Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Allakäik
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Veeb 07, 2005 8:39 pm    Teema: Allakäik Vasta viitega

Nii. See on teema, mis on pühendatud vihale ja kritismile. Inimkond käib alla, meie planeet hävineb. Kõik probleemid, vihapuhangud, arutlused, süüdistused kõige ja kõigi pihta, kes sellega seotud on, postitada siia.
Siin arutatakse üldisi ülemaailmseid probleeme.

Alustan:
Prognoos: 50 aasta pärast sulavad ära 20% jäämägedest tuues endaga kaasa ülemaailmsed üleujutused ja pühkides ära enamus rannikualasid.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 07, 2005 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

Ma muidu inimsõbralik inimene Razz aga BUSH vaadaku ka mida ta lõhub ja miks ta lõhub... Enne Afganistaani ja Iraagi sõda olid ameeriklased minu jaoks suur "rahvas", aga tänu nende toredale valitsejale see "so called GREAT NATION" on teeninud paljude viha (k.a. minu)...
Ärge maha lööge Razz See ainult minu arvamus...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 09, 2005 8:52 am    Teema: Vasta viitega

Maailma võiks õhku lasta. Protsessi kiirendus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 09, 2005 5:15 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Afganistaani ja Iraagi sõda


...ja varsti ka Iraani sõda. Usa nõuab neilt massihävitusrelvade(?) tootmise lõpetamist aga nemad keelduvad...


Viimati muutis seda Luury (Kolm Veeb 09, 2005 7:10 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 09, 2005 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
FLT kirjutas:
Afganistaani ja Iraagi sõda


...ja varsti ka Iraani sõda. Usa nõuab neilt ´massihävitusrelvade(?) tootmise lõpetamist afga nemad keelduvad...


Sinna otsa veel ka järjekordne Korea sõda... Nad toovad maailma demokraatia Very Happy Confused
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 09, 2005 9:02 pm    Teema: Vasta viitega

Hithlain kirjutas:
Maailma võiks õhku lasta. Protsessi kiirendus.


Njah, see oleks kõigile parim ilmselt. Ei tea... võibolla leidub mingeid Vogonite nimelisi tulnukaid, kelle uuele kiirteele meie planeet ette jääb näiteks.

Tulevik?
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Reede Veeb 11, 2005 8:12 pm    Teema: Vasta viitega

Prognoos on, et aastal 2009 lõpeb maailm! ... Rolling Eyes Very Happy
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rastrophuck
Kadett


Liitunud: 17 Jan 2005
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 12:40 am    Teema: Vasta viitega

lõpux ometi lõpp meie kannatustele Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 11:34 am    Teema: Vasta viitega

50 aasta pärast saab ka nafta otsa Laughing
muhahha Very Happy
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 11:40 am    Teema: Vasta viitega

Minu arust on see allakäik palju sügavamal kui teie siin maininud olete.

Esiteks on tavalised inimesed juba raskelt oma arengus tagasi läinud sellepärast, et sisuliselt ainuke koht kus nad aega veedavad on arvuti ning nad ei tunne enam huvi loovate asjade vastu. Lisaks on palju inimesi, kes üldse enam poliitikast, majandusest ja meie ümber toimuvast elust ei huvitu.

Teiseks on noored inimesed enamuses loobunud raamatute lugemisest ja enda üldisest harimisest ning veedavad oma aega selle asemel arvutis mänge mängides või 'chatides' oma sõpradega MSN'is. Minu arust on praeguste noorte mõttemaailm raskelt piiratum kui see oli kunagi varem.

Ma tõesti ei tea, mis meie planeedist mõne aastakümne pärast saab, sest varsti on inimesed võimelised vaid arvutit kasutama ja mänge mängima. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger sa oled õigel teel, inimeste vaimne mandumine ongi kõikide hädade põhjuseks. Tõepoolest inimesed ei loe enam eriti, lisaks arvutile kulutavad nad aega teleka ees vahtides sisutühje sarju. Massikultuur ja massimeedia ei propageeri mõtlemist, vaid õhutab sellest loobuma. Ja mandumine ei levi ainult noorte seas, ka vanemad inimesed ei huvitu enam poliitikast ja majandusest, vaid sellest, kes kellega lapse saab ja kes miskit järjekordselt Kroonikas paljastab.


Bush ongi sellepärast meerikamaal võimul, et keskmine ameeriklane on nüristunud. Oma kõnedes ta rõhutab alati patriootlikkust ja propageerib seda just sellepärast, et keskmine ameeriklane ei suuda valida mõistuse vaid tunnetega ja patriootlikus on tunne, mis elab väga paljude ameeriklaste südames.

Tänapäeval kehtestab diktatuuri just meedia, see käseb meil riietuda nii nagu me riietume, see käseb meil pesta sellise pulbriga, millega me peseme jne. Meedia dikteerib meile neid asju nii avalikult kui salaja, me arvme, et me otsustame ise, aga tegelikult on keegi meie eest juba otsustanud.

