Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGU - 2x11 "Deliverance"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
16%
 16%  [ 2 ]
8
33%
 33%  [ 4 ]
7
16%
 16%  [ 2 ]
6
16%
 16%  [ 2 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
8%
 8%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
8%
 8%  [ 1 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 12

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Märts 03, 2011 6:48 pm    Teema: SGU - 2x11 "Deliverance" Vasta viitega

Et keegi SGU uut osa maha ei magaks, teeme teema varakult valmis. Smile

2x11 - "Deliverance"


Pildi allikas ja veel pilte episoodist


Sisututvustus GateWorldist:
Tsiteerin::
"The final 10 episodes pick up from December's jarring cliffhanger, where the Destiny encountered two warring races and an ally thought dead returned. In the Season 2.5 premiere, 'Deliverance,' the Destiny is now locked in a battle with a Drone Command Ship and surprised by the arrival of the aliens that abducted Rush and Chloe."


Episood läheb Syfy Channelis eetrisse 7. märtsil.

1 minuti ja 17 sekundi pikkust klippi episoodist võib näha siit.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 5:34 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti.

Kuigi episood ise midagi väga erilist polnud, siis eelmise hooaja poole lõpus lahtiseks jäänud otsad suudeti päris efektselt ühe osaga kokku tõmmata ja leian, et nüüd on iseenesest tegijatel väga hea edasi minna, sest käed on vabad ükskõik millisteks muutusteks.

Tihtipeale on sarja probleemiks olnud see, et tegevustik on liiga aeglane ja 40 minuti jooksul midagi eriti pingelist ei toimu, kuid käesolevat episoodi selles kindlasti süüdistada ei saa. Sündmusi oli palju ja lisaks saime näha ka uusi kosmoselahinguid, mida kindlasti vaatajad SGU suguselt ulmesarjalt oodanud on. Cool
Selgelt taheti BSG fännidele meele järele olla, sest nii lahingute stiil kui droonide cylonite sarnane olemus (isegi taustalugu oli kahtlaselt tuttav) viitasid selgelt BSG uusversioonile, kuid iseenesest ma seda miinuseks ei pea. Very Happy

Kuigi midagi väga olulist meeskonna jaoks lõppkokkuvõttes ei muutunud, ei saaks ka öelda, et tegemist oli tavalise reset stiilis osaga. Chloe probleem lahendati (mis on juba mõnda aega tüütuks vahepalaks olnud) ning lisaks toodi tagasi Telford, kelle saatuse osas eelmise hooaja poole lõpus kindlust polnud. Kahju, et Ursini rass nüüd lõplikult hävitati, kuid samas aitab seegi üksikasi tagasi vaatamata edasi liikuda.
Kindlasti aitab mainitud arengule kaasa ka Rushi viimaste minutite jutuajamine Chloe-iga, kus ta võttis kõik seni toimunud sündmused kokku ja järeldas, et järelikult oli kõik just sellisel kujul saatuse tahe (selle eest tõstsin ka oma hinnet 1 punkti võrra 8 peale).

Vähemalt mulle tundub, et tegijad üritasid käesoleva episoodiga lahtised otsad nii palju kui vähegi võimalik kokku tõmmata ja vaadata tulevikku. Sellest tulenevalt loodan väga, et järgnevad episoodid tulevad uudsed ja huvitavad ning sari suudab veel enne viimast osa millegagi üllatada. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"


Viimati muutis seda TrekRanger (Teis Märts 08, 2011 6:33 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

Mina hindasin uut osa kuue punktiga nagu ka eelmist osa. Actionit oli, kosmoselahinguid oli, teemaarendust oli. Aga põnevust minu jaoks ei olnud. Sellega ei taha ma öelda, nagu poleks sari varasemaga võrreldes paremaks muutunud, kuid SG1 ja SGA tasemest on see minu arvates veel kaugel.

Kui TrekRanger ütles, et otsad suudeti efektselt kokku tõmmata, siis minu arvates oli pigem tegu naasemisega status quo juurde - Chloe on jälle (peaaegu) endine, Telford on tagasi ja Ursinid said kõik surma. Ehk siis lõbus seltskond jätkab läbi kosmose reisimist. Pigem oleks võinud neid teemasid edasi arendada ja võtta õppust sellistelt sarjadelt nagu V ja The Event, mis minu hinnangul on ennast väga hästi ümber töötada suutnud.

