Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lemmik tegelane SG-1's
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
anubis
Kadett


Liitunud: 26 Jan 2005
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Nelj Jan 27, 2005 10:16 am    Teema: Lemmik tegelane SG-1's Vasta viitega

Kes on teie lemmiktegelane Stargate SG-1's?
Endal on Jack O'Neill ja Teal'c.
Pahadest on kõige lahedamad Replicatorid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 27, 2005 11:31 am    Teema: Vasta viitega

Minu lemmik on igal juhul Teal'c, sest mulle meeldivad tema lahedad ütlused ja kommentaarid. Samuti on tegu väga hea näitlejaga, sest alguses ta ei näidanud ju välja ühtegi emotsiooni. Cool

O'Neill on ka muidugi super. Eriti meeldib mulle tema ütlus: "Oh for crying out loud" Mr. Green
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 27, 2005 1:06 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Minu lemmik on igal juhul Teal'c, sest mulle meeldivad tema lahedad ütlused ja kommentaarid. Samuti on tegu väga hea näitlejaga, sest alguses ta ei näidanud ju välja ühtegi emotsiooni. Cool

O'Neill on ka muidugi super. Eriti meeldib mulle tema ütlus: "Oh for crying out loud" Mr. Green


Jep, mul samad Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Nelj Jan 27, 2005 10:46 pm    Teema: Re: Lemmik tegelane SG-1s Vasta viitega

anubis kirjutas:

Pahadest on kõige lahedamad Replicatorid


Replicatorid olid lahedad seni, kuni nad inimesesarnasteks arenesid. Need human form replicatorid imho sakivad sajaga. Oleks vana tüüpi replicatorite teemat edasi arendatud ja rõhutud pigem kvantiteedile, oleks asi poole huvitavam. Miljon arutut sitikat, kelle vahel võib teatud tingimustel vabalt jalutada neid jalaga eemale togides, samas teinekord nende poolt suht kiirelt söödud saada, on palju põnevamad, kui üks mingine poolearune Fifth.

Minumeelest peakski sellistes scifi sarjades villanid olema pigem mingisugune võimas hirmuäratav rass (kui legositikaid rassiks nimetada võib, aga ma ei mõtle siin ainult neid, vaid üldisemalt. Näiteks ka wraithid Atlantisest), kelle normaalse elutegevuse kõrvaltulemuseks on lihtsalt meie Kangelaste elu igal võimalikul moel kibedaks tegemine ja Maa ohtu seadmine, mitte mingisugused üksikud haledad suurusehullustuse käes vaevlevad isikud, kellel on mingi kinnisideeks just SG1 tiimi (või mõne liikme) Eriti Julmal Viisil Tapmine.

Sellepärast mulle Fifthi sarnased tegelased ei meeldigi (ainsaks erandiks on võibolla Apophis, kes oli tõeliselt cool tegelinski). Loo point: vähem isetsejatest universumivalitsejaid. Suurt goa'uldide armeed või mehaaniliste sitikate kampa meie armsa planeedi vastu marssimas on tunduvalt lahedam vaadata, kui ühte võitmatut supersõdurit.

Millest ma siin rääkima pidingi... ahjaa, lemmiktegelasest. MacGyver öelda on vist liiga ebahuvitav, nii et ma ütlen parem Thor.

EDIT: naiivne oleks arvata, et selline tekst mul ilma typodeta tuli. Aga ma ei viitsi kontrollida, lihtsalt esimeses lauses kargas üks silma ja selle parandasin ära
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 28, 2005 2:57 pm    Teema: Re: Lemmik tegelane SG-1s Vasta viitega

shadowman kirjutas:


Suurt goa'uldide armeed või mehaaniliste sitikate kampa meie armsa planeedi vastu marssimas on tunduvalt lahedam vaadata, kui ühte võitmatut supersõdurit.


Just minu mõte. Kui on 1 supersõdur, siis puudub sõjal ja suurtel lahingutel mõte...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Jan 29, 2005 9:22 pm    Teema: Re: Lemmik tegelane SG-1s Vasta viitega

Minu lemmiktegelane on vist ka Teal'c, kui praegu mõtlema hakata. Razz

FLT kirjutas:

Just minu mõte. Kui on 1 supersõdur, siis puudub sõjal ja suurtel lahingutel mõte...


Aga seda on oluliselt odavam filmida! Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 29, 2005 11:01 pm    Teema: Re: Lemmik tegelane SG-1s Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Minu lemmiktegelane on vist ka Teal'c, kui praegu mõtlema hakata. Razz

FLT kirjutas:

Just minu mõte. Kui on 1 supersõdur, siis puudub sõjal ja suurtel lahingutel mõte...


