Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ENT - 4x13 "United"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda episoodi?
10
66%
 66%  [ 4 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
16%
 16%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
16%
 16%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 6

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 09, 2005 7:10 pm    Teema: ENT - 4x13 "United" Vasta viitega

Palun siis teie arvamused selle osa kohta.

Ma arvan, et see oli taas tipptasemel osa tänu headele efektidele, sujuvusele ja heale näitlejatööle ning väärib jälle kümmet punkti.

Minu põhjused:

1. Mulle meeldis romulanide 'drone', mis vingerdas laskude eest ära olles rohkem nagu putukas kui masin. Väga efektne liikumine minu arust, seda ma ei oodanud. Cool Eriefektide poole pealt kindlasti rasvane pluss.

2. Archeri ja Shrani duell oli samuti väga põnev, sest saime teada nii mõndagi uut andorianide traditsioonidest ja nägime kui kangekaelsed nad ikka on. See andorinaide jäälõikamise nuga oli ka üks päris huvitav relv. Smile
Eriti meeldis mulle see, et Archer lõikas maha Shrani tundla, sest see oli just see, mida tal oli vaja teha, et Shrani panna alla andma. Esimese hooga jäi küll selline mulje, et nüüd lööb Archer otsustava hoobiga tal pea pooleks. Very Happy
Kahju oli muidugi Tallasest, huvitav tegelane oli. Razz

3. Kõige enam meeldis mulle see, et astuti taas samm lähemale föderatsiooni loomisele, sest neli rassi olid lõpuks ometi ühendatud ja otsustasid ühiselt jahtida nende kõigi uut vaenlast. Tesieks oli väga muljetavaldav see, et Shran ja tellariitide saadik lõpuks käed lõid ja ära leppisid, sest kaua nad ikka tülis on, mingil viisil nad peavad ju lõpuks mõistusele tulema. Razz
Seega oli see episood super samm tegijate poolt, arvestades ka sellega, et sari on katkestatud ja neil ei ole enam kaua aega föderatsiooni loomiseni viivaid protsesse käsitleda. Sad

Jään huviga ootama järgmist osa, eriti tänu episoodi viimasele kaadrile.
Ei tea küll miks oli romulanide laeva juht hoopis andorialane. Rolling Eyes
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 09, 2005 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

8 - idee on hea, aga sisu on kole tuttav Smile Tuttav just vanematest seerialitest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 10, 2005 9:03 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti tuli jälle ära. Võrreldes eelmise osaga andis minu arust küll natuke tagasi, aga tippklassi meelelahutus ikkagi. Naudime, kuni veel saab.
See albiinost andoorialane oli muidugi paras üllatus. Tegelt ma lootsin, et mõni inimene oleks romuluslaste piloodiks olnud - vot sellest oleks tõeline plot twist saanud Razz
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2005 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

nuh, jälle 10 lendab Very Happy

Jälle väga hästi ja põnevalt tehtud osa.

Enim plusspunkte saab mult Shran, eriti meeldis mulle ta vestlus Archeriga laevapilte vaadates...jaah, kaks kaptenit. Ja siis muidugi ta reaktsioon Talase surmale, seda ei näidatud palju, aga ometi oli see väga mõjus.
Ka Archeri ja Shrani võitlust oli huvitav jälgida, kuigi me teadsime, et kumbki neist ei sure. Razz

Aijaa....ja minule kui kosmoselaevade fännile oli meeldiv näha ühte tüüpi Vulcani ristlejat, mida viimati nägime esimese hooaja episoodis "Fallen Hero". Cool


Aga Talas, jah...nuux... Sad Mulle ta meeldis, kahju... Samas muidugi mulle meeldib, et surm on Star Trekki tagasi jõudnud, nagu TOS'iski. See muudab asja reaalsemaks.

EDIT: aa...ja kes pani 1 punkti? Twisted Evil Ole mees ja näita ennast.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group