataja kuni sarja viimaste minutiteni ninaga ekraani küljes. Pingele aitas kaasa ka kahtlus, sest vahepeal tekkis küll juba selline tunne, et äkki on kapten Picard lihtsalt vana ja dementne. Mr. Green
See lõpp oli isegi oluliselt parem kui paljude teiste ulmesarjade omad on olnud. Wink

Paluks teie arvamusi. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2005 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm... nimekiri tuleks pikk, oma 20 nime ikka Smile
Seega välja valisin kolm huvitavat - Chain of Command-i I & II, Cause and Effect ning Future Imperfect. Järjekord pole oluline. Esimene on minu arust üks parimaid Patrick Stewarti esitusi. Teine armas mäng aja ning ruumiga. Kolmas samuti huvitav kontseptsioon tulevikust a 'la thrillerite stiilis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Jan 29, 2005 7:11 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm....no ma pole TNG'd väga palju näinud, aga nimetaks hetkel ära sellised episoodid nagu:

1) "Yesterday's Enterprise" - Minu arvates väga kõva osa, suurepärane näitlejatöö ja lahe oli näha Enterprise-C'd.

2) "The Best of Both Worlds" - Samuti hea, kuigi teine osa jääb esimesele minu arvates selgelt alla. Põnev oli küll. "Death is irrelevant"...pani nagu mõtlema natuke... Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Nov 21, 2010 5:06 pm    Teema: Vasta viitega

Eelmisest postitusest juba peaaegu 6 aastat möödas ja selle aja jooksul on ka terve sari korralikult üle vaadatud ning paljud episoodid isegi mitu korda. Very Happy Teen siis uue kokkuvõtte enda arvates TNG parimatest osadest. Kolme üksikut episoodi, nagu teemapüstitus nõuab, on siiski raske välja valida, nii et üritan pigem leida igast hooajast midagi meeldejäävat.

Esimene hooaeg on minu jaoks TNG nõrgim ja sealt ma ühtegi head episoodi välja tuua ei oska. Teisest hooajast mainiks aga kindlasti ära episoodi The Measure of a Man, mis on minu arvates üks Star Trekki kõige paremini defineerivaid episoode üldse. Kolmandast hooajast väärivad esile tõstmist Who Watches the Watchers ja juba eelmises postis nimetatud Yesterday's Enterprise - esimene neist oma huvitava filosoofilise külje ja teine lihtsalt väga põneva ja kaasahaarava tegevustiku poolest. Viiendast hooajast on mulle enim meelde jäänud The Inner Light, kus Patrick Stewart tegi väga liigutava etteaste ning teiseks Darmok, mis sarnaselt ühele eelpool nimetatud episoodile kannab endas Star Treki väärtusi. Viimasena tooks välja kuuenda hooaja episoodi Chain of Command, mis oli minu arvates mõneti oma ajast ees ja meenutas kohati pigem BSG uusversiooni stiilis käsitlust ning samuti taaskord suurepärane näitlejatöö Patrick Stewarti poolt. Cool

Selline siis minu veidi kompetentsem kokkuvõte kui seda oli eelmine postitus.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group