Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGU - 2x12 "Twin Destinies"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
16%
 16%  [ 2 ]
9
50%
 50%  [ 6 ]
8
16%
 16%  [ 2 ]
7
8%
 8%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
8%
 8%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 12

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2011 1:41 pm    Teema: SGU - 2x12 "Twin Destinies" Vasta viitega

2x12 - "Twin Destinies"


Pildi allikas ja veel 36 pilti sellest episoodist

Sisututvustus Daemon's TV poolt:
Tsiteerin::
Eli finds a way to use the Stargate to return to Earth, but Rush isn’t convinced that the process is safe. The rest of the crew believes that Eli can do it… until another Rush travels from the future to warn them.


Kaheminutiline sneak peek
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 5:33 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 15, 2011 12:08 pm    Teema: Vasta viitega

Taaskord 8 punkti.

Selge see, et ootused olid episoodile oluliselt kõrgemad, kuid samas tuleks öelda, et tegemist oli terve hooaja kõige pingelisema episoodiga. Kuigi lõpplahendus oli enam-vähem etteaimatav, ei vähendanud see minu hinnangul sündmuste põnevust.

Kui episoodil oleks olnud mingid tõsisemad tagajärjed, siis oleks võinud tegemist olla ka 10 punkti väärilise osaga, kuid kuna lõpu poole langeti ikkagi mingil määral mugavustsooni, siis ei saa päris maksimumi panna. Smile

Üldiselt hindan aga käesoleva osa juures eelkõige seda, et tegevustik oli päris hästi läbi mõeldud ja tegijate püüdlused sarja tempo tõstmisel on silmnähtavad. Lisaks tuleks öelda, et näitlejad tõesti pingutasid ja see andis tervele atmosfäärile senisest realistlikuma elemendi. Eriti tuleks välja tuua uus Rushi ja Youngi vaheline usaldussuhe, mida kantakse hetkel vägagi usutavalt välja.

Mõnevõrra on kahju, et mõlemad teisiktegelased nii kiirelt kõrvaldati, kuid samas ei saa öelda, et seda tehti lihtsakoeliselt. Pealegi on täitsa võimalik, et teine Rush tuleb veel mingis muus vormis tagasi.

Lisapunktid läksid kirja minu poolt ka selle eest, et Destiny meeskonnal õnnestus oma varusid kavalal moel uuendada ehk siis teise Destiny arvelt. Teiseks oli kiiduväärt, et teise meeskonna surma ei suhtutud nagu mingisse alternatiivsesse timeline-i ja nende hukkumist võeti tõsiselt (osaliselt aitab sellele kaasa ka asjaolu, et ellu jäi teine Telford).

Kuigi midagi üllatavat polnud, siis mulle sarja kurss antud hetkel meeldib ja tõesti kahju, et tegijatel ei lasta asju loomulikus tempos edasi viia. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 15, 2011 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti.

Hea osa oli. Topelt-tegelased ja puha. See on üks neist time-travel versioonidest, mis mulle peale lähevad.

Promost ma ei oleks võinud arvata, et ajarändega episood tuleb, aga seda ta oli. Ajarändur Rush tuli tagasi aga ta ei jäänud püsima (seda oligi arvata). Ta vist kasutas seda maagilist aparaati, mis eelmise venna kuidagi.. ära hajutas? The possible ascending machine kui minult küsida. Ning mind väga liigutas ajarändurist laeva nägemine Destiny pardalt.. tundus lihtsalt võimas. Selline ta siis on, tükk metalli tohutu potentsiaaliga. Sel hetkel ma kusjuures meenutasin, miks ma üldse vaatama hakkasin SGU'd. Lugu, teema, plot.. misiganes - see on ju hea. Laev, miljoneid aastaid tagasi lendu saadetud ja unustatud. Ning see kaader pani mõtlema, et ei saa vanakest ikka jätta sedasi, kord ta unustati, enam ei tohi. Mingu lõpuni välja, tehku ilus lõpp sellele saagale. Tõesti kahju, et ta lõppeb. Syfy'l peaks enda pärast häbi olema. Aga ega nemadki süüdi ole, et Lucien Alliance tungis võtteplatsile ja selle hävitas >.>

Tagasi episoodi juurde >>>>>>>>

Ajarändur Destiny tükkideks võtmine oli hiilgav mõte. Ma loodan, et nad said selle parandusroboti. Nad võtsid ikka kõike.. ravimid, taimed. Ehitavad vanakese uuesti ülesse. Ja kindlasti on neil nüüd kolm ülikonda ka. Veel üks küsimus laiale ringile: Ajarändur Rushi süstik saadi tagasi - see peaks olema nüüd kolmas toimiv süstik neil? Üks, mis oli juba alguses, teine, mis tuli tagasi müstiliselt planeedilt, kolmas ei toiminud (selles peaks Chloe isa surnukeha ikka veel olema). Ja nüüd siis ajarändur Rushi oma. Või olen ma midagi segi ajanud?

