Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Allakäik
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Muuseas, maailm lõppevat 113. paavsti ajal. Kahe paavsti kaugusel. Praegune papi on ka kahtlaselt vana, kes teab kaua ta vastu peab Cool .
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MC-PePe
Bännitud


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 8:20 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh, kust sa seda kõike võtad?? Toon veel ühe teooria - Piiblist nimelt - Enne kui maailm lõppeb hakkavad riigid üksteisega sõdima ja maailmas tekib looduskatastroofe ning vale prohveteid hakkab ilmuma. ma ei mäleta mis peatükist see oli
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

Kui natuke otsida, siis leiab kõvasti kuupäevi, millal on ennustatud, et tuleb maailmalõpp. Päris uskuma ei jää nüüd vist küll keegi. Mis ikka juhtub nii kiiresti? Tulnukad tulevad? Lasevad kaugelt mingi laseriga?..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Kui natuke otsida, siis leiab kõvasti kuupäevi, millal on ennustatud, et tuleb maailmalõpp. Päris uskuma ei jää nüüd vist küll keegi. Mis ikka juhtub nii kiiresti? Tulnukad tulevad? Lasevad kaugelt mingi laseriga?..


Irw, see tuletas meelde mängu "Spore" tutvustusvideot Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MC-PePe
Bännitud


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

ta mõtles selle all star warsi - death star...tead küll
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

MC-PePe kirjutas:
ta mõtles selle all star warsi - death star...tead küll


Jah, tean, aga ikkagi tuli see "Spore" kohe meelde Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 08, 2005 9:34 am    Teema: Vasta viitega

MC-PePe kirjutas:
ta mõtles selle all star warsi - death star...tead küll


Ei mõelnud midagi selle all. Tuli lihtsalt selline asi esimesena pähe aga Death Star kõlbaks kah Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Juun 08, 2005 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

MC-PePe kirjutas:
Wendelh, kust sa seda kõike võtad??


Hääled mu peas räägivad.

Laughing
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 08, 2005 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Muuseas, maailm lõppevat 113. paavsti ajal. Kahe paavsti kaugusel. Praegune papi on ka kahtlaselt vana, kes teab kaua ta vastu peab Cool .


Aga järgmised peavad jälle vastu 25+ ja 25+ aastat, + praegune paavst. See teeb siis 50+++ aastat....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MC-PePe
Bännitud


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Kolm Juun 08, 2005 6:28 pm    Teema: Vasta viitega

kust sa tead kui kaua järgmine paavst elab?? Järgmine paavst võib olla ju 40 aastane näiteks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Juun 08, 2005 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

MC-PePe kirjutas:
kust sa tead kui kaua järgmine paavst elab?? Järgmine paavst võib olla ju 40 aastane näiteks


Ei või. Kui ma nüüd metsa ei pane, siis paavstiks valimise eelduseks on vanus 65 ja 80 vahel.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Reede Juul 08, 2005 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

sõdade pärast see maailmalõpp nüüd küll ei tule..sõdu on ennegi olnud ja tuleb ka edaspidi..pigem pean ma sõda üheks inimpopulatsiooni kontrollimis vahendiks...pealegi jõuab uuemate uudiste põhjal inimpopulatsioon maal umbes 6 või 7 aasta pärast maksimumini ja peale seda hakkab see langema...inimühiskonna mandumise põhjustajaks pean ma isiklikult siiski praegust massikultuuri...nagu üks minu arust väga tark mees on öelnud, ADVERTISING IS DESTROING YOUR SOUL (kes arvab ära kes see oli)
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Reede Juul 08, 2005 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

grunt kirjutas:
pigem pean ma sõda üheks inimpopulatsiooni kontrollimis vahendiks...


Sama öeldakse viiruste kohta. Aga siit kerkib ka küsimus: kas inimpopulatsioon üldse vajab kontrollimist?

grunt kirjutas:
pealegi jõuab uuemate uudiste põhjal inimpopulatsioon maal umbes 6 või 7 aasta pärast maksimumini ja peale seda hakkab see langema...


Mh, arvatavasti jõuabki. Mina lugesin aga vastupidist: populatsioon tõuseb ja sellega seoses hakatakse harima ka kõrbealasid. Populatsioon jõuab kindla piirini, sündimine ja suremine tasakaalustub. Siin kohal ennustavad rohkem utoopilise-meelelaadiga inimesed, et inimkonnal tuleb selleks ajaks ka mõistus pähe, mis sünnitab ülemaailmse harmoonia.

