Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Surnud punkt
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Nelj Märts 24, 2005 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kohutavad kirjavead, mitte niisama näpukad, mis võivad meie kõigi tekstidesse sattuda vaid midagi, mida võiks täiesti edukalt kirjaoskamatuse alla liigitada.


Aga siis on ju väga hea, et meil midagi sellist ei esine või kuidas Wink . Seni pole ma UF'is ühtki parandamatut düsgraafikut näinud/märganud.

Tuli meelde üks seik ühes teises foorumis, kus ma kirjutasin "ork" mitmuses "orgid" ja sain selliselt pistoleid, et... Õppetunnid tulevad raskelt Laughing Et kui meil tõesti selliseid paharette siin esineb, siis vitsad välja! Võin öelda, et aitab küll Wink
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 24, 2005 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Tsiteerin::
Kohutavad kirjavead, mitte niisama näpukad, mis võivad meie kõigi tekstidesse sattuda vaid midagi, mida võiks täiesti edukalt kirjaoskamatuse alla liigitada.


Aga siis on ju väga hea, et meil midagi sellist ei esine või kuidas Wink . Seni pole ma UF'is ühtki parandamatut düsgraafikut näinud/märganud.

Tuli meelde üks seik ühes teises foorumis, kus ma kirjutasin "ork" mitmuses "orgid" ja sain selliselt pistoleid, et... Õppetunnid tulevad raskelt Laughing Et kui meil tõesti selliseid paharette siin esineb, siis vitsad välja! Võin öelda, et aitab küll Wink


Mind tõsiselt härib sõna "tank" mitmus ja omastav kääne. Paljud kirjutavad seda "tangi"-na kuigi õige on "tanki". Mitmus häirib, sest mis on sõna "tangi" mitmus? "Tangid" ja seda vormi olen Torufoorumis päris mitu korda näinud.

Hakkas kahtlema selles sõnas praegu ja kontrollisin ÕSist järgi.
tank <20: tanki, .tanki>

Selle foorumi kasutajatega olen ülimalt rahul, sest siin ikka vaadatakse mis nuppe klaviatuuril vajutatakse...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 08, 2005 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

KAS KEEGI ENAM MIDAGI POSTITADA KA KAVATSEB VÕI ON TÕESTI KÕIK NII IGAV SIIN?
Seljuhul ei näe ma foorumil mõtet.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 08, 2005 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Pole midagi parata kui inimesed ei alusta uusi teemasid, ega administraatorid ja moderaatorid ei saagi üksi asja üleval hoida.
Kui inimesed rohkem ei postita, siis ongi foorum poolsurnud.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Laup Apr 09, 2005 9:36 am    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
KAS KEEGI ENAM MIDAGI POSTITADA KA KAVATSEB VÕI ON TÕESTI KÕIK NII IGAV SIIN?
Seljuhul ei näe ma foorumil mõtet.


Kurtmine ei aita kedagi, mr Sunshine. Võta kasvõi ise kätte ja tee uus teema.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 09, 2005 12:52 pm    Teema: Vasta viitega

Kui sa nüüd piisavalt ringi oled vaadanud, olen ma küllalt palju uusi teemasid teinud, ning nendes kõigis on minu post viimane...
Ehk oleks aeg Start trek rahule jätta ja ulmega tegelema hakat?

Davai, mina vist lahkun. Mõttetu modekoha loovutan ka.

ma tõesti arvasin, et see foorum on hea ja asjalik, aga hoopis mõttetu surnud koht kus pole eriti tõsise ulmega midagi pistmist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 09, 2005 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Kui sa nüüd piisavalt ringi oled vaadanud, olen ma küllalt palju uusi teemasid teinud, ning nendes kõigis on minu post viimane...
Ehk oleks aeg Start trek rahule jätta ja ulmega tegelema hakat?

Davai, mina vist lahkun. Mõttetu modekoha loovutan ka.

ma tõesti arvasin, et see foorum on hea ja asjalik, aga hoopis mõttetu surnud koht kus pole eriti tõsise ulmega midagi pistmist.


Sinu toon viitab sellele, et see on administraatorite viga, et siin midagi ei toimu, kuid päris nii see ka ei ole.
Asi on lihtsalt huviliste puudumises, sest foorumit enam rohkem reklaamida ei ole võimalik.

Foorum ju ikkagi töötab kõigest hoolimata ja praegu on lihtsalt väike languse periood, inimestel on kevadel alati vähem aega.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 09, 2005 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Asi hakkab jälle elama. Palju on olnud selliseid surnud punkte. Neid tekib igas foorumis. Midagi ei saa sinna parata. Ilma surnud punktideta pole õiget foorumit(v.a. muidugi hinnavaatlus, kuna seal tekib minutis 100 uut teemat Shocked )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Apr 09, 2005 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

@tint
Aga minu arust on Sinu jutt mõttetu Laughing

Nagu Luury ütles, surnud punkte ikka esineb ja selle vastu ei saa. Samas, eks need surnud punktid on ka motivaatorid, et asi uuesti käima lükata.

