Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ENT - 4x11 "Observer Effect"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda episoodi?
10
25%
 25%  [ 1 ]
9
50%
 50%  [ 2 ]
8
25%
 25%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 4

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 28, 2005 7:23 pm    Teema: ENT - 4x11 "Observer Effect" Vasta viitega

Nii, see oli nüüd kindlasti üks parimaid Enterprise'i episoode, mis kunagi üldse on olnud.

10 punkti ilma mingi kahtluseta. Cool

Taas on väga raske seletada miks see mulle nii väga meeldis, aga toon siis paar põhjust:

1. Ta oli teistest episoodidest väga erinev ja seal ei olnud erinevalt enamustest mitteühtegi eriefekti peale laeva ja shuttlepod'i näitamise, meenusid vanad head TOS episoodid. See oli seega klassika uues kuues.

2. Osa oli äärmiselt hästi läbi mõeldud ning ma ei leidnud mitteühtegi asja, mille kallal nuriseda tuleks.
Episoodi tegi tõeliseks pärliks just see, et efektidele ei pandud mingit rõhku ning kogu panus pandi näitlejatööle ja kvaliteetsetele dialoogidele.

3. Selle osa algus oli rohkem kui kümme punkti, sest vaataja võis esimese hooga mõelda, et kuidas küll Reed ja Mayweather said nii hästi malet mängida ning pidada seda elementaarseks mänguks. Mr. Green
Minu arust paremat algust ei ole kunagi Enterprise'i sarjas olnud. Wink

Enam paremaks lihtsalt ei anna minna,

Suur, suur kiitus tegijatele, seda ma olin oodanud pikka aega. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Jan 28, 2005 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

Malemäng võttis mind küll pahviks. Ma saaks aru kui Data oleks nii enesekindel või siis äärmisel juhul T'Pol Smile Äge osa jah. 9 Panin, kuna 9,5 ei saa panna ja 10t hoian ikka just in case. Samuti meeldus mulle väga, et ka keegi teine peale kuldse kolmiku (Archer, Trip ja T'Pol) said sõnaõigust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti siis minu poolt. Cool

Oli tõepoolest põnevalt tehtud, kuigi eriefektide puudumise tõttu arusaadavalt "bottle show", ehk siis odavalt tehtud. Samas on meile hooaja ülejäänud osadeks lubatud tõeliselt palju eriefekte sisaldavaid lõike, niiet....
Enivei, mis ma sellest ikka rohkem jahun. Eriefektide puudumine tuli tegelikult kasuks ja sundis tegijaid ehk rohkem asja sisulisele küljele mõtlema.
Näitlejatöö oli väga hea, neile kindlalt 10 punkti. Iga kord oli võimalik tulnukatel kergelt vahet teha, olgugi, et nad erinevates inimestes olid. Mille üle natuke nuriseks, on see, et nö. õpipoiss oli Mayweatheri kehas ja kogenud jälgija Reedi kehas, sest need on neile ka NX-01'e meeskonnaliikmetena tavapärased rollid, vastupidist oleks seetõttu ehk huvitavamgi näha olnud. Ka Trip ja Hoshi mõjusid koos usutavalt, aga ma loodan, et nüüd kui Tripi ja T'Poli vahel kõik läbi on, ei hakata neid kahte kokku sobitama. Razz
Kõige parem koht oli igatahes see, kui surnud Trip ja Hoshi üles tõusid ja vaidlema hakkasid. Laughing Archeri nägu oli küll selline, et....
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group