Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ENT - 4x06 "The Augments"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda episoodi?
10
40%
 40%  [ 2 ]
9
20%
 20%  [ 1 ]
8
20%
 20%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
20%
 20%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 5

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 9:52 pm    Teema: ENT - 4x06 "The Augments" Vasta viitega

Taas oli tegu väga tugeva osaga.
Loodan, et samasugune tase jätkud ka järgmistes osades.

Selle episoodi juures oli peaaegu kõik viimase peal: väga hästi kirjutatud, väga head effektid, väga hea näitlejatöö jne.
Eriti meelids mulle selle osa juures paralleelide tõmbamine teiste Star Trek'i sarjadega. Näiteks võib tuua jutu Khani ja tema grupi põgenemisest Maalt, millega oleme tuttavad läbi TOS'i. Teine tippsündmus oli minu jaoks Soong'i viimane lause, kus ta lubas hakata tegelema robotite loomisega. Seega avati vaba teekond TNG'ni ja Data loomiseni, millega tegeles siis oletatavalt Soong'i kauge järglane.

Ainuke asi, mis mind selle osa juures natuke häiris oli embryo'de hävimine. See tekitas minus sellise kaastunde ja kurbuse ...ei oskagi seletada..hakkan vist Soong'iks muutuma.

Päris kümmet välja ei saa anda..annan üheksa punkti!
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 18, 2004 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks selle triloogia parim osa, kuid nagu eelnevatelegi osadele, annan seekord 9 punkti.

Nagu TrekRanger mainis, meeldisid ka mulle vihjed TOS'ile, eriti Khanile. Aga nüüd on ka suhteliselt selge, et ENT ei toimu meiega samas universumis, sest Eugeenikasõdade aeg määratleti seekord üsna täpselt ära ning see oli kooskõlas TOS'is esitatuga, ehk siis kuskil 20. sajandi 90. aastatel. Razz Mille vastu mul pole iseenesest midagi Wink .

Võib-olla oli miinuseks mõningane kiirustamine, mis ei lasknud väga keskenduda ning mille tõttu mõned stseenid hoopiski liiga aeglasena mõjusid Confused . Eriefektid olid õnneks heal tasemel, klingoni D5-klassi ristleja oli tõeline eye-candy, samuti NX-01'e warpist väljumine osa lõpus, oli aru saada, et kiirus oli olnud tohutu Very Happy .

Tore, loodetavasti jätkub sari samas vaimus. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group