See, et Sulle Star Trek ei meeldi, on sinu probleem ja ma kardan, et oled siin foorumis sellega vähemuses. Star Trek on täpselt samamoodi ulme, nagu kõik teised selle ¾anri esindajad.

Sellest, et lahkuda otsustad, on muidugi kahju, sest Sinu postid on üsnagi sisukad olnud (kuigi ma tunnistan, et ehk ehmatas nende pikkus mõned inimesed eemale), aga kui see on Sinu otsus, siis meie Sind kinni hoidma ka ei hakka.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 4:33 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, tint, minu poolt õnne ja edu sulle! Wink Jääb vaid loota, et sa leiad enda vajadustele vastava foorumi, kes tegeletakse "tõsise ulmega".
Nõustun ka Luuryga. Mingi hetk tekib ikka vaiksem punkt... Ja kevad on tõesti kiire aeg. Klassi lõpetamine ja tuhat muud toimetust. Mina isiklikult olen täiesti rahul sellega, mida UF pakub. Ei väsi end kordamast: tore koht ja tore rahvas. Very Happy
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 10, 2005 4:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tundub, et surnud punkt on jälle käes... Paari päeva jooksul ei ole nagu eriti mingeid postitusi tulnud, ometi rahvast foorumis käib...
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Aug 10, 2005 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

Praegu pole isegi kõige hullem... juunis jaanipäeva paiku oli mitu päeva selline auk, et ei taha meenutadagi. Anxious

Mingeid väga huvitavaid teemasid pole ehk tõesti tekkinud, aga siin võiks ka igaüks ise käe alla panna ja miskit välja haududa. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 12, 2005 9:54 am    Teema: Vasta viitega

Olen nõus Enterprise'iga, et küll saame hakkama, on hullemaid aegu olnud.

Kõige olulisem on see, et kõik inimesed postitaksid julgelt kõik oma ideed ja looks innukalt uusi teemasid.
Soovitan kõigil ka tuttavaid foorumisse kutsuda, sest uued liikmed kuluvad ikka vahel ära. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 18, 2005 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tunnistan, ja mitte vähe, ka minul on punktidega probleeme olnud, ja mitte ainult nendega, vaid teiste kirjavahemärkidega....
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Aug 21, 2005 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

Paistab, et foorumis on jälle vaiksem hetk tekkinud. Razz
Teen üleskutse kõigile, kel mõni hea mõte tuleb, seda teistega jagada. Smile

Ja nagu juba paaris teemas mainitud on, soovitan külastada meie uut avalehte http://www.ulmefoorum.pri.ee
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 06, 2005 7:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tahaks teie tähelepanu sellele pöörata, et foorumis on hetkel läbi aegade kõige hullem surnud punkt ja kohati on mul juba tunne, et olemegi päris surnud. Muidugi võib seda kindlasti põhjendada ka kooli algusega, kuid sellest hoolimata on asi tõsine. Sad
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 06, 2005 8:42 pm    Teema: Vasta viitega

Enda kaitseks....Pole eriline teemade algataja. Pigem vastaja. Inimesed, tehke huvitavaid teemasid!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 06, 2005 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

Meeldib rohkem lugeda Sad
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 6:09 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Tahaks teie tähelepanu sellele pöörata, et foorumis on hetkel läbi aegade kõige hullem surnud punkt ja kohati on mul juba tunne, et olemegi päris surnud. Muidugi võib seda kindlasti põhjendada ka kooli algusega, kuid sellest hoolimata on asi tõsine. Sad


Kooli algus on tõepoolest 1 suur "põhjendus", sest enamus aega läheb ju seal ära, inimesed on väga väsinud kui tagasi tulevad Razz
Enda kohta veel, et pole SG1 olnud, pole postitusi tulnud Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

No pean ka kahjuks tôdema, et vahepeal ei ole kuidagi foorumisse kirjutama jôudnud - nimelt suurenes vahepeal töökoormus oluliselt ja kodus vabal ajal raiskan närve "ajutise" arvutiga mille vanust ma parem ei mainiks (hea ja ôige on siiani kuskil remondis, viimastel andmetel oli hakanud käivitamisel järsku kärssama, nii et prognoos suht halb). Aga ma ei kavatse kindlasti kuskile kaduda, luban et vôtan ennast kokku Smile
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group