Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Pacific Rim / Vaikse ookeani võitlus (2013)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 23, 2013 8:48 am    Teema: Pacific Rim / Vaikse ookeani võitlus (2013) Vasta viitega

IMDB
Wikipedia


Et üks asi juba alguses teelt eest saada, siis ütlen kohe ära, et filmi aluseks olev idee suurte metallist koletisrobotite ehitamisest võitlemaks teiste koletiste vastu on äärmiselt ebaloogiline ja mitte tõsiseltvõetav. Ma ei suuda ette kujutada ühtegi olukorda, kus selline masin võiks reaalselt olla efektiivsem võitlusvahend kui mis tahes lendav raskerelvastust kandev aparaat, olgu selleks siis antud juhul ründelennukid või -kopterid. Jah, filmi alguses lühidalt selgitati, et need ei toiminud, aga arvestades seda, kuidas robotite abil võideldi, ei olnud see lihtsalt usutav. Ja loomulikult võiks seda tüüpi "vigu" Pacific Rimi juures veel terve hulga üles lugeda, aga ma ei hakka seda tegema, sest see näitaks, et ma lihtsalt ei saanud selle filmi mõttest aru. Smile Antud juhul on see basic premise lihtsalt midagi, mida tuleb aktsepteerida, et seda filmi vaadata ja nautida.

Niisiis, olles aktsepteerinud filmi sellisena nagu see on, pean ma ütlema, et tegu oli vägagi meelelahutusliku teosega, mis pakkus kaheks tunniks kõvasti põnevust ja eelkõige muidugi silmailu rohkete ja väga kvaliteetsete visuaalefektide näol. Kuigi film ei olnud oma elementide poolest üheski mõttes originaalne (nii hiidkoletised kui ka -robotid on varem esinenud paljudes filmides; samuti olid tegelased kli¹eelised), siis oli tänu korralikule actionile ja väga kõrgele tehnilisele tasemele suudetud luua igati põnev ja kaasahaarav visuaalne meistriteos. Võib-olla kõige nõrgemaks elemendiks Pacific Rim juures jäidki minu jaoks just tegelaskujud, kes, vaatamata korralikule näitlejatööle olid, nagu enne öeldud, kli¹eelised, ning mõjusid filmis vohava actioni ja visuaalefektide kõrval nii-öelda järelmõttena, sest nad tegelikult ei olnud selle filmi jaoks olulised ning filmi sisus ei oleks mõnevõrra teistsuguste tegelaste puhul arvatavasti mitte midagi märkimisväärset muutunud. Aga isegi see ei häiri mind eriti, sest nagu ma ütlesin, oli film väga meelelahutuslik ja mulle sellest täiesti piisas. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group