Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Texase mootorsaemõrvad

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 11:45 am    Teema: Texase mootorsaemõrvad Vasta viitega

niih.. Kuna ma panin t2hele et siin on v8imalik yles panna 8udus filmide teema siis kasutan seda v8imalust r22kida oma sydamelt.

Paljud r22givad et see film jummala 2ge ja k6ik kiljusid ja bla bla bla

Tegelt oli asi ju jummala n6me.. mis sest et tegu oli nn t6estisyndind looga oli reziss88ri t88 n6rk.. inimesed kes n2itlesid olid tehtud nii abituks kui v2hegi v6imalik ja seega k6ik oli ebareaalne... yldse t2nap2eva AMEERIKA 6udusfilm on Moraalile toetudes masendavaks muutund ( MORAAL : happy end peab olema) ja seega on asi t2iesti 6udne.... nii 30 aastat tagasi tehti vahvamaid 6udukaid peab mainima... need mida ma n2ind olen.... mis te arvate t2nap2eva 6udusfilmidest...
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

Kusjuures, minul ei ole need tüüpilised ameerikalikud a la keegi-ajab-kedagi-mootorsaega-taga-ja-verd-päid-ja-soolikaid-lendab-filmid kunagi mingeid judinaid esile kutsunud. Vastikud on need filmid küll, aga mitte õudsed. Kuna aga inimeste psüühika ja närvikava on ka erinevad, siis ma teiste eest ei hakka rääkima. Mõni ei saa isegi Politsekroonikat ja selliseid asju vaadata.

Ma ei tea, kas olen imelik, aga ma ei ole senini veel näinud ühtegi õudukat, mida vaadates oleksin tõesti päriselt kartma hakanud. Isegi kui tahaks Mr. Green
Kõige vastikumad on minu meelest need õudukad, kus kuskil haiglates laipadega mängitakse, kunagi oli üks selline film, "Kooma" oli vist pealkiri. See oli hästi natukene õudne aga ma olin siis noorem kah.
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 1:27 pm    Teema: :) Vasta viitega

Tegelikult ma arvan et need 6udukad on rohkem selleks m6eldud et .. noorpaar l2heb koos kinno ja siis m6lemad asuvad oma rolli et tydruk peab kartma ja poiss julge olema.. ning siis k6ik on 2sti perfect...

Aga kunagi oli veel sellised lahedad filmid nagu elavate surnute 88 Very Happy kuna ma samuti v2iksem oli kui see film veel telekast jooksis siis see film oli mul 6udusunen2gudes mit p2eva j2rjest.. ja paljud kiidavad ka neid Krygeri seeriaid.. millel iseenesest ei olnud viga...

Kuid siinkohal tahaks v6rrelda kahte filmi.. Anakonda 1 ja siis see mis alles hiljuti kinodes jooksis Anakonda 2 ( jaht orhideele vms) esimest korda kui ma esimest osa n2gin oli peris 6udne.. n2itlejad olid suht kvaliteetsed ja tegelikult tegevus tundus suht originaalne... ja tegelt mulle meeldis Very Happy... kuid teine osa... oli t2ielik bullshit... ma ei saa aru mis on t2na p2eva filmi tegelastel viga... k6ik on vaja nii krdi tehniliseks ajada.... nii et isegi ussil on sama hambumus mis L&VIL nagu viimases filmis n2ha v6ib..
Tna p2eva filmi tegijate probleemiks on ( realismi puudus) nagu seda mainis ka John Travolta filmis Swordfish Smile
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 2:12 pm    Teema: Vasta viitega

Based on true story my ass! Tegelikult see mootorsae mõrva mõrvas Püstoliga, ta ei olnud mingine koletis vaid täitsa tavalise inimese moodi, ta mõrvas vaid 2 inimest ja kandis naiste kolpa näo peal sellepärast,
et ta oli .... Ja need filmid on nii ebareaalsed sellepärast, et Ameeriklased vaatavad selliseid filme, Ameeriklastele meeldivadki sellised filmid kus on mingi suurte musklitega imbetsill teiste peksa andmas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2004 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Based on true story my ass! Tegelikult see mootorsae mõrva mõrvas Püstoliga, ta ei olnud mingine koletis vaid täitsa tavalise inimese moodi, ta mõrvas vaid 2 inimest ja kandis naiste kolpa näo peal


Kas see originaalmõrtsukas Ed Gein mitte ei kandnud inimnahast maski?
Mu meelest oli see story nii, et ainult mõned mõrvad tal hinge peal olidki, ohvrid ta laskis maha ja ilmselt siis pärast kodus tükeldas mootorsaega (ta meisterdas ju inimeste kehaosadest riideid, mööblikatteid, iluvidinaid ja muud). Enamuse materjali oma käsitöö jaoks sai ta minu teada hoopsi surnuaedades usinasti kaevates.
Sorry, et teemast kõrvale kaldun natuke.

