Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Starship Troopers
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 6:47 pm    Teema: Starship Troopers Vasta viitega

Mida arvate sellest filmist?

Kes enne seda filmi näinud ei olnud, siis äkki nägid seda TV3 pealt eelmine nädal. Smile

Minu arust on tegu päris efektse filmiga, sest need suured putukad ja lahingustseenid olid minu arvates hästi välja tulnud. Samuti olid stseenid kosmoses päris muljetavaldavad.

Mulle meeldisid ka Maa kosmoselaevad, tundusid kuidagi ehtsad ja loogilised.

Story oli nii nagu ta oli, kindlasti taas hea õpetus selle kohta, et kui totalitaarseks võib maalim muutuda, kui keegi saab liiga palju võimu.
Siiski oli filmi mõte suhteliselt tühi ning film oli pigem tehtud puhtalt vaataja lõbustamiseks.

Minu arust tugev 7/10, tänu eriefektidele. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 7:56 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis film väga, eriti meeldisid need propagandistlikud uudiste klipid ja see jalutu mees, kes ütles, et jalavägi on hea valik, see tegi minust mehe, kes ma olen praegu Smile
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

Ise olen kõik osad ära näinud (Starship Troopers, Starship Troopers 2: Hero of the Federation ning kolm osa Starship Troopers: Roughnecks.). Varsti tahaks lugeda raamatu ka ära, kuigi seal pidavat rohkem keskenduma sellele fa¹istlikule poliitikale ning suur osa raamatust on see sõja laager kus Rico oli.
Putukate planeeditel sõjad on rohkem tagaplaanil.
Starship Troopers'i esimene osa meeldis väga. Kuigi oli see raamatust Shoot 'em up versioon.
Starship Troopers 2: Hero of the Federation oli küll suur pettumus, esiteks oli sellel väga väike eelarve. Ei saagi aru miks nii väha raha anti sellele? Ja selle väikse eelarvega läkski film hukka.
Starship Troopers: Roughnecks meeldis küll, kes ei tea Roughnecks on Rico meeskond.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 9:06 pm    Teema: Vasta viitega

Kõige kummalisem on see, et ma ei teadnudki midagi selle filmi järgedest, neist pole just eriti palju räägitud ka. Razz

Eks ma pean siis need ka ära vaatama, päris huvitav oleks näha, mida uut seal on välja mõeldud.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

Unustasin veel mainida, et Starship Troopers: Roughnecks on arvuti animatsiooni film/mini seriaal. Aga jah, Roughnecks'i soovitan küll vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 11:35 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin nüüd ära ka filmi "Starship Troopers II" ja pean tunnistama, et Jedil on mõnes mõttes õigus.
Film oli tõesti oluliselt lihtsakoelisem ja ka oluliselt tühjema sisuga kui esimene osa.

Siiski mainiksin, et see on juba pigem õudusfilm ning selles kategoorias oleks ta juba päris konkurentsivõimeline.
See putukate sisenemine inimese kehasse oli küll väike Stargate'i ja Alieni ripp-off, kuid siiski oli tegu päris huvitava lahendusega.

Seega soovitaks kõigil esimese osa fännidel ka teine ära vaadata, sest see toob sisse päris olulise arengu putukatega võitluses. Wink

Minu poolt filmile 5/10, sest mulle meeldivad originaalsed lahendused, ootasin järjekordseid massistseene. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2005 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

Olen varem mitu korda näinud ja niisama ajaviiteks võib ikka vaadata. Putukate ja ka inimeste tapmised on efektiiselt tehtud. Pole varem kuulnudki, et on olemas järjed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Üllatavalt hea oli! Oleksin oodanud midagi palju hullemat, kuid mulle meeldis. Selline hea ajaviide. Süveneda eriti ei viitsinud, kuid story oli hea ja võitlusstseenid samuti.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2005 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

Hetkel raamat ka käsil. Väga hea on! Soovitan raamatukokku minna ja võtta see.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2005 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

Jedi Riddick kirjutas:
Hetkel raamat ka käsil. Väga hea on! Soovitan raamatukokku minna ja võtta see.


Ise ka just võtsin, aga lugema pole veel haknud.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Juun 04, 2005 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

See oli väga hea film tõesti, nagu juba eelpool mainitud, olid need propagandaklipid väga lahedad. Täpselt reaalsuse ja absurdi piirimail...
Ainuke asi, millest ma aru pole saanud, kas tegu oli tõsise teosega või mingi komöödiafilmiga... oli mõlemat... Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 04, 2005 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:

Ainuke asi, millest ma aru pole saanud, kas tegu oli tõsise teosega või mingi komöödiafilmiga... oli mõlemat... Razz


Muide, ka mina olin selle filmi suhtes natuke segaduses ning ei saanudki päris täpselt aru, mida saavutada taheti. Kohati tundus film tõesti absurdinaljana, kuid kohati oli asi tõsisemast tõsisem. Eks kõik sõltub ka muidugi sellest, kuidas seda filmi vaadata ja mis põhjusel. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Juun 05, 2005 8:34 am    Teema: Vasta viitega

Film annab väga selge põhjuse, miks meie neist aru ei saa. Nemad elavad fasistlikus ühiskonnas, mis tekkis peale demokraatia kokku varisemist. Läbi selle prisma on see film täiesti igapäevane ja tõsine.. draama. Just nagu herr Hitler-i ajastu filmid.
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nn3
Kommodoor


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 150

PostitusPostitatud: Püh Juun 12, 2005 11:29 am    Teema: Vasta viitega

Kindlasti üks minu absoluutsetest lemmikutest, korduvalt ja korduvalt vaadatud.