Ühiskonna allakäik on alati olnud, ajaloo tsüklilisust ei saa peatada, alati järgneb tõusule allakäik. Ainukene võmalus allakäiku peatada on peatada allakäik endas.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Minu arust on see allakäik palju sügavamal kui teie siin maininud olete.

Teiseks on noored inimesed enamuses loobunud raamatute lugemisest ja enda üldisest harimisest ning veedavad oma aega selle asemel arvutis mänge mängides või 'chatides' oma sõpradega MSN'is. Minu arust on praeguste noorte mõttemaailm raskelt piiratum kui see oli kunagi varem.

Ma tõesti ei tea, mis meie planeedist mõne aastakümne pärast saab, sest varsti on inimesed võimelised vaid arvutit kasutama ja mänge mängima. Wink


Ma koguaeg mõtlen, et küll oli hea elu ikka 70ndatel NSV Liidus... Noored tõmbasid võrride ja kõige muuga ringi jne... Vähestel olid autod... Igatahes tundub see aeg mulle ilusa ajana Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 4:02 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
[Igatahes tundub see aeg mulle ilusa ajana Razz


Need olidgi ilusad ajad. Aga 30 aasta pärast mõtlevad inimesed, et küül olid ilusad ajad milleeniumivahetusel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRangeriga nõus...

Kõik algab ikkagi inimestest endist ja nende nõrkusest.
Maailma tuleviku osas olen küll suht pessimistlik, ei usu, et midagi oluliselt paremuse poole läheks. Tehnoloogia kindlasti areneb, aga inimesed ise taandarenevad.
Kõige rohkem kardan ma seda, et maailmast kaob seegi vabadus, mis praegu olemas on. Hetkel on veel inimesi, kes teavad, et sellel on hind, aga varsti haktakse üha enam laskma omale pähe istuda ja kontroll koondub väikese kildkonna kätte.... Sad
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 9:23 pm    Teema: Vasta viitega

See, et allakäik toimub inimestes endas on paratamatu.
Nt kui te näete tänaval prahti, kas te võtate selle üles? Ei. Miks? Sest ühiskond on selle vastu. Me lihtsalt ei ela sellises maailmas. Meie peale vaadataks imelikult. Miks?! Mis on halba meie planeedi päästmises? Mitte kui midagi. Seda propageeritakse: Sorteerige prügi, ärge visake prahti maha. Kuid kui palju sellest toimib tegelikkuses? Tibatillukene murdosa. Inimeste mõttemaailma muutmiseks läheb palju rohkem vaja.

Ja nüüd sellest ennustustest siis nii palju, et ma surfasin tiba netis ja kui üllatav see ka ei ole, mainivad pooled kohad aastat 2009 ja oktoobrikuud. Isegi raamatupoes nägin ma sellist raamatut! Paks, must, kõvakaaneline raamat suure kuldse kirjaga "2009" ja "Armageddon". Paneb mõtlema... Rolling Eyes Wink
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

Kui 2009 seda maailmalõppu ei tule, siis mingid entusiastid teevad endale kindlasti enesetapu Razz (võibolla ka mitte)

Siin Saaremaal elab üks naine, kellel ennustati, et ta sureb 2003 (oli vist 3, võis ka 4 olla) ja ta lasi endale hauakivi valmis teha... Viimati, kui küsisin kas ta ka veel elab, vastati jaatavalt:P
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Siin Saaremaal elab üks naine, kellel ennustati, et ta sureb 2003 (oli vist 3, võis ka 4 olla) ja ta lasi endale hauakivi valmis teha... Viimati, kui küsisin kas ta ka veel elab, vastati jaatavalt:P


Maailm on hulluks läinud, ma ütlen teile! Varajased märgid on juba olemas!!
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Slice
Nooremleitnant


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

Jajah, vähemalt tundub, et maailmalõpp oleks hea lahendus. Las need tulevikuolendid (inimesed ei saa vist ju päris öelda, ega) siis imestavad, et meil oli ikka elu ilus ja kuidagi õnnestus ikkagi kõik pekki keerata. KEO satelliit on ju kah, küll 50 tuhande aasta pärast teada saab. Aga kes teab, räägiti, et milleeniumivahetusega tuleb kah maailmalõpp, aga tutkit.
_________________
R.I.P.
Albus Dumbledore
May there be Acid Pops in heaven.
...And Writer's Block Strikes Back!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

Slice kirjutas:
räägiti, et milleeniumivahetusega tuleb kah maailmalõpp, aga tutkit.


Võibolla mõeldi järgmist milleeniumiumit, või pandi lihtsalt tuhande aastaga mööda....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MC-PePe
Bännitud


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tegin talve paiku kah pulli pärast ennustuse. Rääkisin kogu klassile ,et 28 päeva pärast tuleb maailmalõpp... kõik ootasid seda päris pingsalt... mõned lollid isegi uskusid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group