Aga, jah, filmiversioon oli hoopis midagi muud kui see, mis reaalsuses toimus.
Huvitav, kas Tšikatilost ei ole keegi filmi teinud veel?
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kleine
Kadett


Liitunud: 12 Apr 2006
Postitusi: 7
Asukoht: Soome

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 3:48 pm    Teema: -.- Vasta viitega

Film meenutas paar aastat nähtud mingit taolist psühhoõudukat. Minu jaoks oli see suhtkoht õudne. Karjuma ja võpatama küll ei pannud, kuid sellegi eest oli päris hea. Mulle meeldis. Cool
_________________
Who told you that the evil has got no name?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ülepingutatud lurr, polnud üldse õudne, tegu rohkem tavalise terrorifilmiga. Ma lootsin ikka hoopis midagi muud, selline tapmine seal filmis ei ole lihtsalt loogiline ja ebaloogilisus ei tekita kohe üldse õudsat tunnet.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 12:21 am    Teema: Vasta viitega

Missuguse teose kohta see käib? Kas see 70ndate versioon või 2003 aasta remake?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 12:23 am    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Missuguse teose kohta see käib? Kas see 70ndate versioon või 2003 aasta remake?


Minule öeldi, et ikka uuema kohta. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kuid mis üldse õudukatesse puutub, siis ainuke õudne film m8ida ma näinud olen, on "The Blairwitch Project", ja seda just sellepärast, et ma olin väike ja uskusin neid filmimeeste poolt lendu lastud kuulujutte, et metsast leiti kaamera. Vaatasin seda veel südaöösel ja mgama minnes oli veits õudne küll.

Õudusfilm on õudne just siis kui seal on traagikat, olukordi kust enam väljapääsu pole ja peategelane sureb jne. Vastasel juhul oleks tegemist terrori laadse põnevusfilmiga.

Mis "Elavate surnute öösse" puutub, siis minumeelest oli varasem versioon parem, tegelikult peakski seda hilisemat versiooni uuesti vaatama... Muidu "Resident Evili" esimene osa meeldis ka, seal oli ka traagikat, ainult, et mõned kohad olid jälle liiga superelukatega ära rikutud. Mängu pole mänginud.

Ja Ed Gein oli jah üksik talupoeg kes ei kasutanud mitte mootorsaagi vaid peamiselt labidat, eriti ta ei mõrvanudki. Suuremad mõrvarid on Jeffery Dohmer ja Albert Fisher kes ka piinasid oma ohvreid ja harrastasid kannibalismi... Vot see on õudne. Minumeelest filmi "House of 1000 corpses" alguses oli ka viimast nime mainitud. See selleks, viimane film ei olnud ju üldse reaalsusele lähenev.

Kes õudsat terrorit tahab näha, siis on selline Prantsuse film nagu "Ümberpööramatu" (Irréversible), ma pole ise seda küll näinud, kuid selle filmi esilinastumise ajal vajasid paljud inimesed arsti abi. Film peaks videolevis olemas olema, keelatud pole, vist.
Kokkuvõtteks siis, et õudsad on need filmid mis lähenevad reaalsusele ja vaatajale jõuab kohale, et selliseid sadistlike värdjaid ka olemas on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Kuid mis üldse õudukatesse puutub, siis ainuke õudne film m8ida ma näinud olen, on "The Blairwitch Project", ja seda just sellepärast, et ma olin väike ja uskusin neid filmimeeste poolt lendu lastud kuulujutte, et metsast leiti kaamera. Vaatasin seda veel südaöösel ja mgama minnes oli veits õudne küll.

Õudusfilm on õudne just siis kui seal on traagikat, olukordi kust enam väljapääsu pole ja peategelane sureb jne. Vastasel juhul oleks tegemist terrori laadse põnevusfilmiga.

Mis "Elavate surnute öösse" puutub, siis minumeelest oli varasem versioon parem, tegelikult peakski seda hilisemat versiooni uuesti vaatama... Muidu "Resident Evili" esimene osa meeldis ka, seal oli ka traagikat, ainult, et mõned kohad olid jälle liiga superelukatega ära rikutud. Mängu pole mänginud.