Mis puutub Rushi, siis paistis ta seekord kuidagi oluliselt vähem antagonistlik kui varem. Kui eelkõneleja viitas siin episoodi lõpetanud jutuajamisele Rushi ja Chloe vahel, siis minul tekkis siiski kahtlus, et Rush ei pruukinud seda ilusat juttu tõsiselt mõelda. Natuke varem oli ta ju Volkeri ja Brody neid oma parimateks abilisteks nimetanuna minema saatnud, aga tunnistas siis Elile, et tegelikult oleksid nad lihtsalt jalgu jäänud. Very Happy Nii et Rushi tundes olen ma üsna kindel, et ta lihtsalt üritab teeselda, et on paremaks muutunud. Aga üldiselt see viimane stseen meeldis mulle ja ütleks, et Rushi ja Chloe omavaheline suhtlus mõjub tunduvalt huvitavama ja tõsiseltvõetavamana kui seda on Chloe ja Scotti suhe, kuigi asi on ka ilmselt selles, et Robert Carlyle on lihtsalt oluliselt parem näitleja.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

Nõustun, et episood huvitav ei olnud, kuid erinevalt eelkõnelejast leian, et edasiminekuks poleks saanud eriti palju paremat sündmuste käiku välja mõelda.
Kuna mulle viimase aja arengud eriti ei meeldinud, siis leian, et puhtalt lehelt alustamine kulub sarja viimasele hooaja poolele igati ära. Värskust on vaja ja päris alguses me tagasi pole, sest tegelaste läbielamised on ikka karakteriarenduses endiselt alles ja lisaks tuleb sarja jooksul püstitatud küsimustele aktiivselt vastuseid otsima hakata.

Leian, et väikeste tegevusliinide rägastik hakkas suurele küsimusele vastuse otsimist veidi segama ja ühtlasi usun, et nüüd on selle eesmärgi suunas kergem edasi liikuda. Eks aeg näitab, aga kui film peaks tulema, siis ootan sealt tõeliselt võimsaid avastusi ja igapäeva probleeme enam eriti palju näha ei tahaks. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 7 punkti.

Taakords pääseti kindlast surmast. Oli lahinguid, oli draamat (seda ei ole SGUs kunagi vähe). Ma ootasin seda episoodi kaua, kuid minu ootusi ta ei rahuldanud. Scott muutub tüütuks juba oma armuvaluga tulnukaplika üle. Natuke mul on kahju ka, et Chloe'st miski hübriid ei saanud, äkki ta oleks isegi kena olnud oma sinise nahatooniga Razz

Eli päästis taas päeva. Rush aga tegeleb (teades teda) manipuleerimisega, vaevalt, et ta nüüd leidis rahu kõigiga.

Nad võiks tegelikult Destiny "destiny" peale keskenduda, sellest ju sari räägib.. mingist missioonist. Ja siis need tulnukad, kes selle planeedi ja tähe tegid ja osad tiimikaaslased Maa-analoogilt tagasi Destiny'le toimetasid. Mõned osad veel jäänud, ehk nad jõuavad otsad kokku tõmmata. Ei tahaks nüüd, et sari katkestatakse ja ots jääb lahtiseks. Neid filme on lubatud (SGA filme mäletate, mida siiamaani pole tulnud?) aga pole tegemiseni jõutud.

Võib-olla on SGU minu jaoks ka liiga täiskasvanulik Very Happy mulle ikka meeldis see võrratu huumor ja tiimitöö, mis SG-1/SGA'd kaunistasid. Nad polnud läbi imbunud üleliigsete seksistseenidega ja muu säärasega. Kuigi viimasel ajal pole neid linadevahelisi stseene olnud (võtsid meid kuulda vist).

Ja pean ikka ära märkima, et see laev on miljoneid aastaid vana ja ikka talub sellist kolkimist Very Happy uskumatu lihtsalt.

Pool postitusest läks jälle küsimuste ja ootuste peale... aga elame-näeme. Neil on veel aega sarja kvaliteeti parandada. Aga selle osa kohta pole midagi rohkemat öelda.