Lõpukaadritest niipalju, et ajarändur Rush varjab midagi - saite isegi sellest aru. Ajarändur Telford jäi ilusti elama - huvitav mis lugu tema räägib. Ta ei või teada, mis laeval juhtus, kui tema juba läinud oli... või äkki juba originaallugu polnud päris õige. Kuid Rush poleks nii idioot, et saboteerida kõiki inimelusid.

Vahepeal mõtlesin ka, et kui ajarändur Destiny poleks tähe sisse vajunud, oleks võinud ta blueberry tulnukatele jätta. Oleks ühed vaenlased seljast ära. Ja ma lootsin näha, kuidas Eli arendab nende droonide mõtet edasi.. mõelge, Destiny'l oma armee droone - võib-olla selleni veel jõutakse tulevikus.

Kuid see osa andis Universe'le palju hoogu juurde minu silmis. Inimsuhtetes oli näha arengut. Ja nad kasutasid üle pika aja täheväravat. Seda ketast pole ma 10 osa aktiivsena näinud.

Ja nagu alati, spoilermonster paneb lingi lõpetuseks:

********** JÄRGMISE OSA '2x13 ALLIANCES' PROMO **********

********** JÄRGMISE OSA '2x13 ALLIANCES' PROMO **********

********** JÄRGMISE OSA '2x13 ALLIANCES' PROMO **********
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 15, 2011 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

Jätan jälle hindamata. Lihtsalt ei suuda hinnata.

Pingeline episood oli tõesti, erieffekte oli kenasti, näitlejatöö oli hea. Aga millest ma aru ei saa on see, et kumb Destiny siis ajas rändas? Kui Ajaränduri oma, siis tekib Telfordi küsimus, ta saabus täpselt õigel ajal (12h tulevikus?) Maale, ehk siis ta saabus Maale õigel ajal aga enda jaoks minevikus? Või rändas ajas kogemata mingi imemoodustpidi peategelaste Destiny tulevikku.... Just selle teise Telfordi lugu paneb kahtlema kõiges, just see, et see sõdur ütles talle, et "ainult 1 tuli läbi". Väga kahtlane...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2011 11:10 am    Teema: Vasta viitega

Meil oli võimalus näha kahte laeva. Laev, millel osa algas, oli meie Destiny. Laev, mida kohtasime tähe juures, oli alternatiivajaliini ehk ajarändur-Destiny. Avades ussiaugu toimus terve laeva liikumine ajas tagasi, 12 tundi siis täpsemalt. Mingil hetkel meie ajaliinis, kohtusime ajaränduriga, ehk siis kaks ajaliini jooksid nö kokku. Mingi hetk ajaliinis, mida me vaatlesime osa alguses, oli kõiki inimesi topelt, sh inimesed, kes alternatiivse laeva ehk ajaränduri peal kadunuks jäid kasutades ussiauku. Telford läks läbi ja jõudis varem kohale, sest tegu oli tuleviku-Telfordiga, kes läks läbi augu meie vaadeldavas ajaliinis mitte enda omas, sest vastasel juhul me ei teaks sellest midagi (me ei ela tulevikus vaid olevikus).

Mingi hetk said kaks laeva kokku, pärast seda, kui ajarändurist Destiny Rush kontrollis, kas kõik pääsesid laevalt. Selgus, et ainult Telford pääses. Ta läks hoiatama tähe juurde alles saabuvad meie ajaliini Destinyt. Sel hetkel kahe ajaliini laevad said kokku ja muutusid üheks. Enne, kui ajarändur hävis tähes.

