Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Trek Continues

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Okt 25, 2013 1:53 am    Teema: Star Trek Continues Vasta viitega

Ma pole küll varasemate Star Trek fänniseriaalidega kursis, kuid märkasin, et esile on kerkinud selline asi nagu Star Trek Continues.

Star Trek Continues on põhimõtteliselt järg Star Trek TOS seeriale ning tegelasteks on vana hea Kirk & co.

Siin on näiteks üks episood, millega nad hakkama on saanud.

Kliki

Nähtavasti on nad Kickstarteri kasutusele võtnud, et rohkem episoode teha. See osa tundub küllaltki professionaalne ja väga, väga TOSilik.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Okt 25, 2013 10:03 am    Teema: Vasta viitega

Lisan ka viite nende ametlikule veebilehele: http://www.startrekcontinues.com/

Ise tegin samuti mõned kuud tagasi selle projektiga tutvust. Hetkel on neil siis valminud 1 episood, millele eelkõneleja juba viitas ning 3 lühikest vignette'i. Igatahes minu muljed olid väga positiivsed. Kui omal ajal lõi Star Trek: New Voyages (praegusel ajal tegutsevad nad Phase II nime all) Star Treki fännifilmides minu arvates uue taseme, siis Continues on nüüd omakorda veelgi taset tõstnud ja seda ma ei tahakski enam fänniprojektiks nimetada, pigem näiteks amatöörfilmiks vms. Smile

Tähelepanu väärib minu arvates eriti see, et Continues üritab visuaalselt jääda TOSile võimalikult tõetruuks ning see on neil suurepäraselt õnnestunud. Siiski peab mainima ka seda, et nagu selliste projektide puhul tavaline, on näitlejatöö väga ebaühtlane ning näiteks Spocki osatäitja oli minu hinnangul kehvasti valitud - sellest on seda enam kahju, et tegemist on üsna keskse tegelasega. Aga üldiselt on Star Trek Continues kindlasti selline projekt, millel ma kavatsen silma peal hoida. Logical
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Nov 01, 2013 7:08 pm    Teema: Vasta viitega

Sai ka nüüd see osa ära vaadatud. Ja peab ütlema, et olen meeldivalt üllatunud kui hea see oli. Endalegi üllatuseks. See osa on just see Star Trek mida Star Trek esindab ja esindama peab. Näitlejad üldiselt vedasid minuarust hästi välja ning tõsi nagu ennist mainiti siis peale teiste, ei tundunud mulle Spocki osatäitja kõige õigem olema originaal Spocki asendama. Midagi jäi nagu puudu sügavusest.
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 04, 2014 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

Liitun eeskõnelejatega, et tegemist on väga hea avastusega ja ma olin ka üllatunud STC heast kvaliteedist. Visuaalselt oli kõik tipp-topp ning näitlejatöö oli ka super. Spocki osatäitja võis tõesti jääda veidi tagasihoidlikuks ja mul ei tekkinud päris õiget Spocki-tunnet, kuid samas ei olnud ka Bonesi kujutamine päris see - ei tulnud esile sellist bonesilikku torisemist ja teravaid märkuseid, mis muutsid TOSis selle tegelaskuju väga nauditavaks. Samas nagu ütlesin, oli esimene osa vaatamine muidu nauditav ja kindlasti vaatan ära ka teised osad, mida viimasest postitusest on juba juurde tehtud 2 osa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2014 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ütleksin, et viimased kaks episoodi on olnud minu arvates veel paremad kui esimene ning viimases osas mõjus ka nende Spock juba oluliselt paremini kui eelmistes episoodides.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group