Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Halo 4: Forward Unto Dawn

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 17, 2012 5:55 pm    Teema: Halo 4: Forward Unto Dawn Vasta viitega



Halo 4: Forwad Unto Dawn on live-action veebisari, mille tegevus toimub Halo frantsiisi väljamõeldud maailma. Sarja eesmärk on uue Halo 4 videomängu promomine ning samuti on tegemist Microsoft'i suurima investeeringuga taolisse ettevõtmisesse, mille eelarve ulatub 10 miljoni USA dollarini. Sarja stsenaristid on (ei leidnud küll kinnitust, kuid arvan, et tegemist on vendadega) Aaron Helbing ja Todd Helbing, kes on teinud stsenaristitööd ka selliste sarjade juures nagu Spartacus: Blood and Sand, Spartacus: Gods of the Arena, Mortal Kombat: Legacy ning Smallville. Sarja re¾issööriks oli Stewart Hendler, kes on peamiselt teinud lühisarju ning paar pikemat telesarja nagu H+ ja Pretty Tough.

Sarja debüüt toimus 5. oktoobril 2012 ning koosneb viiest 15 minutilisest episoodist. Sarja 90 minutiline extended version pannakse ka kaasa Halo 4 Limited Edition versioonile ning on alates detsembrist kättesaadav ka Blu-ray ja DVD peal ning allalaetav Xbox Video'st ja iTunes'ist - esialgu räägitakse küll, et ainult USA-s ja Kanadas, kuid ma usun, et seda on võimalik hankida ka muul maailmal.

Praegu on võimalik episoode vaadata YouTube'ist Machinima Prime kanalilt, kuid kes ei viitsi otsida, siis siia lõppu saavad lisatud ka otselingid nende juurde. Kindlasti on tegemist Halo fännide jaoks kauaoodatud Halo maailma ekraniseeringuga ning kindlasti on see maiuspalaks ka teistele ulmet nautivatele vaatajatele - ma tean, et mulle meeldib see küll. Wink

Täispikk treiler

Episood 1
Episood 2
Episood 3
Episood 4
Episood 5

Vikipeedia allikas


Viimati muutis seda Artzz (Esm Nov 05, 2012 9:16 am). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2012 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen ise küll Halo fänn, aga need live action videod mulle ei istu. Näitlejatöö on amatöörlik ja välja näeb ka nagu kõige odavamast odavam SyFy kanali sari. Lugesin, et tegijad lootsid, et see sari tutvustab Halo universumit neile, kes sellega veel tuttavad pole, aga mulle küll ei mahu pähe, et keegi, kes ei ole juba fänn oleks selle vaatamisest huvitatud.

Ma ei ole ka päris kindel, kuidas see uue Halo mänguga seotud on, sest sarja sündmused leiavad aset 32 aastat enne neljandat mängu. Praegu ehk siis ainult nii palju, et osade alguses näeme Forward Unto Dawni - laeva, mille peale Chief ja Cortana on neli aastat kosmoses triivinud (Halo 3 lõpp). Ehk on üks nendest kadettidest, siis nüüd uues mängus vanemast peast tagasi (EDIT: ja nii ongi).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2012 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Ma olen ise küll Halo fänn, aga need live action videod mulle ei istu. Näitlejatöö on amatöörlik ja välja näeb ka nagu kõige odavamast odavam SyFy kanali sari. Lugesin, et tegijad lootsid, et see sari tutvustab Halo universumit neile, kes sellega veel tuttavad pole, aga mulle küll ei mahu pähe, et keegi, kes ei ole juba fänn oleks selle vaatamisest huvitatud.


No siis ma pingutasin üle, kui arvasin, et fännid võiksid sellest huvi tunda Smile vähemalt mul on selline tunne jäänud, et huvi ikkagi on. [/b]Näitlejatöö üle võib võibolla kohati ehk nuriseda, kuna suures osas on tegemist noorte näitlejatega, kuid hetkel ma üldplaanis väga ei nuriseks, sest põhimõtteliselt on ikkagi tegemist ainult promoüritusega, mitte suure ekraani teosega ja oleme ausad, SyFy kanalilt tuleb teinekord ka palju hullemat kräppi Laughing

Võibolla olen ma tõesti siinkohal optimistlikum, kuna ma pole ühtegi Halo mängu siiamaani veel mänginud, mistõttu ei ole ka teadlik mängu suurejoonelisusest, mis kahvataks praegust üritust Halo 4: Forward Unto Dawn osas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2012 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
No siis ma pingutasin üle, kui arvasin, et fännid võiksid sellest huvi tunda Smile vähemalt mul on selline tunne jäänud, et huvi ikkagi on. Näitlejatöö üle võib võibolla kohati ehk nuriseda, kuna suures osas on tegemist noorte näitlejatega, kuid hetkel ma üldplaanis väga ei nuriseks, sest põhimõtteliselt on ikkagi tegemist ainult promoüritusega, mitte suure ekraani teosega ja oleme ausad, SyFy kanalilt tuleb teinekord ka palju hullemat kräppi Laughing

Võibolla olen ma tõesti siinkohal optimistlikum, kuna ma pole ühtegi Halo mängu siiamaani veel mänginud, mistõttu ei ole ka teadlik mängu suurejoonelisusest, mis kahvataks praegust üritust Halo 4: Forward Unto Dawn osas.