Ja Ed Gein oli jah üksik talupoeg kes ei kasutanud mitte mootorsaagi vaid peamiselt labidat, eriti ta ei mõrvanudki. Suuremad mõrvarid on Jeffery Dohmer ja Albert Fisher kes ka piinasid oma ohvreid ja harrastasid kannibalismi... Vot see on õudne. Minumeelest filmi "House of 1000 corpses" alguses oli ka viimast nime mainitud. See selleks, viimane film ei olnud ju üldse reaalsusele lähenev.

Kes õudsat terrorit tahab näha, siis on selline Prantsuse film nagu "Ümberpööramatu" (Irréversible), ma pole ise seda küll näinud, kuid selle filmi esilinastumise ajal vajasid paljud inimesed arsti abi. Film peaks videolevis olemas olema, keelatud pole, vist.
Kokkuvõtteks siis, et õudsad on need filmid mis lähenevad reaalsusele ja vaatajale jõuab kohale, et selliseid sadistlike värdjaid ka olemas on...


Albert Fisher on see, kes praadis mingi poisi pepu pannil ära ja sõi seda?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
bitzete
Kadett


Liitunud: 23 Mai 2005
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

Ei jahm... see film oli rohkem midagi naljakat... sõbrannaga kahekesi vaatasime. Pimedas toas ja kahekesi kodus. Mina naersin ja sõbranna vappus hirmust.
imelik...
Kõige parem, mis ma siiani näinud olen, oli Vimm.Wink
_________________
I know what u did last summer...
I still know...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

bitzete kirjutas:

Kõige parem, mis ma siiani näinud olen, oli Vimm.Wink


http://www.ulmefoorum.pri.ee/foorum/viewtopic.php?t=142 Wink
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 07, 2006 8:11 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Albert Fisher on see, kes praadis mingi poisi pepu pannil ära ja sõi seda?


He he !!! Albert, sa vana orikas !

Texase MS mõrvari vana versiooni näinud ei ole, kuid tänu sõbra ostetud dvd-le saab arvatavasti peatselt nautida. Uusversioonist meeldisid ainult white trash hillbilly´de pereliikmed. Stoori ise oli liig tüüpiline slasher.



Tavalised USA hillbilly´dki näevad valja kui potensiaalsed kirvemõrvarid.
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 13, 2006 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Vana versioon oli megaraju filmikogemus. Soovitan kõigile. Pikemalt mu filmiblogis.
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Aug 13, 2006 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

Minule see vana versioon erilist muljet ei avaldanud, kuid hea meelelahutus siiski. Uuemat versiooni pole kahjuks näinud, kuid eks kunagi ikka ära vaatab. Parim moment oli see vanaisaga, kus panid talle vist mingi noa (pole kindel) näppu aga muidugi oli ta vist nii igivana, et ei jaksanud sellist koormat kanda ja kukkus põrandale, siis pistsid jälle näppu jne... Küll see vanaisa oli ikka abitu Very Happy . Muidugi ülejäänud pere oli ka suht tore kambake. Muidugi aimasin ma ka ette seda, et see vana mees bensiinijaamast on nendega mestis. Kõige meeldejäävam oli aga lõpp, kus Leatherface tuikus nagu mingi joodik oma mootorsaega. Tegelikult võib seda tuikumist isegi nimetada tantsimiseks. Kurb küll, et Leatherface ei ole nii inimlik, et suudaks tantsukoolis käia, annet tal jagub..
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
PinkCu
Kadett


Liitunud: 25 Apr 2010
Postitusi: 5
Asukoht: kusagil teispoolsuses ringi hõljumas .

PostitusPostitatud: Püh Apr 25, 2010 6:13 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle see meeldis. Väga head karakterid ja mulle meeldis just see hullumeelsus ning see, et asjal oli mingi point ka sees. Meeldis ka see, et lõpus said kõik surma. Ei oska öelda, kui õudne see oli, aga mulle meeldis.
_________________
kusagil kahe maailma vahel tiirleb miski, mida ei ole võimalik seletada mitte millegagi. Oluline on see, et sa mõistad, mis asi on see miski.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rehvitest
Kadett


Liitunud: 30 Sept 2012
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Püh Sept 30, 2012 8:22 am    Teema: mnja Vasta viitega

Surma on õudusfilmides paljudes ... sellest ei pääse! Surma teostused erinevad Very Happy
_________________
Rehvid : Valuveljed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group