Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Bedlam

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 09, 2011 3:06 am    Teema: Bedlam Vasta viitega

IMDB link

Sarja treilerit vaata siit (Jätab minu arvates tunduvalt parema mulje kui sari ise esimese osa põhjal Very Happy)
Mõned pildid sarjast

Bedlam on uus Briti müstikasari, mis algas käesoleva aasta veebruaris ja jookseb kanalil Sky Living. Sari keskendub grupile noortele, kes elavad kortermajaks muudetud endises psühhiaatriahaiglas ning kellest ühel on võime näha vaime.

Esimese episoodi põhjal võib öelda, et Bedlam suudab kohati tahtmise korral hirmutada küll, aga neid hetki oli kahjuks üsna vähe. Põhilise miinusena mainiks asjaolu, et umbkaudu 40-minutiline episood jäi esimese osa kohta natuke liiga pinnapealseks, seda nii tegelaste kui ka teemaarenduse poolest. Selles osas ei olnud tegu eriti tugeva algusega ja ma hindaks seda madalamalt võrreldes samuti äsja alanud sarjaga Outcasts, kuigi siin mängib rolli ka minu eelistus, mis kuulub pigem teaduslikule fantastikale kui õudusele ja fantaasiale.

Näitlejad tundusid oma rollides adekvaatsed, kuid nagu öeldud, jäid tegelased liiga pinnapealseks ja neil ei olnud selle lühikese aja jooksul võimalust ka kuhugi areneda. Samas ma ausalt öeldes ei näe antud seltskonna juures ka erilist potentsiaali tulevikus väga põnevate lugude jutustamiseks ning tõenäoliselt minnakse üle tüüpilisele "nädala ohu" formaadile. Mis iseenesest ei ole paha, aga sellise sarja näol ei ole kahjuks tegu millegi originaalsega ja ma ei märganud ka midagi muud, millega see teiste omasarnaste seast välja paista võiks. Tõenäoliselt mina isiklikult seda edasi vaatama ei hakka, aga äkki on sellest teemast siiski kellelegi abi ja muidugi ootaks ka teiste kommentaare. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group