Selles osas ma nõustusin, et fännid tunnevad küll huvi (mina ei ole ainult üks neist). Lihtsalt ei tea, kui palju neid vaatajaid on, kes ei ole juba looga mingil määral tuttavad. Ja Syfylt tuleb tõesti mõnikord ka hullemat haha. Smile

Kuigi on tegu promoüritusega, siis ma ise sooviksin rohkem videoid, mis on saavutatud mängu enda mootoriga või siis Halo Warsi sarnaseid CG videoid (ma arvan, et siiani parim näide sellest, kui uhke tõeline Halo film võiks välja näha).

Halo Wars CG trailer (youtube)
Halo Wars CG cutscenes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2012 3:52 pm    Teema: Vasta viitega

CG vastu on küll raske saada, kuid 3. osa teine pool oli juba päris hea ning järgmises osas peaksime nägema ka Chief'i, nii et ära seda asja veel maha kanna Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2012 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
CG vastu on küll raske saada, kuid 3. osa teine pool oli juba päris hea ning järgmises osas peaksime nägema ka Chief'i, nii et ära seda asja veel maha kanna Wink


Huvitav fakt: Chief on selle sarja sündmuste ajal 14-aastane. Kuna teda on treenitud kuuendast eluaastast saadik ning ta on ka läbinud Dr. Halsey Spartan-II programmi (geneeetiline muundamine jne) siis ta ei näe seda moodi välja, aga ta on noorem kui kõik need kadetid. Ses suhtes tegijad panid vist tema sügava häälega siin natuke mööda haha. Aga eks näis jah, loodetavast on viimased kaks osa paremad. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 23, 2012 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Huvitav fakt: Chief on selle sarja sündmuste ajal 14-aastane. Kuna teda on treenitud kuuendast eluaastast saadik ning ta on ka läbinud Dr. Halsey Spartan-II programmi (geneeetiline muundamine jne) siis ta ei näe seda moodi välja, aga ta on noorem kui kõik need kadetid. Ses suhtes tegijad panid vist tema sügava häälega siin natuke mööda haha. Aga eks näis jah, loodetavast on viimased kaks osa paremad. Smile


See on tõesti huvitav fakt Very Happy

Siit saab näha ka mid-season treilerit, mis tõotab juba päris palju mürtsu ja pauku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 23, 2012 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
SinkaVonka kirjutas:
Huvitav fakt: Chief on selle sarja sündmuste ajal 14-aastane. Kuna teda on treenitud kuuendast eluaastast saadik ning ta on ka läbinud Dr. Halsey Spartan-II programmi (geneeetiline muundamine jne) siis ta ei näe seda moodi välja, aga ta on noorem kui kõik need kadetid. Ses suhtes tegijad panid vist tema sügava häälega siin natuke mööda haha. Aga eks näis jah, loodetavast on viimased kaks osa paremad. Smile


See on tõesti huvitav fakt Very Happy

Siit saab näha ka mid-season treilerit, mis tõotab juba päris palju mürtsu ja pauku.


Mürtsu ja pauku ootan samuti, aga üks pilt näitlejatest, mille ma eile leidsin, on mind tõeliselt elevile ajanud.



Nimelt näeb siis sarjas ka Kellyt ja Fredi (numbrid 087 ja 104 reedavad ära hehe), kes on Halo raamatutes küllaltki olulised tegelased ning pärast Halo 3 sündmusi ühed viimased elus olevad Chiefi sõbrad/Spartan-II sõdurid. Seda ma ei julgenud sarjalt oodata. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 23, 2012 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

Deem... kui nad juba miniseeriatega jändavad, siis mul on pisike õhkõrn lootus, et nad jätkavad fullsize muuviga Very Happy
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 26, 2012 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

4. episood nüüd nähtud ja päris hea oli. Osas oli vahlduseks tõelist pinget ja Master Chiefi kujutati minu arust edukalt. Mõned detailid olid väga täpsed. Näiteks kuidas needleri "kuulid" kildudeks plahvatavad (nagu kirjeldatud raamatutes).

Nuriseksin selle üle, et elite'ile oli selline kiiver pähe pandud, et ei olnud nägu korralikult näha (ja seega pidid nad vähem kulutama efektidele).

Sellele lisaks lausung "Call me Master Chief" oli naljakas, sest see on osa tema auastmest (Master Chief Petty Officer) ja võiks arvata, et ta oleks ennast niimoodi tuvastanud. Ta oleks võinud ka öelda, et "You can call me John". Ja kui nüüd tegelikult mõelda, siis tal ei olnudki veel sel ajal nii kõrget auastet. Sarja tegijad lootsid aga vist nö dramaatilisele efektile. Smile

Jääme siis ootama viimast osa. Kui tuleb sama hea või isegi parem, siis võin andestada esimese kolme osa aeglast tempot.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 26, 2012 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Kui tuleb sama hea või isegi parem, siis võin andestada esimese kolme osa aeglast tempot.


No eks peab ju mingisugune sissejuhatus ka olema. Ma usun, et ega mängud ei hakanud ka kõik kohe kärtsu ja mürtsuga Smile Aga osa oli tõesti põnev ja kuna ma Haloga kursis ei ole, siis ei oska ma ka paralleele millegagi tõmmata. Mulle meeldisid ka nene needlerkuulide klaasikillu moodi purunemised.

Mis puutub Master Cheif kutsumisse, siis tal ei paistnud ka mingeid auastmeid kusagil olema, nii et iseenesest see ütlus Call me Master Chief ei olnud ka päris kohatu, sest ta ei öelnud ka umbes You can can call me Master Chief, siis oleks see tõesti paistnud, et mida iganes.

Pinge on igatahese ülesse kruvitud ja viimane osa peaks panema sarjale ilusa punkti. Loodame parimat. Cool

P.S. lisasin ülesse ka 4. osa lingi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group