JÄRGMISE OSA 2x12 'TWIN DESTINIES' PROMO

JÄRGMISE OSA 2x12 'TWIN DESTINIES' PROMO

JÄRGMISE OSA 2x12 'TWIN DESTINIES' PROMO

JÄRGMISE OSA 2x12 'TWIN DESTINIES' PROMO

/endspam (tundub parem, kui 2x11, eks?)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2011 9:10 pm    Teema: Vasta viitega

kawoosh kirjutas:
JÄRGMISE OSA 2x12 'TWIN DESTINIES' PROMO

/endspam (tundub parem, kui 2x11, eks?)


Tundub küll huvitavam. Very Happy Muuhulgas ka kaheminutiline sneak peek. Smile

Selles osas nõustun ka, et loodaks suuremat keskendumist peamistele tegevusliinidele ja mind huvitab väga, mismoodi Destiny missiooni temaatikat edasi arendatakse.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mina ootasin seda episoodi kaua ja pidin kenasti ikka pettuma... Batlar, vabandust Rush, vaevalt tõsiselt mõtles, mda ta ütles. Aga eks seda näha ole.

Kogu sündmustik oli tegelikult etteaimatav, kohe esimestest minutitest alates. Laeva kohta tekkis küsimus, et kas nad peavad pärast igat lahingus olnud mitutit ära vahetama selle juhtmed, mis koguaeg särisevad? Kuidagi veider... Episoodi lõpp oli aga täpselt reset-nupp...
Kui just Baltar ei hakka nüüd siniseks muutuma?
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 6:13 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Laeva kohta tekkis küsimus, et kas nad peavad pärast igat lahingus olnud mitutit ära vahetama selle juhtmed, mis koguaeg särisevad?


Ja kust nad neid juhtmeid ja muid varuosi juurde saavad? Very Happy


GateWorld raporteerib, et paraku ei toonud SGU ekraanile naasemine vaatajaid juurde ning episoodi vaatas vaid 1,035 miljonit vaatajat, mida on veel vähem kui eelmisel osal. Eks oma osa siin võib ka sellel olla, et osa vaatajatest on juba loobunud, sest on teada, et sari tühistati ja ei viitsi enam vaadata. Samas loodaks siiski, et MGM ei tee otsust filmide tegemiseks nende reitingute põhjal. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 10:24 am    Teema: Vasta viitega

8 punkti minu poolt. Ei tea, võibolla on teie kõigi ootused liiga kõrgeks aetud, aga mina küll ei pidanud pettuma. Tähendab olid mõned kohad, mis lahendati ehk liiga lihtsalt - näiteks, kus Ursinid oma lõpu leidsid ja seda näidati ainult täpikesena monitori peal ja mitte suurejoonelise plahvatusena tegelikult kosmoses ja siis Chloe lihtne transformatsioon tagasi inimeseks, kuigi meeldiv oli see, et midagi jäi sellest protsessist ikkagi temasse alles. Ma väikest viisi ootasin ka seda, et kui nad selle drooni laeva tõid ja uurima asusid, et droon oleks üles ärganud ja veidi pahandust teinud... aga noh, mindi turvalisemat teed pidi ja võibolla olekski see olnud veidi ülepingutatuna ja otsitud tegevusena.

...mis puutub juhtmetesse ja kust nad neid võtavad Laughing siis need juhtmed võivad tulla laeva nendest osadest, mida nad ei kasuta või mida ei ole enam võimalik kasutada... näiteks.


Viimati muutis seda Artzz (Laup Märts 19, 2011 11:19 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 10:49 am    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
...mis puutub juhtmetesse ja kust nad neid võtavad Laughing siis need juhtmed võivad tulla laeva nendest osadest, mida nad ei kasuta või mida ei ole enam võimalik kasutada... näiteks.[/i]


Spoilerina ütlen ära, et tegelikult järgmises osas vastatakse sellele küsimusele. Very Happy Aga tol hetkel ma seda veel ei teadnud.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alziz
Leitnant


Liitunud: 5 Märts 2007
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2011 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Heheee... SGU on tagasi... Smile

Mulle suhetliselt see osa meeldis... panin 9 punkti... Oli plahvatusi... kõik teemad lahendati... väga huvitav oli... Kui ainult rohkem selliseid osi oleks... ainult cherry on the top nagu jäi puudu... muidu väga korralik osa... ei mingit tavapärast venitamist... Smile

ja Enterprise... tänud tähelepanu pööramast seriaalile V... vaatsin trailerit ja otsustan selle ära vaadata... kahju ainult, et seal Adrial juuksed maha on aetud Wink
_________________
Hyperion
Emperor of ALZIZ Empire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group