10/10

Lihtsalt üks näide:



Eight months after Baghdad fell, U.S. soldiers found the disheveled former leader of Iraq six feet under, hiding in a hole in the ground. Saddam was captured Saturday night about nine miles from his hometown of Tikrit and on the other side of the Tigris River from one of his lavish palaces. CNN.

(Film valmis 1997, Saddam vangistati 2003).


Viimati muutis seda nn3 (Püh Juun 12, 2005 11:35 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

Ma mäletan, et seda filmi käisin ma kinos vaatamas, seda siis aastal 1997. Ehkki ma olin siis alles väike, jättis see film üpris vägeva mulje, sest need hiidputukad olid ikka võimsad. Filmi teist korda vaadates tekkis asjast parem ülevaade ja mu hinnang sellele filmile tõusis veelgi. Tegemist on vägagi haarava filmiga. Võitlusstseenid olid vägevad ja huumorit oli ka ning see on film, mida võiks korduvalt vaadata - igav juba ei hakka.

Starship Troopers 2, mis tehti 2003.aastal olevat olnud suur pettumus, aga ma ise pole seda veel näinud, kuid ma arvan, et sellele filmile poleks pidanud järge tegema. Seetõttu suhtun ma teise filmi skeptiliselt, loodan seda siiski varsti näha.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

Film oli...noh ütleme, et hea... Smile Vaadatav. Nägin omal ajal, piraatluse kõrgajal nii öelda, stuudiokoopiat ja seal oli seda materjali hulga rohkem. Oli ka verisemaid tseene ja näidati ka nats seda suurte inimeste värki... Very Happy Kui siis hiljem seda originaalvideot nägin, ei saanud kohe aru mis värk on. Mäletasin nagu rohkemaid lõike...
Pean mainima, et raamat on üsna hea. Ma ei saa aru, kuidas saab seda re¾iimi fa¹istlikuks pidada. Sellega pole seal mingit pistmist. Inimesed elavad palju turvalisemalt ja vabamalt. Kõige parem osa sellest ongi see, et kodanikuks saab vaid armeest läbikäinud inimene. Kuritegevus on peaaegu kadunud ja karistused kuritegude eest on karmid. Ausalt öeldes oleks sellist rigikorda ka meile vaja. Raamatus on selleni jõudmine väga hästi ära seletatud: demokraatia lämbus oma enese korruptsiooni ja müüdavusse. Siis võtsidki sõjaveteranid (kes usaldasid ainult üksteist, kuna olid külgkülje kõrval lahingutes olnud ja ohuga silmitsi seisnud) võimu oma kätesse, likvideerisid korruptsiooni, kuritegevuse ja bürokraatia. Võib olla küll karmide meetoditega, aga lõpptulemusena jäid inimesed rahule. Nagu öeldakse...per aspera ad astra... Twisted Evil
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
egomon
Nooremleitnant


Liitunud: 30 Juun 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 12:39 pm    Teema: . Vasta viitega

Ma olen siin eelkõnelejaga nõus, sest tegu polnud üldse fashistliku korraga, vaid lihtsalt selgema ja korrekstema riigikorraldusega ehk siis soft-diktatuur või midagi taolist, aga diktatuur siis mitte halvas mõttes, vaid kui range riigikord. Ja film ise oli super, eriti ned uudisteklipid ja reklaamid ja kogu selle riigikorra propagandistlik ülesehitus - sest film ju tehti esimese lahesõja järel (aga ei tea kunas raamat on kirjutatud), igal juhul ma leidsin sealt väga palju paralleele praeguse ameerika ühiskonna ja valitsemiskorraga. Äärmine info reguleeritus ja inimestele öeldakse ainult seda mida neil vaja teada on ja seda suure mullina ja väga palju -parim oli see hukkamine, täna õhtul küik kanalid ja kõikjal netis -osteülekanne.

Ja kogu see aktsooni värk mis toimus - putukate sõda jne, see oli lihtsalt sinna juurdekuuluv etendus, aga filmi enda sisu oli super - teisest osast niipalju, et see oli jah rohkem õudusfilm kui esimese osa järg ja omamoodi täitsa lahe, ma võtaks neid kahte filmi küll täiesti eraldiseisvatena.
MInuarust mõlemad filmid on väga head 10/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 18, 2006 1:07 am    Teema: Vasta viitega

Kes räägib, et "Saving Private Ryan" on parim sõjafilm, pole lihtsalt "Starship Troopersit" näinud. 10/10
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Juul 18, 2006 5:42 pm    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Kes räägib, et "Saving Private Ryan" on parim sõjafilm, pole lihtsalt "Starship Troopersit" näinud. 10/10


Tegelikult on selline asi ka, nagu "maitseasi".
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 19, 2006 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Kes räägib, et "Saving Private Ryan" on parim sõjafilm, pole lihtsalt "Starship Troopersit" näinud. 10/10

See on küll teemaväline jutt, mida kirjutan, aga ei saa olla vaiki ja pean ütlema, et SPR on ülihea sõja ja kõige muu film. Neid ei saa võrreldagi, ST oli lihtsalt hack'n'slash.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group