Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Esttower

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
esttower
Kadett


Liitunud: 25 Sept 2012
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Teis Sept 25, 2012 12:48 pm    Teema: Esttower Vasta viitega

Miks mitte ehitada Eestisse maailma kõrgeim hoone:

http://www.esttower.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 25, 2012 2:25 pm    Teema: Vasta viitega

Esiteks, teretulemast foorumisse! Teiseks, tegemist on tõesti utoopilise ideega ning pakkuda välja, et ideaalis võiks hoone ehitamisega alustada 2014. aastal läheb utoopiast isegi kaugemale Smile

Kindlasti võiks öelda siinkohal miks mitte, aga ma ikkagi küsiksin, milleks seda vaja on. See on Eesti jaoks liiga suur suutäis ja siin ma ei ütleks, et sellest saak omaette linn, vaid sellest saaks pigem omaette riik riigis. Kindlasti viiks selline ehitis Eesti koheselt Euroopa 5 rikkama riigi hulka Laughing aga ma ei näe mingisugust võimalust, miks keegi peaks tahtma sellist monstrumit siia ehitada ja kui palju ressursse nõuaks selle ehitamine ja ka hilisem maja hooldamine ja töös hoidmine. Kuigi iseenesest on võimalik seda kompenseerida, kuid kas meie talvisesse kliimasse oleks hea nii kõrget hoonet üldse ehitada - võib tunduda võhikliku küsimusena, kuid kuna ei oska midagi arvata, siis ei hoia ennast tagasi.

Oleneb torni kaugusest Tallinnast, siis püsiühenduse hoidmiseks ma kasutaks pigem kiirtramme, kui busse. See küll eeldaks täiendava infrastruktuuri ehitamist, kuid selline variant tunduks reisijasõbralikum, kui bussiühendus.

...Tallinn muutuks äärelinnaks ja muu Eesti oleks rahvuspark.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group