Aga seda on oluliselt odavam filmida! Very Happy


Seda küll jah. Loodame, et tulevikus ikka tuleb häid lahinguid (nii maapinnal kui ka kosmoses).
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Psychokinetic_Hero
Kadett


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

OŃeal kindlalt, sest see tüüp on ikka megalahe vend.

Eriti vägev oli siis, kui ta sai Ancientide mõistuse enda sisse ja siis leiutas igasugu asju.
_________________
GFantasy is Reality.
I am GFantasy.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadow4night
Kadett


Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 7
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 10:51 am    Teema: Vasta viitega

tegelikult mul ühte kindlat lemikut ei olegi. terve sg-1 tiim meeldib mulle Razz aga O'Neill oma tüüpiliste naljade kommentaaridega on ikka tasemel Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ei ole mingit kahtlust et Jack O´Neill. Viimati nägin StarGate 8x01 osa ja seal oli kaks head nalja kohta.
Esimene oli see kus Jackson ja Tea´l'C olid Thor´i laeval ja rääkisid, et Jack on jääs ja jägmisel silmapilgul oli Jack ka laeva peal Very Happy Applause Laughing
Teine koht oli seal samas kus Jack küsis Teal'C´i juuste suhtes Very Happy Applause Laughing
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hathor
Kadett


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Püh Märts 20, 2005 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

Njaa....raske kedagi konkreetset välja tuua. Aaaga____pahad on üldiselt toredad: Hathor; goa'uldid jne jne
Aga kui SG-1 kohapealt võtta, siis O'Neill. Daniel kaa ... aegajalt --- sort of Very Happy Aga üheskoos on täiskomplekt Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Märts 21, 2005 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

Teal'c igal juhul. Ta on lihtsalt nii eriline. Ja O'Neill. Tema kildudest ei saa kunagi küllalt ja üldse oma olemisega on ta kuidagi... mõnus Wink .
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-mina-
Kadett


Liitunud: 29 Mai 2005
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Püh Mai 29, 2005 10:58 pm    Teema: Re: Lemmik tegelane SG-1s Vasta viitega

kindlasti Teal'c
tüüp on lihtsalt ideaalne selle rolli jaoks Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaber
Kadett


Liitunud: 31 Mai 2005
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Teis Mai 31, 2005 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

Teal'c on hea t6esti. tema "indeed" ja olemus on heaimad.
Season 8 Osades 1 ja 2 on tal ka hea ytlus, kui Thor ja Carter ajavad teaduslikku juttu (mustadest aukudest ja raadiolainete levimisest) ja carter ytleb, et undersandable. Teal'c:"Indeed, for some". see oli suht naljakas vaadata

O'Neill on kah yks suht l6bus tegelane. alates sellest kui human form replicatorid tal peas kolasid, kui ta oma teleskoobist r22kis, et see tal mitte naabrite vahtimiseks, ning ka fifth race oli tore.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 22, 2005 6:57 am    Teema: Vasta viitega

Teal'c
O'Neill on kuidagi liiga väiklane ja liiga loll, kuigi jah mõned killud on päris head.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 22, 2005 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Teal'c on ägedaim sarjas...
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

O' Neill ja Daniel
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

T'ealc ja Jacl on lahedad kujud. Ega ka teistel pole midagi viga. Kokku on nad hea kamp.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

Eelkõige Carter. Teal`c on ka muidugi lahe kuju.
O`Neill on sõjaväelase kohta ebaloomulikult lõdva tüüp.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-


Viimati muutis seda rincewind (Püh Apr 27, 2008 7:14 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2005 9:45 pm    Teema: Re: Lemmik tegelane SG-1s Vasta viitega

FLT kirjutas:
Enterprise kirjutas:
Minu lemmiktegelane on vist ka Teal'c, kui praegu mõtlema hakata. Razz

FLT kirjutas:

Just minu mõte. Kui on 1 supersõdur, siis puudub sõjal ja suurtel lahingutel mõte...


Aga seda on oluliselt odavam filmida! Very Happy


Seda küll jah. Loodame, et tulevikus ikka tuleb häid lahinguid (nii maapinnal kui ka kosmoses).


Ei tea kas Brad Wright on käinud siin foorumis lugemas või mitte, aga minu meelest on edasminek toiminud eriefektide koha pealt ("Lost City" oli juba hea, kuigi see on natuke vanem). Ordide rünnak "Beachhead"-is oli hea. Pole episoodi kus poleks kasutatud arvutianimatsioone. Atlantises on lahingud linna pärats ja wraithidega jne. Tarkvara vist muutub odavamaks või mehed teenivad rohkem, igatahes on minu meelest rohkem rõhku pandud suurematele lahingutele. Igatahes see on just see mida ma näha olen tahtunud. Loodame aga paremaid eriefekte ja suuremaid lahinguid Cool
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group