Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Starship Troopers
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 1:46 am    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Kes räägib, et "Saving Private Ryan" on parim sõjafilm, pole lihtsalt "Starship Troopersit" näinud. 10/10


Tegemist on "Starship Troopersi" mitteametliku promo tag-line´ga mille kusagilt mällu haakisin ja vabas tõlkes eesti keelde panin. Aga ikka 10/10
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 1:54 am    Teema: Vasta viitega





Ma vajan seda ja kohe !!! Kunagi vaatasin paar missiooni mis meie vhs levis ilmusid, mulje oli nii ja naa. DVD box aga tundub saatanlikult veetlev. Oehhhh.............
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 13, 2007 6:33 pm    Teema: Vasta viitega



Starsip Troopers Raw - sellenimeline fänedition on väljas. Lõikuslauale jäid kõik armastuse ja TV satiiri stseenid, film on ainult sõjast putukatega. Mulle isiklikult huvi ei paku. Confused
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Fletcher
Lipnik


Liitunud: 21 Apr 2007
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Laup Apr 21, 2007 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle ka ei paku. Ilmselt on Fan Editioni autoriteks 12aastased vinnilised arvutifriigid, kes näevad "Starship Troopersis" lihtsalt toorest tulistamist ja vägivalda. Tegu on tegelikult palju taibukama filmiga, tulistamise all peitub ka poliitikasatiiriline sõnum (nagu ennist juba mainiti). Olen ka raamatut lugenud, aga see oli nii teistsugune filmist, et võrrelda neid küll ei saa.
"Starship Troopers" sai esmakordselt nähtud kuueaastasena Kosmose ekraanilt, kui käisin filmi vanaemaga vaadates. Vanaema piletimüüjalt ka igaks juhuks küsis, et kas on ka kole film ja too naeris ja ütles, et on küll. Vaatamas käisime siiski, tema kattis silmad kätega, minul oli aga karp lahti ja muudkui vahtisin, nii ägedalt oli tehtud lihtsalt. Verest ja vägivallast ei teinud mina tuhkagi välja, aga kui Dina Meyer paljaks koorima hakkas, siis karjatasin üle saali nagu Macaulay Culkin "Home Alone'ides". Estimated 100 miljoni eest saab ikka päris korralikku CGI gore'i ja hiidmardikaid ja -prussakaid küll. Üks Verhoeveni parimaid filme.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group