Ideejärgi pidigi Telford saabuma nö varem meie ajaliini Maale (sest ajarändur Destiny jõudis varem täheni ja kasutas ussiauku meie ajaliinis liikumiseks Maale), aga hiljem meie ajaliini järgi nende ajaliini Maale. Seega kõik on õige. Mingi hetk oleksid pidanud meie ajaliinis jälgitavad läbi minema ja kaks Telfordi oleks kokku saanud. Aga jah, nad ei oleks samal ajal läbi tulnud, eelnevalt nimetatud põhjuste tõttu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2011 8:30 pm    Teema: Vasta viitega

Ütleks kohe ära, et kindlasti oli minu arvates tegu seni hooaja parima osaga. Teisest küljest olid sellel nii SGU-le kui ka muidu teistele ulmesarjadele tüüpilised puudused ehk siis siin juba eelnevalt välja toodud mugavustsooni langemine ajaränduritest teisikute tapmise näol. Minu arvates oleks olnud palju lõbusam, kui edaspidi oleks sarjas kaks Rushi. Very Happy

Seda, et tegu on kas alternatiivuniversumit või teist ajaliini käsitleva episoodiga, oli minu arvates selge juba episoodi nimest, aga üldiselt suutis osa mind vähemalt SGU kontekstis siiski positiivselt üllatada. Muuhulgas meeldis mulle see, et meeles oli peetud väikeseid detaile minevikust, nagu Scotti laps nt ja samuti see, et poldud ära unustatud sõbralikku LA tegelast.

Youngi ja Rushi vastleitud austus üksteise suhtes tundus mõnevõrra kummaline, aga minu arvates rakendati piisavalt hästi loo teenistusse. Siiski oli raske uskuda, et nii paljud neist oleksid valmis laevale jääma, arvestades eriti missugustes tingimustes neil seal elada tuleb. Aga kas kellelegi teisele ei tundunud, et Telfordi käitumine oli seekord mõneti kummaline? Jäi mulje, nagu oleks tal olnud mingi salakaval plaan ning asjaolu, et ta tahtis kindlasti olla esimene, kes läbi värava astub ning et tema ainsana Maale kohale jõudis, muutis asja veelgi kahtlasemaks.

Visuaalefektid olid väga head ja nõustun kawooshiga, et raskelt vigastatud Destiny nägemine teise Destiny pardalt oli võimas ja mõtlemapanev hetk.

8 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2011 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

Kahtlane on see ajarändur Telford, sest ta jõudis ju Maale ju enda jaoks õigel ajal ja kui Rush kontrollis, siis õeldi selgelt, et "ainult 1 tuli läbi", täpselt nii nagu nad oskasid oodata. Aga kuidas? Destiny polnud ju veel valmiski tol hetkel, ta oli mitu tundi eemal tähest, idee järgi oleks pidanud Telford lendama ju need samad mitmed tunnid ajas tagasi ja SGCle oleks pidanud olema see üllatus, et lausa nii vara jõutakse ja nad oleks pidanud kohe aru saama, et tegu on ajasränduriga. Liiga mugavaks mindi ja see rikkus ära mu meelest
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 17, 2011 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

Telfordi käitumine tundus mullegi tegelikult väga kummaline ja paistis, et teine Rush ka midagi selles osas aimas.
Täpselt ei oska öelda milles asi võib olla, kuid mulle jäi mulje, et Telford oleks teise Rushi tapnud kui seda "õnnetust" poleks juhtunud. Very Happy

Kuna aga antud teema püstitati, siis saame tõenäoliselt ka tulevikus selle kohta mingit informatsiooni. Igal juhul on selge, et Telford muutub järjest ohtlikumaks tegelaseks (saatana käsilane Twisted Evil).
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2011 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

Mis puutub ajas rändamisse, siis see on üldiselt nii libe tee, et ei julgeks selle loogika koha pealt sõna võtma hakata. Ütleks igaks juhuks ainult niipalju, et ajas rändamine ei pruugi tähendada otseselt ruumis rändamist.

Enne unustasin mainida, et minu lemmikstseeniks terves episoodis oli see, kui Telford originaalses ajaliinis ähvardas kõiki, et võib sundida neid jõuga läbi värava minema, siis Greer ütles selle peale "Good luck with that" - nendele, kes seda ei näinud, on sõnadega seda raske edasi anda, aga see oli totaalselt badass moment. Very Happy


Aga nüüd väike halb uudis ka - episoodi vaatas alla miljoni inimese:
Tsiteerin::
The cancellation shadow is looming large over Stargate Universe‘s live ratings. An estimated 928,000 viewers in the U.S. (Live + Same Day) tuned in for “Twin Destinies” on Monday night.

This is a drop of 10 percent from last week’s mid-season premiere, and SGU‘s third trip south of the 1 million line (chart). It is also the series’ lowest to date — not a great surprise, considering that Syfy cancelled the show back in December.