Olgem positiivsed Cool .
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MC-PePe
Bännitud


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Reede Juul 08, 2005 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

-sõdade pärast see maailmalõpp nüüd küll ei tule..sõdu on ennegi olnud ja tuleb ka edaspidi-

vanasti ei sõditud tuumakatega. Pommid ja relvad arenevad edasi ja enne kui märkame laseme me ennast sodiks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Reede Juul 08, 2005 9:22 pm    Teema: Vasta viitega

noh aga ega inimsugu selle pärast veel välja ei sure..nagu ma ütlesin sama kehtib ka loomadel kui ühele territooriumile tekib liiga palju isendeid süüakse kas osad ära või aetakse minema...

pealegi on liikide väljasuremine täiesti loomulik nähtus..oleks rumal arvata et meiegi siin maailmas igavesti kestame...

wendehlile ma ütleksin seda et kindlasti vajab meie arv kontrollimist sest ega emake loodus ei suuda lõpmatult suurt arvu homo sapiense ülal pidada..isegi kui me hariksime kõrbed ülesse...
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
eva
Kadett


Liitunud: 29 Juun 2005
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Laup Juul 09, 2005 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

Maailmalõpust on nii palju räägitud, et see on juba naeruväärseks muutumas. Palju ennustati seda 2000 aastale, aga ei midagi Smile Kunagi lugesin "Da Vinci koodi", kus oli selline teooria, et tänapäeva inimesed on maailmalõpust, kui sellisest, üldse valesti aru saanud. Et tegelikult ei tähenda see ennustatud lõpp mitte tsivilisatsiooni või inimkonna lõppu, vaid hoopis..ee..ühe teatud perioodi lõppu (ma täpselt ei mäleta Embarassed ) Igatahes see pani mind mõtlema, kuidas tõepoolest ei tasuks võtta kõike sõna-sõnalt ja et variante on tegelikult väga mitmeid. Fakt on ainult see, et kunagi meie päike kustub, mis toob kaasa kogu süsteemi hävingu, arvatakse, et praegu on päike ära elanud ligikaudu pool oma eksisteerimise ajast. Niisiis otseses mõttes maailmalõpp on vägagi reaalne, kuid Maa hävimine ei tähenda tingimata ju veel kogu inimkonna lõppu.

Kas inimesed hävitavad üksteist ise? Vaadates praegu maailmas toimuvat, võib selline mulje kergesti jääda, kuid millegipärast pole ma veel lõplikult kaotanud usku inimesesse ja tema arenemisvõimesse. Maailm korraldub kindlasti aja jooksul totaalselt ümber, võib-olla juba 100 aasta pärast ei tunne me oma planeeti enam äragi, kuid täielikku hävingut ma ei suuda ette kujutada. Võib küll olla, et näiteks tuumasõda hävitab kogu tsivilisatsiooni, kuid olen kindel, et vähemalt 2 vastassoost inimest jäävad ikka järele Smile On olemas teooriaid, mille kohaselt on inimkond juba 4-5 korda kiviajast tänapäevani ja edasi arenenud, aga.. midagi on juhtunud. Selle tõestusena on leitud mingeid DNA-ahela kujutisega kivistisi ja muud säärast.

Kokkuvõttes, ma usun et võib tulla millegi lõpp, aga ilmselt sellisel kujul, mida inimesed oodata ei oska.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 09, 2005 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

Seda teemat on laialt arutatud ka Parafoorumis...

Mida üldse võtta lõpuna? Kristlaste jaoks on maailma lõpp, kui selgub, et Jeesus oli tavaline inimene (või tulnukas). Mõnedele firmadele on maailmalõpp kui aktsiad kukuvad jne jne... Ma ei usu, et see nn "õige" maailmalõpp (kogu tsivilisatsioon hävib) nii pea tuleb, kui üldse tuleb enne, kui Päike otsad annab.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Laup Juul 09, 2005 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

noh selge on see et mingil hetkel lõppeb universumi paisumine ja tuleb uus suur pauk...nii et lõpp tuleb niikuinii, iseasi kas inimene seda näeb...
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Apx
Kadett


Liitunud: 8 Juul 2005
Postitusi: 7
Asukoht: Euroopa

PostitusPostitatud: Laup Juul 09, 2005 9:45 pm    Teema: Vasta viitega

Mõne inimese maailmalõpuks võiks ju lugeda seda, kui tema kass kogemata bussi alla jääb Laughing

Kuid planeedi "Maa" jaoks läheb vaja midagi suuremat...seda saab teha inimkond ise, või siis "keegi" väljaspoolt Wink

Maailmalõpp on tulekul! :
Osoonikiht on hetkel väga halvas seisus...ei soovitata isegi päikese käes olla. Inimkond hävitab siiski osoonikihti veel ja veel...lõpuks kui see nn kiht on kadumas, mis te arvate, mis siis maapinnaga toimuma hakkaks...
Sellise protsessi tulemusena peaks inimkond välja surema...kuid ma ei anna garantiid Cool
Kuid alati on võimalik maa alla elama minna Very Happy
_________________
..:: ::: :::: :::::££::::: :::: ::: ::..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group