Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Witcher mänguseeria

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 5:15 pm    Teema: Witcher mänguseeria Vasta viitega

Witcheri mängude näol on siis tegemist Poola kirjaniku Andrzej Sapkowski raamatutele põhinevas maailmas toimuva fantasy RPG-ga. Lisainfo raamatute kohta.

Mängust endast. Tegu on vägagi sünge ja täiskasvanuliku mänguga. Tegevus toimub keskaegses fantasy maailmas ja jälgib peategelast Geraltit, kes on Witcher(rändavad koletisekütid, ebaloomulike võimetega). Mängu võlu seisneb moraalsetes valikutes ja selles, et kõik pole alati must ja valge ning mõni valik alguses võib hiljem tõsiselt kätte maksta.

Minu jaoks isiklikult on Witcher endiselt üks parimaid RPG-si. Tegu ei ole puhtalt hack and slashiga. Muidugi on ka palju kriitikat, nagu näiteks et liiga tavaline või midagi sellist ja peategelane tundub liiga puine vms. Seepärast soovitaksingi kindlasti kui see mäng hankida siis võtta Witcher: Enhanced Version, kuhu lisati meeletult palju voice castingut jne, kuna alguses oli mäng ainult poola keeles täielik.

Suurimat poleemikat avalikuses valmistas mängu "Sex Cardid". Nimelt on võimalik magatada meeletutes kogustes naisi seal ja siis saada kaart kuhu on maalitud siis selline poolerootiline pilt naisest keda magatasid ja neid pilte siis saad hiljem igahetk oma journalist vaadata. Ja nagu arvata võib pidid poolakad USA turu jaoks neid kaarte hiljem tsenseerima Very Happy
Väike ülevaade siis kõigist kaartidest


Kindlasti võib öelda, et tegu pole RPG jumalusega, täiesti ideaalse mänguga jne. Leidub palju asju, mis võiksid paremad olla ja ehk on tibake liiga lineaarse mänguga tegemist, kuid minu isiklik arvamus on, et kui vähekegi on huvi rpg-de vastu tuleks seda mängu proovida.

Väike hoiatus kõigile, kes esimest korda mängima hakkavad. Mängu algus võib tibake igav ja jama olla, aga niipea kui pääsed linna sisse ära muutub mäng kordades ja kordades paremaks.

Lisan ka väikese traileri. http://www.youtube.com/watch?v=jgcJttENurE&feature=related

Intro video meeldib rohkem: http://www.youtube.com/watch?v=NZcsNE6wCHI
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

umbkaudu 60 päeva pärast tulemas siis Witcher 2.

hetkel mingit pikemat juttu ei räägiks vaid lisaks mõned videod.

Gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=MhFFMU-k9m8

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=otRU79Rdh_0

Tsiteerin::
The second instalment in the RPG saga about the Witcher, Geralt of Rivia, features a thoroughly engrossing, mature storyline defining new standards for thought-provoking, non-linear game narration. In addition to an epic story, the game features an original, brutal combat system that uniquely combines tactical elements with dynamic action.

A new, modern game engine, responsible both for beautiful visuals and sophisticated game mechanics puts players in the most lively and believable world ever created in an RPG game. A captivating story, dynamic combat system, beautiful graphics, and everything else that made the original Witcher such a great game are now executed in a much more advanced and sophisticated way.


Homepage
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Esm Märts 21, 2011 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

Kas tõesti ei leidu kedagi siin foorumil, kes oleks witcherit mänginud või vähemalt plaanib teist osa mängida ja avaldaks mõningaid arvamusi vms? Very Happy
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Märts 21, 2011 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ei ole kahjuks mänginud, kuigi lähemalt uurides tundub isegi päris huvitavana. Samas see ¾anr ei kuulu minu lemmikute hulka, nii et ma kahtlen, et lähiajal ette võtan. Very Happy

Aga julgustaks omalt poolt teisi arvamust avaldama, sest kui teiste hinnangud on kiitvad, siis on ka endal lihtsalt asi kätte võtta. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 22, 2011 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu ma juba ME2 teemas ütlesin, siis minu arust näeb mäng väga hea välja ja ma kohe kindlasti kavatsen seda mängida, aga kahjuks ei oska ma praegu rohkem midagi kaasa rääkida. Ma pole esimest mängu mänginud ja ei ole ka kursis Witcher 2e uudistega (olen vaadanud ainult paari trailerit).
Kui 2. mäng välja tuleb või kui mul peaks vahepeal aega tekkima, et 1. osa mängida, siis võib päris kindel olla, et ma siia teemasse oma muljeid jagama tulen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Reede Apr 08, 2011 11:00 am    Teema: Vasta viitega

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=ru&ie=UTF-8&sl=pl&tl=en&u=http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163,9392428,Wiedzmin_2___relacja_na_zywo_.html&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhgdAFy-KWxokeHsycIVJSk3tcWfNQ


nom nom can't wait
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group