Allikas
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2011 8:16 pm    Teema: Vasta viitega

7p. lihtsalt põhimõtte pärast. tegu on saasta sarjaga ja ei ole nõus rohkem andma kuigi iseenesest oli ehk 1p jagu rohkem väärt. väga loodan et viimased osad suudavad natukegi rohkemat pakkuda.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 12:10 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
totaalselt badass moment. Very Happy


Olen sinuga täiesti nõus, see väike asi pani tõepoolest muigama ja mõjus ka mulle väga positiivselt. Smile

Lihtsalt tore vaadata kui hästi Greeri osatäitja oma rolli sisse elanud on ja kui veenvalt ta oma osa välja mängib. Selline lause oli selles olukorras temalt igati oodatud. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 11:18 am    Teema: Vasta viitega

9 punkti. Mõnus ja pingeline osa oli.

Ajarändamise sisse toomine oli jällegi tore vaheldus, kuigi küsimusi selles osas tekkis mitmeid. Püüdsin asja endale selgeks teha, et kuidas see kogu rändamine ikkagi toimus, sest kahtlaseid asjaolusid ikkagi oli. Õnneks Kawoosh suunas mu mõtted õigesse suunda, et ussiaugu avamisel rändas kogu laev koos kõigi inimestega 12 tundi ajas tagasi, sest muidu oleks jäänud mulje, et tuleviku-Rush rändas üksinda koos laevaga pärast kõigi ussiaugu läbimist ajas tagasi. Nii. Siis tuleviku-Telford rändas teise Telfordi olevikus Maale ja siin tekib mul sarnane küsimus FLT'ga, et miks ei tekkinud oleviku maalastel küsimust, et miks Telford nii vara tagasi jõudis, sest katseni pidi sel hetkel jääma veel 12 tundi...

Enterprise kirjutas:
Mis puutub ajas rändamisse, siis see on üldiselt nii libe tee, et ei julgeks selle loogika koha pealt sõna võtma hakata. Ütleks igaks juhuks ainult niipalju, et ajas rändamine ei pruugi tähendada otseselt ruumis rändamist.


Kommenteeriks Enterprise'i ütlust nii, et filmides ja sarjades kajastatud ajas rändamine ei tähendagi ruumis rändamist, sest koht jääb ju alati samaks, muutub ainult aeg. Kui aga püüda seletada ajas rändamist füüsika seaduste järgi, siis see on juba liiga keeruline, et mingit mõstlikku arutelu korraldada. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 6:30 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle tundub, et kogu laev rändas ajas tagasi samal hetkel kui nad värava avasid ja seepärast Telfordi teemat ei tekkinudki.. Kui Rush kividega ühendust võttis, oli juba juppaega vist juba möödas. Peab vist veel paar korda vaatama, et selgemat pilti saada... Very Happy
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

Juppaega öödas jah, aga teine Destiny polnud veel päikese juureski, niiet ikkagi oli kahtlane, et Telford jõudis juba kohale.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alziz
Leitnant


Liitunud: 5 Märts 2007
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 12, 2011 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei olnud midagi ennem uurinud ja polnud mingeid ootusi... lihtsalt vaatasin ja tuli välja Supper osa! 10 p

Väga mõnus osa oli... pinge kõrgel koguaeg... aga mõnusalt...

Ja kahe Destiny nägemine tekitas ikka eriliselt mõnus tunde.... oleks võind seda isegi pikemalt näidata mingi eriti space-soundtracki taustal... Lahe!

Mis mind aga alati tohutult häirib, et miks alati igas ulme seriaalis kui tekib kaks teisikut, siis on vaja tavalislet alati kas sama osa või hiljemalt ülejärgmises osas teisik ära tappa... miks ometi ei oleks võinud olla nii, et jääbki kaks Rushi... ma arvan, et see kahe Rushi toomine on effektide poolelt palju lihtsam, kui kosmoselahingu loomine... miks nad ometi seda ei tee... vaatajad on selleks valmis... kõige pikemalt olen näinud, kui Farscape'i peategelane kahestus kuigi siis need kaks tegelast ajasid alati üksteisest eraldi asju... ja lõpuks ikka üks sai surma... see oleks nagu super olnud... ja Telford oli kuidagi eriti ebameeldiv kuju... Nagu natuke kergendus tuli, kui ta 1000 volti sai... see oleks nagu ülimegasuper olnud kui nüüsest olekski alati 2 rushi olnud.... nad oleks võinud kutsuda neid Rush1 ja Rush2....
_________________
Hyperion
Emperor of ALZIZ Empire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group